>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja z przerzutką - by "edi8"

bender7 91

bender7

Użytkownik
Kupon 10, ETAP 04
09.11.2012 Sparta - Helmond gość strzeli (1,29) ⛔
09.11.2012 Betis - Granada 1X (1,20) ⛔
09.11.2012 Mainz - Norymberga 1X (1,21) ✅
09.11.2012 Dijon - Nimes gospodarz strzeli (1,27) ✅
Kurs: 2,38
Stawka: 8,13
EW: 17,03 ⛔
Kupon 11, ETAP 05
10.11.2012 Oklahoma - Detroit 1.kwarta 1 (1,40)
10.11.2012 Legia - Jagiellonia 1 (1,45)
10.11.2012 Anwil - Siarka 1 (1,18)
Kurs: 2,40
Stawka: 8,00
EW: 16,90
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Cześć edi8,
dziękuję za opisanie powyższej metody - bardzo mnie zainteresowała i uważam, że jest warta uwagi. Mam pytanie, czy byłbyś w stanie opisać to na przykładzie kursu 3,0 ? Pozdrawiam
 
A 498

addam44

Użytkownik
Cześć edi8,
dziękuję za opisanie powyższej metody - bardzo mnie zainteresowała i uważam, że jest warta uwagi. Mam pytanie, czy byłbyś w stanie opisać to na przykładzie kursu 3,0 ? Pozdrawiam
Ale ten kurs 2razy z rzedu nieporownalnie trudniej trafic....
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Kupon 11, ETAP 05
10.11.2012 Oklahoma - Detroit 1.kwarta 1 (1,40) ⛔
10.11.2012 Legia - Jagiellonia 1 (1,45) ⛔
10.11.2012 Anwil - Siarka 1 (1,18) ✅
Kurs: 2,40
Stawka: 8,00
EW: 16,90 ⛔
Niefartowny ten kupon na etapie 5, teraz karta powinna się odwrócić :razz:
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Siema edi8
Interesuje mnie progresja na kurs 10 i 3 (w przybliżeniu) oba te kursy dotyczą tego samego meczu. Stawiam na oba kursy w jednym meczu. Da rady taką progresje ułożyć?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Siema @bot13 , nie do końca wiem czy zrozumiałeś jakiego rodzaju progresję omówiłem w tym wątku - bo to jest progresja na zysk osiągany dopiero przy założeniu kolejno po sobie trafionych 2 kuponów ( single lub sklejki ) .
Tak więc napisz mi czy Tobie chodzi o 2 zwykłe , niezależne od siebie progresje: jedna na kurs 10 a druga na kurs 3 - czy też są one tam jakoś powiązane?
Ponadto nie napisałeś też, jaki zysk netto Cię interesuje przy wejściu tych zdarzeń.
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Chodzi mi o dwie niezależne progr. Tylko, że kurs 3 pokrywa ten z 10, ale nie zawsze i wtedy wtopa.
A zysk to stały (np 5j) na każdy poziom przy kursie 10. Dało by radę na 15 progów. Przy kursie 3 zysk (0.5j).
Z góry dzięki za odpowiedź
 
S 10

syyl

Użytkownik
Witam,

zarejestrowałem się właśnie na forum i nie moge pisać jeszcze wiadomości prywatnych.
Pewnie takie pytania już padły, ale będę wdzięczny za zainteresowanie.

Po pierwsze: czy można zwiększyc ilość etapów w prezentowanej progresji z przerzutką, czy będzie to już opłacalne powyżej tych 15?

Po drugie: czy odnosząc ten system do kursu 1,5 bardzo drastycznie wzrosną stawki? czy ma sens stworzenie takiego systemu na kurs 1,5 wynoszący około 10 etapów?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Po pierwsze: czy można zwiększyc ilość etapów w prezentowanej progresji z przerzutką, czy będzie to już opłacalne powyżej tych 15?

Po drugie: czy odnosząc ten system do kursu 1,5 bardzo drastycznie wzrosną stawki? czy ma sens stworzenie takiego systemu na kurs 1,5 wynoszący około 10 etapów?
Ad 1/ zaprezentowałem schemat postępowania , dla sytuacji wystąpienia pierwszego podwójnego trafienia zdarzeń z kursem/AKO 2 - doprowadzjąc to do 14. etapu dla pierwszego z tych podwójnych trafień i następnej gry na etapie 15. za tę wygraną z etapu 14.
Jeżeli uważasz że jest to dla Ciebie zbyt mała ilość progów dla takiego trafienia, to możesz oczywiście dalej to sobie pociągnąć...

Ad 2/ jeżeli uważasz że na podwójne trafienie po 1.5 potrzebujesz mieć rezerwę aż 10-ciu podejść i masz tyle środków , że pozwolą Ci na granie takim schematem na 10 etapów, to dlaczego nie...
Sam policz - bo to banał - jakiego to wymaga stawkowania i jakim zamknie się budżetem.

Pozdrawiam

.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Ad 1/ zaprezentowałem schemat postępowania , dla sytuacji wystąpienia pierwszego podwójnego trafienia zdarzeń z kursem/AKO 2 - doprowadzjąc to do 14. etapu dla pierwszego z tych podwójnych teafień i następnej gry na etapie 15. za tę wygraną z etapu 14.
Jeżeli uważasz że jest to dla Ciebie zbyt mała ilość progów dla takiego trafienia, to możesz oczywiście dalej to sobie pociągnąć...

Ad 2/ jeżeli uważasz że na podwójne trafienie po 1.5 potrzebujesz mieć rezerwę aż 10-ciu podejść i masz tyle środków , że pozwolą Ci na granie takim schematem na 10 etapów, to dlaczego nie...
Sam policz - bo to banał - jakiego to wymaga stawkowania i jakim zamknie się budżetem.

Pozdrawiam

.
hehe edi8.Sporym budzetem:]
 
M 0

megadriano

Użytkownik
No dobrze, a co w przypadku gdy trafimy pierwszy kupon na dowolnym progu, a potem postawimy wszystko na kolejny, który nie wejdzie? Wtopa?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W tym zaprezentowanym przeze mnie podejściu do gry pod nazwą &quot;Progresja z przerzutką&quot; , na kolejnym progu po wygranej - nie wydajesz ze swego pierwotnego budżetu na grę ani o grosz więcej, niż postawiłeś na tym poprzednim - tak więc ta ewentualna możliwa &quot;wtopa&quot; ma tu taki sam co do finansowego ryzyka wymiar, jak wejście do gry na etapie zakończonym tym trafieniem, bo podejmując tę grę liczysz się z tym, że będziesz wchodził na kolejne progi.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Zostałem poprzez pm poproszony przez początkującego gracza o zrobienie rozpiski gry tą metodą &quot;Progresja z przerzutką&quot;, ale przy warunkach takich jak gra w Fortunie ( podatek obrotowy 12% ) oraz z kasą 500zł jaką on na grę posiada.

W związku z tym, że może to zainteresować jeszcze kogoś innego, to tu na forum to zamieszczam:

Ten posiadany budżet ( a dokładnie 479zł ) rozpisałem na VII etapów tak, żeby na każdym etapie pierwsze trafienie dawało wychodzenie na minimalny ✅ a następująca po tym trafieniu gra i powtórne trafienie kończyło grę z zyskiem netto 10zł.

Start gry:

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa / kurs

01 ...... 5 .......... 5 ......... 9 ............ +4 ...... 2.05


Przy wygranej, w zależności od decyzji grającego: odkładasz tę wygraną netto 4zł i zaczynasz od początku na etapie 01 grę ze stawką 5zł i kursem 2.05 - lub też wchodzisz na etap 1a ze stawką 9zł grając kurs 1.9

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa / kurs

1a ...... 9 .......... 5 ......... 15 ....... +10 ...... 1.9

Przy wygranej odkładamy 10zł i zaczynamy grę od początku.

Przy przegranej zaczynamy nową grę jako etap 02 ze stawką 9zł i kursem 1.9

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa / kurs

02 ........... 9 ........ 14 ...... 15 ....... +1 ...... 1.9

Przy wygranej wchodzimy na etap 2a ze stawką 15zł i kursem 1.82

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa / kurs

2a .......... 15 ........14 ......... 24 ..... +10 .... 1.82

Przy wygranej na etapie 2a odkładamy 10zł i zaczynamy od początku, zaś przy przegranej na etapie 02 lub 2a wchodzimy na etap 03 ze stawką 15zł i kursem 2.28

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa / kurs

03............ 15 ...... 29 ...... 30 ...... +1 ....... 2.28

Przy wygranej wchodzimy na etap 3a ze stawką 30zł i kursem 1.52

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa / kurs

3a.......... 30........ 29 ........ 40 ..... +10 .... 1.52

Przy wygranej na etapie 3a odkładamy 10zł i zaczynamy grę od początku, zaś przy przegranej na etapie 03 lub 3a wchodzimy na etap 04 ze stawką 30zł i kursem 2.28

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa / kurs

04........... 30 ....... 59 ....... 60 ....... +1 ..... 2.28

Przy wygranej na etapie 04 wchodzimy na etap 4a ze stawką 60zł i kursem 1.33

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa / kurs

4a.......... 60 ........ 59 ...... 70 ....... + 10 ..... 1.33

Wygrywając na etapie 4a odkładamy 10zł i zaczynamy grę od początku, zaś przy przegranej na etapie 04 lub 4a wchodzimy na etap 05 ze stawką 60zł i kursem 2.28

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa / kurs

05........... 60....... 119 ...... 120 ..... +1 ...... 2.28

Po wygranej wchodzimy na etap 5a ze stawką 120zł i kursem 1.24

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa / kurs

5a ......... 120 ...... 119 ..... 130 ...... +10 .... 1.24

Wygrywając na etapie 5a odkładamy 10zł i zaczynamy grę od początku, zaś przy przegranej na etapie 05 lub 5a wchodzimy na etap 06 ze stawką 120zł i kursem 2.28

