>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja [szymonbee]

szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Patriotyczny typ na naszych, potęgą to my nie jesteśmy ale Gruzja też nie. Dziś w miare mocny skład naszych + ma zadebiutować Eugen :] więc liczę, że będą chcieli poprawić humory kibiców bo Euro coraz bliżej więc takie mecze musimy wygrywać mimo że towarzyskie

# Progresja 41 # # Poziom 3 #

⚽ Polska - Gruzja H(0 - 1) [2.65] ⛔ 1-0

AKO: 2.65
Stawka: 8j
⛔ 8j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Co do meczu polaków to nawet nie chce mi się wypowiadać bo nie wiem jak można całą połowę meczu rozegrać na stojąco licząc tylko na to że przeciwnik nie strzeli gola i wygramy zaliczką z pierwszej połowy. Z taką grą to lepiej odwołajmy to euro bo będzie wstydu.
No ale nic, trzeba zapomnieć i mam nadzieję że nastepne mecze m.in. te na nowych stadionach we wrześniu będą lepsze.

Na nocke wybrałem sobie 6 dogów z baseballa i wybrałem najpewniejszego z nich: Floryda Marlins. Daje tutaj duże szanse wejścia, jakoś mi sie nie widzi że dostaną 2 z rzędu sweepa na własnym stadionie. Atlanta wygrała wczoraj już tylko 1 pkt po dogrywce, dziś już tak nie będzie. Starterzy porównywalni więc widze duże value po stronie gospodarzy.
Tak z ciekawości żeby zobaczyć ile by weszło tych dogów wpisuje które wybrałem (przypominam, że za grubszą kase gram tylko Marlins)
Houston ⛔
Minnesota ✅
Seattle ✅
Baltimore ✅
Kansas City ⛔
Floryda ⛔




# Progresja 41 # # Poziom 4 #

:baseball: Florida Marlins (A. Sanchez) - Atlanta Braves (T. Hudson) [2.05] ⛔ 2-6

AKO: 2.05
Stawka: 16j
⛔ 16j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
taki wariat na dziś ale licze na niespodzianke

# Progresja 41 # # Poziom 5 #

⚽ Alania - FK Nizhnyi Novgorod X [3.60] ⛔

AKO: 3.60
Stawka: 32j
⛔ 32j
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Jak sie bawic to na całego, w końcu raz sie zyje ????

# Progresja 41 # # Poziom 6 #

:baseball: Milwaukee Brewers (Z. Greinke) - Pittsburgh Pirates (P. Maholm) H(0 - 1.5) [2.05] ✅ 7-2

AKO: 2.05
Stawka: 64j
✅✅ 67,2j


uffffff
???? ???? ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Udało się zamknąć ostatnią progresje, przyznaje, że było już nieciekawie ale wyszło na moje.
Przy tym wszystkim nie podałem statystyki po 100 kuponach ale podaje teraz po 103, nie wiele sie różniłaby skuteczność, jedynie yield i zysk troszke inny by był. Daje tak ponieważ robie przerwe. Ugrałem więcej niż zakładałem a pieniądze przeznaczam na mojego &quot;euro tripa&quot; we wrześniu więc szkoda mi już to ryzykować. ????
Napewno tutaj wróce, może jeszcze w tym miesiącu za drobną kase sie gdzies pobawie a jak nie to we wrześniu. Wiem też, że zmienie buka bo tobet mnie już wkurza z ich słabą ofertą.

Ktoś tutaj wcześniej pytał ile to jest u mnie 1j. Dotychczas było to u mnie 1j=10zł.

pozdro &amp; GL ;)



 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Witam, czas na małą reaktywację. Było troche przerwy choć coś tam za drobne się bawiłem, m. in. na US Open. Zmieniłem buka na pinnacle i expekt. Do progresji narazie nie wracam ale nie wykluczam jej na zawsze. Póki co spróbuje się troche pobawić normalnym sposobem. Statystyki prowadze od nowa mimo, że w starym temacie, co 20 kuponów.
Dzisiaj zaczynam od takiego kuponu ale coś napewno się jeszcze pojawi ????




⚽ Finlandia vs Holandia (-1.5) [1.885] ✅ 0-2
⚽ Chorwacja vs Izrael [1.467] ✅ 3-1
⚽ Anglia vs Walia [1.128] ✅ 1-0


Stawka: 50 PLN
Wygrana: ✅ 155,97 PLN


Na temat meczy nie ma się co rozpisywać. Holandia w wysokiej formie, już dziś mogą być niemal pewni awansu jeśli wygrają. Ostatnio sobie postrzelali z San Marino. Dzisiaj w podstawowym składzie znajdą się takie gwiazdy jak Van Persie, Hunteelar, Kuyt, Van Bommel, Sneijder i inni. Nie powinni mieć problemów żeby zaaplikować ze 3-4 bramki słabej Finlandii która poradziła sobie tylko z San Marino i Mołdawią.

