>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

program "poradnik bukmacherski" - test typów

Status
Zamknięty.
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Kolego szanowny.
Jak wyżej.
Skoro twórca tego programu łamie zasady zakładu i teraz chce opchnąć niesprawdzony program ludziom, którzy myślą, że na tym kokosy zarobią, to wybacz, ale jako uczestnik tego śmiesznego zakładu, czuję się zobowiązany powiadomić przyszłych nabywców tego &quot;superprogramu&quot;, że on nie jest taki super, jakby się wydawać mogło.
pzdr
Kolego... Ci co dostali 5dniowego triala to sobie poanalizuja i postawia w jakims buku i zarobia na abonament... i wykupia sobie na jeden miesiac... jezeli nie bedzie przynosil zyskow to poprostu nie beda z niego kozystac dalej... przez 5 dni triala zarobia sobie na ten abonament i nie beda stratni... jezeli nie uda im sie zarobic na pierwszy miesiac to nie wykupia... proste i logiczne... nikt nie bedzie na tym stratny.
 
M 0

master2303

Użytkownik
Mecz trwa, ale właśnie dostałem program i pierwszym typem jaki zrobiłem jest mecz z ligi belgijskiej
anderlecht-standard program wytypował 1x,

chciałbym aby ktos mi to potwierdził czy dobrze zrobiłem typowanie
sprawdzi to ktos?
pozdr
Powinno być tak
1X szanse 69%-31% stawką przy budżecie 100zł - internetowy:37,91zł , naziemny: 47,38zł

Pozdrawiam
 
M 0

master2303

Użytkownik
no to mi wyszło 75% - 25%, cos musiałem źle wpisać
do każdej komórki masz odnosnik
uważaj szczególnie na 3 tabelę, gdzie wszystkie wyniki wpisujesz według wzoru
Anderlecht - przeciwnik
Anderlecht - przeciwnik
Anderlecht - przeciwnik
bez wzgeldu na to czy to wyjazd czy dom
oraz na ostatnia tabele, gdzie trzeba wpisac ostatni mecz pomiędzy Anderlecht - Liege rozegrany nie później niż 18 mies temu na stadionie Anderlechtu
jak sie dalej nie zgadza to spróbuje pomoc inaczej
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Dobra trzeba zacząć testy programu, tutaj będę uzupełniał wyniki testów:
1) Dundalk-St.Pats 1 (2,3) 1x (1,36)⛔
2) Benfica-Belenenses 1 (1,67)✅
 
M 0

mosek

Użytkownik
do każdej komórki masz odnosnik
uważaj szczególnie na 3 tabelę, gdzie wszystkie wyniki wpisujesz według wzoru
Anderlecht - przeciwnik
Anderlecht - przeciwnik
Anderlecht - przeciwnik
bez wzgeldu na to czy to wyjazd czy dom
oraz na ostatnia tabele, gdzie trzeba wpisac ostatni mecz pomiędzy Anderlecht - Liege rozegrany nie później niż 18 mies temu na stadionie Anderlechtu
jak sie dalej nie zgadza to spróbuje pomoc inaczej
jest ok, wytypowałem na noc
CF Indios de Ciudad Juarez vs. Pachuca 73%-27%, program wytypował cos takiego: &#39;nie typuj lub typuj za małą stawke remis + zwycięstwo&#39;
co najlepsze wg bwin faworytem jest pachuca
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
hmmm o co moze chodzic?? wpisalem wszystko co jest mi potrzebne no i nie pokazuje mi procentow... hmmm... jest moze gdzies nagle &quot;generuj&quot; czy cos w tym stylu??
 
M 0

mosek

Użytkownik
hmmm o co moze chodzic?? wpisalem wszystko co jest mi potrzebne no i nie pokazuje mi procentow... hmmm... jest moze gdzies nagle &quot;generuj&quot; czy cos w tym stylu??
nie ma generuj, program sam podaje po wpisanych danych ile procent maja dane druzyny
 
M 0

master2303

Użytkownik
hmmm o co moze chodzic?? wpisalem wszystko co jest mi potrzebne no i nie pokazuje mi procentow... hmmm... jest moze gdzies nagle &quot;generuj&quot; czy cos w tym stylu??
sprawdź jeszcze raz...
przy pierwszych wpisach mogą być błędy
później będziesz leciał 3 mecze w 5 min ;p
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
nom nie. ale chyba wiem o co chodzi... jak wpisuje te moc u siebie i na wyjezdzie to mi wtedy wszystko znika... a wpisuje to z tej strony co karze program
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
nom nie. ale chyba wiem o co chodzi... jak wpisuje te moc u siebie i na wyjezdzie to mi wtedy wszystko znika... a wpisuje to z tej strony co karze program
może zamiast przecinka wstawiałeś kropkę?
 
M 0

master2303

Użytkownik
Chciałbym tutaj serdecznie podziękować moderatorowi który nam tak pięknie temat wysprzątał z bezsensownych postów. Dziekuje
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
No to tak... zaczynamy nocną analize przez program &quot;Poradnik Bukmacherski&quot; twórcy master2303 :p
na poczatek 2 mecze:
CF Juarez - Atletico Pachuca 1X 1,52 0:2 ⛔
Municipal Liberia - CS Herediano X2 1,75
przełożony
Typy calkiem odwrotne do tego co proponuje Fortuna :p Ciekaw jestem. Jak to wejdzie to moge CI pogratulowac odrazu :p
Dzisiaj juz nie postawie w necie i nic nie zarobie bo nie mam nic na kompie dopiero jutro obstawie na dzien w naziemnym buku ;] ale zobaczymy pierwsze mecze po tych analizach :p
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
no coz tamten mecz nie wszedl no ale moglem sie spodziewac chcialem wyprobowac to w ten sposob :p hehe ale dobra dzisiaj juz obsstawiam to co mi tylko karze program. i moze cos zarobie wkoncu :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom