>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja z przerzutką - by "edi8"

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Przepraszam.
Oglądnąłem wszystkie 3 strony, a ostatnią ominąłem o_O
Zabieram się za przygotowywanie wersji pod mój budżet i szukaniu typów ????
Dzięki
 
O 0

onverskillig

Użytkownik
To co wcześniej napisałem nie ma sensu. Spróbuje progresje ediego zastosowac do 3 drogowych zakladow na zwycięzce. Trzeba miec głowe zeby cos taką metode wykombinowac
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
W rozpisce AKO 1.80 myślę, że mylnie opisujesz zdarzenia od etetu 03 w górę

etap / stawka / koszt / wygrana / efekt

03. ..... 0.94 ...... 2.04 ...... 1.69 ....... +
3a ...... 1.69 ...... 2.04 ...... 3.04 ....... +1

( brak trafienia na etapie 03 lub po wygraniu na etapie 03 ale przegraniu na kolejnym 3a , powoduje wejście na etap 04 )
Te poziomy (bez rozegrania poziomów oznaczonych literką &quot;a&quot;) przynoszą straty , a nie jak zaznaczyłeś &quot;+&quot; zysk ????

Poza tym wszystko fajnie pięknie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@voic3d &gt;&gt;&gt; kolejny raz przyłapuję Cię na tym, że najpierw piszesz, nim przeczytasz i zrozumiesz.

Ten znak + oznacza tu efekt gry w postaci trafione czyli + i dlatego z tym samym budżetem z wygranej wchodzimy na etap a/ danego poziomu gry.

Zatem &quot;zysk&quot; to jedynie Twoja błędna interpretacja tego symbolu + mającego na górze opis: &quot;efekt&quot; w postaci niemianowanej , dla kroków opisanych pełną cyfrą jak np. 03 czy 04 - a dopiero tam gdzie jest to opisane jako wartość w jednostkach po trafieniu na krokach np. 3a czy 4a , czyli jako +1 , ma to wymiar efektu finansowego, czyli zysku w jednostkach.

Zaś to, że po trafieniu na etapie np. 03 nie ma zysku , to FUNDAMENT tej metody i tak właśnie MUSI być!!!
Bowiem za wyjątkiem etapów 01 i 02 , zysk powstaje dopiero po kolejnym trafieniu, na podetapach takich jak 3a czy 6a itd.
.
 
V 0

vecchio-cucs

Użytkownik
Edi , jestem tu nowy ale wielokrotnie przegladałem Twoje bardziej lub mniej udane analizy matematyczne i próby ustawienia systemu .
Tym razem trafiłeś w 10 i zalogowałem się tu po to ,żeby Ci pogratulować ... ten system ma naprawdę szansę działać ,
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witaj @vecchio cucs , ale nic mi nie wiadomo o jakichkolwiek mego autorstwa &quot;bardziej lub mniej udanych analizach matematycznych&quot; w necie.

Być może masz na myśli wiele lat temu prowadzony przeze mnie na innym forum wątek &quot;Analiza porównawcza systemów&quot; - ale do tego co tam prezentowałem, dość trudno odnosić się posługując się tą zastosowaną przez Ciebie kategorią ocenną &quot;bardziej lub mniej udanych&quot; a to z bardzo prostego powodu: tam były pokazywane efekty gry tych samych zdarzeń , z tymi samymi kursami i z tym samym budżetem a więc odnosiło się to w sposób bezwzględny do oceny finansowych skutków dla grających niby to samo i mających taką samą skuteczność, ale z dużą różnicą dla ich portfeli w zalezności od wybranej techniki nadania w/w zdarzeń.

Tak więc jeżeli to masz na myśli - to nie były to &quot;bardziej lub mniej udane moje analizy matematyczne&quot; a jedynie proste ( i bolesne dla wielu ) wykazanie jak wiele dla efektu gry zależy od tego, jakiej metody grania użyją - w odniesieniu do identycznych warunków brzegowych: ilości zdarzeń, ich kursów, kasy na grę, skuteczności.

P.s: dzięki za zainteresowanie tą metodą &quot;Progresja z przerzutką&quot; i życzę Ci sukcesów w jej praktycznym zastosowaniu.

Pozdrawiam
 
V 0

vecchio-cucs

Użytkownik
Edi bez urazy, wykonujesz kawal dobrej roboty . Nie zawsze analizy daja sie przelozyc na pragmatyczne rozwiazanie. Tym razem jak dla mnie podales rozwiazanie idealne ( o ile takowe istnieja) . Tym bardziej, ze sam of jakiegos czasu kombinowalem z ograniczeniem mnoznika progresji.
Wszystkiego dobrego i samych sukcesow w Roku 2013
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Hmm, rozpisałem sobie tę progresję na kurs 1,95 (po raz kolejny usiłuję zbić kokosy w graniu na nieparzyste) i okazało się, że zwiększenie budżetu o 1/3 pozwala na podwojenie wygranych przy tej samej liczbie progów. Może to banał i każda progresja tak ma, ale dopiero teraz to odkryłem i zaintrygował mnie ten fakt ????
Edit: tak się przyglądam, przyglądam... i jaką przewagę ma ten system nad graniem ako z dwóch zdarzeń? Szansa trafienia dwa razy z rzędu jest taka sama jak trafienia dwóch zdarzeń na jednym kuponie, a przy pudle w jednym z dwóch zdarzeń wchodzimy na wyższy próg.
 
O 0

onverskillig

Użytkownik
Hmm, rozpisałem sobie tę progresję na kurs 1,95 (po raz kolejny usiłuję zbić kokosy w graniu na nieparzyste) i okazało się, że zwiększenie budżetu o 1/3 pozwala na podwojenie wygranych przy tej samej liczbie progów. Może to banał i każda progresja tak ma, ale dopiero teraz to odkryłem i zaintrygował mnie ten fakt ????

Edit: tak się przyglądam, przyglądam... i jaką przewagę ma ten system nad graniem ako z dwóch zdarzeń? Szansa trafienia dwa razy z rzędu jest taka sama jak trafienia dwóch zdarzeń na jednym kuponie, a przy pudle w jednym z dwóch zdarzeń wchodzimy na wyższy próg.
A na ile progów sobie ustaliłeś progresa? i jak do tej pory ci idzie z tymi nieparzystymi? ile zysku +-?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@krisu3 &gt;&gt;&gt; zapoznaj się na 1.stronie tego wątku z ( identycznym do Twojego obecnego ) pytaniem w tej sprawie od kolegi @bryfsztyka ( #2 ) i moją dla niego odpowiedzią ( #3 ) - bo tam masz przecież zawarte wyjaśnienie co do tej różnicy.

Zapoznaj się także z pytaniem od kolegi @addam44 ( #8 ) i tym co mu odpisałem ( #11 ) .

Pozdrawiam


.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 107

krisu3

Użytkownik
Heh, ta przerzutka mnie trochę pogrążyła, bo miałem taką sytuację:
Trafiłem nieparzyste na 3 progu, czyli spokojnie bym to obrobił klasyczną progresją. Ale przy przerzutce zamiast przyjąć na klatę -0,70j to zagrałem próg 3a, co zapoczątkowało serię 8 nietrafionych i zdecydowałem się przyjąć -53j ;)
edit: choć z drugiej strony jakbym grał klasycznie, skończył na 3 progu, to potem te 8 progów dałoby duuużo większy minus. No, pogadałem sam ze sobą, w sumie mogłoby nie być tego posta ;)
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
Test przerzutki
Witam,
pozwolę sobie zrobić test przerzutki bo bardzo mnie ona ciekawi. Zrobie w tym
temacie żeby nie zaczynać nowego. Typy będą różne w zależności od kursu czy to będzie dwu drogowy czy trzy. W razie jakiś zastrzeżeń i nie chęci do tego testu prosze napisać to przerwie.

Etap 1
Spotkanie: Girona - Almeria - PN Spain 2 liga
Typ: 1
Kurs: 2,40
Buk: Bet365
Stawka: 1j
EW: 2,40j
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
Etap 2
Spotkanie: Swansea - Arsenal - PN FA Cup
Typ: 2
Kurs: 2,20
Buk: Bet265
Stawka: 2j
EW: 4,40j
Było blisko ale cóż Arsenal czasem potrafi powalić na kolana ale typera.
Etap 3
Spotkanie: R. Union - Tudelano Typ 1
Alcoyano - Gimnastic Typ 1
AKO: 2,70
Buk: Bet365
Stawka: 2j
EW: 5,40j​
 
R 190

rednee

Użytkownik
Witam wszystkich,
Wykonałem kalkulator do &quot;progresji z przerzutką&quot; w EXCELU, którą wymyślił edi8 jako że bardzo się tym zainteresowałem. Wszystkie kroki które należy zrobić starałem opisać jasno i czytelnia. Stawki w arkuszu są w jednostkach jak i w stawkach PLN za jakie należy grac. Jest również coś ala kalkulator do obliczenia jak powinna wyglądać ta progresja przy wybranym przez Was kursie. Jestem otwarty na propozycję i mogę oczywiście zmodyfikować arkusz. Zapraszam chętnych do ściągnięcia i oceny.

[#LINK do arkusza#]



Pozdrawiam,
rednee
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Do góry Bottom