>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja NHL

A 18

amare87

Użytkownik
panowie to co w nocy zrobilo dallas wola o pomste...na 1min. przed koncem 3 tercji stracili bramke na 3-3 a na 7 sek. przed koncem overtime przegrali mecz:;/:
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
nie zaczelo sie za dobrze...po 1 tercji St.Louis 0-2 ????
Dobrze, że akurat pominąłem tę progresję.
Z tego co się orientuję to to chyba już 4 poziom macie.
Dawałem pieniądze na inne typy i pomyślałem, że zagram sobie następną i się okazało, że oszczędziłem sobie stresu.
Właśnie oglądam mecz, życzę wam powodzenia.
 
F 67

fish1991

Użytkownik
i wp***u ,zawsze tak mam , przez 3 miesiace biskupowi szlo zajebiscie a kiedy oczywiscie ja sie przylączylem do tego to zaczeło sie pi***olić,zawsze mam takie szczescie ,jak ten mecz nie wejdzie jestem 1750 zl plecy ,mam kase na 5 poziom ale nie gram juz i ide sie upic bo to jest cholerny pech teraz tylko marze zeby wydarzyl sie cud w tym meczu albo zeby jakos szybko odkuc ta kase, jestem zalamany.... i prosze was oszczedzcie sobie &quot;mądrych&quot; komentarzy ,jestem taki wk****ony jak chyba nigdy....
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
i wp***u ,zawsze tak mam , przez 3 miesiace biskupowi szlo zajebiscie a kiedy oczywiscie ja sie przylączylem do tego to zaczeło sie pi***olić,zawsze mam takie szczescie ,jak ten mecz nie wejdzie jestem 1750 zl plecy ,mam kase na 5 poziom ale nie gram juz i ide sie upic bo to jest cholerny pech teraz tylko marze zeby wydarzyl sie cud w tym meczu albo zeby jakos szybko odkuc ta kase, jestem zalamany.... i prosze was oszczedzcie sobie &quot;mądrych&quot; komentarzy ,jestem taki wk****ony jak chyba nigdy....
Biorąc pod uwagę obecny wynik (0:3) i styl gry Blues.
Jedyne co Ci zostaje to modlitwa.
 
A 18

amare87

Użytkownik
Biorąc pod uwagę obecny wynik (0:3) i styl gry Blues.
Jedyne co Ci zostaje to modlitwa.
Rzeczywiscie graja taka padake???
choc szczerze powiem ze ja juz nie wierze ze odrobia...:-(
 
F 72

filip11

Użytkownik
i wp***u ,zawsze tak mam , przez 3 miesiace biskupowi szlo zajebiscie a kiedy oczywiscie ja sie przylączylem do tego to zaczeło sie pi***olić,zawsze mam takie szczescie ,jak ten mecz nie wejdzie jestem 1750 zl plecy ,mam kase na 5 poziom ale nie gram juz i ide sie upic bo to jest cholerny pech teraz tylko marze zeby wydarzyl sie cud w tym meczu albo zeby jakos szybko odkuc ta kase, jestem zalamany.... i prosze was oszczedzcie sobie &quot;mądrych&quot; komentarzy ,jestem taki wk****ony jak chyba nigdy....
A ostrzegałem, że prędzej czy później tak się skończy bo wynika to z prostego rachunku prawdopodobieństwa...
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
I znowu plecy ????
Na dzisiaj daje WAshington.
Ps. Dobrze, ze zona przekonała mnie do mniejszych stawek, bo musiałbym juz dopłacać.
Pzdr
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
no niestety, Ciebie nie znam w ogóle ;)
Chociaż przyznam, że Twoja wypowiedz oraz Filipa11 dała mi troche do myślenia i spowodowała, ze zaczałem rozmawiać o tym z żona ????
Teraz tylko wygrać, żeby odrobić i wypłacić większość kasy (coś sobie zostawie)
PS. W następnym sezonie skończę grę pod koniec lutego, bo przed play-offami cuda się dzieją...ale człowiek uczy się na błędach.
 
G 46

ghs

Użytkownik
no niestety, Ciebie nie znam w ogóle ;)
Chociaż przyznam, że Twoja wypowiedz oraz Filipa11 dała mi troche do myślenia i spowodowała, ze zaczałem rozmawiać o tym z żona ????
Teraz tylko wygrać, żeby odrobić i wypłacić większość kasy (coś sobie zostawie)
PS. W następnym sezonie skończę grę pod koniec lutego, bo przed play-offami cuda się dzieją...ale człowiek uczy się na błędach.
Widzę, że nie uczysz się na błędach. Zamiast zostawić to w cholerę, to ty dzielisz już kasę, którą wygrasz i planujesz kolejną progresję. Smutne to.
 
B 51

bbiskup1

Użytkownik
To są wirtualne pieniądze i zrobię z nimi co chce.
Juz wypłaciłem 700zł z bukmachera i to jest moja wygrana..
Dopłacać nie mam zamiaru.. jesli dzis przegram to zostanie mi tylko 200zł.. i nie zagram kolejnym progiem - i tak juz wygrałem 700zł..
jesli wygram to wypłacę zostawiająć sobie coś do pogrania..
Smutne to? Dla mnie nie, bo juz ograłem buka na 700zł...
 
F 72

filip11

Użytkownik
Ludzie lepiej sobie darujcie, bo taki sposób gry może przynieść niewielki zysk lub wielkie straty. A tak jak pisałem czarna passa w tak długim czasie gry jest po prostu nieunikniona. Wiem coś o tym bo grałem w ten sposób już kiedyś lecz malutkimi stawkami na sprawdzeni (progresja od złotówki), więc wiecie.
 
B 5

ble-85

Użytkownik
No dobrze, a teraz czas na troche matematyki.
Jezeli zalozymy ze chcesz grac tylko przykladowe 4 poziomy. Prawdopodobienstwo ze przegrasz (to samo dla wygrasz) akurat na 4 poziomie wynosi 6,25% (1/16). Zysk na kazdym z poziomow wynosi 1/15 wkladu calkowitego. Z czego jasno wynika ze dla odpowiednio wysokiej liczby prob zawsze bedziesz na ZERO.
I nie ma tu znaczenia ani stawka poczatkowa, ani modyfikator stawki ani ilosc poziomow. Prawdopodobienstwo wygranej/porazki dla poziomow wynosi: 50%, 25%, 12.5%, 6.25% itd.
Oczywiscie nie wzielem pod uwage, ze zdarzenia zwyciestwa i porazki nie sa rownie prawdopodobne, a bukmacher pobiera marze...
Ah, no i ostatnia sprawa nie wiem w jakiej wysokosci masz miesieczne obroty, ale polecam zmiane bukmachera na pinnacle, ktory stawki ma srednio wyzsze o 0,05. Przy 3000zl obrotow miesiecznych, wychodzi to juz 150zl, calkiem niezle w porownaniu do tych 700zl, na ktore &quot;ograles buka&quot;.
Edit: Wlasnie sprawdzilem ten kurs na Washington Capitals BW: 2,00 Pinnacle: 2,14 :eek:
Musisz tez przyznac ze 700zl juz nie brzmi tak fajnie jak te reklamowane kilka tysiecy na starcie watku.
 
Do góry Bottom