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa / kurs

06 ......... 120 ..... 239 ..... 240 ....... +1 ..... 2.28

Po wygranej wchodzimy na etap 6a ze stawką 240zł kursem 1.19

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa / kurs

6a .......... 240 .... 239 ...... 250 ...... +10 .....1.19

Po wygranej odkładamy 10zł i zaczynamy grę od początku, zaś przegrywając na etapie 06 lub 6a wchodzimy na etap 07 ze stawką 240 zł i kursem 2.28

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa / kurs

07 .......... 240 ..... 479 ...... 481 ..... +2 ..... 2.28

Po wygranej wchodzimy na etap 7a ze stawką 481zł i kursem 1.16

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa / kurs

7a ......... 481 ...... 479 ..... 491 ...... +10 .... 1.16

.....................
.....................

Zwracam uwagę , że gra jest tak co do stawek i kursów rozpisana, aby już każde pierwsze trafienie dawało grającemu bycie na plusie - a to dlatego, aby przy ewentualnym wejściu na wyższe etapy można było bez straty przerwać grę po tym pierwszym trafieniu i rozpocząć ją od nowa od etapu 01 .

Podkreślam też, że jest to tylko jedna z bardzo wielu możliwych rozpisek a stawki i te minimalne kursy dobrane są tak, aby były najbardziej zbliżone do wygranych netto w pełnych zł - bez groszy, bo w naziemnej firmie można grać zakłady proste ( jako single lub AKO ) tylko za pełne zł.
Stąd np. stawka 5*2.05*0.88=9.02 lub 15*1.82*0.88=24.02

Pamiętać jednak należy, że podane kursy są tu wskazaniem jako ich minimalna wyskość , bo zawsze możemy mieć większe przekonanie co do zagrania jakiegoś typu z wyższym kursem, niż ten wynikający ze schematu dla tej gry.


...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jeżeli znajdzie się chętny/chętni do zrobienia testów swojej gry wg powyższego rozkładu jazdy opartego o grę wg kursów z naziemnej firmy i przy płaceniu 12% podatku obrotowego - to zapraszam.
 
C 0

conrado91

Użytkownik
Witam
Zastanawiałem się dosyć długo jak pojąć tą metodę... chciałbym na grę przeznaczyć 500 zł ... chciałbym się zapytać czy byłaby taka możliwość żeby rozpisać ta metodę na kurs 2,00 i lekko powyżej ?? Bo gram tylko i wyłącznie dublami ... wyszukuje kursy od 1,40-1,60....
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Skoro wczoraj zamieściłem schemat takiej gry ( dla kolegi do Fortuny i z budżetem 500zł ) to nie rozumiem Twojego pytania, bo jeśli grasz u naziemnych to masz gotowca a jeśli grasz w necie to 2.28 z tego schematu do Fortuny, to podany tam kurs 2.28*0.88=2 zastąp właśnie kursem 2

Chyba że interesuje Cię gra na inne zyski i inną ilość progów - ale o tym nic nie wiem...

Początkowy post to jest właśnie rozpiska na kurs 2 - a użyte tam jednostki zamień na swój budżet i będziesz miał schemat gry na wygraną , przy pierwszych po sobie trafieniach dopiero na etapach XIV i XV .


.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Ludzie, ręce opadają. Macie wszystko jak na talerzu, wytłumaczone łopatologiczne. I tylu z was tego nie rozumie. Wszystko podane ja na talerzu, ale wy wymagacie indywidualnych rozpiski...
conrado, przecież ta rozpiska z pierwszego postu dotyczy kursu 2.0! Czego ty tu więcej chcesz? A to co lekko powyżej tego 2.0 to w przypadku pojedynczego trafienia odkładaj sobie na bok, jako ekstra wygrana.
 
M 0

megadriano

Użytkownik
Edi chodziło mi konkretnie o taki przypadek, bo chyba mnie nie zrozumiałeś.

etap / stawka / koszt / wygrana / kasa /

01 ...... 1 .......... 1 ......... 2 ........ -1
02 ...... 2 .......... 3 ......... 4 ........ -3
03 ...... 2 .......... 5 ......... 4 ........ -5
04 ...... 2 .......... 7 ......... 4 ........ -7
05 ...... 3 ........ 10 ......... 6 ........ -4 ------------&gt; kupon trafiony
06 ...... 6 ........ 10 ........ 12 ....... -10 ------------&gt; kupon nie trafiony

W tym momencie sytuacja wyglądała by tak, że jesteśmy na minusie (-10j), więc trzeba by było postawić w kolejnym zakładzie 12j, żeby wyjść na prostą.

07.......12..........22..........24..........+2

Wszystkie zdarzenia, które rozpisałeś, dotyczą sytuacji, w której trafia się dwa zakłady z rzędu, ale trafienie jednego, po którym przytrafi się pudło zmienia już sposób dalszego stawkowania.
 
Do góry Bottom