>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

program "poradnik bukmacherski" - test typów

Status
Zamknięty.
M 0

master2303

Użytkownik
Ja się wypowiem. Testowałem ten program i skuteczność w granicach 80%. Raz typuje dobrze raz typuje średnio. Nie ma 100% skuteczności. Po jednym dniu typowania to sobie możecie pisać &quot;Olaboga 100% skuteczności kupuję!&quot;. Testujcie przynajmniej tydzień to wtedy możemy pogadać. Kolejna sprawa program wam wytypuje i każe typować zwycięstwo ale trzeba też ruszyć głową i poczytać o brakach zawodników, wykluczeniach itd.

P.S. Master obiecałeś mi program za darmoszkę a do dzisiaj go nie widzę, pisałem na meila. Zero odzewu.

Pozdrawiam.
Pavlinho jestem ci bardzo wdzięczny za testowanie pierwotnej wersji programu jeżeli możesz to wyślij jeszcze raz na pw twój mail.

Jeżeli chodzi o twoja wypowiedż na temat skuteczności to posiadałeś pierwszą wersje programu więc nie możesz sie obiektywnie wypowiedzieć na temat skuteczności ostatecznej wersji. Po programie który ci wysłałem były 4 poprawki, a z resztą sam zobaczysz.

Jezeli chodzi o
&quot;Olaboga 100% skuteczności kupuję!&quot;. Testujcie przynajmniej tydzień to wtedy możemy pogadać.&quot;
to wstawiam typy juz 6 dzień i skutecznośc 100% sie utrzymuje. Nie twierdze że program będzie miał wiecznie taką skutecznośc ale na pewno nie spadnie gwałtownie np do 70%, to już statystycznie wydaje sie mało prawdopodobne.

Pozdrawiam Cie i czekam na wiad na pw
 
M 0

master2303

Użytkownik
Mam pytanie czemu wszyscy co zachwalaja ten program maja tylko po 3 posty? lub mniej ????
Tego nie wiem... i zrozumcie moją sytuacje. Sprzedałem juz kilkanaście abonamentów i nie kontroluje tego kto ode mnie kupił poradnik. mam jedynie ich adresy z hotmail.com. To wszystkie dane.

Nie wiem, spróbujcie skontaktować się z nimi a wtedy może oni dostarczą wam jakiś dowodów. Tylko prosze o jedno, żebyście mnie za to nie winili.
 
M 0

master2303

Użytkownik
A teraz coś bezpośrednio ode mnie
Widzę że mi nie ufacie i że tygodniowe typy z programu i jego bardzo dobra skuteczność wam nie wystarczają. Oczywiście rozumiem.

I w związku z tym proszę o posty z propozycjami co mam zrobić żebyście w końcu w to uwierzyli a nie pisali obrażające mnie posty. Odpowiem na każdą propozycję.
 
M 0

master2303

Użytkownik
niestety nie opanuje tego... będzie za duzo próśb
mogę zaoferowac trail dla pierwszysch 5 osób którzy napiszą post z prośbą zaraz po moim poście. Od teraz. Licencja będzie 5 dniowa
 
M 0

master2303

Użytkownik
Martens zrozum, ale nie masz wiarygodności jako typer z powodu małej ilości postów i zbyt krótkiego czasu na forum.
Naprawdę sorry
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
a czemu nie podajesz dalej typów?? był tu zakład o wódkę z tego co pamiętam :-D jestem ciekawy rostrzygnięcia
 
M 0

master2303

Użytkownik
a czemu nie podajesz dalej typów?? był tu zakład o wódkę z tego co pamiętam :-D jestem ciekawy rostrzygnięcia
Straciłem do tego zapał i chęci po wczorajszych osdkarżeniach o jakieś przekręty

POdawanie typów nie ma sensu bo i tak nikt nie zwraca na to uwagi a mi zabiera to cenny czas
pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom