>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

program "poradnik bukmacherski" - test typów

Status
Zamknięty.
T 0

tomek_rm

Użytkownik
super program!!! Obstawiłem mecze podane przez Master 2303 i wygrałem 600 zł... brawo brawo genialny program. Bez zastanowienia kupuje go i wam polecam!!! pozd. :]]
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jest tu jakaś osoba, która że tak powiem, więcej udziela się na forum i weszła w posiadanie tego programu i może potwierdzić jego skuteczność? Bo na razie widzę, wypowiedzi osób z 1 może 2 postami, więc cóż, już nie takie kombinacje widziałem.
 
K 0

kiepasa

Użytkownik
Dzisiejszy dzien mi sprzyja ,mam nadzieje ze reszta tygodnia tez bedzie taka owocna jak dzis ????
Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ...obstawiłem dzis 2 mecze za 200 zł łaczny kurs wyszedł mi 2 zł ????
400 zł ładnie wyglada na moim kuponie a jeszcze ładniej jutro bedzie wygladało w mojej kieszeni jahaaaa ????
Master jak ja mam Ci dziekowac ten program jest naprawde zajebiaszczy ????
Pozdrawiam ????
 
wlodi 0

wlodi

Użytkownik
Jest tu jakaś osoba, która że tak powiem, więcej udziela się na forum i weszła w posiadanie tego programu i może potwierdzić jego skuteczność? Bo na razie widzę, wypowiedzi osób z 1 może 2 postami, więc cóż, już nie takie kombinacje widziałem.
Dokladnie. Troche mnie odstraszaja te posty
 
M 0

master2303

Użytkownik
Jest tu jakaś osoba, która że tak powiem, więcej udziela się na forum i weszła w posiadanie tego programu i może potwierdzić jego skuteczność? Bo na razie widzę, wypowiedzi osób z 1 może 2 postami, więc cóż, już nie takie kombinacje widziałem.
Radek ja cię nie rozumiem... od piątku bodajże codziennie wstawiam typy... Wszyscy je widzą przed i po.. A ty mnie po prostu oskarżasz... To nie jest fer i nie zrobiło sie miło.. Wejdz sobie w historię edycji postow i posprawdzaj. A i jedno na koniec: żal.
Pozdro
 
K 0

kiepasa

Użytkownik
Radek03 Ja weszlem w posiadanie tego programu i naprawde nie załuje ????
Nie ma tu zadnej sciemy kup go a sam sie przekonasz ile mozna na nim zyskac ????
Jak widzisz skutecznosc programu wynosi 100 % nie zastanawiaj sie bo nie ma nad czym ...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Radek ja cię nie rozumiem... od piątku bodajże codziennie wstawiam typy... Wszyscy je widzą przed i po.. A ty mnie po prostu oskarżasz... To nie jest fer i nie zrobiło sie miło.. Wejdz sobie w historię edycji postow i posprawdzaj. A i jedno na koniec: żal.
Pozdro
Nikogo nie oskarżyłem ani nie oskarżam tylko wolę dmuchać na zimne, internetem się przecież posługuję nie od dziś i już byłem świadkiem wielu kombinacji, dlatego zadałem pytanie, dla mnie takie rzeczy są oczywiste, w morzu oszustów ciężko dostrzec uczciwego, niestety????.
 
M 0

master2303

Użytkownik
O fajnie. Kolejny ...
powiem jedno
po jaką cholerę 40 osób do mnie pisało żebym zrobił publiczne testy ? Czy to ma sens? W jaki sposób to jeszcze można udowodnić? ????
po drugie
Ktoś kupił odde mnie program prawdopodobnie podczas sprzedaży na świstaku a wy mnie osądzaćie za to ze teraz zakładają konta i piszą co myślą... Za coś takiego to łopatą ...

a i po trzecie. Koniec z testami. Kto miał kupić program to go kupił bądź kupi. Nie będę codziennie marnował czasu na pisanie typów i podsumowań jak później ma wejść 2 kolesi i mnie oskarżać o jakieś przekręty

nie do usłyszenia
i zarazem proszę o wstawianie opini przez osoby które dłużej siedzą na forum i mają już program. na pewno pomoże to wielu osobom w decyzyji
 
M 0

master2303

Użytkownik
Radek... Nie zasługujesz na to imię...
Rusz głową. Co oni mogą ci więcej napisać
masz typy z programu na forum mają ci do nich kolejne analizy dostarczyć?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Naprawdę nie rozumiem twojego oburzenia. Wszelkie środki mające na celu bezpieczeństwo internetowych transakcji powinny być chwalone a są przez ciebie napiętnowane, dziwne podejście. Skoro sprzedajesz program na ebay czy allegro to wystarczył link do aukcji i wtedy miałbym pewność, że jesteś konkretnym i pewnym sprzedawcą. Ja i inny userzy tego forum są potencjalnymi klientami i nabywcami programu, więc powinieneś dążyć do rozwiania wszelkich niejasności a nie pisać posty mające chyba obrazić innych.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
tez dziwne dla mnie ze nagle te osoby zaczely sie logowac na forum i pisac pochwalne posty. No chyba ze je namawiales do tego. Nikogo nie oskarzam ani nic. Moze by tak administratorzy sprawdzili IP czy cos ?
 
M 0

master2303

Użytkownik
Jestem za sprawdzeniem IP a wręcz nalegam.
Jeżeli chodzi o adres strony to skontaktuje sie z bratem na którego konto było wystawione i jeżeli jeszcze będzie dało sie uzyskać adres to natychmiast wkleję

Radek... Na pewno zareagował byś tak samo gdybyś był w mojej sytuacji. Właśnie dlatego zacząłem wstawić typy publicznie do wglądu. Żeby nie było żadnych zastrzeń co do pracy programu. Więc powiedz mi... Jaki sens na ta temat
przeczytaj temat i początkowy wpis. Tyle
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Najlepiej wystaw program na aukcji na allegro, tutaj w temacie pokaż screeny programu, wtedy się uwiarygodnisz i nie widzę problemu aby zainwestować te 20zł.
 
M 0

master2303

Użytkownik
Radek
zobacz swój pierwszy post... Przeczytaj go ze zrozumieniem
a teraz ja
czy widzisz tam jakieś pytanie skierowane bezpośrednio do mnie?
Odpowiedź jest jasna
idąc dalej
czy widzisz tam jakieś zdanie które mogłoby sugerować ze to ja dodaje jakieś opinie o programie zakładając coraz to nowe konta?
A na sam koniec postaw sie w mojej sytuacji i mnie poprostu zrozum

co do pytań to przeczytaj wszystkie moje tematy i pokaz mi chociaż jedno na które nie udzieliłem odpowiedzi a zarazem zobacz jak sie zadaje pytania nie obrażając kogoś... Stąd moja reakcja
 
M 0

master2303

Użytkownik
Jeżeli ma ci to pomoc to screeny wstawie jutro.
Jeżeli chodzi o wystawienie aukcji na allegro to wolę nie. Najwyżej brat wystawi ponownie na świstaku. Chociaż wystawienia na allegro nie wykluczam
pozdrawiam
 
jazzman 0

jazzman

Użytkownik
Master2303, myślę, że źle odczytałeś intencje osób które z pewną dozą niepewności podchodzą do Twoich rezultatów. Czas pokaże, jaka będzie skuteczność długofalowa, a na tego typu zarzuty nie ma co reagować nerwowo. Przecież wszyscy mamy ten sam cel ????
Pozdrawiam
 
P 0

pavlinho

Gość
Ja się wypowiem. Testowałem ten program i skuteczność w granicach 80%. Raz typuje dobrze raz typuje średnio. Nie ma 100% skuteczności. Po jednym dniu typowania to sobie możecie pisać &quot;Olaboga 100% skuteczności kupuję!&quot;. Testujcie przynajmniej tydzień to wtedy możemy pogadać. Kolejna sprawa program wam wytypuje i każe typować zwycięstwo ale trzeba też ruszyć głową i poczytać o brakach zawodników, wykluczeniach itd.
P.S. Master obiecałeś mi program za darmoszkę a do dzisiaj go nie widzę, pisałem na meila. Zero odzewu.
Pozdrawiam.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja się wypowiem. Testowałem ten program i skuteczność w granicach 80%. Raz typuje dobrze raz typuje średnio. Nie ma 100% skuteczności. Po jednym dniu typowania to sobie możecie pisać &quot;Olaboga 100% skuteczności kupuję!&quot;. Testujcie przynajmniej tydzień to wtedy możemy pogadać. Kolejna sprawa program wam wytypuje i każe typować zwycięstwo ale trzeba też ruszyć głową i poczytać o brakach zawodników, wykluczeniach itd.

P.S. Master obiecałeś mi program za darmoszkę a do dzisiaj go nie widzę, pisałem na meila. Zero odzewu.

Pozdrawiam.
Mówisz 80%, ale możesz podać średni kurs zdarzeń?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom