>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Progresja NHL

B 51

bbiskup1

Użytkownik
Ale mnie BWIN wkurza ostatnio z tymi kursami..W następnym sezonie zmieniam bukmachera;)
Póki co, czekam jaki będzie kurs na Dallas.
Pzdr
 
F 72

filip11

Użytkownik
Zapewne biskupowi chodzi o tragiczne kursy.

Co do systemu autora, sam grałem taką metodą, lecz nie na NHL i muszę powiedzieć, że to bardzo dobry system dopóki wszystko się układa. Mimo iż właściwie nie powinna wydarzyć się sytuacja, że przegramy 4-5 zakładów pod rząd tą metodą jest możliwa i nieuniknione, że w końcu się wydarzy może po 300 typach, 4 tysiącach, nie wiadomo, ale taka sytuacja na pewno się w końcu wydarzy, że przegramy 5-10 kuponów z rzędu, co wydaję się prawie nierealne, ale jednak, prawdopodobieństwo jest minimalne, ale przy długim okresie gry w końcu się wydarzy. Musimy więc twardo trzymać się stawek abyśmy byli w stanie wytrwać te 10 kroków, przy stawce jaką gra autor była by to spora suma i sporo osób miałoby w tym momencie debet i to poważny. Tak więc myślę, że mimo wszystko ostrożnie z tym sposobem gry. Druga sprawa to limity u bukmacherów lub jakieś głupie anulowania zakładów w razie gdy wygramy mogą spowodować nasze straty.

PS. Pytanie do autora: Jak stawkowałeś gdy miałeś te wspomniane 100zł które to obróciłeś do 3 tys.? Chcę zacząć od takiej kwoty, aby nie ryzykować wiele.
 
P 0

poli_x

Użytkownik
pisał że od 10 zł zaczynał,no ale to każdy może policzyć sobie w zależności od farta na początku
10-20-40 i w sumie tyle ;) ewentulanie zostaje jeszcze 30 zł na ostatni 4 strzał
lub 5-10-20-40 i ostatni strzał za 25 ale był by to już poziom 5
Kolejna kwestia że NHL lada chwila się kończy,a na chwilę obecną autor tematu nie podał alternatywy innego sportu w który można by tak grać....można by próbować moze w piłkę nożną w unibecie w zakładach 1 2 ale to wymagało by testów itd.
 
S 0

sylwio79

Użytkownik
Kolejna kwestia że NHL lada chwila się kończy,a na chwilę obecną autor tematu nie podał alternatywy innego sportu w który można by tak grać....można by próbować moze w piłkę nożną w unibecie w zakładach 1 2 ale to wymagało by testów itd.
To fakt alternatywa by sie przydała.Mysle ze moze cos z MLB ,bo tam niespodzianki rzadko sie zdarzają z tego co wiem .:?Pozdrawiam wszystkich .Co na dzis sugerujecie ?:confused:
 
F 72

filip11

Użytkownik
pisał że od 10 zł zaczynał,no ale to każdy może policzyć sobie w zależności od farta na początku

10-20-40 i w sumie tyle ;) ewentulanie zostaje jeszcze 30 zł na ostatni 4 strzał

lub 5-10-20-40 i ostatni strzał za 25 ale był by to już poziom 5

Kolejna kwestia że NHL lada chwila się kończy,a na chwilę obecną autor tematu nie podał alternatywy innego sportu w który można by tak grać....można by próbować moze w piłkę nożną w unibecie w zakładach 1 2 ale to wymagało by testów itd.
Jeżeli są tylko 3 kroki to naprawdę autor musiałby mieć sporo farta.
 
yourold 2

yourold

Użytkownik
Weź kartkę, długopis do ręki i licz. Ja tak robiłem. Obliczałem sobie takie stawki, aby mi wystarczało hajsu na min. 4 strzały. Teraz gdy już trochę kasy wygrałem (gram nie tylko tym systemem, stawiam też na siatkę i sporty zimowe) wyliczam sobie stawki dla 5 zakładów.

Na dzisiaj Dallas Stars.
 
F 67

fish1991

Użytkownik
z tego co zaobserwowałem to nhl jest naprawde wyrównaną ligą i praktycznie nie ma znaczenie czy mecz jest na wyjeżdzie czy u siebie,skoro autor tak jak pisal gra w nhl od 5 lat to musi coś na ten temat wiedziec i ze swoich obserwacji zauważył ze ten tryb gry jest poki co najbardziej opłacalny w TEJ LIDZE. uważam ze jest on warty zaryzykowania , a jeżeli niektórzy piszą tu aby sie wymądrzać i dowartościowywać niech dadzą spokój ,poki co system nie ma wady ,jeżeli owa sie zdarzy wtedy bedzi czas na lament.takie jest moje zdanie.
 
F 72

filip11

Użytkownik
Weź kartkę, długopis do ręki i licz. Ja tak robiłem. Obliczałem sobie takie stawki, aby mi wystarczało hajsu na min. 4 strzały. Teraz gdy już trochę kasy wygrałem (gram nie tylko tym systemem, stawiam też na siatkę i sporty zimowe) wyliczam sobie stawki dla 5 zakładów.

Na dzisiaj Dallas Stars.
Byłbym wdzięczny za podanie pierwszej stawki bo nie wiem od ilu zacząć, myślę o 4 zł na wypróbowanie systemu.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Byłbym wdzięczny za podanie pierwszej stawki bo nie wiem od ilu zacząć, myślę o 4 zł na wypróbowanie systemu.
Weź sobie wzór na sumę ciągu geometrycznego i na n-ty wyraz. Wtedy sobie obliczysz na ile sobie możesz pozwolić sobie dobrać stawkę początkową przy Twoim kapitale oraz na ile poziomów Ci ona starczy.
 
Do góry Bottom