>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Progresja [szymonbee]

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Wiadomo jaką psychike mają nasze złotka więc warto po takim kursie zaryzykować, może seta im urwą..


# Progresja 32 # # Poziom 1 #

:siata: Polska - Argentyna (Handicap Setowy) H(0 - 2.5) [2.20] ⛔ 3-0

AKO: 2.20
Stawka: 1.5j
⛔ 1.5j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 32 # # Poziom 2 #

:baseball: Houston Astros (J. Happ) - Milwaukee Brewers (Y. Gallardo) [1.45] ✅ 1-8
:baseball: Tampa Bay Rays (J. Niemann) - Oakland Athletics (G. Moscoso) [1.55] ✅ 8-4


AKO: 2.25
Stawka: 3j
✅✅ 3,743j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Spróbujemy od siatki..

# Progresja 33 # # Poziom 1 #

:siata: Marcio Araujo - Benjamin (BRA) - Rogers - Dalhausser (USA) (Handicap Setowy) H(1.5 - 0) [2.20] ⛔ 0-2


AKO: 2.20
Stawka: 1.5j
⛔ 1.5
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
LIVE

# Progresja 33 # # Poziom 2 #

⚽ Tianjin Teda - Real Madrid H(4 - 0) [2.60] ✅ 0-6

AKO: 2.60
Stawka: 3j
✅✅ 4,8j


W rzeczywistości poszło za 8 razy więcej ale nie będę zakłócał porządku progresji :]
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Zwiększam stawke w progresji do 2j -&gt; 4j -&gt; 8j itd

# Progresja 34 # # Poziom 1 #

⚽ Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (Wynik pierwszej połowy) X [2.00] ✅ 1-1

AKO: 2.0
Stawka: 2j
✅✅ 2j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 35 # # Poziom 2 #

⚽ Gamba Osaka - Avispa Fukuoka (Poniżej/powyżej: 3.5) under [2.25] ✅ 2-0


AKO: 2.25
Stawka: 4j
✅✅ 5j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Podaję już moje typy z MLB na wieczór. Wpadło mi w oko sporo ich ale oczywiscie nie gram wszystkiego tylko wybieram najpewniejsze. Poniżej lista (zobaczymy ile by weszło...)

Floryda @ 2.15 ⛔ 4-8
Toronto @ 1.70 ✅ 7-2
Tampa - Oakland over 7.5 @ 2.10 ✅ 4-5
Milwaukee @ 1.55 ✅ 7-3
Kansas City @ 2.10 ✅ 4-3
Los Angeles Angels @ 1.75 ✅ 2-1
Arizona - Dodgers under 7.5 @ 1.70 ✅ 4-3



Na kupony wybrałem:

:baseball: Florida Marlins (J. Vazquez) - St Louis Cardinals (J. Garcia) @ 2.15 ⛔ 4-8

Jak narazie w tym sezonie lepiej radzą sobie kardynałowie z dodatnim bilansem meczy 61-53, Floryda po sporym kryzysie kilkunastu porażek z rzędu podniosła się i zaczęła znów zwyciężać. Ostatnio 10 meczy to bilans 5-5. Dzisiejszy mecz będzie już 4 w serii pomiędzy tymi dróżynami. Wszystkie trzy dotychczas wygrali goście. Zwycięstwa te jednak nie były spektakularne (7-4 3-2 2-1) a więc ostatnio już tylko jednym pkt. Szczerze mówiąc nie sądzę aby Marlins mieli dać sobie wbić sweepa w tej serii. Dzisiaj gospodarze wystawiają na startera Vazqueza który średnio sobie poczyna ale ostatnie mecze bardzo udane. Bilans 7-9, na ostatnie 3 rozegrane mecze: 18.1 IP i tylko runów. Po drugiej stronie Jaime Garcia z ERA: 3.22 i bilansem 10-5. Ostatnie spotkania jednak to kolejno 7-5-1 runów więc troche gorzej. Tyle na temat tego meczu, mam nadzieję, że nie dostaną sweepa u siebie. Typ dość ryzykowny - to fakt, co zresztą widać po kursie ale mam przeczucie że bedzie dobrze :]


:baseball: Los Angeles Angels (E. Santana) - Seattle Mariners (F. Hernandez) @ 1.75 ✅✅ 2-1

Powiem szczerze, że zdziwił mnie kurs na ten mecz. Spodziewałem się czegoś w granicach 1.40...
Anioły wczoraj zaliczyły wtope czego zresztą się spodziewałem ale dziś do tego nie powinni dopuścic. Rywal zdecydowanie słaby. Jeden przegrany mecz u siebie z takim przeciwnikiem to wystarczająco dość. Dodatni bilans meczy w tym sezonie i u siebie wygląda to 31-25 natomiast Seattle na wyjeździe 22-35. Dzisiejsi pitcherzy to Ervin Santana i Felix Hernandez. Pierwszy z nich - starter gospodarzy ERA: 3.23 a w L3 to 0.70!!! Rozegrał prawie 3 całe spotkania dając przeciwnikom łącznie tylko 3 runy. W sezonie raczej nie było ich więcej niż 3 na mecz. Przeciwko Seattle wyniki również imponujące. Po drugiej stronie w ekipie gości Hernandez z ERA 3.36, ostatnie poczynania znacznie gorsze. Spodziewam się też w tym meczu underu ale jednak stawiam na Win Angels!!


:baseball: Houston Astros (B. Norris) - Milwaukee Brewers (Z. Greinke) @ 1.55 ✅✅ 3-7


Nie ma co się rozpisywać. Brewers są obecnie na fali. Ostatnie 11 meczt to 10 zwyciestw. Tydzień temu zafundowali tej samej dróżynie - Houston sweepa na własnym stadionie. Dzisiaj mają okazje zrobić to samo tylko na wyjeździe. Houston gra zdecydowanie źle. 37-76 - to bilans tego sezonu. U siebie mają 19-39. Czy stać ich dzisiaj na niespodziankę? Nie sądzę...
Pitcher Brewers na dziś to Greinke. 9-4, ERA: 4.41. Ostatnie trzy mecze to 2-0-2 runs i ERA: 1.83. U przeciwników Bud Norris, gorsze statystyki. 5-7, ERA 3.47 ale ostatnie mecze gorzej niż Greinke. Milwauke to silniejsza dróżyna. Z takim rywalem musi zdobywać pkt na wyjeździe bo ogólnie wyjazdowe mecze idą im gorzej. Do tego pare statystyk:
MIL are 10-1 in their last 11 overall.
MIL are 10-1 in their last 11 games on grass.
MIL are 8-1 in their last 9 games following a win.

HOU are 5-16 in their last 21 Sun. games.
HOU are 14-42 in their last 56 overall.
HOU are 14-38 in their last 52 games on grass.


:baseball: Tampa Bay Rays (D. Price) - Oakland Athletics (T. Cahill) over 7.5 @ 2.10 ✅✅ 4-5

Nie mam już za dużo czasu opisywac tego. Poprostu uważam że niska linia jak na ten mecz. Ostatnie mecze tych drużyn to sporo pkt, starterzy na dziś też nie najlepsi więc jak najbardziej warte ryzyka.


Narazie nie wiem jakie stawki i jak to poskładam na kupony te cztery typy ale czekam póki co na rozstrzygnięcie poprzedniego kuponu. Później edytuję...

P.S. Jakby co pamiętajcie, że to baseball więc moja analizy mogą pójść na nic ???? tutaj wszystkie wyniki są możliwe...









# Progresja 36 # # Poziom 3 #

:baseball: Tampa Bay Rays (D. Price) - Oakland Athletics (T. Cahill) (Poniżej/powyżej: 7.5) over [2.10] ✅ 4-5

AKO: 2.10
Stawka: 8j
✅✅ 8,8j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Wieczór z baseballem można uznać za udany, szkoda że zagrałem za kase tylko 2 typy. Na nocke biore jeszcze jeden kupon. Nie byłem przekonany co do Bostonu ale Grzesio twierdzi, że ogarną więc zaufam mu :] Oby na plus..

