>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

program "poradnik bukmacherski" - test typów

Status
Zamknięty.
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
Aha i taka propozycja, banalna do zaaplikowania. Stworzyć sekcję, w której w jednej komórce wpisujemy swój kapitał początkowy do gry a program w zależności od tego jak algorytm oceni szanse na typ będzie podawał szacowaną stawkę na spotkanie, np. 1-10% kapitału. Przydałaby się też możliwość prowadzenia własnej bazy kuponów, ręczne rozliczanie kuponów i automatyczna kapitalizacja kasy. To tak na przyszłość jak porzucisz excela.
Powiem Ci, że bardzo mądra uwaga z tym kapitałem, wtedy łatwiej było by zarządzać swoimi pieniedzmi ????
 
M 0

master2303

Użytkownik
Baza danych do tego programu to byłaby gwiazdka z nieba, skróciłoby to czas na analizy do minimum. I oczywiście należy pomyśleć o zmianie interfejsu programu, czyli porzucić excela i stworzyć aplikację okienkową.

Aha i taka propozycja, banalna do zaaplikowania. Stworzyć sekcję, w której w jednej komórce wpisujemy swój kapitał początkowy do gry a program w zależności od tego jak algorytm oceni szanse na typ będzie podawał szacowaną stawkę na spotkanie, np. 1-10% kapitału. Przydałaby się też możliwość prowadzenia własnej bazy kuponów, ręczne rozliczanie kuponów i automatyczna kapitalizacja kasy. To tak na przyszłość jak porzucisz excela.
wszystko da sie zrobić w niedalekiej przysłości . dokładnego projektu narazie nie zdradzę. Ale takie propozycje są bardzo cenne.
 
M 0

master2303

Użytkownik
Apropo wyliczania kapitału to rozumiem ze na tą chwilę kalkulator zawarty w programie nie zdaje egzaminu?
Trochę sie nad nim napracowałem..
 
P 0

pavlinho

Gość
Apropo wyliczania kapitału to rozumiem ze na tą chwilę kalkulator zawarty w programie nie zdaje egzaminu?
Trochę sie nad nim napracowałem..
Nie zdaje egzaminu. Już o tym wspominałem w pierwszych dniach testowania że program każe grać spotkanie za powiedzmy 45% kapitału co jest drogą do bankructwa.
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
Apropo wyliczania kapitału to rozumiem ze na tą chwilę kalkulator zawarty w programie nie zdaje egzaminu?
Trochę sie nad nim napracowałem..
Kalkulator zliczeniowy kurs ogólny? o takim mówisz? jak dla mnie to bardzo dobry pomysł ????

Ale poprzednikowi chyba chodziło o taki kalkulator, który zapisywałby kupony, zliczał ile zostało włożonej kasy, jaki jest zysk, cos takiego jak w expekcie jest, jak tak zrozumiałem bynajmniej, to byłby dobry pomysł ????
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
narazie wiem ze kupon mi nie wszedl :p musze uzbierac na ten abonament chociaz i do piatku ok. 50zl :p ciezko z taka skutecznoscia bedzie :p. Na jutro Program mi znalazl Slask Wroclaw - Legia warszawa 1X. Ciekawa propozycja ale czy da efekt przy legii ktora musi wygrywac zeby zdobyc mistrza?? ;&gt;
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Ja bym nie grał tylko o co mowi program - znaczy eliminował derby typu Real-Barca, MU-Liverpool itd. Mozna Slask-Legie potraktwac tak samo (chcociaz to nie zadne derby). Takze nie grałbym za 99.99% sumy na jeden mecz - moze byc przydaty (ten program) przy pewnej dozi myślenia.
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
narazie wiem ze kupon mi nie wszedl :p musze uzbierac na ten abonament chociaz i do piatku ok. 50zl :p ciezko z taka skutecznoscia bedzie :p. Na jutro Program mi znalazl Slask Wroclaw - Legia warszawa 1X. Ciekawa propozycja ale czy da efekt przy legii ktora musi wygrywac zeby zdobyc mistrza?? ;&gt;
Po krótkiej analizie mozna stwierdzić, że to jest ryzykowne, z jednej strony tak jak wspomniałeś legia musi wygrywać i czekać na podknięcie wisły, aby zostać mistrzem i nie może przegrać, musi wręcz wygrać, ale z grugiej strony śląsk jest bardzo solidną drużyną i rzadko przegrywa u siebie mecze:-?
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
dokladnie. Tez chyba zrezygnuje z tego meczu. Dobra ide analizowac na jutro mecze i wybierac co sie da. Musze ok. 20zl jutro przynajmniej wygrac :p bo to bedzie w innym razie ciezko ;P za 4 dni trial sie skonczy i ciezko bedzie co kolwiek wybierac :p
 
M 0

master2303

Użytkownik
Nie zdaje egzaminu. Już o tym wspominałem w pierwszych dniach testowania że program każe grać spotkanie za powiedzmy 45% kapitału co jest drogą do bankructwa.
troszkę źle go interpretujesz
w komorke budżet nie wpisujesz całej kasy jaka masz na grę tylko kase jaka jesteś w stanie postawić na 1 mecz. Np masz 100zł i chcesz postawić za to 10 meczów. Dzielisz wtedy na 10 części po 10zł i wtedy wpisujesz budżet 10zł na mecz.

