>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Progresja na staly zysk na padajace bramki

R 0

robciowr

Użytkownik
Zastanawiałem się nad modyfikacja tego systemu na zakłady live 15 minutowe i zwykła progresję czy to się opłaca przy kursach ok.1.5? Wcześniej nie grałem progresja i nie mam dużego doświadczenia
 
W 0

wpychu

Użytkownik
oczywiscie ze mozesz tak grac stawke musisz co kazdy przegrany zaklad mnozyc*3 aby wyjsc na zysk. chcac wygrac zlotowke musisz postawic 2zl jezeli przegrasz kladziesz 6 jezeli znowu przegrasz 18 itd. zalezy jaki chcesz miec zysk
 
C 11

cychi

Użytkownik
a jak wygląda kwestia limitów na betclick?
1 2 3 4 5
wygrana 2 10 50 250 1250
stawka 8 40 200 1000 5000
Bo przy 4-5 poziomie może być nie wesoło
i co w przypadku trafienia takiego meczu:
FT Naftan Novopolotsk [6 - 0] Dnepr Mogilev
7&#39; [1 - 0] A. Kobets
19&#39; [2 - 0] A. Gavryushko
27&#39; [3 - 0] A. Gavryushko
63&#39; [4 - 0] A. Kobets
71&#39; [5 - 0] I. Sandor
83&#39; [6 - 0] D. Khlebosolov
dwa razy dochodzimy do 4 poziomu.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
System rzeczywiście godny uwagi natomiast zauważyłem pewne prawidłowości
1. W drugiej połowie są wyższe kursy ???? zwykle od 1.3 - 1.5
2. Kursy gdy gra faworyt typu Barca są znacznie wyższe, zwłaszcza w drugiej połowie nawet 2.
3. Warto oglądać mecz live
4. Warto obstawiać w 40-50 sek po rozpoczęciu czasu odliczania wpada wtedy ten sam kurs
Od siebie dodam, że tym systemem udało mi się ugrać 1000 PLN w dwa dni, grając za 100 prawie 100 zakładów live
 
B 0

bary353

Użytkownik
poki co tak mi sie nie zdazylo ale wtedy gram od poczatku najwyzej ze strata 24 zl ???? po prostu gram za 20 zl po 2 razy ???? w innym meczu
 
berix 3

berix

Użytkownik
poki co tak mi sie nie zdazylo ale wtedy gram od poczatku najwyzej ze strata 24 zl ???? po prostu gram za 20 zl po 2 razy ???? w innym meczu
Nie rozumie tego co napisales..Jak pada gol co nastepne 10 min to grasz od poczatku za 24?
System rzeczywiście godny uwagi natomiast zauważyłem pewne prawidłowości
1. W drugiej połowie są wyższe kursy ???? zwykle od 1.3 - 1.5
2. Kursy gdy gra faworyt typu Barca są znacznie wyższe, zwłaszcza w drugiej połowie nawet 2.
3. Warto oglądać mecz live
4. Warto obstawiać w 40-50 sek po rozpoczęciu czasu odliczania wpada wtedy ten sam kurs
Od siebie dodam, że tym systemem udało mi się ugrać 1000 PLN w dwa dni, grając za 100 prawie 100 zakładów live
Obstawiales w meczu po 100zl na konkretne 10min gry ze nie padnie gol? A co jesli padł? Grales nastepna 10 minutowke za kolejne 100zl w tym samym meczu??Jak wygrales za peirwszym razem to juz wchodziles na inny?
 
B 0

bary353

Użytkownik
oj nie wiem robcio gdzie;/ ja sam w glowie sobie wszystko ukladam ;p Berix to moja odpowiedz do kogos z pierwszej strony byla, gralem raz tylko za 100 zl bo raz mi sie zdarzylo ze padla bramka powiedzmy w 35 minucie jak i w 46 to juz w 50-60 nie padla zadna ;) teraz zaczalem tez grac na koncowki meczu obstawiam ze bramka nie padnie juz w meczu w okolicach 60-70 minucie kurs jest dosc dobry obstawiam ze chce zyskac 10 zl przy kursie 3.00 to jest 5 zl jesli bramka padnie w ktorejs minucie obstawiam to w ten sposob co wszystko czyli progresja na staly zysk ???? i tak ze nie padnie az w koncu konczy sie mecz i latwo zyskuje dosc duzo % dla tych co powiedza co jesli bramka padnie co oczywiscie mozliwe i nie zdazy sie juz obstawic spokojnie odbijecie to w nastepnym meczu ???? ja tu tylko wam mowie jak ja robie a wy jesli macie ochote pograjcie na sucho i przetestujcie to sami ???? narazie dziennie zarabiam 20-30% sumy jaka mam codziennie przed zaczeciem gry ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Gdzie mogę znaleźć statystyki poszczególnych lig z czasem w którym zostały strzelone bramki
W podziale na poszczególne drużyny masz np. tu w :
Avg. minute goals scored:
http://www.soccerstats.com/team.asp?league=england&amp;amp;teamid=1
( na przykładzie Arsenalu )
http://pl.soccerway.com/matches/2011/04/17/england/premier-league/arsenal-football-club/liverpool-football-club/944162/statistics/
....................
http://stats.football365.com/dom/teams.html#EUR

