>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Progresja na staly zysk na padajace bramki

R 0

robciowr

Użytkownik
Zastanawiałem się nad modyfikacja tego systemu na zakłady live 15 minutowe i zwykła progresję czy to się opłaca przy kursach ok.1.5? Wcześniej nie grałem progresja i nie mam dużego doświadczenia
 
W 0

wpychu

Użytkownik
oczywiscie ze mozesz tak grac stawke musisz co kazdy przegrany zaklad mnozyc*3 aby wyjsc na zysk. chcac wygrac zlotowke musisz postawic 2zl jezeli przegrasz kladziesz 6 jezeli znowu przegrasz 18 itd. zalezy jaki chcesz miec zysk
 
C 11

cychi

Użytkownik
a jak wygląda kwestia limitów na betclick?
1 2 3 4 5
wygrana 2 10 50 250 1250
stawka 8 40 200 1000 5000
Bo przy 4-5 poziomie może być nie wesoło
i co w przypadku trafienia takiego meczu:
FT Naftan Novopolotsk [6 - 0] Dnepr Mogilev
7&#39; [1 - 0] A. Kobets
19&#39; [2 - 0] A. Gavryushko
27&#39; [3 - 0] A. Gavryushko
63&#39; [4 - 0] A. Kobets
71&#39; [5 - 0] I. Sandor
83&#39; [6 - 0] D. Khlebosolov
dwa razy dochodzimy do 4 poziomu.
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
System rzeczywiście godny uwagi natomiast zauważyłem pewne prawidłowości
1. W drugiej połowie są wyższe kursy ???? zwykle od 1.3 - 1.5
2. Kursy gdy gra faworyt typu Barca są znacznie wyższe, zwłaszcza w drugiej połowie nawet 2.
3. Warto oglądać mecz live
4. Warto obstawiać w 40-50 sek po rozpoczęciu czasu odliczania wpada wtedy ten sam kurs
Od siebie dodam, że tym systemem udało mi się ugrać 1000 PLN w dwa dni, grając za 100 prawie 100 zakładów live
 
B 0

bary353

Użytkownik
poki co tak mi sie nie zdazylo ale wtedy gram od poczatku najwyzej ze strata 24 zl ???? po prostu gram za 20 zl po 2 razy ???? w innym meczu
 
berix 3

berix

Użytkownik
poki co tak mi sie nie zdazylo ale wtedy gram od poczatku najwyzej ze strata 24 zl ???? po prostu gram za 20 zl po 2 razy ???? w innym meczu
Nie rozumie tego co napisales..Jak pada gol co nastepne 10 min to grasz od poczatku za 24?
System rzeczywiście godny uwagi natomiast zauważyłem pewne prawidłowości
1. W drugiej połowie są wyższe kursy ???? zwykle od 1.3 - 1.5
2. Kursy gdy gra faworyt typu Barca są znacznie wyższe, zwłaszcza w drugiej połowie nawet 2.
3. Warto oglądać mecz live
4. Warto obstawiać w 40-50 sek po rozpoczęciu czasu odliczania wpada wtedy ten sam kurs
Od siebie dodam, że tym systemem udało mi się ugrać 1000 PLN w dwa dni, grając za 100 prawie 100 zakładów live
Obstawiales w meczu po 100zl na konkretne 10min gry ze nie padnie gol? A co jesli padł? Grales nastepna 10 minutowke za kolejne 100zl w tym samym meczu??Jak wygrales za peirwszym razem to juz wchodziles na inny?
 
B 0

bary353

Użytkownik
oj nie wiem robcio gdzie;/ ja sam w glowie sobie wszystko ukladam ;p Berix to moja odpowiedz do kogos z pierwszej strony byla, gralem raz tylko za 100 zl bo raz mi sie zdarzylo ze padla bramka powiedzmy w 35 minucie jak i w 46 to juz w 50-60 nie padla zadna ;) teraz zaczalem tez grac na koncowki meczu obstawiam ze bramka nie padnie juz w meczu w okolicach 60-70 minucie kurs jest dosc dobry obstawiam ze chce zyskac 10 zl przy kursie 3.00 to jest 5 zl jesli bramka padnie w ktorejs minucie obstawiam to w ten sposob co wszystko czyli progresja na staly zysk ???? i tak ze nie padnie az w koncu konczy sie mecz i latwo zyskuje dosc duzo % dla tych co powiedza co jesli bramka padnie co oczywiscie mozliwe i nie zdazy sie juz obstawic spokojnie odbijecie to w nastepnym meczu ???? ja tu tylko wam mowie jak ja robie a wy jesli macie ochote pograjcie na sucho i przetestujcie to sami ???? narazie dziennie zarabiam 20-30% sumy jaka mam codziennie przed zaczeciem gry ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Gdzie mogę znaleźć statystyki poszczególnych lig z czasem w którym zostały strzelone bramki
W podziale na poszczególne drużyny masz np. tu w :
Avg. minute goals scored:
http://www.soccerstats.com/team.asp?league=england&amp;amp;teamid=1
( na przykładzie Arsenalu )
http://pl.soccerway.com/matches/2011/04/17/england/premier-league/arsenal-football-club/liverpool-football-club/944162/statistics/
....................
http://stats.football365.com/dom/teams.html#EUR