w ten sposób musi zdać egzamin ponieważ jest to ogólnie używane przez graczy kryterium
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
ja to narazie mam kazdego dnia 5zl :p hehe i przez to nic nie wygrywam ;/ bo kurde musze zrobic chociaz kurs 5 zeby miec jakas kase... ;/ tak to bym zrobil kurs 2 za 100zl i lecim... a tak... ;/ ehh
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
troszkę źle go interpretujesz
w komorke budżet nie wpisujesz całej kasy jaka masz na grę tylko kase jaka jesteś w stanie postawić na 1 mecz. Np masz 100zł i chcesz postawić za to 10 meczów. Dzielisz wtedy na 10 części po 10zł i wtedy wpisujesz budżet 10zł na mecz.

w ten sposób musi zdać egzamin ponieważ jest to ogólnie używane przez graczy kryterium

No właśnie a przydałaby się możliwość podania do programu kwoty, która stanowi nasz kapitał na grę w długim okresie czasu, np. pół roku. Wiele osób, w tym też czasami mi się to zdarza ma problemy z zarządzaniem swoim kapitałem, jest to chyba obok typowania największy mankament. Takie coś usprawniłoby tą kwestią na pewno. A stawka może być wyliczana np. jest skala 4 stopniowa odnośnie pewności typu, więc do każdego stopnia dodajemy procentowo stawkę na dane spotkanie (np. 1%, 3%, 7%, 10%) i wtedy w zależności jak program ocenia szansę na dany typ to podaje proponowaną stawkę, procentowo wyliczoną od naszego aktualnego stanu konta. Wtedy mamy pewność, że nawet jak przytrafi się nam słabszy okres gry to nie zbankrutujemy.
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
no to ja dzisiaj podaje kolejne typki z programu. Jeden albo dwa mecze sa dosyc ryzykowne ale tak pokazal program wiec tak gramy :p
Bayern Mon. - Stuttgart 1X 1,14 (2:1) ✅
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków X2 1,05 (2:4) ✅
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1X 1,86 (1:1) ✅
Podbeskidzie - Tur Turek 1 1,36 (9:0) ✅
Flota Świnoujście - Motor Lublin 1X 1,06 (1:1) ✅
Hammarby - Halmstad X2 1,46 (0:0) ✅
Sparta P. - Jablonec 1X 1,03 (3:2) ✅
Sl. Liberec - C. Budziejowice 1X 1,03 (2:0) ✅
KURS: 4,97
STAWKA: 5zł
SZACOWANA WYGRANA: 22,40zł
BUK: Betako
A co do programu. Master baza danych bedzie zrobiona do poniedzialku? bo chcialbym chociaz jeden dzien w trialu sprawdzic ta baze danych. I co jeszcze chcesz tam zmieniac? chcesz tabele dodawac? i rozegrane kolejki itp?
 
M 0

master2303

Użytkownik
no to ja dzisiaj podaje kolejne typki z programu. Jeden albo dwa mecze sa dosyc ryzykowne ale tak pokazal program wiec tak gramy :p

Bayern Mon. - Stuttgart 1X 1,14 ()
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków X2 1,05 ()
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1X 1,86 ()
Podbeskidzie - Tur Turek 1 1,36 ()
Flota Świnoujście - Motor Lublin 1X 1,06 ()
Hammarby - Halmstad X2 1,46 ()
Sparta P. - Jablonec 1X 1,03 ()
Sl. Liberec - C. Budziejowice 1X 1,03 ()

KURS: 4,97
STAWKA: 5zł
SZACOWANA WYGRANA: 22,40zł
BUK: Betako

A co do programu. Master baza danych bedzie zrobiona do poniedzialku? bo chcialbym chociaz jeden dzien w trialu sprawdzic ta baze danych. I co jeszcze chcesz tam zmieniac? chcesz tabele dodawac? i rozegrane kolejki itp?
to nie jest takie proste
baza danych już jest... ale trzeba ją sensownie podłączyć ..
 
M 0

master2303

Użytkownik
No właśnie a przydałaby się możliwość podania do programu kwoty, która stanowi nasz kapitał na grę w długim okresie czasu, np. pół roku. Wiele osób, w tym też czasami mi się to zdarza ma problemy z zarządzaniem swoim kapitałem, jest to chyba obok typowania największy mankament. Takie coś usprawniłoby tą kwestią na pewno. A stawka może być wyliczana np. jest skala 4 stopniowa odnośnie pewności typu, więc do każdego stopnia dodajemy procentowo stawkę na dane spotkanie (np. 1%, 3%, 7%, 10%) i wtedy w zależności jak program ocenia szansę na dany typ to podaje proponowaną stawkę, procentowo wyliczoną od naszego aktualnego stanu konta. Wtedy mamy pewność, że nawet jak przytrafi się nam słabszy okres gry to nie zbankrutujemy.
da się zrobić ;P
ale narazie jeżeli chcesz dobrze korzystać z tego kalkulatora to postępuj tak jak mówiłem, a zobaczysz że tez się sprawdzi
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
ciekawe. to w takim razie czekamy na zmiany dotyczace programu :p a najbardziej jak narazie na ta baze danych ktory baaardzo ale to baaardzo usprawni program i znajdzie sie o wiele wiecej chetnych co do niego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom