>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja na staly zysk na padajace bramki

R 0

reewers

Użytkownik
czyli grasz maksymalnie za 20 złotych na drugim poziomie tak ?
Jeżeli odpuszczasz trzeci poziom to musisz 24 razy wygrać po tej 1zl żeby się wróciło? Czy się mylę?:grin:
 
B 0

bary353

Użytkownik
dobrze myslisz ???? tylko obstawiam tez np. w 45 minucie ze gol nie padnie kurs jest duzy a stawka mala jesli padnie gram progresja na staly zysk czyli wpisue wszystkie liczby w kalkulator i mi oblicza za ile mam postawic ???? i tak na jednym meczu zarabiam po okolo 15 zl
 
R 0

reewers

Użytkownik
No dobrze jesli nie padnie to tracisz tą mala stawke ale progresja dalej idziesz w 10min NIE strzeli ? czy strzeli ? :p a ten kalkulator to ? ????
 
B 0

bary353

Użytkownik
jejku... poczytajcie dokladnie to co juz pisalem bo pisze po kilka razay jedna rzecz;/ ile meczy gralem w ten weekend? nie jestem ci w stanie powiedziec na ile mialem ochote i czasu tyle gralem ????
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Chcąc zyskać 1 zł stawiam -&gt; 1/1.25-1 czyli muszę postawić 4 zł. Jeżeli wygram to stawiam znowy za 4 zł. Jak przegram to stawiam 20 zł żeby wygrać 4 zł . Jak znowu przegram to muszę postawić za 100 zł. A co jeżeli przegram te 100 zł? Jest sens brnąć w to dalej..?
 
berix 3

berix

Użytkownik
dobrze myslisz ???? tylko obstawiam tez np. w 45 minucie ze gol nie padnie kurs jest duzy a stawka mala jesli padnie gram progresja na staly zysk czyli wpisue wszystkie liczby w kalkulator i mi oblicza za ile mam postawic ???? i tak na jednym meczu zarabiam po okolo 15 zl
yyyy grasz mala stawka w 45 min ze nie padnie gol, kurs ok 3-4, a co jesli gol padnie w 85 minucie co wtedy grasz?? Nie bardzo rozumie zdanie &quot;wpisuje wszystkie liczby w kalkulator i mi oblicza za ile mam postawic&quot;...Sam przyznasz ze to dosc tajemnicze:p
 
kurdzio 0

kurdzio

Użytkownik
Chcąc zyskać 1 zł stawiam -&gt; 1/1.25-1 czyli muszę postawić 4 zł. Jeżeli wygram to stawiam znowy za 4 zł. Jak przegram to stawiam 20 zł żeby wygrać 4 zł . Jak znowu przegram to muszę postawić za 100 zł. A co jeżeli przegram te 100 zł? Jest sens brnąć w to dalej..?
Jeśli stawiasz 20zł na drugim progu i zakład jest wygrany, czystego zysku masz tylko 1zł, a nie 4zł tak jak napisałeś.
Co do pytania czy jest sens brnąć w to dalej - ryzyko jest duże, zdarzają się przecież serie kilku goli pod rząd w odstępach czasowych właśnie 10min. Dlatego sytuacja nie jest tak piękna jak mogłoby się wydawać.
 
B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
To jest trochę bez sensu system w tym przypadku granie takiej progresji jest słabym systemem.
Możemy trafić 5meczy gdzie wynik będzie 1:0 0:0 itp a raz trafimy mecz 3:2 4:2 i jesteśmy stratni na całej linii.
Sprawdziłem kursy na dokładny wynik w meczu dzisiejszym Manu
na 0:0 15
kurs na to że przez 10min nie padnie gol to 1.25 czyli jeżeli w całym meczu nie padnie gol mamy ako 7.45 czyli bardziej się opłaca grać na 0:0.
Kurs do przerwy 0:0 to 3.35 a granie tym sposobem do przerwy mamy tylko kurs 2,4 znowu jesteśmy stratni.
po golu do 70min kurs na dany wynik wynosi ok.7-8 potem spada.
To przy takiej progresji mniej ryzykujemy dla 1zł
Trochę to lepiej wygląda jak kurs na 15min bez gola wynosi 1.7 to już można trochę bardziej zastanowić.
Jeszcze gorzej wygląda to że gramy bez jakieś granicy, wygramy 1zł w 10min to grasz dalej wygrasz znowu grasz dalej, przegrywasz i już progresja przegrywasz znowu i już o zysku z początku gry można zapomnieć i zaczynamy ryzykować sporą kasę.
A tak to wychodzi na to że nie opłaca się grać.
 
stachu88 1K

stachu88

Użytkownik
Strategia ciekawa, ale czy nie lepiej byłoby grać jak już ktoś wcześniej wspomniał na to, iż padnie bramka w danym czasie? Dobierając dobrze drużyny z lig gdzie pada stosunkowo duża liczba bramek można pomysleć o takiej strategii i grać do momentu, aż padnie pierwsza bramka ( kursy na strzelenie bramki na betclicku na okres 10 min wahają się od 3.00 do ponad 4.00 ), więc przy odpowiednio dobranych meczach oraz stawkowaniu możemy notować zyski. Oczywiście istnieje też prawdopodobieństwo, że bramka nie padnie i wtedy tracimy dużą cześć kapitału.
 
G 0

gregor121

Użytkownik
wedlug mnie to za maly kurs na granie progresja a 3 zdarzenia ze wypadnie gol moga sie zdarzyc naprawde latwo chyba ze sie gra lige polska, ukrainska, rosyjska, czy nawet francuska. Co najmniej 1,3 - 1,8 i to na jakies naprawde solidnie poparte statystyka zaklady jak gol w drugiej polowie( na 500 zakladow max 4 stopien progresji). Dobra strona a moze i najlepsza z wynikami to soccerway.com. mozna wybrac po polsku.
 
E 27

egnagel

Użytkownik
jakby ktoś chciał tego spróbować to ogólny wzór na stały zysk przy stałym kursie wynosi:
stawka_poprzednia * kurs / (kurs - 1)

oczywiście w serii zakładów kurs musi być stały, aby zysk się nie zmieniał.
przykład:
kurs 1.25 bramka nie padła między 20-30 minutą wcześniej padały. Zaczynamy od 1 pln czyli nasz stały zysk to 25 groszy.
1 przegrane stawiamy ze wzoru 1 * 1.25 / (0.25) = 5, kolejne 5 przegrane stawiamy ze wzoru 25, trafiliśmy ostatni zakład 31.25 odejmując nasz wkład 31 mamy 25 groszy zysku.
wniosek:
jeśli mamy dajmy na to 2000 euro w bwin i jaja to jest to dobra strategia, żeby uzbierać odpowiednią ilość punktów do wygrania MINI Coopera.
 
S 8

speedar

Użytkownik
do odwrotnej wersji czyli że padnie bramka!
tak jak pisał staruch88.
pełna zgoda odnoszę dużo lepsze zyski wchodząc w zakład że &quot;strzelą w następnych 10 min&quot;!!
wybieram najbardziej bramko strzelne ligi W TYM LIGI MISTRZÓW (co bardzo ważne dla emocji ich się nie boję!!!) i kolejno... tu już chyba wszyscy wiemy UK, HOL, SKANDY, BUNDES, BRASIL i jade z tematem..
kurs mamy minimum 2.2 przy końcu spotkania a jak często zdaża się wynik powyżej 0:1 nie muszę pisać, PRAWDA?
zresztą ten temat był już prowadzony na tym forum wieć nie ma co pier....lić bez sensu.
jak ktoś wie co grac to wyciągnie kasę i tyle..

podobnie jak w równowagach w WTA dla wyrównanych zawodniczek i to też jak ktoś chce to sieanko wyciągnie...

wysokich wygranych i pamiętajcie:
lepiej obstawiać mniejszą progresją kurs 3 niż 1.25 który jak nie wejdzie odrabiacie x 4 za samą stawkę i jak wtopicie 2, jeden po drugim to pełna lipa z odrobieniem..
POZDR i pamiętajcie konsekwencja, nauka, obserwacja - UCZY!! ????
 
Do góry Bottom