>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja [szymonbee]

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Skuteczność coraz gorsza ale grunt, że zysk rośnie ;)





=============================================

Po za progresją..

:baseball: Detroit Tigers (M. Scherzer)H(-1.5) - Chicago White Sox (E. Jackson) [2.40] ⛔ 0-5

AKO: 2.40
Stawka: 1j
⛔ 1j


Edit: dla jasności: dokonałem małej zmiany kuponu bo coś sie spiepszyło na Tobecie i mi nie zatwierdziło kuponu a kapnąłem sie minute po tym jak zamknęli zakłady na LAA ???? wiec tylko singiel na DET
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
I jeszcze jeden kupon co by się lepiej spało ????
Atlanta wczoraj nie zawiodła, nadal jest faworytem, nie ma co się rozpisywać. Seattle wierze że wkońcu wygrają albo bardziej że Rangersi wkońcu przegrają. Serie 7L i 9W trzeba przerwać!!


# Progresja 17 # # Poziom 1 #

:baseball: Seattle Mariners (F. Hernandez) - Texas Rangers (C. Wilson) [1.96] ⛔ 1-5
:baseball: Atlanta Braves (T. Hanson) - Washington Nationals (J. Lannan) H(0 - 1.5) [2.15] ⛔ 2-5

AKO: 4.21
Stawka: 1.5j
⛔ 1.5j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
MLB niestety znów zawiodło, niepotrzebnie grałem na siłe ale trudno. Dziś ten sam zestaw typów co ostatnio ???? Soda gra mega turniej, myśle że wygra bez problemów przed własną publicznością ????

# Progresja 17 # # Poziom 2 #

???? Robin Söderling - David Ferrer [1.65] ✅ 2-0
???? R. Lindstedt/H. Tecau - S. Aspelin/A. Siljestrom [1.28] ✅ 2-0

AKO: 2.11
Stawka: 3j
✅✅ 3,336j


No brawo, stawiałem kilka razy na Soderlinga jak i na pare R. Lindstedt/H. Tecau w tym turnieju i nie zawiodłem się ani razu, zasłużone zwycięstwa ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 18 # # Poziom 1 #

:baseball: Atlanta Braves (J. Jurrjens) - Washington Nationals (T. Gorzelanny) [1.50] ✅ 9-8

:baseball: Cincinnati Reds (H. Bailey) - St Louis Cardinals (J. Garcia) [1.94]⛔ 3-1

AKO: 2.91
Stawka: 1.5j
⛔ 1.5j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 18 # # Poziom 2 #

???? Bartosz Sawicki - Yuri Schukin (Most games won) H(6.5 - 0) 1 [1.85]⛔ 0-2

???? Alona Bondarenko - Vesna Dolonts (Zwycięzca 2 seta) (1-2) 2 [1.07] ✅ 0-2


AKO: 1.94
Stawka: 3j
⛔ 3j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 18 # # Poziom 3 #

???? James Ward - Mathieu Rodrigues [1.35]✅ 2-0

???? Filippo Volandri - Alessio Di Mauro (Liczba wygranych setów) H(0 - 1.5) [1.60] ⛔ 2-0 frajer dnia


AKO: 2.16
Stawka: 6j
⛔ 6j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Mam nadzieję, że dziś koniec z niespodziankami w MLB, gram na &quot;skarpety&quot;. Oby nie zawiedli bo będzie ciepło... :?

# Progresja 18 # # Poziom 4 #

:baseball: Kansas City Royals (K. Davies) - Chicago White Sox (M. Buehrle) [1.80] ✅ 2-5
:baseball: Baltimore Orioles (B. Bergesen) - Boston Red Sox (T. Wakefield) [1.75] ✅ 10-15


AKO: 3.15
Stawka: 12j
✅✅ 25,8j


Achhh pieknie. Skutecznosc beznadziejna ale to co musi to wchodzi i jeszcze jaki ladny z tego zysk ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Całe szczęście, że ten Baseball wszedł, dziś zaczynam od tenisa

# Progresja 19 # # Poziom 1 #

???? Mikhail Youzhny - Carlos Berlocq [1.43] ✅ 2-0
???? Sergiy Stakhovsky - Gilles Simon [1.30] ✅ 0-2

???? Juan Carlos Ferrero - Cedrik-Marcel Stebe [1.20] ⛔ 0-2


AKO: 2.23
Stawka: 1.5j
⛔ 1.5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 19 # # Poziom 2 #

⚽ Wisla Krakow - Skonto Riga H(0 - 1) [1.52] ✅ 2-0
⚽ PFC Litex Lovex - FK Mogren [1.13] ✅ 3-0
⚽ BATE Borisov - Linfield (Poniżej/powyżej: 1.5) over [1.12] ✅ 2-0
???? Lukasz Kubot - Kamil Capkovic [1.07] ✅ 2-1

AKO: 2.06
Stawka: 3j
✅✅ 3,175j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 20 # # Poziom 1 #

:baseball: Houston Astros (J. Happ) - Washington Nationals (J. Zimmermann) [1.65] ⛔ 7-6
:baseball: Baltimore Orioles (J. Guthrie) - Boston Red Sox (K. Weiland) [1.82] ⛔ 6-2

AKO: 3.00
Stawka: 1.5j
⛔ 1.5j



Oprócz tego suche, mniej pewne typy które też mi chodziły po głowie:

Marlins ⛔
Los Angeles Angels ⛔
Seattle
⛔

masakra, co za noc...
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Czas na garść statystyk...





======================================

Trochę ryzykownie ale kursy były za małe..

# Progresja 20 # # Poziom 2 #

???? Gael Monfils - Albert Ramos (Zwycięzca 1 seta) [1.37] ✅ 2-0
???? Daniel Gimeno-Traver - Jurgen Melzer (Zwycięzca 1 seta) [1.52] ✅ 1-2

AKO: 2.08
Stawka: 3j
✅✅ 3,247j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
A więc po kolei. Bania Luka po pierwszej porażce praktycznie nie ma już szans na awans, bo musiała by wygrać 4-0. Na wyjeździe jednak strzelili bramke. Dziś na pożegnanie z &quot;LM&quot; grają u siebie. Przypuszczam, że Maccabi nie będzie forsowało bramki no bo niby po co. Nie ma sensu narażać się na kontuzje, zapewne pójdą też jakieś zmiany i zagrają rezerwy. Przynajmniej jedna bramka w wykonaniu gospodarzy jest jak najbardziej do zrobienia.

Co do baseballa to biore ten typ bo zdziwiła mnie bardzo wysoka linia U/O w tym meczu. Pitcherzy wystawieni na dziś nie dostawają zbyt dużo runów. Dla przykładu: Worley z Phillies w ostatnich 3 meczach: 19 IP i tylko 2 R, na ostatnich 10 meczy w sumie dostał tylko 15R co daje srednia 1.5 na mecz. Po drugiej stronie Dempster który też nie jest najgorszy. Na L3 tylko 4 runy, ERA 1.71.
Biorac pod uwage oba całe zespoły, na 3 ostatnie sezony tylko 5 razy padało wiecej niż 11 punktów. Licze na niski wynik, stąd taki bet ????


# Progresja 21 # # Poziom 1 #

⚽ FK Borac Banja Luka - Maccabi Haifa (Banja Luka strzeli gola) [1.55] ✅ 3-2
:baseball: Chicago Cubs (R. Dempster) - Philadelphia Phillies (V. Worley) (Poniżej/powyżej: 11.5) under 1.84 ✅ 1-9


AKO: 2.85
Stawka: 1.5 j
✅✅ 2,778j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Dzisiaj bardzo dobry dzień wiec po cichu liczę na utrzymanie tego w nocy choć szanse są malutkie. Póściłem sobie małą taśme za małą stawke z baseballa. Wszystkie typy przemyślane ale analiz pisać mi się nie chce. 4 mecze trafić będzie ciężko no ale cuda się zdarzają ????

:baseball: Arizona Diamondbacks (J. Saunders) - Milwaukee Brewers (C. Narveson) [1.82] ⛔ 2-5
:baseball: Kansas City Royals (B. Chen) - Chicago White Sox (J. Danks) [1.82] ⛔ 2-1
:baseball: Florida Marlins (R. Nolasco) - San Diego Padres (A. Harang) (Poniżej/powyżej: 7.0) under [1.95] ⛔ 3-14
:baseball: NY Mets (R. Dickey) - St Louis Cardinals (K. McClellan) [2.00] ⛔ 6-5


AKO: 12.92
Stawka: 1j
⛔ 1j


Masakryczne wyniki :| choć wszystkie mecze oprócz SD kończyły sie w dogrywce więc było blisko zwyciestwa...
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
W nocy mega wtopa ???? no ale trudno zdarza sie, mała stawka była, zresztą odrobiłem już na live. Dziś zaczynam jak zwykle od tenisa.

# Progresja 22 # # Poziom 1 #

???? Jarkko Nieminen - Gilles Simon [1.42] ✅ 1-2

???? Mikhail Youzhny - Julian Reister (Liczba gemów) (Poniżej/powyżej: 21.5) over [1.80] ⛔ 6-3 6-3

AKO: 2.56
Stawka: 1.5j
⛔ 1.5j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 22 # # Poziom 2 #

:baseball: Florida Marlins (J. Vazquez) - San Diego Padres (D. Moseley) [1.60] ⛔ 3-5
⚽ FK Karabakh Agdam - EB/Streymur H(0 - 1) [1.41] ⛔ 0-0

⚽ IF Elfsborg - FK Suduva [1.10] ✅ 3-0

AKO: 2.48
Stawka: 3j
⛔ 3j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 22 # # Poziom 3 #

⚽ Nacional Madeira - FH Hafnarfjørður [1.17] ✅ 2-0
⚽ Dundee Utd - Slask Wroclaw [1.95] ✅ 3-2

AKO: 2.28
Stawka: 6j
✅✅ 7,689j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 23 # # Poziom 2 #

???? Florian Mayer - Nicolas Almagro [1.35] ✅ 0-2
???? Mikhail Youzhny - Marin Cilic [1.45] ✅ 2-1
???? Mikhail Kukushkin - Marco Chiudinelli [1.40] ✅ 2-0

AKO: 2.74
Stawka: 3j
✅✅ 5,222j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 24 # # Poziom 1 #

:baseball: NY Yankees (P. Hughes) - Oakland Athletics (T. Cahill) [1.55] ✅ 17-7
:baseball: Philadelphia Phillies (C. Hamels) - San Diego Padres (C. Luebke) (Poniżej/powyżej: 7.5) under [1.75] ✅ 3-1

AKO: 2.71
Stawka: 1.5j
✅✅ 2,569j
 
Do góry Bottom