>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

program "poradnik bukmacherski" - test typów

Status
Zamknięty.
P 0

pavlinho

Gość
Ludzie po co od razu teksty &quot;Szuka frajerów&quot; itd? Ja testowałem, teraz czekam na wersję z poprawkami i jestem pewien że skuteczność wzrosła. Przetestujecie - zobaczycie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja właśnie otrzymałem i od jutra wezmę się do doboru meczów, oczywiście wyniki tutaj podam.
 
M 0

master2303

Użytkownik
W tej chwili jestem poza domem i siedze na mini operze ale jak wrócę to dosłe 2 wersję do testów i pełną darmową wersję dla Palvinho

odrazu sie lepiej zrobiło kiedy sie nie obrazamy wzajemnie tylko normalnie prowadzimy wymianę zdań ????

proszę o kolejne propozycje w jaki sposób mogę zyskać zaufanie

informacja na temat płatności za program dla osób które sie już zdecydowały i kontaktowały ze mną oraz dla osób które sie zdecydują :
możliwe płatności za program
*płatności allegro
*poprzez moneybookers
*poprzez przekaz pocztowy

rzeczy niezbędne do korzystania z programu
*Microsoft Excell 2003 lub nowszy
*konto mailowe na http://www.hotmail.com

Wszelkie pytania na temat programu , oferty kupna proszę kierować na [email protected]
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
No ja kilka postów mam i program wydaje sie lepszy niz jego poprzedniki. Nie wiem jak jest teraz w poprzedniej wersji nie było odniesienia dla kontuzji czy formy na wyjeździe i w domu (np. przy Lechii Gdańśk miałobyto ogromny wpływ na typ).

Pomysł z trailem jest dobry rozeslij pare moze inni sie wypowiedzą.
 
S 378

songo

Użytkownik
HTML:
Ludzie po co od razu teksty &quot;Szuka frajerów&quot; itd? Ja testowałem, teraz czekam na wersję z poprawkami i jestem pewien że skuteczność wzrosła. Przetestujecie - zobaczycie.
Może jestem wyczulony na punkcie &quot;naciągaczy&quot;&quot; i stąd tak mocne słowo.
Na krótką może program pewnie zadziała, ale w dłuższym(czytaj conajmniej dwutygodniowym okresie) nie spodziewam się żadnych rewelacji. Z niecierpliwością czekam na rezultaty testów.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
Testy programu by Hawok vel. Antenelles
#1 Charleston Battery - Miami FC - 1 - 1,85
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
kurde master, wódki nie lubisz ??:-D

a tak już na poważnie: ciekawy programik, będę na bieżąco śledził testy Hawoka
 
M 1

momodzik

Użytkownik
a czemu nie podajesz dalej typów?? był tu zakład o wódkę z tego co pamiętam :-D jestem ciekawy rostrzygnięcia

Straciłem do tego zapał i chęci po wczorajszych osdkarżeniach o jakieś przekręty

POdawanie typów nie ma sensu bo i tak nikt nie zwraca na to uwagi a mi zabiera to cenny czas
pozdro
A po co ma podawać?
Interes świetnie mu się kręci, już zarobił na sprzedaży programu na całą skrzynkę wódki, więc... resztę dopiszcie sobie sami...

To ja się założyłem o tę wódkę.
Koleś podał trzy typy (edytował posty niezgodnie z umową) i wymiękł.
 
M 0

master2303

Użytkownik
Spokojnie
Nie podaje typów ponieważ mam dużo pracy nad programem. m.in pracujemy wraz z kolegą nad stworzeniem bazy danych i serwisu internetowego do programu.
Typy będą podawać testerzy, którym wczoraj rozesłałem program.
Jeżeli chodzi o edycje to przecież pisałem że każdy ma wgląd do jej historii więc w czym problem?? Można sprawdzić czy nie oszukuje was przy edycji zmieniając typy.
Idąc nasz zakład jest w tej chwili ostatnią rzeczą na której mi zależy. Ale przeciez nie podałeś okresu czasowego, w którym mam podać typy.
Zrealizuje nasz zakład kiedy skończymy ostateczne prace nad uruchomieniem serwisu.
A na przyszłość takie oskarżenia zachowaj dla siebie.
Jeżeli tak bardzo ci zależy na zakładzie to możesz brac pod uwagę typy testerów jako moje własne.
Pozdrawiam
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Zrealizuje nasz zakład kiedy skończymy ostateczne prace nad uruchomieniem serwisu.

A na przyszłość takie oskarżenia zachowaj dla siebie.

Jeżeli tak bardzo ci zależy na zakładzie to możesz brac pod uwagę typy testerów jako moje własne.

Pozdrawiam
:wowsdf::wowsdf::wowsdf:
Słucham?
To po kiego wuja wchodzisz w zakład?
I co ci zaszkodzi, że podasz 30 meczów, z których 24 wejdzie?
Człowieku, nic nie tracisz, bo i tak te mecze wcześniej obstawiasz po kursie, na tę chwilę. A że parę osób z tego skorzysta? Tym lepiej dla wiarygodności twojego systemu!

Ja cię nie oskarżam, ja tylko uświadamiam ludzi, że ten twój system nie różni się niczym innym od konkurencyjnych systemów = czyli w dłuższym okresie czasu (max. jeden sezon) jest skazany na porażkę.
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
momodzik po co Ty tyle dyskutujesz? trzeba bylo sie zglosic i przetestowal bys sam. I daj ludziom pracowac... a nie Ci glupie zaklady w glowie... Nie podoba Ci sie ?? to nie dyskutuj i analizuj mecze na wlasna reke. Gadasz glupoty i wprowadzasz tylko nie mila atmosfere.
A co do programu... z checia bym poanalizowal ale sie spoznilem :p poczekam na wyniki testow i pewnie z mila checia go kupie. 20zł jest za kupno jednorazowo czy co miesiac? bo wiesz ze ten analizator byl na jeden miesiac ;/
 
M 0

master2303

Użytkownik
20 zł za miesiąc
Angel zakładaj maila na hotmail.com, wyslij mi go na pw i dostaniesz program z licencją trail ale pod warunkiem, że będziesz codziennie wstawiał typy żeby zaspokoić głód naszego tematowego awanturnika momodzika.
Pozdrawiam. Mam nadzieję że przez ten czas testów zarobisz sobie na abonament ;D
 
M 1

momodzik

Użytkownik
momodzik po co Ty tyle dyskutujesz? trzeba bylo sie zglosic i przetestowal bys sam.
Toż przecie się zgłosiłem i nawet dobrą wódkę zaproponowałem. Więc o co się rozchodzi?
I daj ludziom pracowac... a nie Ci glupie zaklady w glowie... Nie podoba Ci sie ?? to nie dyskutuj i analizuj mecze na wlasna reke. Gadasz glupoty i wprowadzasz tylko nie mila atmosfere.
Kolego szanowny.
Jak wyżej.
Skoro twórca tego programu łamie zasady zakładu i teraz chce opchnąć niesprawdzony program ludziom, którzy myślą, że na tym kokosy zarobią, to wybacz, ale jako uczestnik tego śmiesznego zakładu, czuję się zobowiązany powiadomić przyszłych nabywców tego &quot;superprogramu&quot;, że on nie jest taki super, jakby się wydawać mogło.

A co do programu... z checia bym poanalizowal ale sie spoznilem :p poczekam na wyniki testow i pewnie z mila checia go kupie. 20zł jest za kupno jednorazowo czy co miesiac?
Hehehh - postaw te 20zł na niewygraną Wisły z Lechią, albo Legii ze Śląskiem, zamiast kupić program, który nawet wstępnej fazy testów nie przeszedł.
pzdr
 
M 0

mosek

Użytkownik
Mecz trwa, ale właśnie dostałem program i pierwszym typem jaki zrobiłem jest mecz z ligi belgijskiej
anderlecht-standard program wytypował 1x,

chciałbym aby ktos mi to potwierdził czy dobrze zrobiłem typowanie
sprawdzi to ktos?
pozdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom