>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PRISON BREAK SEZON III

rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Wiedzieliście że Michael Scofield to znaczy Wentworth Miller jest gejem?Podobno &#39;&#39;przyjaźni&#39;&#39; sie z jakimś aktorem Luke McFarlanem i mieszkają razem.W wywiadach kiedy dziennikarze sie pytaja o jego orientacji bardzo sie denerwuje ale nie zaprzecza....hehhe czyli jest gejem .Niespodziewałem sie he
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Teledysk Kaye Styles Prison Break Anthem
http://pl.youtube.com/watch?v=dwbKlbwMCx4

Prison Break - soundtrack

Tracklist:
01. Prison Break -theme
02. Ferry Corsten &amp; Ramin Djawadi - Prison Break Theme [extended Version]
03. Styles Of Beyond - Nine Thou [superstars Remix]
04. Papa Roach - Take Me
05. Alexi Murdoch - Orange Sky
06. Johnny Cash - The Mercy Seat
07. Massive Attack - Teardrop
08. Neneh Cherry - Buffalo Stance
09. A Perfect Circle - The Outsider [apocalypse Mix]
10. Nickelback - Savin&#39; Me
11. Styx - Renegade
12. Emery - Studying Politics
13. Ferry Corsten And Ramin Djawadi - Prison Break Theme [breakout Mix]
14. Kaye Styles - Prison Break Anthem

http://rapidshare.com/files/28614848/VA-_PrisonBreak_2006_Soundtrack_Upload_by_Vervi.rar
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Z tego co widziałem po obejrzeniu 8 minut pierwszego odcinka to spodziewam się że to Scofield teraz będzie siedział niesłusznie w więzieniu a Linc będzie próbował go wyciagnąć. to jest to samo co w pierwszym sezonie tylko główni bohaterowie zamienili się rolami. Obym się mylił i trzecia seria naprawde była lepsza od dwóch poprzednich. Czekam na cały pierwszy odcinek trzeciego sezonu. Pozdro.
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
A wierzysz plotkom (pudelek.pl ??), potem go jednak przyłapali z dziewczyna i wszystko ucichlo.
oj niewiem czy to plotki wszedzie o tym piszą nawet na Wikpedii.On cos miał nieteges nawet w filmie nieprzypominam sobie sceny żeby całował sie z jakąś kobieta
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A wierzysz plotkom (pudelek.pl ??), potem go jednak przyłapali z dziewczyna i wszystko ucichlo.
oj niewiem czy to plotki wszedzie o tym piszą nawet na Wikpedii.On cos miał nieteges nawet w filmie nieprzypominam sobie sceny żeby całował sie z jakąś kobieta

a) słabo oglądałeś
b) myślę, że aktorowi który jest gejem łatwiej pocałować kobietę niż aktorowi hetero pocłować faceta... a przecież i to się zdarza ????
c) nie wierz plotkom
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
Kto dla ciebie jest najlepszym kocurem w filmie&gt;??

oczywiscie ze t-bag, koels wymiata , juz sie niemoge doczekac tego odcinka, ciekawe co tam t0bag bedzie robil, napewo dostanie taki sam oklep jak bellick a moze nie... na tych 17min byl pokazany jzu na koncu jak gadal ze scofieldem , pewnie zeby go znow wyciagnol z pudla,
 
swierdziu 0

swierdziu

Użytkownik
A wierzysz plotkom (pudelek.pl ??), potem go jednak przyłapali z dziewczyna i wszystko ucichlo.
Może jak kolega dostaje maila &quot; pudelek donosi &quot; to myśli że wszystko prawda. Ja osobiście sram na te serwisy bo co mnie obchodzi z kim sypia doda i kto jest gejem.
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
bardzo mi sie podobal 1 odcinek 3 serii, pewnie tez dlatego, ze tak dlugo trzeba bylo na niego czekac ???? ale duzo sie dzialo i chociaz lubie ten serial to chyba 3 seria powinna byc juz ostatnia, no moze przedostatnia :p
 
Do góry Bottom