>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

program "poradnik bukmacherski" - test typów

Status
Zamknięty.
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
Niech więcej osób, które testują ten program, podają mecze przed zdarzeniem w celu pokazania, że ten program jest pozyteczny:p

Mnie osobiście interesuje, jaką skuteczność będzie miał ten program, do kursów przybliżonych do 1,50 :p
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
No to meczyki na dzisiejszy dzień. Są zgodnie podane tak jak chciał program :p

Boh.Dublin-Drogheda 1 1,28 ()
Vitkovice-Trzyniec X2 1,79 (1:1) ✅
Zag.Lubin-Korona K. 1X 1,17 (4:0) ✅
Vol.N.Novg.-Machackala X2 1,26 (1:1) ✅
Tours-Montpellier 1X 1,37 (0:0) ✅
Ajaccio-Metz X2 1,30 (1:0) ⛔

BUK: Fortuna
STAWKA: 5zł
KURS: 6.01
SZACOWANA WYGRANA: 27,07zł


Ciekaw najbardziej jestem tych francuskich bo nigdy tam nic trafic nie moge no i tego meczu Vitkovice - Triniec bo ja bym obstawil 1X :p
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
No to czekam, aż Ci wejdzie ten kupon, bo nie bardzo jestem przekonany do tego programu i czekam na mecze innych testerów, jak będą dobre wyniki testów to i ja bede korzystał z tego programu

Trzymam kciuki za kupon AngelWrite ????
 
D 0

doro

Użytkownik
Zauważyłem, że typy tego programu są bardzo podobne (jak nie identyczne, tylko, że w większości z podpórką) do tych na stronie http://www.vitisport.cz , wcześniej z uwagą patrzyłem na ten temat, i chciałem nawet kupić ten program, ale po co mam płacić 20 miesięcznie skoro mogę mieć to samo za darmo gdzieś indziej :-D
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
Mam nadzieje, że na jednym kuponie sie dzisiaj nie skończy ????
Autor tego programu i jego testerzy powinni mnie i innych zaczęcić do tego programu ????
Czekam na kolejne kupony, najlepiej to takie mecze kurs ok. 1.50 po trzy, cztery mecze z góry dzięki ????
 
P 0

pavlinho

Gość
Widzę że znowu się zaczyna, wzięli program i wszystko mają gdzieś :]
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja dwa mecze podałem, zaraz przejrzę ofertę i podam coś jeszcze. Wystarczy aby każdy kto dostał program podał po 6 typów co da razem 30 typów, z takiej ilości już można wyciągnąć pewne wnioski.
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
ale postarajmy sie podawac typy takie ktore sie tutaj nie powtarzają. Bo wtedy nie bedzie sensu. Moje dwa mecze narazie weszly bede edytowal tamtego posta :p
 
M 0

master2303

Użytkownik
Widzę że znowu się zaczyna, wzięli program i wszystko mają gdzieś :]
niestety, ale mam nadzieję że to brak czasu a nie zwykłe oszustwo

Palvinho brakuje mi twoich analiz ;P
ale ty jesteś zwolniony z dawania typów ;)
pozdro
 
P 0

pavlinho

Gość
niestety, ale mam nadzieję że to brak czasu a nie zwykłe oszustwo
Palvinho brakuje mi twoich analiz ;P
ale ty jesteś zwolniony z dawania typów ;)
pozdro
Może tu wrzucę jakieś typy na cały weekend dzisiaj wieczorem albo jutro rano. Jak będę analizował to mi to bez różnicy nacisnąć kilka przycisków i wrzucić na forum.
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
dokladnie... ja zaraz biore sie dalej za analizy na jutro i jeszcze dzisiaj albo jutro rano postaram sie cos wsadzic... w miedzy czasie dzisiejsze mecze juz powinny sie skonczyc:p moze pierwsze 27zl zarobie hehe :p
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
najgorsze jest to ze nad tymi analizami trzeba troszke czasu poswiecic :p jezeli mamy tylko sluchac programu... bo jezeli wybierzemy mecz ktory nam program odradza nie typowac to trzeba szukac innego... i nad tym mozna posiedziec dobre pare godzin :p dobrze ze siedze dzisiaj prawdopodobnie do 2:30 bo mecz cleveland z orlando musze obejrzec :p wiec troszke przed meczem poanalizuje :p
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
Szkoda, że testerzy nie typują ???? tak po 6 meczy na dzień mogli by wystawić ????
Zwracam sie z prośbą do autora tego programu (master2303) o wystawienie przez niego typów, tak z 6 na 1 dzień np. przez 21 dni dla uwierzytelnienia, że to dobry program, oczywiście jakieś mecze, które są rozsądne do grania, a nie np. z kursem 7.00, bo mi tak program pokazał ????
Proszę o przemyślenie mojej prośby i odpowiedź;)
 
P 0

pavlinho

Gość
Szkoda, że testerzy nie typują ???? tak po 6 meczy na dzień mogli by wystawić ????
Zwracam sie z prośbą do autora tego programu (master2303) o wystawienie przez niego typów, tak z 6 na 1 dzień np. przez 21 dni dla uwierzytelnienia, że to dobry program, oczywiście jakieś mecze, które są rozsądne do grania, a nie np. z kursem 7.00, bo mi tak program pokazał ????
Proszę o przemyślenie mojej prośby i odpowiedź;)
Jeżeli dla Ciebie kurs jest wyznacznikiem pewności typu to współczuję.
 
M 0

master2303

Użytkownik
najgorsze jest to ze nad tymi analizami trzeba troszke czasu poswiecic :p jezeli mamy tylko sluchac programu... bo jezeli wybierzemy mecz ktory nam program odradza nie typowac to trzeba szukac innego... i nad tym mozna posiedziec dobre pare godzin :p dobrze ze siedze dzisiaj prawdopodobnie do 2:30 bo mecz cleveland z orlando musze obejrzec :p wiec troszke przed meczem poanalizuje :p
Mój wspólnik pracuje właśnie nad bazą danych. Jeszcze tydzień może więcej musieci się &quot;pomęczyć&quot;. ;P
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Szkoda, że testerzy nie typują ???? tak po 6 meczy na dzień mogli by wystawić ????
No sorry ale aby wytypować 6 meczów, które są godne polecenia wg programu to trzeba spędzić trochę czasu nad tym. Ja aby podać te 2 mecze to musiałem trochę posiedzieć, bo wiele meczów przez program było na &quot;nie typować&quot;. Mam na codzień wiele inny zajęć, więc nie będę siedział na kompie 6 godzin aby podawać typy. Tak jak pisałem gdyby przez 5 dni każdy z 5 testerów podał 6-8 typów to już mielibyśmy pewną bazę do wnisków, ale jak widać niektórzy walą w ch... niestety
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom