>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

program "poradnik bukmacherski" - test typów

Status
Zamknięty.
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
no to ja dzisiaj podaje kolejne typki z programu. Jeden albo dwa mecze sa dosyc ryzykowne ale tak pokazal program wiec tak gramy :p

Bayern Mon. - Stuttgart 1X 1,14 ()
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków X2 1,05 ()
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1X 1,86 ()
Podbeskidzie - Tur Turek 1 1,36 ()
Flota Świnoujście - Motor Lublin 1X 1,06 ()
Hammarby - Halmstad X2 1,46 ()
Sparta P. - Jablonec 1X 1,03 ()
Sl. Liberec - C. Budziejowice 1X 1,03 ()

KURS: 4,97
STAWKA: 5zł
SZACOWANA WYGRANA: 22,40zł
BUK: Betako

A co do programu. Master baza danych bedzie zrobiona do poniedzialku? bo chcialbym chociaz jeden dzien w trialu sprawdzic ta baze danych. I co jeszcze chcesz tam zmieniac? chcesz tabele dodawac? i rozegrane kolejki itp?
Dla mnie to bez sensu testować program który pokazuje mecze z podpórkami z kursem 1.03, bo takie mecze to ja bez programu moge typować ????
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
znalazl bym cos napewno ciekawszego jak by byla baza danych ktora by oszczedzala kupe czasu. tak to nie mam czasu za duzo na analize tylu meczy. jeden mecz zajmuje ok. 4-6 min. wiec 20meczy zanalizowac to jest juz ok. 1h30min. wiec pomysl ile nad tym trzeba spedzic czasu. jak bedzie baza danych wykupie z pewnoscia abonament na miesiac za 20zl jak bede mial i przetestuje dokladnie przez jeden caly miesiac jaka skutecznosc ma ten program przy min. kursie 1,20. obiecuje :p narazie jest tak jak widac.
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
no ja rozumiem, ale takie kursy jak 1.03 czy 1.05 to miażdży oczy jak są na kuponie ????
narazie z tych meczy co obstawileś i są w trakcie to na bayernem bym sie zastanawial, ale sparta praga i liberec to bez wahania bym stawiał 1 to zamiast 1.03 i 1.03 to by było 1.40 i 1.35 a to jest już duża róznica przy końcowym wyniku:p
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
lepiej sie zabezpieczać niz potem dac ciala... nie raz sie przejechalem na kursach 1,20... lepiej malo wygrywac i po malu niz ciagle dawac tyłka. teraz to i ja jestem madry z tym libercem i sparta jeezeli juz sa wyniki... w zeszlym roku gdy wygrywalem codziennie po 20-40zl to przez cale wakacje uzbieralem ponad 600zl... wiec ?? i to nie stawialem wiecej niz za 10zl... a jezeli program sie bedzie sprawowal to bede stawial wiecej niz 10zl... i wtedy takie mecze jak za 1,03 i 1,05 moga Cie wzbogacic :p
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
no i brawo :p brawo dla mnie i dla programu :p wszystko weszlo :p szkoda legii bo jestem legionista ale mi dalo to pieniazki :p hehe 22,40zł ale zawsze cos :p dyskutujemy dalej na temat programu :p a ja dalej analizuje na jutrzejszy dzien :p
 
K 0

kiepasa

Użytkownik
Witam wszystkich ????
Zagladam tu codziennie i widze ze program nadal sie nie myli wiec po co były te wszystkie niepotrzebne oskarzenia ;p
Nie załuje wcale tych 20 zł zwróciło mi sie to juz x razy ????
Pozdrawiam Mastera2303 super gosc z Ciebie ????
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
od jakiego czasu kozystasz kiepasa z tego programu ?? ;&gt; i ile udalo Ci sie juz zarobic dzieki niemu?? wszsytko stawiasz co Ci program poda?? czy jakies mecze sobie darujesz??
 
K 0

kiepasa

Użytkownik
Hej AngelWhite ????
Z programu korzystam ok 2 tygodni ... ile mi sie udało wygrac hmm teraz naprawde nie powiem bo nie wiem ale szczerze mówiac duzo.
Kiedys sporo traciłem ale dzieki temu programowi zaczynam sie odkuwac ????
Jezeli chodzi o to czy stawiam wszystkie mecze co program mi poda to nie. Sa mecze które mi nie odpowiadaja i je wyrzucam bo nie chce tracic kuponu ale i tak zawsze wychodzi na to ze program sie nie myli.
Szczerze polecam program ✅
pozdrawiam...
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
No AngelWhite gratuluje wszedł Ci kupon, ale szczerze powiedziawszy to najbardziej sie tej legii obawiałem, no i gratulacje dla Mastera2303 jak narazie zajefajnego programu ????
A Ty kiepasa mógłbyś od czasu do czasu coś wrzucić z meczy, dobra ja analizuje dalej, ale jesli szczerze mówisz to ja też za niedługo sie skusze na ten program, 20zł to nie duzo, a i tak moge sobie to odbić przez wygrywanie ???? ????
 