Typ na Chorwatów spowodowany tym że w szeregach Izraela obecnie panuje chaos. Brakuje ważnych zawodników w składzie, jest nowy trener który wyprubowuje różne warianty, jest nieciekawa atmosfera. Chorwacja obecnie na drugim miejscu w grupie ze stratą 1 punktu do grecji a tuż za nimi własnie Izrael więc muszą zdobywać punkty żeby mieć czym prędzej ten awans.

O Anglii nie ma co mówić, różnica klas. Anglicy jak zwykle są w wysokiej formie. Ostatnio wysokie zwyciestwo na wyjezdzie z Bułgarią. Rooney strzela dużo goli więc wszystko zmierza ku zwycięstwu. Gospodarze potrzebuja już tylko 4 pkt żeby być pewnym awansu.


P.S. Pytanie do modów: da rade zmienić nazwę tematu?
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
???? D.Hantuchova/A.Radwanska - S.Errani/R.Vinci (+1.5) [1.52] ⛔ 2-0 ????
⚽ Polska - Niemcy obie drużyny strzelą [Tak] [1.75] ✅ 2-2

Stawka: 50 PLN
Wygrana: ⛔ 50 PLN


Nie sądzę aby Radwańska i Hantuchova zaszły za daleko w tym turnieju a jeżeli nawet to przynajmniej powinny stracić seta. Wczoraj też takie coś grałem i się udało. Dzisiaj rywalki wydaje mi się jeszcze lepsze więc powinno siąść.
Drugi mecz to tak patriotycznie żeby sie lepiej oglądało. Co do tego że Niemcy strzelą to nie mam wątpliwości a naszym trzeba kibicować i wierzyć że mecz na nowym stadionie zagrają jakoś w miare godnie. Nastawienie bojowe jest więc będzie ciekawie.





⚽ San Marino - Szwecja Powyzej/Ponizej powyzej3.5 goli [1.27] ✅ 0-5

⚽ Anglia - Walia (-1.0) [1.40] ⛔ 1-0

Stawka: 100 PLN
Wygrana: ⛔ 100 PLN


Szwecja zdecydowanym faworytem. San Marino ostatnio dostali baty od Holandii, dziś raczej aż tak nie zostaną upokorzeni ale i tak kilka bramek paść musi. Szwecja na czele ze Zlatanem ma hrapke na małe strzelanko więc 4 bramki spokojnie powinny wpaść.

O Anglii już pisałem w poprzednim poście, tu dokładam typ z handi..
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Wczoraj w końcu rozegrane zostały spotkania tenisa i włoszki troche mnie wkurzyły. W drugim secie cały czas prowadziły, przełamywały po to by dać się odłamać i potem dostać baty w TB ???? No ale trudno...

Na dziś zaczynam takim kuponem, typy z siatki wzięte od Filipa ;)


:siata: Slovakia - Bułgaria [1.08] ⛔ 3-2
:siata: Niemcy - Polska [1.72] ⛔ 1-3

:siata: Serbia - Turcja [1.15] ✅ 3-0


Stawka: 50 PLN
Wygrana: ⛔ 50 PLN
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
???? A. Roddick (+2.5 Sets) vs R. Nadal [1.645] ⛔ 0-3

Stawka: 50 PLN
Wygrana: ⛔ 50 PLN


ale że aż tak dostanie to sie nie spodziewałem...
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
⚽ HJK - KuPS [obie drużyny strzelą: Tak] [1.90] ⛔ 1-0
⚽ Derry - Drogheda United [1.10]

Stawka: 50 PLN
Wygrana: ⛔ 50 PLN




:siata: Polska vs Słowacja (+1.5) [1.82] ✅ 1-3


Stawka: 50 PLN
Wygrana: ✅ 90.98 PLN
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Witam ponownie, postanowiłem znów troche postrzelać :] Będę grał głównie progresją, ale nie tylko. Numery progresji licze od nowa bo tamto to już inna bajka ????
Na początek coś z towarzyskich, taka rozgrzewka przed wieczorem.



# Progresja 1 # # Poziom 1 #

⚽ Gruzja - Albania poniżej 3.5 bramki [1.20] ✅ 2-1
⚽ Łotwa - Kazachstan 1.28 (Draw - no bet) ▶ zwrot 0-0
⚽ Cypr - Serbia 1.33 (Draw - no bet) ▶ zwrot 0-0

AKO: 2.04
Stawka: 1j
✅✅ 0.2j
 
Do góry Bottom