>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na remis. Zbadany zysk. Symulacja bieżąca.

rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Sprostowanie.
Niestety udało mi się namierzyć kolejny błąd w jednym z poprzednich postów, którego już nie mogę edytować. Dotyczy on źle wyliczonego PW w PROGRESJI#4.

Było:


PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. II]
24.09.11. Barcelona B - Huelva
kurs: 3.59 (Pinnacle)
Stawka: 2$
PW: 8.98$
Bilans: -3$
Powinno być:

PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. II]
24.09.11. Barcelona B - Huelva
kurs: 3.59 (Pinnacle)
Stawka: 2$
PW: 7.18$
Bilans: -3$
Sorka. Kolejny post już z dobrymi danymi.
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Kolejne etapy progresji na nadchodzący weekend:

PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. II]
26.09.11. Empoli - Reggina ⛔
kurs: 3.00 (Unibet)
Stawka: 2$
PW: 6.00$
Bilans: -3$
PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. III]
01.10.11. Empoli - Padova
kurs: 2.94 (Pinnacle)
Stawka: 4$
PW: 11.76$
Bilans: -7$

PROGRESJA#2 (Liga de Honra)[Lvl. I]
25.09.11. Estoril - Oliveirense ✅
kurs: 3.10 (Bet365)
Stawka: 1$
PW: 3.10$
Bilans: +4.3$
PROGRESJA#2 (Liga de Honra)[Lvl. I]
02.10.11. Panafiel - Estoril
kurs: 3.20 (bet365)
Stawka: 1$
PW: 3.20
Bilans: +3.3$

PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. II]
24.09.11. Barcelona B - Huelva ✅
kurs: 3.59 (Pinnacle)
Stawka: 2$
PW: 7.18$
Bilans: +4.18$
PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. I]
02.10.11. Huelva - Almeria
kurs: 3.14 (Pinnacle)
Stawka: 1$
PW: 3.14
Bilans: +3.18$

Pozdrawiam FB,
rrobcioo
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. III]
01.10.11. Empoli - Padova ⛔
kurs: 2.94 (Pinnacle)
Stawka: 4$
PW: 11.76$
Bilans: -7$
Empoli powoli nadużywa mojej cierpliwości, gdyż nie zremisowało do tej poty żadnego z 7 meczy. Zastanawiam się czy przy najbliższej okazji nie zmienić tego teamu na inną, bardziej skłonną do remisów drużynę Serie B. Póki co jednak liczymy na szczęście i kontynuujemy progresję:

PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. IV]
05.10.11. Livorno - Empoli
kurs: 3.25
Stawka: 8$
PW: 26.00
Bilans: -15$
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Empoli widocznie boi się mojego gniewu i remisuje w końcu spotkanie:

PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. IV]
05.10.11. Livorno - Empoli ✅
kurs: 3.25
Stawka: 8$
PW: 26.00
Bilans: +11$
Więc dziś:

PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. I]
10.10.11. Empoli - Varese
kurs: 3.10 (Bwin)
Stawka: 1$
PW: 3.10
Bilans: +10$

A liga hiszpańska:

PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. I]
02.10.11. Huelva - Almeria ⛔
kurs: 3.14 (Pinnacle)
Stawka: 1$
PW: 3.14$
Bilans: +3.18$
PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. II]
09.10.11.
kurs: 3.21 (Pinnacle)
Stawka: 2$
PW: 6.42$
Bilans: +1.18$
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
W ostatnim poście popełniłem drobny błąd, a mianowicie zapomniałem podać z kim gra Huelva na wyjazdowym spotkaniu, a także podałem błędną datę spotkania. Unshyld folk!

Poniżej poprawiony typ:


PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. II]
10.10.11. Sabadell CE - Huelva
kurs: 3.21 (Pinnacle)
Stawka: 2$
PW: 6.42$
Bilans: +1.18$
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Oto typy na kolejne spotkania zespołów w poszczególnych progresjach na nadchodzący weekend. Ponownie zabraknie w tym zestawieniu progresji#2, ponieważ Liga de Honra ma teraz dłuższą przerwę w rozgrywkach, która potrwa do przyszłego weekendu.

PROGRESJA#3 (Ligue 2)[Lvl. IV]
30.09.11. Clermont - Metz ⛔
kurs: 3.07 (Pinnacle)
Stawka: 8$
PW: 24.56$
Bilans: -15$
PROGRESJA#3 (Ligue 2)[Lvl. V]
14.10.11. Metz - Le Havre
kurs: 3.23 (Pinnacle)
Stawka: 16$
PW: 51.68$
Bilans: -31$

PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. I]
10.10.11. Empoli - Varese ⛔
kurs: 3.10 (Bwin)
Stawka: 1$
PW: 3.10
Bilans: +10$
PROGRESJA#1 (Serie B)[Lvl. II]
15.10.11. Bari - Empoli
kurs: 3.25 (Bet365)
Stawka: 2$
PW: 6.50$
Bilans: +8$

PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. II]
10.10.11. Sabadell CE - Huelva ⛔
kurs: 3.21 (Pinnacle)
Stawka: 2$
PW: 6.42$
Bilans: +1.18$
PROGRESJA#4 (Segunda Division)[Lvl. III]
15.10.11. Huelva - Valladolid
kurs: 3.15
Stawka: 4$
PW: 12.60$
Bilans: -2.82$
 
E 4

eksklusiv

Użytkownik
gdzie mozna znalesc najdluzsze serie bez remisow po prostu jakie sa historyczne rekordy bez remisu? chodzi mi o pilke nozna 20 spotkan bez remisu czy wiecej?
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
@luqas87

Okej pojąłem. Owszem wychodzi szybciej, ale nie koniecznie pewniej.

Wynika to z faktu, że na ogół kilka meczy rozgrywanych jest w jednym czasie, więc spośród kilku dostępnych musisz wybrać tylko jeden i zaczekać do rozstrzygnięcia. W godzinach późniejszych odbywają się z reguły szlagiery lig, w których spotykają się jacyś zawzięci rywale, lub drużyny walczące o awans itp. W spotkaniach tych dużo rzadziej padają remisy, bo obydwu rywalom zależy bardzo na wygranej.
Obstawiając takie spotkanie, zmniejszasz swoje szanse na remis, i automatycznie przeskakujesz na wyższy próg progresji. W efekcie takie spotkania przybliżają Cię do bankruta.

W moim eksperymencie zdarzyło mi się, że drużyna z bardzo wysoką liczbą remisów, nie remisowała spotkań przez 9 poziomów progresji, gdybym pomiędzy jej meczami wrzucał jeszcze spotkania innych teamów, z podobnym ciągiem...????
Tak całkiem na wstępie, to muszę przyznać, że ładną dysponujesz polszczyzną. Z powodzeniem mógłbyś napisać jakąś książkę (ja napisałem, ale stylu raczej takiego lekkiego to nie mam).

A więc do rzeczy: dlaczego piszesz, że granie ciągiem jest nieopłacalne?

Chodzi o to, że wybieram sobie na weekend przypadkowych 10 drużyn, które co najmniej od 5 kolejek nie zremisowały, a wcześniej miały średni wskaźnik remisu nie niższy niż 40%. Myślisz, że jakie są szanse, że wszystkie 10 drużyn nie będzie miało remisu? Niższe czy wyższe niż w przypadku grania systemem opisanym przez ciebie?

Sądzę, że szanse na pewno nie będą u mnie niższe. Jedyna różnica polega na tym, że grasz te same drużyny, a ja wszystkie inne. Ty z kolei ograniczasz się do jednej drużyny, a ja natomiast dysponują tą przewagą, że mam ich aż 10.
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Tak całkiem na wstępie, to muszę przyznać, że ładną dysponujesz polszczyzną. Z powodzeniem mógłbyś napisać jakąś książkę (ja napisałem, ale stylu raczej takiego lekkiego to nie mam).
Połechtałeś moje ego - lepiej posta zacząć chyba nie można :]
Dzięki za komplementy, ale książki żadnej pisać chyba nie zamierzam, bardziej niż ich pisanie, kręci mnie czytanie (co wielu forumowiczom polecam - szczególnie tym piszącym &quot;po polskiemu&quot;). Chciałbym zauważyć, że Ty też nie w kij dmuchał...

Ale do rzeczy!

Chodzi o to, że wybieram sobie na weekend przypadkowych 10 drużyn, które co najmniej od 5 kolejek nie zremisowały, a wcześniej miały średni wskaźnik remisu nie niższy niż 40%.
Załóżmy, że uda Ci się znaleźć 10 takich teamów, a ich spotkania nie będą ze sobą kolidować w czasie i będzie można obstawiać mecz po meczu. Załóżmy teraz, że udało Ci się nie trafić żadnego remisu w tych 10 spotkaniach. W przyszłym tygodniu jednak mecze tych drużyn już ze sobą kolidują, co zmusza Cię do wyboru pomiędzy dwoma, trzema, meczami. Załóżmy, że wybrałeś te spotkania, w których akurat remis nie padł. Możliwe? :cool:

Myślisz, że jakie są szanse, że wszystkie 10 drużyn nie będzie miało remisu? Niższe czy wyższe niż w przypadku grania systemem opisanym przez ciebie?
Aby odpowiedzieć na to pytanie, należałoby wpierw znać odpowiedź na pytanie jakie jest prawdopodobieństwo na padnięcie remisu w każdym kolejnym spotkaniu. Musisz pamiętać, że remis jest wyjątkowym wynikiem spotkania, bo nikt nigdy na remis nie gra (pomijam spotkania ustawione). Gra się aby zwyciężyć, a remis jest albo przypadkiem (ze słabym przeciwnikiem), albo fartem (z przeciwnikiem silniejszym).

Szczerze powiedziawszy to intuicja podpowiada mi, że mój sposób ma większe znamiona sukcesu, ale tak naprawdę nie potrafię tego udowodnić na liczbach, przykładach itp. Na takiej samej zasadzie, Tobie intuicja podpowiada, że Ty masz rację, a ja gadam bzdury.

Każda drużyna ma swój ciąg winów, remisów i przegranych. Myślę, że grając ciągiem na 10 różnych teamów, masz duże szanse na wstrzelenie się w sytuację, gdzie padają tylko winy i przegrane. Ja, grając na jeden zespół, trafię jego remis tak, czy siak.

Ty z kolei ograniczasz się do jednej drużyny, a ja natomiast dysponują tą przewagą, że mam ich aż 10.
Czy to Ci naprawdę daje jakąś statystyczną/matematyczną/logiczną/magiczną przewagę? Jedyną przewagę jaką posiadasz to czas. Ty w ciągu weekendu (zakładając to co napisałem w akapicie pierwszym) pociągniesz 10 spotkań, ja niestety tylko jedno.

Tak na prawdę, to spierać się możemy o to do usranej śmierci. Wiem jednak jedno: mój sposób działa i daje zysk. Proponuje Ci zasymulować granie takim ciągiem i dowiedzenie, że masz rację. Wtedy pokornie się pokłonię...

Pozdrawiam,
rrobcioo
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Mnie w żadnym wypadku nie chodzi o niczyją rację.
Mam tutaj na myśli żeby coś co jest skutecznego przyspieszyć. Choć faktem jest, że tak jak piszesz, mało jest takich spotkań, które spełniają wyżej wymienione kryteria. Dlatego cała sprawa rozbiłaby się raczej o znalezienie tych perełek.
Szczerze mówiąc, to nie mam teraz zbyt wiele czasu, bo charakter pracy zawodowej mi na to nie pozwala. Ale symulację zawsze można jakąś trzasnąć ;)
 
K 1

kamilbaczyk

Użytkownik
Dodam kilka słów od siebie.
Otóż w piątku gra zawsze Francuska 2 liga oraz Holenderska 2 liga.
W soboty Serie B włoska (godz 15:00-16:00)oraz wszystkie ligi angielskie oprócz Premier League(godz 16:00).
w Niedziele prawie cała Serie A Włoska oprócz 2-3 spotkań sobotnich (godz 18:00 lub 20:45). Ewentualnie Szwecka Allsvenskan która rozgrywa wszystkie mecze w niedzielne popołudnie 16:30.
Warto też zerknąć na ligi poza europejskie gdzie rozgrywane są mecze w godzinach nocnych.
Takim sposobem można grać 3-4 mecze które się nie będą kolidowały.
Pozdrawiam.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
A na dzisiaj np. taki kuponik z LAYa o kursie przeszło 1,013 - co, jak na prawdopodobieństwo posiada value co najmniej kilkakrotnie wyższe niż to, co mi za to płacą.
AC Milan DW 2:0
FC Barcelona DW 3:0
FC Porto WIN
Chelsea WIN
Kurs LAY 83,80
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
A na dzisiaj np. taki kuponik[...]
????????????

Prosiłbym wszystkich odwiedzających ten temat o nie zamieszczanie podobnych postów z &quot;kuponikami&quot;. Jeżeli chcecie tu podać jakieś typy to tylko takie, które jakoś nawiązują do tematu. Nie chcę, aby ktoś przeglądając ten temat nagle stracił wątek, albo co gorsze zaczął z takimi postami prowadzić dyskusję.

Nie ten czas, nie to miejsce!


With all yours respect,
rrobcioo
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
To jest akurat mój system. Czyli pomieszałem systemy. Ty masz swój, ja mam swój. Ale już znikam, także spokojnie. Po co zaraz takimi wielkimi literami pisać. Ty akurat nie należysz do mało-merytorycznych ludzi, także gotów jestem się uspokoić i nie odwzajemniać czerwieni. Swobodnie można zgłosić moderacji, która i tak zresztą cierpi na &quot;malutką&quot; nadwrażliwość.
EDIT: prawda jest taka, że niewielu jest na tym forum tych myślących - a w związku z tym niewielu jest tych, których tego typu tematy interesują, także nie musisz się tak bardzo przejmować. Podobne tematy były już tutaj przerabiane. Znalazło się setki wątpiących.
A wątpiący to ci, którzy lubią grać nie dla pieniędzy, ale dla emocji. Nie ma dla nich znaczenia czy wygrywają czy przegrywają, tylko to, żeby czuć adrenalinę. Wmawiają sobie, że są nieźli, ale i tak nigdy nic z tego nie będą mieli.
Takich ludzi, jak ty i ja szanuję, bo my jesteśmy jedni z nielicznych, którzy próbują to rozegrać w inny, dość niekonwencjonalny a i czasem naiwny (dla wielu) sposób.
Ja jednak wolę być tym naiwnym w oczach milionów, niż jednym z milionów, który płaci za karmienie się wrażeniami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Niezbyt dobrze układają się sprawy z drużyną Metz w tym sezonie. Ilość remisów jest zupełnie niezadowalająca, dlatego gdy tylko zakończy się progresja na ten team, wybiorę inną drużynę Ligue 2. A tymczasem:

PROGRESJA#3 (Ligue 2)[Lvl. V]
14.10.11. Metz - Le Havre ⛔
kurs: 3.23 (Pinnacle)
Stawka: 16$
PW: 51.68$
Bilans: -31$
PROGRESJA#3 (Ligue 2)[Lvl. VI]
21.10.11. Troyes - Metz
kurs: 3.09 (Pinnacle)
Stawka: 32$
PW: 98.88$
Bilans: -63$

Pozostałe progresje wrzucę w dniach rozgrywanych spotkań, czyli w sobotę i niedzielę.
 
R 0

robmati

Użytkownik
Witam od kilku tygodni zacząłem grać progresja, naczytałem sie wiele postow w ktorych gracze chwalą sobie progresje ale rownież takich w ktorych jest ona negowana i przedstawiona jako sysyem prowadzacy do porazki ... wiadomo ze progresja ktora zaczyna sie na poziomie 1 2 (euro/zl) przy poziomie 10 robi juz niebagatelna sume ktora trzeba postawić , nie myslac juz dalej o poziomach 10+.. Pozwolilem sobie opracować wlasny system progresjii ktory polega na tym ze walczymy o zysk tylko do poziomu 4 a dalej juz staramy sie odzyskać wklad.. Nie wiem sam co myusleć o moim systemie wiec prosze o wnioski i spostrzezenia.. Jako ze jestem graczem ktory chce przy dobrej zabawie, niewielkim ryzyku uskubac pare groszy(nie mylić ze staniem sie milionerem na bukmacherce). Być moze moj system jest w miare bezpieczny bo nie zmusza do stawiania większych pieniedzy na kolejnych poziommach powyzej 4.... .. Pomijam juz rzeczy oczywiste typu dobor druzyny i dysponowanie kapitalem ktorego wymaga sysytem progresjii.. Moja tabelka ma sie nastepujaco:
Legenda , slupki po kolei : POZIOM, STAWKA,PONIESIONY WKLAD, WYGRANA (przy kursie min 3.0) ZYSK:
1. 2 (2) 6 4
2. 4 (6) 12 6
3. 8 (14) 24 10
4. 16 (30) 48 18
___________________________
5. 16 (46) 48 2
6. 24 (70) 72 2
7. 35 (105) 105 0
8. 53 (158) 159 1
9. 79 (237) 237 0
10. 119 (356) 357 1
Chodzi mi generalnie o to aby nie brnać na jakies wysokie stawki.. Proszę o analize i uwagi.. Gramy do 4 poziomu o wygrana, a potem juz tylko o odzyskanie srodkow. Acha dodam ze system jest nastawiony na niskie wygrane wiec wchodzi w gre granie wieloma druzynami , planuje ok 40... Jak widać nawet 10 poziom nie wymaga wielkich nakladow finansowych
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
No niby wszystko jest okej. Masz wysoki próg bezpieczeństwa, który na Twoim miejscu i tak podwyższyłbym jeszcze o dwa stopnie, ale obleci - nie moje małpy, nie mój cyrk. Twój system zakłada, że aby cokolwiek wyciągnąć z tej zabawy, musiałbyś trafić remis co najwyżej na IV poziomie progresji, a to (wierz mi lub nie - your choice) nie jest wcale takie łatwe. Ale pomijając nawet to, piszesz mi tu coś takiego:

Acha dodam ze system jest nastawiony na niskie wygrane wiec wchodzi w gre granie wieloma druzynami , planuje ok 40... Jak widać nawet 10 poziom nie wymaga wielkich nakladow finansowych
Hę:?:

Policz: 10 poziom Twojej progresji to zainwestowane 356j, Ty chcesz prowadzić grę na 40 drużyn...

356 * 40 = 14&#39;240


Good luck and have a nice day dude.
rrobcioo
 
Do góry Bottom