# Progresja 37 # # Poziom 1 #

:baseball: Boston Red Sox (J. Beckett) - NY Yankees (F. Garcia) H(0 - 1.5) [2.15] ⛔ 3-2
ajjj jednego pkt brakło

AKO: 2.15
Stawka: 2j
⛔ 2j
 
grzesio 46,6K

grzesio

Forum VIP
Gratulacje ładnej nocki.
Niedziela dobrym dniem dla typujących.
Boston ogarnął , ale nie tak jak chciałem
Uważaj , żeby moja klątwa nie przeszła na Ciebie , tj. gdy gram handi wiele ekip wprost kocha wygrywać jednym runem.
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
No wczoraj baseball udany ale za to na live troche straciłem więc fifty fifty. Co do klątwy mam nadzieję, że nie będzie takowej :] Zresztą ostatnio rzadko gram handicapy z MLB, wczoraj poszedł bo nie było co dołożyć a kurs był za niski...
Czas na troche statystyk, myśle że całkiem ładnych zresztą (MOC PROGRESJI :])



 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 37 # # Poziom 2 #

⚽ Geylang United FC - Home United FC (Poniżej/powyżej: 2.5)under [2.30] ⛔ 1-3

AKO: 2.30
Stawka: 4j
⛔ 4j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Powyższy kupon już na minus więc gram na live w przerwie meczu takie cuś:


LIVE


# Progresja 37 # # Poziom 3 #

Geylang United FC - Home United FC H(1 - 0) [2.05] ✅ 1-3

AKO: 2.05
Stawka: 8j
✅✅ 8,4j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 38 # # Poziom 1 #

???? Galina Voskoboeva - Marion Bartoli [1.10] ⛔ 2-0 no coment...

???? Samantha Stosur - Ayumi Morita [1.22] ✅ 2-1
⚽ Korona Kielce - Ruch Chorzów (Wynik pierwszej połowy) X [2.00] ✅ (2-2)

AKO: 2.68
Stawka: 2j
⛔ 2j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Na dzisiaj nie znalazłem za dużo interesujących mnie meczy baseballa. Do tego jest poniedziałek a wiadomo jakie bywają poniedziałki...
Wybrałem tylko jeden mecz, w dodatku wole szukać szczęścia w dogach niż pewniakach typu San Francisco, Texas bo kursy są według mnie dziś nie warte ryzyka.
Minnesota słabo, wczoraj dostali sweepa od White Soxów. Najwyższy czas troche się podnieść i coś wygrać. Boston z kolei wymęczył wczoraj zwycięstwo z Yankesami z czego mogą być zadowoleni. Myśle, że te ostatnie mecze były dla nich cieżkie i to da troche o sobie znać. Starterzy na dziś Wakefield i Baker. W ostatnich meczach lepiej wypadał pitcher gospodarzy, do tego Wakefield słabo gra H2H przeciwko MIN. Widze tu underowe zwycięstwo Twinsów ;)

Nie podaję narazie stawki bo Bartoli jeszcze teoretycznie walczy ale raczej tego nie wygra i zepsuje mi fajny kupon więc stawka będzie prawdopodobnie 4j, poprawie potem jak sie wyjasni. Gdyby wygrala to 2j


# Progresja 38 # # Poziom 2 #

:baseball: Minnesota - Red Sox @ 2.03 ⛔ 6-8

AKO: 2.03
Stawka: 4j
⛔ 4j


było blisko.. prowadzili już 5-1, gdyby nie rozsztrzelali sie z homerami w 6 innie to pewnie by weszło :?
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Wybrałem najpewniejsze według mnie. Do tego jeszcze bym dodał Burnley ale chciałem tylko dubelka więc są te dwa...


# Progresja 38 # # Poziom 3 #

⚽ Leeds United - Bradford City [1.47] ✅ 3-2
⚽ Southampton - Torquay United [1.41] ✅ 4-1


AKO: 2.07
Stawka: 8j
✅✅ 8,582j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 39 # # Poziom 1

:baseball: Texas Rangers (A. Ogando) - Seattle Mariners (M. Pineda) [1.53] ✅ 7-6
:baseball: Tampa Bay Rays (J. Shields) - Kansas City Royals (J. Francis) [1.50] ✅ 4-0

AKO: 2.30
Stawka: 2j
✅✅ 2,6j
 
Do góry Bottom