>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

prawo jazdy

magiki 42

magiki

Użytkownik
z tego co wiem tu chodzi o to, że jak bierzesz teorię+praktykę razem to raz, że płacisz mniej ok. 135zł całość to dwa, że czekasz ok. 2 tygodni a jak bierzesz osobno; najpierw teorie a później praktykę to płacisz więcej i czekasz dłużej .

Może mi tylko ktoś powiedzieć, czy jak biorę zestaw :d i np zdam teorię a jazdy obleję to czy później zdaję znowu całość czy mogę tylko jazdy? ... z tego co słyszałem biorąc zestaw :d po takim przypadku zdaje się od nowa całość :? .. wiecie jak to z tym jest?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jak bierzesz zestaw i zdasz teorie a oblejesz praktyki, to pozniej musisz tylko praktyki zdac (teoria jest wazna pol roku potem znowu musisz calosc zdawac)
 
midel 189

midel

Użytkownik
z tą strzałką, gdzie masz warunkowy skręt w lewo/prawo to jest paranoja żeby się zatrzymywać do zera. Jak samochód nawet się leciutko porusza to i tak oblałeś w tym momencie :/ rozumiem przy stopie - zatrzymanie do zera bo warunki ruchu drogowego tego wymagają, ale na tej strzałce jest ambaras ... ile razy jeżdżę to 9/10 tego nie przestrzega - 10 jest elka :p
Paranoja to jest jak chcesz przejść na zielonym, a jakiś kretyn co ma strzałkę wjeżdża na skrzyżowanie jakby miał sygnalizator kierunkowy. Takim debilom powinni od razu zabierać papiery i na teorię (porządną, a nie filmy) wysyłać.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Paranoja to jest jak chcesz przejść na zielonym, a jakiś kretyn co ma strzałkę wjeżdża na skrzyżowanie jakby miał sygnalizator kierunkowy. Takim debilom powinni od razu zabierać papiery i na teorię (porządną, a nie filmy) wysyłać.
dlatego w jedną jak i w druga stronę to jest popieprzone. Z tego co słyszałem te warunkowe strzałki powoli znikają bo cholernie dużo wypadków przez nie jest.
Magiki, ja za pierwszym razem miałem zestaw i płaciłem tyle samo.
nie bardzo kumam o co Ci chodzi ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
&quot;z tego co wiem tu chodzi o to, że jak bierzesz teorię+praktykę razem to raz, że płacisz mniej ok. 135zł całość to dwa, że czekasz ok. 2 tygodni a jak bierzesz osobno; najpierw teorie a później praktykę to płacisz więcej&quot;
O to mi chodziło. Że jak weźmiesz teorię i praktykę razem to za wszystko zapłacisz tyle samo jeśli byś brał teorię i praktykę osobno.
Chyba że ci o co innego chodzi ;) A napisałem zestaw bo sam to tak nazwałeś ;)
 
piotr20000 0

piotr20000

Użytkownik
Siema. Też niedawno zdałem prawko za 1 razem ???? Na egzamin czekałem 8 dni :p A moja koleżanka zapisując się w poniedziałek egzamin miala następnego dnia! Teraz z tego co slysze też czeka się kilka dni, więc jak coś to wpadajcie do WORD-u w Ciechanowie ???? Chociaż zdawalność do niedawna nie była u nas wcale zbyt wysoka.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
&quot;z tego co wiem tu chodzi o to, że jak bierzesz teorię+praktykę razem to raz, że płacisz mniej ok. 135zł całość to dwa, że czekasz ok. 2 tygodni a jak bierzesz osobno; najpierw teorie a później praktykę to płacisz więcej&quot;

O to mi chodziło. Że jak weźmiesz teorię i praktykę razem to za wszystko zapłacisz tyle samo jeśli byś brał teorię i praktykę osobno.
Chyba że ci o co innego chodzi ;) A napisałem zestaw bo sam to tak nazwałeś ;)
aha, a nie masz tak, że ten zestaw jest tańszy niż osobno? Gadałem z instruktorem to mówił, że tak właśnie jest .
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
właśnie się miałem pytać Qozi jak tam u Ciebie. Gratulacje:spokodfhgfh:

No dziś miałem, wszystko się fajnie udało.Musiałem łuk powtarzać bo wystawała mi rejestracja, ale ok, na mieście dobrze, miał dwa zastrzeżenia, że zwolniłem już na niedobrej nawierzchni i za blisko podjechałem,a reszta ok.Jeździłem 30 minut i mega się cieszę.

Dzięki Magiki ????.
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Zdawał ktoś z was na Litwie(Ukrainie) prawo jazdy....? Syszałem ze jest bardzo łatwo je dostać i są zgodne z prawem Polskim. Więć jak ktoś by miał namiary za stronę lub ludzi którzy to załatwiają to bardzo proszę pisać na PW...
Z góry dziekuję....
 
mlody-8934 3

mlody-8934

Użytkownik
Zdawał ktoś z was na Litwie(Ukrainie) prawo jazdy....? Syszałem ze jest bardzo łatwo je dostać i są zgodne z prawem Polskim. Więć jak ktoś by miał namiary za stronę lub ludzi którzy to załatwiają to bardzo proszę pisać na PW...
Z góry dziekuję....
Nie wiem jaki to ma sens..niby w 2 dni i wszystko gotowe, ale 2000 $, to nie jest mało :-?
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
a po co kombinowac z jakas ukraina. Lepiej juz nauczyc sie jezdzic i zdac u nas i miec swiadomosc ze jest sie legalnym kierowca RP ????
ja place u siebie 1350zl, to nie jest az tak duzo a te na ukrainie chyba kosztuja wiecej.. :/
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Nie wiem jaki to ma sens..niby w 2 dni i wszystko gotowe, ale 2000 $, to nie jest mało :-?
Moim zdaniem jest sens, ponieważ nie czeka się z miesiąć na egzamin. Przy tym jak się nie zda ze dwa razy to wychodzi pare ładnych miesięcy. Zaś na Ukrainie ma się w pare dni i nie musisz nawet jechać na egzamin...:-D a co do egzaminu w Polsce to moim zdaniem nie patrzą na umiejętnści tylko jak się im chce to cie obleje, a jak nie to cię przpuści. No nie liczę tych osób które złamia przepis, bo wiadomo ze od razu oblewają.
 
Do góry Bottom