>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja z przerzutką - by "edi8"

czachus 154

czachus

Użytkownik
Progresja nr 4
Etap 1a
Spotkanie: HC MVD - SKA-1946 (Hokej -ROSJA: MHL)
Typ: SKA-1946 +0.0
Kurs: 2.30
Buk: BET365
Stawka: 2.30j
EW: 5.29
Witam wszytskich ponownie. Wczorajszy dzień zakończył czwartą już progresję i ponownie jak trzecią na pierwszym podwójnym progu.
Czwarta progresja zakończona z wygraną 5.29j z czego 2j to nasz wkład, więc jesteśmy 3,29j do przodu.
Trzecia progresja zakończona z wygraną 6.89j z czego 2j to nasz wkład, do przodu 4.89j.
Biorąc pod uwage cztery progresje mamy zysku:15.82j
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
czachus 154

czachus

Użytkownik
Gramy dalej...
Progresja 5
Etap 1
Spotkanie: Karlovy Vary-Sparta Praha (Hokej - CZECHY: Extraliga
Typ:Karlovy Vary 0.0
Kurs: 2.65
Stawka: 1j
Buk: BET365
EW: 2.65​

Trzymam kciuki. :grin:
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
Progresja 5
Etap 2a
Spotkanie: HC MVD - Almaz (Hokej - ROSJA: MHL)
Typ: HC MVD
Kurs: 2.40
Buk: Expekt
Stawka: 4.30j
EW:10.32j​
Dzięki Edi8. Co najlepsze, że w BET365 na koncie też ładnie to wygląda.
Pozdrawiam.

Podsumowanie progresji nr 5 zakończonej na drugim podwójnym etapie.
Nasz wkład 5j wygrana ostateczna 10.32j co daje nam zysk 5.32j w takiej sytuacji zysk po pięciu progresjach mamy 21.14j
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Edi, w sumie to wychodzi na to, że twój system to nic innego jak zwykła progresja, na pierwszych dwóch progach na kurs ~2.0, a potem na kurs 4.0.
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
Edi, w sumie to wychodzi na to, że twój system to nic innego jak zwykła progresja, na pierwszych dwóch progach na kurs ~2.0, a potem na kurs 4.0.
Chyba źle to rozumiesz. Przeczytaj sobie pierwsze posty. Łatwiej trafić kurs 2,00 dwa razy pod rząd niż ten za 4,00 raz.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Rangizz , te różnice starałem się już wyjaśnić w moich wpisach-odpowiedziach #3 oraz #11 .

To co opisujesz słowami:
&quot;to nic innego jak zwykła progresja, na pierwszych dwóch progach na kurs ~2.0, a potem na kurs 4.0&quot; -

jest zwartym opracowaniem ( szczegółowo rozpisanym przeze mnie na etapy i podetapy schematem postępowania ) czyli algorytmem , noszącym odautorską nazwę techniki gry &quot;Progresja z przerzutką by edi8&quot; i będacą w sumie niezbyt skomplikowaną metodą , ale przecież prawie wszystkie dobre czy niekiedy genialne pomysły/wynalazki/patenty są w gruncie rzeczy banalnie proste ???? i dopiero kibice/komentatorzy/czytelnicy wypowiadający się na ich temat* już post factum po przeczytaniu o nich , drapią się w głowę , jak mogli czegoś takiego sami wcześniej nie spostrzec czy wymyśleć...

To samo - w sensie odbierania takich komentarzy o tegoż prostocie i banalności - było moim udziałem 2 lata temu, gdy jako jedyny wykryłem lukę w systemie Totolotka i ją wykorzystałem: a gdy to już po zablokowaniu tego modelu gry dającego łatwe wygrywanie szeroko opisałem na kilkunastu polskich forach sportowych , to pół polskiego bukmacherskiego netu zachodziło w głowę , jak mogli tego nie zauważyć bo ponoć &quot;to było takie proste...&quot;.

Otóż proste jest tylko i wyłącznie wtedy, gdy się z czymś takim zapoznajemy już jako efekt myślenia innych ludzi - ale bardzo ciężkie lub nawet zbyt trudne jak na to, aby czegoś takiego dokonać samemu!

* nie bierz tego do siebie , bo to uwaga natury ogólnej

Pozdrawiam



.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Chyba źle to rozumiesz. Przeczytaj sobie pierwsze posty. Łatwiej trafić kurs 2,00 dwa razy pod rząd niż ten za 4,00 raz.
Ależ nikt nie każe ci stawiać zdarzenia z kursem 4.0 - możesz zrobić ako 2x2.0. Wyjdzie na to samo?

Chodzi mi generalnie o to, że przy wejściu na próg 3 i wyżej musisz trafić kurs 4.0 (czy to ako czy tak jak proponuje edi x j na 2.0 i potem 2x j znowu na 2.0), żeby zakończyć progresję na wygranej.

Co do twojego postu Edi, przeczytałem twoje postu #3 i #11. Przedstawiasz tam parę wariacji możliwych z tym systemem. No ale w gruncie rzeczy, pod pierwotną postacią, jest tak jak napisałem powyżej. Chyba trochę odebrałeś to jako &quot;atak&quot; na ten system. Nie o to było moim celem. Po prostu wydaje mi się, że trochę zakręciłeś z ta przerzutką, sporo osób tego nie rozumie, a tak na prawdę mogłeś to przedstawić właśnie jako progresję na kurs 2.0 na pierwszych dwóch etapach, a potem przejście na 4.0. Wyjaśniasz to w poście #3, że przerzutka daje dodatkowe możliwości - ok, zgadzam się.

Chciałem tez po prostu zaznaczyć, że jeżeli ktoś ma upatrzone typy i wszedł na poziom 3 i wyżej, to nie musi się bawić w przerzutki tylko od razu może skleić ten kurs 4.0 i po &quot;kłopocie&quot;. Niby oczywistość, ale jednak nie każdy to zauważy (w tym ja nie od razu to spostrzegłem, aż wstyd ???? ).


Abstrahując od tego, zastanawiam się w jaki typ zdarzeń pójść z tą progresją. Najszybszy zysk wydają dawać się krótkoterminowe typy live (trwając +/- 20 minut lub mniej). Jednak już 2krotnie poległem na testach tej przerzutki z grą live.

Można też oczywiście grać tak jak Czachuś czyli normalne typowanie spotkań, ale żeby był z tego sensowny zysk, to trzeba jednak budżet mieć czterocyfrowy.
 
O 0

oronixx

Użytkownik
@Czachuś - nie doczytałem lub nie pisałeś, do jakiego momentu będziesz &#39;testował&#39; grę taką progresją?
Chodzi mi o całościowe spojrzenie na grę; podwojenie kapitału?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Pisałem o tym w wątku &quot;Krótkookresowa analiza formy w hokeju&quot; ale i tu przypomnę , iż granie w ramach tej metody &quot;Przerzutka z progresją&quot; na typy 2-way rozliczane po 60 min czyli w regularnym czasie w przypadku remisu jako zwroty czyli DNB ( np. w Bet365 ) - powoduje , że po takim zwrocie pozostajemy na gruncie tej metody na tym samym poziomie progresji i znowu gramy z taką samą stawką jak poprzednio.

Taki w/w powtórzony próg , np. kolejną grę na podetapie 1a xx etapu gry, w przypadku robionych testów lub zapisów gry , proponuję dla jasności oznaczać wtedy gwiazdką z zachowaniem poprzedniej numeracji , więc jako:

1a* a gdyby ew. po raz kolejny był remis - to wtedy jako 1a** itd.




.
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
@Czachuś - nie doczytałem lub nie pisałeś, do jakiego momentu będziesz &#39;testował&#39; grę taką progresją?
Chodzi mi o całościowe spojrzenie na grę; podwojenie kapitału?
Nie pisałem bo nie ustalałem takiego progu. Gram dopóki mam kase u buka ale ciężko będzie tu o porażke tak szybko. Progresja jest dobra i przy dużej skuteczności wchodzi.
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
@Czachuś - nie doczytałem lub nie pisałeś, do jakiego momentu będziesz &#39;testował&#39; grę taką progresją?
Chodzi mi o całościowe spojrzenie na grę; podwojenie kapitału?
Nie pisałem bo nie ustalałem takiego progu. Gram dopóki mam kase u buka ale ciężko będzie tu o porażke tak szybko. Progresja jest dobra i przy dużej skuteczności wchodzi. Test testem tylko u bukam go gram ale na małą stawke, ale i tak ładnie to wychodzi. Nie wiem dlaczego inni uważają że potrzbena jest suma 4 cyfrowa. (chyba że ktoś z tego chce żyć)

Progresja 6
Etap 2
Spotkanie: Reggiana-Carpi (PN)
Typ: 2
Kurs: 2,87
Buk: BET365
Stawka: 2j
EW= 5.74j​
 
czachus 154

czachus

Użytkownik
Spotkanie: Reggiana-Carpi (PN)
Typ: 2
Kurs: 2,87
Buk: BET365
Stawka: 2j
EW= 5.74j
Dzisiaj coś nietypowego.
Progresja 6
Etap 3
Spotkanie: Bedene A. (Slo)-Becker B. (Ger) (Tennis)
Typ:2
Kurs: 2.20
Buk:BET365
Stawka:2j
EW:4.40j​
 
Do góry Bottom