>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PRISON BREAK SEZON III

rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Wiedzieliście że Michael Scofield to znaczy Wentworth Miller jest gejem?Podobno &#39;&#39;przyjaźni&#39;&#39; sie z jakimś aktorem Luke McFarlanem i mieszkają razem.W wywiadach kiedy dziennikarze sie pytaja o jego orientacji bardzo sie denerwuje ale nie zaprzecza....hehhe czyli jest gejem .Niespodziewałem sie he
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Teledysk Kaye Styles Prison Break Anthem
http://pl.youtube.com/watch?v=dwbKlbwMCx4

Prison Break - soundtrack

Tracklist:
01. Prison Break -theme
02. Ferry Corsten &amp; Ramin Djawadi - Prison Break Theme [extended Version]
03. Styles Of Beyond - Nine Thou [superstars Remix]
04. Papa Roach - Take Me
05. Alexi Murdoch - Orange Sky
06. Johnny Cash - The Mercy Seat
07. Massive Attack - Teardrop
08. Neneh Cherry - Buffalo Stance
09. A Perfect Circle - The Outsider [apocalypse Mix]
10. Nickelback - Savin&#39; Me
11. Styx - Renegade
12. Emery - Studying Politics
13. Ferry Corsten And Ramin Djawadi - Prison Break Theme [breakout Mix]
14. Kaye Styles - Prison Break Anthem

http://rapidshare.com/files/28614848/VA-_PrisonBreak_2006_Soundtrack_Upload_by_Vervi.rar
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Z tego co widziałem po obejrzeniu 8 minut pierwszego odcinka to spodziewam się że to Scofield teraz będzie siedział niesłusznie w więzieniu a Linc będzie próbował go wyciagnąć. to jest to samo co w pierwszym sezonie tylko główni bohaterowie zamienili się rolami. Obym się mylił i trzecia seria naprawde była lepsza od dwóch poprzednich. Czekam na cały pierwszy odcinek trzeciego sezonu. Pozdro.
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
A wierzysz plotkom (pudelek.pl ??), potem go jednak przyłapali z dziewczyna i wszystko ucichlo.
oj niewiem czy to plotki wszedzie o tym piszą nawet na Wikpedii.On cos miał nieteges nawet w filmie nieprzypominam sobie sceny żeby całował sie z jakąś kobieta
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A wierzysz plotkom (pudelek.pl ??), potem go jednak przyłapali z dziewczyna i wszystko ucichlo.
oj niewiem czy to plotki wszedzie o tym piszą nawet na Wikpedii.On cos miał nieteges nawet w filmie nieprzypominam sobie sceny żeby całował sie z jakąś kobieta

a) słabo oglądałeś
b) myślę, że aktorowi który jest gejem łatwiej pocałować kobietę niż aktorowi hetero pocłować faceta... a przecież i to się zdarza ????
c) nie wierz plotkom
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
Kto dla ciebie jest najlepszym kocurem w filmie&gt;??

oczywiscie ze t-bag, koels wymiata , juz sie niemoge doczekac tego odcinka, ciekawe co tam t0bag bedzie robil, napewo dostanie taki sam oklep jak bellick a moze nie... na tych 17min byl pokazany jzu na koncu jak gadal ze scofieldem , pewnie zeby go znow wyciagnol z pudla,
 
swierdziu 0

swierdziu

Użytkownik
A wierzysz plotkom (pudelek.pl ??), potem go jednak przyłapali z dziewczyna i wszystko ucichlo.
Może jak kolega dostaje maila &quot; pudelek donosi &quot; to myśli że wszystko prawda. Ja osobiście sram na te serwisy bo co mnie obchodzi z kim sypia doda i kto jest gejem.
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
bardzo mi sie podobal 1 odcinek 3 serii, pewnie tez dlatego, ze tak dlugo trzeba bylo na niego czekac ???? ale duzo sie dzialo i chociaz lubie ten serial to chyba 3 seria powinna byc juz ostatnia, no moze przedostatnia :p
 
Do góry Bottom