>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Progresja NHL

A 18

amare87

Użytkownik
panowie to co w nocy zrobilo dallas wola o pomste...na 1min. przed koncem 3 tercji stracili bramke na 3-3 a na 7 sek. przed koncem overtime przegrali mecz:;/:
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
nie zaczelo sie za dobrze...po 1 tercji St.Louis 0-2 ????
Dobrze, że akurat pominąłem tę progresję.
Z tego co się orientuję to to chyba już 4 poziom macie.
Dawałem pieniądze na inne typy i pomyślałem, że zagram sobie następną i się okazało, że oszczędziłem sobie stresu.
Właśnie oglądam mecz, życzę wam powodzenia.
 
F 67

fish1991

Użytkownik
i wp***u ,zawsze tak mam , przez 3 miesiace biskupowi szlo zajebiscie a kiedy oczywiscie ja sie przylączylem do tego to zaczeło sie pi***olić,zawsze mam takie szczescie ,jak ten mecz nie wejdzie jestem 1750 zl plecy ,mam kase na 5 poziom ale nie gram juz i ide sie upic bo to jest cholerny pech teraz tylko marze zeby wydarzyl sie cud w tym meczu albo zeby jakos szybko odkuc ta kase, jestem zalamany.... i prosze was oszczedzcie sobie &quot;mądrych&quot; komentarzy ,jestem taki wk****ony jak chyba nigdy....
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
i wp***u ,zawsze tak mam , przez 3 miesiace biskupowi szlo zajebiscie a kiedy oczywiscie ja sie przylączylem do tego to zaczeło sie pi***olić,zawsze mam takie szczescie ,jak ten mecz nie wejdzie jestem 1750 zl plecy ,mam kase na 5 poziom ale nie gram juz i ide sie upic bo to jest cholerny pech teraz tylko marze zeby wydarzyl sie cud w tym meczu albo zeby jakos szybko odkuc ta kase, jestem zalamany.... i prosze was oszczedzcie sobie &quot;mądrych&quot; komentarzy ,jestem taki wk****ony jak chyba nigdy....
Biorąc pod uwagę obecny wynik (0:3) i styl gry Blues.
Jedyne co Ci zostaje to modlitwa.
 
A 18

amare87

Użytkownik
Biorąc pod uwagę obecny wynik (0:3) i styl gry Blues.
Jedyne co Ci zostaje to modlitwa.
Rzeczywiscie graja taka padake???
choc szczerze powiem ze ja juz nie wierze ze odrobia...:-(
 
F 72

filip11

Użytkownik
i wp***u ,zawsze tak mam , przez 3 miesiace biskupowi szlo zajebiscie a kiedy oczywiscie ja sie przylączylem do tego to zaczeło sie pi***olić,zawsze mam takie szczescie ,jak ten mecz nie wejdzie jestem 1750 zl plecy ,mam kase na 5 poziom ale nie gram juz i ide sie upic bo to jest cholerny pech teraz tylko marze zeby wydarzyl sie cud w tym meczu albo zeby jakos szybko odkuc ta kase, jestem zalamany.... i prosze was oszczedzcie sobie &quot;mądrych&quot; komentarzy ,jestem taki wk****ony jak chyba nigdy....
A ostrzegałem, że prędzej czy później tak się skończy bo wynika to z prostego rachunku prawdopodobieństwa...
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
I znowu plecy ????
Na dzisiaj daje WAshington.
Ps. Dobrze, ze zona przekonała mnie do mniejszych stawek, bo musiałbym juz dopłacać.
Pzdr
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
no niestety, Ciebie nie znam w ogóle ;)
Chociaż przyznam, że Twoja wypowiedz oraz Filipa11 dała mi troche do myślenia i spowodowała, ze zaczałem rozmawiać o tym z żona ????
Teraz tylko wygrać, żeby odrobić i wypłacić większość kasy (coś sobie zostawie)
PS. W następnym sezonie skończę grę pod koniec lutego, bo przed play-offami cuda się dzieją...ale człowiek uczy się na błędach.
 
G 46

ghs

Użytkownik
no niestety, Ciebie nie znam w ogóle ;)
Chociaż przyznam, że Twoja wypowiedz oraz Filipa11 dała mi troche do myślenia i spowodowała, ze zaczałem rozmawiać o tym z żona ????
Teraz tylko wygrać, żeby odrobić i wypłacić większość kasy (coś sobie zostawie)
PS. W następnym sezonie skończę grę pod koniec lutego, bo przed play-offami cuda się dzieją...ale człowiek uczy się na błędach.
Widzę, że nie uczysz się na błędach. Zamiast zostawić to w cholerę, to ty dzielisz już kasę, którą wygrasz i planujesz kolejną progresję. Smutne to.
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
To są wirtualne pieniądze i zrobię z nimi co chce.
Juz wypłaciłem 700zł z bukmachera i to jest moja wygrana..
Dopłacać nie mam zamiaru.. jesli dzis przegram to zostanie mi tylko 200zł.. i nie zagram kolejnym progiem - i tak juz wygrałem 700zł..
jesli wygram to wypłacę zostawiająć sobie coś do pogrania..
Smutne to? Dla mnie nie, bo juz ograłem buka na 700zł...
 
F 72

filip11

Użytkownik
Ludzie lepiej sobie darujcie, bo taki sposób gry może przynieść niewielki zysk lub wielkie straty. A tak jak pisałem czarna passa w tak długim czasie gry jest po prostu nieunikniona. Wiem coś o tym bo grałem w ten sposób już kiedyś lecz malutkimi stawkami na sprawdzeni (progresja od złotówki), więc wiecie.
 
B 5

ble-85

Użytkownik
No dobrze, a teraz czas na troche matematyki.
Jezeli zalozymy ze chcesz grac tylko przykladowe 4 poziomy. Prawdopodobienstwo ze przegrasz (to samo dla wygrasz) akurat na 4 poziomie wynosi 6,25% (1/16). Zysk na kazdym z poziomow wynosi 1/15 wkladu calkowitego. Z czego jasno wynika ze dla odpowiednio wysokiej liczby prob zawsze bedziesz na ZERO.
I nie ma tu znaczenia ani stawka poczatkowa, ani modyfikator stawki ani ilosc poziomow. Prawdopodobienstwo wygranej/porazki dla poziomow wynosi: 50%, 25%, 12.5%, 6.25% itd.
Oczywiscie nie wzielem pod uwage, ze zdarzenia zwyciestwa i porazki nie sa rownie prawdopodobne, a bukmacher pobiera marze...
Ah, no i ostatnia sprawa nie wiem w jakiej wysokosci masz miesieczne obroty, ale polecam zmiane bukmachera na pinnacle, ktory stawki ma srednio wyzsze o 0,05. Przy 3000zl obrotow miesiecznych, wychodzi to juz 150zl, calkiem niezle w porownaniu do tych 700zl, na ktore &quot;ograles buka&quot;.
Edit: Wlasnie sprawdzilem ten kurs na Washington Capitals BW: 2,00 Pinnacle: 2,14 :eek:
Musisz tez przyznac ze 700zl juz nie brzmi tak fajnie jak te reklamowane kilka tysiecy na starcie watku.
 
Do góry Bottom