>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PRISON BREAK SEZON III

narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Oglądasz PB raz na tydzień . My też . Nie ma różnicy poza tym , że my obejrzymy wszystko o przynajmniej rok wcześniej ;-) no i nie mamy żadnych reklam i beznadziejnego tłumaczenia wraz z czymś czego nienawidzę - lektora :jezora:
No jak w polsacie się szybko nie pojawi 3 sezon to i pewnie zacznę ściągać z neta. Co do lektora to mi to nawet na rękę jest, w życiu już sie tyle napisów naczytałem, że raz mogę pójść na łatwiznę... co do tłumaczeń to się muszę z tobą zgodzić... niektóre są poniżej krytyki ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Myślałem ze ktos moze ma juz linki do 4 odcinka ale chyba nigdzie jeszcze nie ma nie pozostaje nic tylko czekac do jutra na forum seriale... sciaganie jest od 6:30 rano po południu napisy i bedzie mozna oglądac
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Najciekawszy odcinek według mnie w trzecim sezonie, oczywiście chodzi mi o 4 epizod. Mam nadzieje ze kolejne bedą jeszcze bardziej ciekawe :)
 
feever 5

feever

Użytkownik
jacek89 ty myslisz cokolwiek? Masz cos takiego zwanym mozgiem? Czy moze tylko wode masz i nic wiecej? ????
Btw co do czwartego odcinka akcja zaczyna sie niezle rozkrecac i odcinki sa realne i nie sa naciagane ???? :spokodfhgfh:
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
jacek89 ty myslisz cokolwiek? Masz cos takiego zwanym mozgiem? Czy moze tylko wode masz i nic wiecej? ????
Btw co do czwartego odcinka akcja zaczyna sie niezle rozkrecac i odcinki sa realne i nie sa naciagane ???? :spokodfhgfh:
dla mnie to nic w tym serialu nie jest naciągane
 
feever 5

feever

Użytkownik
Narosdz a co z tym odcinkiem w pierwszym sezonie jak t-bag sobie urwal reke? Odwazylbys sie na cos takiego? Druga sprawa czy to normalne, ze czlowiek, ktory ma urwana reke straciwszy tyle krwi jest w stanie biec? Nonsens ???? Ale przynajmniej dobrze, ze stosunek ilosci naciaganych rzeczy do rzeczy realnych jest naprawde maly :]
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
sare uśmiercili bo podobno aktorka grające jej role jest w ciąży i musiała zrezygnować z roli w filmie ????
Z tego co wiem to już urodziła ;-) Druga sprawa , że specjalnie z tego względu nie pokazywali jej twarzy w pierwszych trzech odcinkach . Jak rozmawiała chociażby przez telefon .Nie uśmiercali jej jednak na samym początku bo z tego co mówili producenci będzie miała jeszcze swoją rolę w filmie . Ponadto jakby zmarła to pewnie poświęcili by temu choćby parę minut , jakąś scenę a tutaj nic .Także dla mnie to dziwne . Jak dla mnie pojawi się gdzieś koło 15 odcinka jako zmora Michaela ???? albo powróci do świata żywych niczym John Abruzzi w 1 sezonie ...
EDIT
A jednak nie dogadała się $ ;-)
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
C-Note na bank nie wróci. Co do Sary są małe szanse. Jeśli Linc przez kolejnych kilka odcinków nie powie Mike&#39;owi o Sarze to znaczy że to nie była jej głowa. Bo ta cała Susan powiedziała do Linca: &quot;Nie wyobrażasz sobie co musiałam zrobić tej kobiecie&quot;, nie powiedziała Sarze. Z drugiej strony Scheuring powiedział, że Sara pojawi sie w 4 odcinku noi pojawiłą się jej głowa... Teraz jeszcze nie można powiedzieć ale zobaczymy. Jeśli Sara wróci to się nie zdziwię zbytnio. A niby odeszła nie przez ciążę ale po prostu zwolnili ją (może kazali jej tak powiedzieć dziennikarzom by zaskoczyć widzów). Mam na dzieję, ze wróci. 6 odcinek ma być najlepszy i po tym odcinku czy po którymś z następnych już nigdy nie spojrzy na Michaela z tej samej strony. Wydaje mi sie, że kogoś zabije, tylko kogo.
 
Do góry Bottom