http://www.imscouting.com/reports-generator/
Pzdr.
edi8

.
 
B 0

bary353

Użytkownik
u mnie to wyglada tak: obstawiam za 4 zl jesli wygram to znowu za 4 zl i tak ciagle po wygranej obstawiam za 4 zl jesli przegram obstawiam za 20 zl jesli znowu przegram obstawiam za 100 zl ;)

Ps. koncze na dzisiaj gre z zyskiem 41%
 
R 0

robciowr

Użytkownik
grałem trochę dzisiaj na sucho i całkiem nieźle od jutra zaczynam za prawdziwą kasę na początek niskie stawki jak będzie na + to będzie grubiej
 
berix 3

berix

Użytkownik
Bary nie wiem jak na tym systemie wychodzisz tyle na plus..Moim zdanie niedlugo przegrasz cala kase grajac tym systemem. Ja dzis zagralem mecz herta - osnobruck ze nie bedzie gola w 31-40 min za 2,86 zl kurs 1,35 wygrana 1 zl. Gol padl w 37 minucie. Gram jak piszesz progresja na staly zysk a wiec inwestuje 11,02 zeby wygrac 1 zl przy kursie 1,35. Pada gol w 41 minucie. Trace kase. Naszczescie nie gralem dalej bo musialbym zainwestowac 42,51 zl (suma pieniedzy zainwestwowanych od 30 min to 56,38zl) zebym wygral 1 zl. Gol wpadl w 56 minucie wiec przegralybym 56,38zl.. Zeby wygrac 1 zl musialbym teraz zainwestowac w sumie 218 zl... Myzle ze predzej czy pozniej przegrasz w tym sytemie cala kase i juz nie bedzie tak pieknie. Poprstu udaje Ci sie trafc mecze gdzie gole padaja bardo zadko..
 
C 22

caciavita

Użytkownik
Kiedyś tak grałem ... zysk były ... po 10zł dziennie i konczyłem , ale napaliłem się zacząłem grać za całą kase i dużo kasy poszło sie j***ć ... Od tamtej pory tylko ruletka ...
to przyznaj sie ile kasy p..bałes na ruletce?
 
detmold 6

detmold

Użytkownik
Obstawiales w meczu po 100zl na konkretne 10min gry ze nie padnie gol? A co jesli padł? Grales nastepna 10 minutowke za kolejne 100zl w tym samym meczu??Jak wygrales za peirwszym razem to juz wchodziles na inny?
Tak obstawiałem po 100 PLN, że nie padnie gol. Jeśli gol padł to z reguły grałem za 200 PLN czyli stawka x2.
Czasami też obstawiałem, że nie padnie gol do końca połowy jak zostawało 10-25 min. Dawało się łapać kursy od 1.5-1.8
Generalna zasada była taka żeby łapać w miarę dobry kurs, jak się gra taką ilość zakładów na jedno zdarzenie + ogląda mecz live z reguły byłem w stanie wyczuć czy kurs jest warty grania.
 
B 0

bary353

Użytkownik
Co jesli bedzie czarna seria? wlasnie tego sie boje dlatego jak juz nadchodzi 3 poziom progresji odpuszczam ???? ostatnio zaczynam grac wlasnie ze gol nie padnie do konca meczu np. w 50 minucie albo w przerwie meczu kursy sa dosc duze wiec za mala stawke zyskuje po 10 zl jesli gol padnie gram tym systemem co na minuty ???? i jak narazie jest dobrze ???? a co do tej czarnej serii fakt macie racje... i tego sie boje ???? i dlatego jak mam grac 3 poziom progresji to odpuszczam ???? akurat nie dysponuje taka gotowka zeby miec kase dajmy na to na 4 badz 5 poziomow;) wtedy juz mozna grac niemalze bardzo bardzo pewnie, ja narazie traktuje to jako zabawe na ktorej patrzac na % dosc duzo zarabiam jesli nie bardzo duzo ????
 
Do góry Bottom