>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Progresja NHL

B 51

bbiskup1

Użytkownik
No juz prawie 3 tys. Patrząc na to, ze zaczynałem od 100zł, to moim zdaniem jest to dobry wynik. Kapitał wzrósł o 3000% ????

Detroit na ✅
na dzisiaj na BWIN najlepiej wychodzi Calgary (2.10).
Pozdrawiam
 
kris_kros 100

kris_kros

Użytkownik
Ok, ale po stawkach widzę że na 5 próg nie starczyłoby mu już kasy.
Chyba jednak na 5 próg przy obecnym budżecie jeszcze się łapie bo jak rozumiem ten 5 próg to 1.600 PLN, czyli łącznie zainwestowałby 3.100 PLN, prawda? (100 + 200 + 400 + 800 + 1.600 PLN). Jednak przy stawce początkowej 100 PLN to 5 próg to jak rozumiem OSTATECZNOŚĆ!
Ale mówicie, że system działa? Zastanawiam się może sam też się skuszę na tego typu &quot;bezanalizowy system&quot;, ale zakładając stawkę początkową 20 PLN. Codziennie dajecie mecze jakie obstawiacie? I jak rozumiem zasadniczy sezon NHL chyba się kończy i o ile mi wiadomo pozostał jakiś miesiąc. A szkoda!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 3

raskolnikow3

Użytkownik
no bo od 3 miesięcy nigdy nie miał sytuacji w których doszedł do 5 progu?
To nie znaczy że taka sytuacja się nie zdarzy, wprost przeciwnie...
Chyba jednak na 5 próg przy obecnym budżecie jeszcze się łapie bo jak rozumiem ten 5 próg to 1.600 PLN, czyli łącznie zainwestowałby 3.100 PLN, prawda? (100 + 200 + 400 + 800 + 1.600 PLN). Jednak przy stawce początkowej 100 PLN to 5 próg to jak rozumiem OSTATECZNOŚĆ!
No właśnie, starczy mu tylko na 1600 przy 5 progu, a taka stawka przyniesie stratę progresji - powinno być co najmniej 2000.
System bardzo dobry ale ja zwiększyłbym liczbę progów do 7 co najmniej. Większa gwarancja że dłużej pograsz.
 
kris_kros 100

kris_kros

Użytkownik
No właśnie, starczy mu tylko na 1600 przy 5 progu, a taka stawka przyniesie stratę progresji - powinno być co najmniej 2000.
Nie jest to chyba mega istotne, ale nie wiem jak to liczysz? Zakładając dokładny kurs 2.0 stawka 1600 PLN x 2.0 = 3.200 PLN, prawda? Wcześniej zainwestował 3.100 więc 100 PLN do przodu. Dokładnie jak w ruletce, zgodnie z podstawowymi zasadami progresji. Ale to na marginesie ;) Sam system ważniejszy:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Boze ludzie, mam nerwa dzisiaj i jeszcze czytam takie coś ????
3 koła nagrałem i narazie trzymam je u buka. Po co mam trzymać wiecej kasy? Żeby bukmacher mógł sobie nią obracać? NIgdy w zyciu!! Jak będzie taka potrzeba to można natychmiast przelać pieniądze z konta bankowego...
Gdzie ja napisałem, ze to jest mój cały kapitał. Pytanie brzmiało ile jestem na plusie....ehhhh, ludzie.
Pzdr
 
P 0

poli_x

Użytkownik
no ludzie to szukają problemów ;)
nie trzeba liczyć na co być może tylko na prawdopodobieństwo,a to jak widać od 3 miesięcy u kolegi nie zawodzi.Nikt nie mówi o dużych kursach,możecie grać po 1 zł przecież ????
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
Dla mnie najlepiej wygląda oferta na Detroit, ale nie ma jeszcze dostępnej opcji włącznie z dogrywką i karnymi.
Poczekam do wieczora i zobaczę.
Pzdr
 
M 3

molq

Użytkownik
Moze ktos dac spis bukow gdzie mozna grac dwudrogowo ? Jestem w expekcie ale chyba nie maja takiego czegos w ofercie ???? Niech mnie ktos oswieci ????
 
B 3

belphegor

Użytkownik
Expekt ma to w &quot;specjalne &quot; np na dziś
Boston Bruins - Tampa Bay Lightning
Zwycięzca (dogrywka i rzuty karne wliczone)
Boston Bruins 1.63 Tampa Bay Lightning 2.15
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom