>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja [szymonbee]

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Nieoficjalnie podsumowałem ostatni tydzień. Wpłaciłem kase do Tobet tydzien temu w poniedziałek i do teraz jestem +20.5j razem z tym co nie podawałem w tym temacie więc bardzo udanie. Mam nadzieje że ten tydzień będzie równie dobry ale dzisiaj poniedziałek a poniedziałków nie lubimy więc dziś tak na spokojnie mała tasiemka z tenisa za drobną kase...

# Progresja 9 # # Poziom 1 #

????Rafael Nadal - Juan Martin Del Potro (1-2) [1] 1.17 ✅ 3-1
????Lukasz Kubot - Feliciano Lopez (1-2) [2] 1.30 ✅ 2-3

????Venus Williams - Tszvetana Pironkova (1-2) [1] 1.42 ⛔ 0-2
ahh te baby

AKO: 2.16
Stawka: 1j
⛔ 1j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Arizona powinna gładko, jedyne co mnie martwi to że jest poniedziałek a w poniedziałki mam pecha ???? .
Minnesota natomiast po długiej, dobrej passie zwycięstw złapała chyba zadyszke i przyszło kilka porażek. Licze na to że dziś to sie zmieni i zaczną znów wygrywać. Starter lepszy po stronie gospodarzy.


# Progresja 9 # # Poziom 2 #

:baseball:Arizona Diamondbacks (I. Kennedy) - Cleveland Indians (M. Talbot) (1-2) [1] 1.57 ⛔ 4-5
:baseball:Minnesota Twins (N. Blackburn) - Los Angeles Dodgers (C. Billingsley) (1-2) [1] 1.82 ⛔ 0-15


AKO: 2.86
Stawka: 2j
⛔2j


Uwielbiam poniedziałki :?
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Nocka nie udana ale trudno, czas na statystyke. Wprawdzie jestem w trakcie nieskończonej progresji więc będzie to zaniżone ale miało być co 10 więc będzie co 10. Najważniejsze że zysk rośnie, reszta statystyk jest mniej ważna. ????




A teraz kolejny kupon, wprawdzie ciągle sobie powtarzam żeby nie grać tenisa no ale co tam, raz się żyje :p

# Progresja 9 # # Poziom 3 #

????Petra Kvitova - Tszvetana Pironkova (Handicap Setowy) H(0 - 1.5) [2] 2.20 ✅ 2-1


AKO: 2.20
Stawka: 4j
✅✅ 4,8j


Ło matkoo ale emocje w drugim secie ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Tak sie mi dzisiaj spodobały mecze MLB, że się skusiłem na aż 3 kupony z czego wpisuje tylko 2. Mam nadzieję, że coś tam wejdzie. Jeden do progresji, drugi nie ????

# Progresja 10 # # Poziom 1 #

:baseball:Oakland Athletics (G. Gonzales) - Florida Marlins (J. Vazquez) (1-2) [1] 1.55 ✅ 1-0
:baseball:Arizona Diamondbacks (D. Hudson) - Cleveland Indians (J. Tomlin) (1-2) [1] 1.60 ✅ 6-4


AKO: 2.48
Stawka: 1j
✅✅ 1,48j
============================================

:baseball:Houston Astros (J. Lyles) - Texas Rangers (C. Wilson) (Poniżej/powyżej: 8.0) [over] 1.91 ✅ 3-7
:baseball:NY Yankees (F. Garcia) - Milwaukee Brewers (Z. Greinke) (1-2) [1] 1.75 ✅ 12-2


AKO: 3.34
Stawka: 1j
✅✅ 2,343j


Trzeci kupon gram ✅MIN + PHI-BOS U7,✅ nie wliczam go do statystyk
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Uwielbiam takie nocki jak ta dzisiejsza gdzie wszystko wchodzi jak w masło, ale to już za nami, na dziś zaczynam od:

# Progresja 11 # # Poziom 1 #

???? S. Peng/J. Zheng - K. Date-Krumm/S. Zhang (1-2) [1] 1.45 ✅ 2-0
???? S. Lisicki/S. Stosur - S. Cirstea/A. Morita (1-2) [1] 1.25 ✅ 2-0

:siata: Dollinger - Windscheif (GER) - Dugrip - Salvetti (FRA) (1-2) [1] 1.18 ⛔ 0-2

AKO: 2.14
Stawka: 1j
⛔ 1j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Siatka nie weszła więc gram reszte jeszcze raz + Nadal

# Progresja 11 # # Poziom 2 #

???? Rafael Nadal - Mardy Fish (1-2) [1] 1.15 ✅ 3-1
???? S. Peng/J. Zheng - K. Date-Krumm/S. Zhang (1-2) [1] 1.45 ✅ 2-0
???? S. Lisicki/S. Stosur - S. Cirstea/A. Morita (1-2) [1] 1.25 ✅ 2-0

AKO: 2.08
Stawka: 2j
✅✅ 2,169 j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
:siata: Serbia - Argentyna [1] ✅
:siata: Włochy - Kuba (+1.5 seta) [2] ⛔

✅⛔
Stawka: 0
Wygrana: 0

Nie weszło ale na szczęście nie zdążyłem tego puścic bo nie miałem dostępu do neta. Typy zostawiam ale nie wliczam do progresji bo by mi wszystko zaburzyło :?
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Na nocke taki kupon z MLB. W sumie nie było łatwo wybrać ale coś poskładałem.
Washington wystawia dzisiaj jako startera świetnego Zimmermanna który w ostatnich 10 występach nie dał sobie walnąć więcej niż 3 runy. To stawia go z świetnym wynikiem ERA: 2.85, po drugiej stronie starter troche gorszy. Pozatym Anioły wygrały już 2 pierwsze mecze serii a na obecną forme Nationals 2 porażki z rzędu to już dużo, myśle że dzisiaj już się nie dają. Asekuracyjnie biore z hadnicapem bo jak już mają przegrać to spodziewałbym się wyniku 1-0, 2-1...

Drugi mecz to znów pojedynek Texasu i Houston. Grałem over wczoraj, zagram też i dzisiaj. Sądzę że taka linia to mały prezencik od buków. Obie drużyny zaliczają ostatnio dużo overów. Starterzy na dziś także mają w miare wysoką ERA więc myśle że powinni się &quot;rozstrzelać&quot;
Miałem jeszcze zagrać 2 typy na przełamanie serii ale mam przeczucie, że jeszcze nie dziś więc odpuszczam. Podaje tylko na sucho:
CHC ✅
OAK - FLA over 7 ⛔



# Progresja 12 # # Poziom 1 #

:baseball: Houston Astros (B. Myers) - Texas Rangers (C. Lewis) (Poniżej/powyżej: 8.5) [over] 2.02 ⛔ 2-3

:baseball: Los Angeles Angels (D. Haren) - Washington Nationals (J. Zimmermann) H(0 - 1.5) [2] 1.50 ✅ 1-0


AKO: 3.03
Stawka: 1j
⛔ 1j


Washington tak jak sie spodziewałem, niestety drugi mecz zawiódł :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
wprawdzie juz sie zaczelo ale poszło na live

# Progresja 12 # # Poziom 2 #

???? Victoria Azarenka - Petra Kvitova (1-2) [1] 2.05 ⛔ 1-2


AKO: 2.05
Stawka: 2j
⛔ 2j


tyle niewykorzystanych brejk pointów...
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Zaś musiało coś nie wejśc, wkurzył mnie ten kosz ale gram jeszcze raz Francje, oby weszło.. :?

# Progresja 12 # # Poziom 4 #

⚽ Jagiellonia Białystok - Irtysh Pavlodar (1X2) [1] 1.35 ✅ 1-0
???? Litwa - Francja (1-2) [2] 1.40 ✅ 58-66
⚽ Fulham - NSÍ Runavík H(0 - 1) [1] 1.08 ✅ 3-0


AKO: 2.04
Stawka: 8j
✅✅ 8,33j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Nareszcie skończona kolejna progresja, czas podsumować po 30 kuponach, oraz na koniec czerwca, a właściwie to troche ponad tydzień czerwca. Poniżej statystyka a ja póki co wyjeżdżam na 9 dni i nie wiem czy będę miał dostęp do neta więc bydźmoże mała, tygodniowa przerwa będzie ????

STATYSTYKA CZERWIEC / 30 KUPONÓW

 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
A więc witam po przerwie, czas zacząć znów ogrywać buki :p
Na dziś zaczynam od:


# Progresja 13 # # Poziom 1 #

???? Santiago Giraldo - Jurgen Melzer (1-2) [2] 1.40 ⛔ 2-0

???? Lukasz Kubot - Daniel Gimeno-Traver (1-2) [1] 1.50 ✅ 2-1


AKO: 2.10
Stawka: 1j

⛔ 1j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 13 # # Poziom 2 #

⚽ ŠK Slovan Bratislava - FC Tobol Kostanay (1X2) [1] 1.20 ✅ 2-0
???? Gael Monfils - Victor Hanescu (1-2) [1] 1.30 ⛔ 1-2
???? R. Lindstedt/H. Tecau - J. Knowle/I. Zelenay (1-2) [1] 1.37 ✅ 2-1

AKO: 2.14
Stawka: 2j

⛔ 2j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
To co zrobił Monfils to szkoda słów...
gram dalej.


# Progresja 13 # # Poziom 3 #

???? Robin Söderling - Diego Junqueira (Zwycięzca 1 seta) (1-2) [1] 1.14 ✅ 6-0 6-1
⚽ Rosenborg - Breiðablik (1X2) [1] 1.12 ✅ 5-0
⚽ Malmö FF - HB Tórshavn H(0 - 1) [1] 1.22 ✅ 2-0
???? Sorana Cirstea - Tszvetana Pironkova (1-2) [2] 1.55 ✅ 1-2


AKO: 2.41
Stawka: 4j
✅✅ 5.658j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Jeszcze jedna progresja zrobiona, choć nie wpisywałem tutaj. Nareszcie stan mojego konta przekroczył magiczną bariere pół patola więc pozwole sobie na zwiększenie stawki o 50% ????

# Progresja 14 # # Poziom 1 #

▶ Anglia - Irlandia Północna [1.42] ✅ 3-2
???? Robin Söderling - Potito Starace [1.12] ✅ 2-0
???? R. Lindstedt/H. Tecau - D. Brown/M. Kohlmann [1.30] ✅ 2-0

AKO: 2.07
Stawka: 1.5j
✅✅ 1,601j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
A więc tak. Na MLB dużo ciekawych meczy znalazłem więc zrobiłem z tego 3 kupony. Pierwszy to 2 pewniaki. Troche niby niebezpiecznie grać na zdecydowanych faworytów no ale licze, że będzie dobrze.. Drugi kupon mniej pewny ale myśle, że ma realne szanse. I ostatni to tak troche wbrew wszystkiemu. Seatle gram na przełamanie. 6L i 8W TEX więc czas przerwać passe. Do tego Arizona :?

# Progresja 15 # # Poziom 1 #

:baseball: Atlanta Braves (T. Hudson) - Washington Nationals (L. Hernandez) [1.54]✅ 11-1

:baseball: Detroit Tigers (J. Verlander) - Chicago White Sox (G. Floyd) [1.48] ⛔ 2-8

AKO: 2.28
Stawka: 1.5j
⛔ 1.5j


=============================================

:baseball: Minnesota Twins (N. Blackburn) - Kansas City Royals (L. Hochevar) (Poniżej/powyżej: 9.0) over [1.87] ⛔ 1-2

:baseball: Houston Astros (B. Myers) - Pittsburgh Pirates (J. Karstens) [1.83] ✅ 0-4
:baseball: Cincinnati Reds (J. Cueto) - St Louis Cardinals (J. Westbrook) [1.62] ✅ 6-5


AKO: 5.54
Stawka: 1j
⛔ 1j


=============================================

:baseball: Seattle Mariners (D. Fister) - Texas Rangers (C. Lewis) [2.00] ⛔ 0-4
:baseball: Arizona Diamondbacks (J. Saunders) - Los Angeles Dodgers (C. Kershaw) [2.13] ⛔ 4-6


AKO: 4.26
Stawka: 0.5j
⛔ 0.5j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
MLB w nocy masakra. Grania po ASG to nie był dobry pomysł, może dzisiaj pójdzie lepiej. Póki co trzeba odrabiać i gram na faworytów co wczoraj ????

# Progresja 15 # # Poziom 2 #

???? R. Lindstedt/H. Tecau - F. Ferreiro/A. Sa [1.25] ✅ 2-0

⚽ Hangzhou Greentown - Arsenal (Poniżej/powyżej: 2.5) over [1.30] ⛔ 1-1 :?

???? Robin Söderling - Tomas Berdych [1.38] ✅ 2-0


AKO: 2.24
Stawka: 3j
⛔ 3j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
# Progresja 15 # # Poziom 3 #

⚽ HJK - VPS H(0 - 1) [1.45] ✅ 3-0
???? R. Lindstedt/H. Tecau - F. Ferreiro/A. Sa (Zwycięzca 1 seta) [1.34] ✅ 2-0

AKO: 1.94
Stawka: 6j
✅✅ 5,658j
 
Do góry Bottom