http://www.imscouting.com/reports-generator/
Pzdr.
edi8

.
 
B 0

bary353

Użytkownik
u mnie to wyglada tak: obstawiam za 4 zl jesli wygram to znowu za 4 zl i tak ciagle po wygranej obstawiam za 4 zl jesli przegram obstawiam za 20 zl jesli znowu przegram obstawiam za 100 zl ;)

Ps. koncze na dzisiaj gre z zyskiem 41%
 
R 0

robciowr

Użytkownik
grałem trochę dzisiaj na sucho i całkiem nieźle od jutra zaczynam za prawdziwą kasę na początek niskie stawki jak będzie na + to będzie grubiej
 
berix 3

berix

Użytkownik
Bary nie wiem jak na tym systemie wychodzisz tyle na plus..Moim zdanie niedlugo przegrasz cala kase grajac tym systemem. Ja dzis zagralem mecz herta - osnobruck ze nie bedzie gola w 31-40 min za 2,86 zl kurs 1,35 wygrana 1 zl. Gol padl w 37 minucie. Gram jak piszesz progresja na staly zysk a wiec inwestuje 11,02 zeby wygrac 1 zl przy kursie 1,35. Pada gol w 41 minucie. Trace kase. Naszczescie nie gralem dalej bo musialbym zainwestowac 42,51 zl (suma pieniedzy zainwestwowanych od 30 min to 56,38zl) zebym wygral 1 zl. Gol wpadl w 56 minucie wiec przegralybym 56,38zl.. Zeby wygrac 1 zl musialbym teraz zainwestowac w sumie 218 zl... Myzle ze predzej czy pozniej przegrasz w tym sytemie cala kase i juz nie bedzie tak pieknie. Poprstu udaje Ci sie trafc mecze gdzie gole padaja bardo zadko..
 
C 22

caciavita

Użytkownik
Kiedyś tak grałem ... zysk były ... po 10zł dziennie i konczyłem , ale napaliłem się zacząłem grać za całą kase i dużo kasy poszło sie j***ć ... Od tamtej pory tylko ruletka ...
to przyznaj sie ile kasy p..bałes na ruletce?
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Obstawiales w meczu po 100zl na konkretne 10min gry ze nie padnie gol? A co jesli padł? Grales nastepna 10 minutowke za kolejne 100zl w tym samym meczu??Jak wygrales za peirwszym razem to juz wchodziles na inny?
Tak obstawiałem po 100 PLN, że nie padnie gol. Jeśli gol padł to z reguły grałem za 200 PLN czyli stawka x2.
Czasami też obstawiałem, że nie padnie gol do końca połowy jak zostawało 10-25 min. Dawało się łapać kursy od 1.5-1.8
Generalna zasada była taka żeby łapać w miarę dobry kurs, jak się gra taką ilość zakładów na jedno zdarzenie + ogląda mecz live z reguły byłem w stanie wyczuć czy kurs jest warty grania.
 
B 0

bary353

Użytkownik
Co jesli bedzie czarna seria? wlasnie tego sie boje dlatego jak juz nadchodzi 3 poziom progresji odpuszczam ???? ostatnio zaczynam grac wlasnie ze gol nie padnie do konca meczu np. w 50 minucie albo w przerwie meczu kursy sa dosc duze wiec za mala stawke zyskuje po 10 zl jesli gol padnie gram tym systemem co na minuty ???? i jak narazie jest dobrze ???? a co do tej czarnej serii fakt macie racje... i tego sie boje ???? i dlatego jak mam grac 3 poziom progresji to odpuszczam ???? akurat nie dysponuje taka gotowka zeby miec kase dajmy na to na 4 badz 5 poziomow;) wtedy juz mozna grac niemalze bardzo bardzo pewnie, ja narazie traktuje to jako zabawe na ktorej patrzac na % dosc duzo zarabiam jesli nie bardzo duzo ????
 
Do góry Bottom