>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

program "poradnik bukmacherski" - test typów

Status
Zamknięty.
M 0

master2303

Użytkownik
Szkoda, że testerzy nie typują ???? tak po 6 meczy na dzień mogli by wystawić ????
Zwracam sie z prośbą do autora tego programu (master2303) o wystawienie przez niego typów, tak z 6 na 1 dzień np. przez 21 dni dla uwierzytelnienia, że to dobry program, oczywiście jakieś mecze, które są rozsądne do grania, a nie np. z kursem 7.00, bo mi tak program pokazał ????
Proszę o przemyślenie mojej prośby i odpowiedź;)
Uwierz mi, że gdybym miał czas to przeanalizowałbym wszystkie dostepne mecze. Gdybyś był tego twórcą i wiedział ile trzeba sie nasiedzieć żeby odpisac na wszystkie maile, oferty, prośby i pytania to bys mnie zrozumiał.

Ale jak tylko znajdę czas to też będę wstawiał.
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
Jeżeli dla Ciebie kurs jest wyznacznikiem pewności typu to współczuję.
Zawsze jest cień niepewności, przecież to jest sport ???? a sport jest nieprzewidywalny, raz wejdzie mecz z kursem 7.00, a czasem z kursem 1.10 nie wejdzie ???? Kursy u buka są w pewnym sensie odzwierciedleniem, ale nigdy nie stawiałem, ot tak bez przemyslenia na jakąś drużyne, o której nic nie wiedziałem tylko dlatego, bo nie miałem w danym dniu na nic ciekawego postawić, a był fajny kurs np. 1.50

Mam nadzieje, że master2303, rozmyśli moją propozycje ????
 
M 0

master2303

Użytkownik
No sorry ale aby wytypować 6 meczów, które są godne polecenia wg programu to trzeba spędzić trochę czasu nad tym. Ja aby podać te 2 mecze to musiałem trochę posiedzieć, bo wiele meczów przez program było na &quot;nie typować&quot;. Mam na codzień wiele inny zajęć, więc nie będę siedział na kompie 6 godzin aby podawać typy. Tak jak pisałem gdyby przez 5 dni każdy z 5 testerów podał 6-8 typów to już mielibyśmy pewną bazę do wnisków, ale jak widać niektórzy walą w ch... niestety
bardzo sensowne
wystarczyłby kontakt kto jakie ligi analizuje
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
No sorry ale aby wytypować 6 meczów, które są godne polecenia wg programu to trzeba spędzić trochę czasu nad tym. Ja aby podać te 2 mecze to musiałem trochę posiedzieć, bo wiele meczów przez program było na &quot;nie typować&quot;. Mam na codzień wiele inny zajęć, więc nie będę siedział na kompie 6 godzin aby podawać typy.
Rozumiem Cie bardzo dobrze, nie każdy ma czas.

Tak jak pisałem gdyby przez 5 dni każdy z 5 testerów podał 6-8 typów to już mielibyśmy pewną bazę do wnisków, ale jak widać niektórzy walą w ch... niestety
Z tym sie ewidentnie zgodze, lecą w ch... ????
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
master2303 dzieki za odpowiedz, rozumiem Cie bardzo dobrze, wiele osób chce sie dowiedzieć o Twoim programie ???? mnie też bardzo interesuje ???? mam nadzieje, że mnie rozumiesz, no i czekam na potwierdzenie, że to dobry program ???? bo już sie napaliłem na ten program:p
 
M 0

master2303

Użytkownik
master2303 dzieki za odpowiedz, rozumiem Cie bardzo dobrze, wiele osób chce sie dowiedzieć o Twoim programie ???? mnie też bardzo interesuje ???? mam nadzieje, że mnie rozumiesz, no i czekam na potwierdzenie, że to dobry program ???? bo już sie napaliłem na ten program:p
na tym forum odpowiem każdemu
chyba że nazywa się momodzik ;P
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
no no ja czekam bo mainz robi sobie w chu.... przegrywa 1:0 a musi chociaz X byc :p a co do bazy danych to bardzo dobry pomysl... zaoszczedzilo by to naprawde duzo czasu. Szkoda ze nie da sie dogadac z jakims amerykanskim lub byle jakim serverem ktory ma dane o kontuzjach i wprowadzic to jakos w program :p kuurde wtedy to juz by byla dobra walka z bukami xD hehe
 
M 0

master2303

Użytkownik
no no ja czekam bo mainz robi sobie w chu.... przegrywa 1:0 a musi chociaz X byc :p a co do bazy danych to bardzo dobry pomysl... zaoszczedzilo by to naprawde duzo czasu. Szkoda ze nie da sie dogadac z jakims amerykanskim lub byle jakim serverem ktory ma dane o kontuzjach i wprowadzic to jakos w program :p kuurde wtedy to juz by byla dobra walka z bukami xD hehe
da się żrobić
potrzebna jest tylko strona z informacjami do której można byłoby się podczepić
jednak wątpię że gdzieś sa takie dane
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
no tak a jak to potem zrobic, ustawic w programie zeby odpowiednio procentowo rozliczal kontuzje, braki w zespole itp. bo sa przeciez druzyny ktore maja naprawde dobra lawke i praktycznie kontuzja czolowego zawodnika w niczym moze nie zmienic jakosci gry zespolu :p a program obnizy o 20% powiedzmy :p chyba ze tylko lista by sie pokazywala skladu i kontuzje druzyny.
metz :p przepraszam :p
 
M 0

master2303

Użytkownik
no tak a jak to potem zrobic, ustawic w programie zeby odpowiednio procentowo rozliczal kontuzje, braki w zespole itp. bo sa przeciez druzyny ktore maja naprawde dobra lawke i praktycznie kontuzja czolowego zawodnika w niczym moze nie zmienic jakosci gry zespolu :p a program obnizy o 20% powiedzmy :p chyba ze tylko lista by sie pokazywala skladu i kontuzje druzyny.

metz :p przepraszam :p
można byłoby to uzależnić od aktualnej formy lub od pozycji w tabeli...

ale ta rozmowa nie ma sensu dopóki ktoś nie znajdzie strony z danymi
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
Z tymi kontuzjami i zmianami w składzie, to może i dobry pomysł, ale to jest mało istotne, wiele druzyn ma dobra ławke ???? Lepsze są statystyki ostatnich meczy, meczy miedzy druzynami, średnia strzelonych bramek itp. Oczywiście sport jest bardzo nieprzewidywalny i nawet dobrze udoskonalony program może sie mylić ????

Choćby taki mecz Zagłebie-Korona, jestem z Kielc, czego nie ukrywam i sie nie wstydze i jestem za Korona zawsze, ale trzeba być w obstawianiu meczy rozsądnym, bo przed meczem byłem pewien, że Korona nie da rady w Lubinie wygrać, no i przegrywa w 76&#39; 0:eek:ne ???? ???? i jeszcze czerwona kartka ???? ????

Ale to dobrze dla Twojego kuponu AngelWhite ????
 
M 0

master2303

Użytkownik
Z tymi kontuzjami i zmianami w składzie, to może i dobry pomysł, ale to jest mało istotne, wiele druzyn ma dobra ławke ???? Lepsze są statystyki ostatnich meczy, meczy miedzy druzynami, średnia strzelonych bramek itp. Oczywiście sport jest bardzo nieprzewidywalny i nawet dobrze udoskonalony program może sie mylić ????

Choćby taki mecz Zagłebie-Korona, jestem z Kielc, czego nie ukrywam i sie nie wstydze i jestem za Korona zawsze, ale trzeba być w obstawianiu meczy rozsądnym, bo przed meczem byłem pewien, że Korona nie da rady w Lubinie wygrać, no i przegrywa w 76&#39; 0:eek:ne ???? ???? i jeszcze czerwona kartka ???? ????

Ale to dobrze dla Twojego kuponu AngelWhite ????
wszystko co wymienileś jest uwzględnione w programie ;)
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
no niestety matz nie wygral... czyli jednak pomylki sie zdarzaja :p zobaczymy jutro co z tego wyjdzie :p no ale przez to nie mam kasy znowu ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Baza danych do tego programu to byłaby gwiazdka z nieba, skróciłoby to czas na analizy do minimum. I oczywiście należy pomyśleć o zmianie interfejsu programu, czyli porzucić excela i stworzyć aplikację okienkową.

Aha i taka propozycja, banalna do zaaplikowania. Stworzyć sekcję, w której w jednej komórce wpisujemy swój kapitał początkowy do gry a program w zależności od tego jak algorytm oceni szanse na typ będzie podawał szacowaną stawkę na spotkanie, np. 1-10% kapitału. Przydałaby się też możliwość prowadzenia własnej bazy kuponów, ręczne rozliczanie kuponów i automatyczna kapitalizacja kasy. To tak na przyszłość jak porzucisz excela.
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
Niestety Metz w plecy 0:1 i kupon Ci AngelWhite nie wszedł ???? Szkoda Korony, bo remis i mnie i Ciebie by zadowolił, a tu w plecy 0:4 i awans odsuwa sie ???? ???? :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom