>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

prawo jazdy

shen 408

shen

Użytkownik
Witam,napiszcie ile płaciliście za kurs u siebie.Ja w Toruniu znalazłem kurs za 1200 lub 1500(ekspresowy w 4 tygodnie)w tej samej szkole jazdy+opłaty za egzamin.Nie wiem czy to dużo czy mało jak za kurs,nie wiem czy warto się zapisać na ten tańszy czy lepiej odłożyć trochę kasy ale wziąść lepsza szkołę jazdy.co radzicie?
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
o żal, to ja za Motocykl i to kat. A1 (do 125 cm3) zaplaciłem 900 zł za kurs + 50 zł badania + egzamin oczywiscie ciekawe czy taka promocja, czy tak uczą ????
ps. też zadałem za 1 razem ????
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Dziś podejście nie stety nie wyszło &gt;wszystko zrobione super fajnie tylko zabrakło szczęścia przy powrocie do ośrodka,beznadziejny błąd i oblane eh (życie) ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dziś podejście nie stety nie wyszło &gt;wszystko zrobione super fajnie tylko zabrakło szczęścia przy powrocie do ośrodka,beznadziejny błąd i oblane eh (życie) ????

Co zawaliłeś ?
Ja jutro mam, i dziś miałem dodatkowe, jak na jazdę pierwszy raz po III miesiącach to w miarę dobrze.Jutro powalczymy.
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Macie może jakiś link z obsługi stara? bo robię na &quot;C&quot; i obsługa man-a jest na youtube ale stara nigdzie nie ma:kwasny4565:
 
matex 0

matex

Użytkownik
ja bym się tym nie sugerował tylko co kilka dni dzwonił do urzędu, bo mi np. cały czasy się wyświetlał ten napis, a jak zadzwoniłem, okazało się że prawko już czeka od kilku dni
 
Do góry Bottom