M 0

master2303

Użytkownik
no i brawo :p brawo dla mnie i dla programu :p wszystko weszlo :p szkoda legii bo jestem legionista ale mi dalo to pieniazki :p hehe 22,40zł ale zawsze cos :p dyskutujemy dalej na temat programu :p a ja dalej analizuje na jutrzejszy dzien :p
gratulejszyn;p
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
zgadza sie... jezeli sie nie ma pieniedzy to poprostu nie wykupi sie programu... a jezeli sie wygra cos dzieki niemu to mozna z wygranej cos przeznaczyc. ja tez sie tej legii obawialem... i gol w ogole dla slaska nie powinien byc uznany:p no ale o to chodzi w tej grze :p sedzia tez jest czasami potrzebny:p hehe. obejrze film do konca i zaczne analizy na jutro. Fajny jest mecz Hull - Manchester ale nie wiem czy ryzykowaac bo manchaster ma juz pewne mistrzostwo
 
K 0

kiepasa

Użytkownik
Koroniarz88 na Twoja prosbe wrzucam mecze na Niedziele ????
Arg Velez Sarsfield - Boca Juniors 1x 1,3 STS
Szwa Young Boys – Lucern 1 2 SportingBet ✅ 5-2
Szwa Xamax – Aarau 1x 1,13 STS ✅ 3-1
Szwa Thun – Servette x2 1,4 STS ⛔ 3-0 hmmm...???
Cze Caslav - Usti n. L 1 1,4 STS
Niem Duisburg – Osnabruck 1x 1,46 STS ✅ 4-1
Niem Freiburg - K&#39;Lautern 1x 1,17 STS ✅ 4-3
Niem Mainz – Oberhausen 1 1,4 STS ✅ 4-0
Dan Esbjerg - FC Copenhagen 2 1,45 SportingBet ✅ 0-1
Dan Randers – Vejle 1 1,80 Expekt✅ 3-2
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
a ja na dzisiaj takie typki proponuje wygenerowane przez program :p
tenerife - alaves 1 1,45 (3:0) ✅
nurnberg - 1860 monachium 1x 1,03 (2:1) ✅
widzew - znicz pruszków 1 1,52 ()
Y.B. Bern - luzern 1 1,80 (5:2) ✅
lecce - fiorentina x2 1,08 (1:1) ✅
KURS: 4,41
STAWKA: 5zł
SZACOWANA WYGRANA: 19,80zł
BUK: betako
 
koroniarz88 0

koroniarz88

Użytkownik
Koroniarz88 na Twoja prosbe wrzucam mecze na Niedziele ????

Arg Velez Sarsfield - Boca Juniors 1x 1,3 STS
Szwa Young Boys – Lucern 1 2 SportingBet
Szwa Xamax – Aarau 1x 1,13 STS
Szwa Thun – Servette x2 1,4 STS
Cze Caslav - Usti n. L 1 1,4 STS
Niem Duisburg – Osnabruck 1x 1,46 STS ✅ 4-1
Niem Freiburg - K&#39;Lautern 1x 1,17 STS ✅ 4-3
Niem Mainz – Oberhausen 1 1,4 STS ✅ 4-0
Dan Esbjerg - FC Copenhagen 2 1,45 SportingBet
Dan Randers – Vejle 1 1,80 Expekt
Niestety, ale kupon Ci nie wszedł ???? Thun - Servette 3:0 :kwasny4565:
Ja sie właśnie dziwie dlaczego program pokazał x2? Od 6 czy nawet 7 lat między tymi druzynami zawsze był wynik wygrywający u gospodarzy i nawet tabela pokazuje aktualnie, że Thun jest wyżej, trudno ???? ????

Daj na jutrzejszy jakiś kupon wygenerowany przez ten program, zobaczymy jak będzie :-|

Może masters2303 jakiś kuponik na jutro wrzucisz, dzisiaj jest niedziela, może znajdziesz troche czasu i wytypujesz coś, jakby nie patrzeć to Twoj program i najlepiej sie znasz na nim:p
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
u mnie narazie wszystko wchodzi. Ciekawe co odwali widzew i tenerife ;/ bo cos czuje ze jedna z tych druzyn zwali ;/
 
K 0

kiepasa

Użytkownik
Witaj
Pierwsza sprawa. Te mecze wyżej to były single stawiane płaską stawką 10zł ;) Druga sprawa ta temat tego meczu Thun – Servette to oto historia 3 ostatnich meczów ServetteThun4:1 ServetteThun2:1 ServetteThun3:1
Prawdą jest, że wszystkie rozgrywane na stadionie Servette ale wszystkie wygrane.
Hun Servette3:0 a to ostatnia wygrana Hun z 2004 roku.
*
Więc podsumowując ten mecz można nazwać zwykłym niefartem i tyle ;P
Mimo tego zostały jeszcze 2 mecze . Jeżeli nawet nie wejdą w co wątpie to jestem 4zł na :plus: ;) A jak wejdą to 31 zł :plus:* A to wszystko dzięki głupiemu programowi ;)
 
M 0

mosek

Użytkownik
Witaj
Pierwsza sprawa. Te mecze wyżej to były single stawiane płaską stawką 10zł ;) Druga sprawa ta temat tego meczu Thun – Servette to oto historia 3 ostatnich meczów ServetteThun4:1 ServetteThun2:1 ServetteThun3:1
Prawdą jest, że wszystkie rozgrywane na stadionie Servette ale wszystkie wygrane.
Hun Servette3:0 a to ostatnia wygrana Hun z 2004 roku.
*
Więc podsumowując ten mecz można nazwać zwykłym niefartem i tyle ;P
Mimo tego zostały jeszcze 2 mecze . Jeżeli nawet nie wejdą w co wątpie to jestem 4zł na :plus: ;) A jak wejdą to 31 zł :plus:* A to wszystko dzięki głupiemu programowi ;)
wcale nie taki głupi ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom