>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

prawo jazdy

sutek 79

sutek

Forum VIP
Chodzi o to że zdałem prawko 1,5 tygodnia temu dokładnie w poniedziałek, i cały czas jak sprawdzałem na tej stronce nic nie było a dzisiaj pojawiła się ta informacja i jestem ciekaw kiedy będę miał do odbioru ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
Chodzi o to że zdałem prawko 1,5 tygodnia temu dokładnie w poniedziałek, i cały czas jak sprawdzałem na tej stronce nic nie było a dzisiaj pojawiła się ta informacja i jestem ciekaw kiedy będę miał do odbioru ????
dlatego radzę Ci zadzwonić do wydziału komunikacji ????

Ted - ja słyszałem odmienną opinię :p
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
ja 3 tygodnie czekałem, także poczekaj do pt, jak nie to w przyszłym tygodniu powinieneś mieć... Zanim wklepią do systemu, potem wysłać muszą do starostwa to niestety mija czas, tak ciężko to zrobić...
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
uffff... ???? zdane na &quot;B&quot; za pierwszym ????
Co prawda raz wymusiłem pierwszeństwo przy omijaniu tira, ale na szczęście przed ośrodkiem miałem identyczną sytuację i zachowałem się prawidłowo.
jak fajnie usłyszeć &quot;wynik egzaminu pozytywny&quot;. ????
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
no ja za pierwszym razem oblalem niestety chociaz nieslusznie ???? teoretycznie na znaku stop mimo ze na skrzyzowaniu sie zatrzymalem to egzaminator stwierdził &quot;zatrzymanie wynikało z warunków ruchu a nie z reakcji na znak stop&quot; ;/ no i 27dmego powtorka ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie mozecie mi powiedziec jakie dokumenty sa potrzebne zebym mogl sie zapisac na egzamin z prawa jazdy , bo niedlugo koncze jazdy i bede szedl sie zapisac ale nie wiem co jest potrzebne zeby sie zapisac
Ile srednio czekaliscie na egzamin od dnia zapisania sie?
 
bula-28810 0

bula-28810

Użytkownik
panowie mozecie mi powiedziec jakie dokumenty sa potrzebne zebym mogl sie zapisac na egzamin z prawa jazdy , bo niedlugo koncze jazdy i bede szedl sie zapisac ale nie wiem co jest potrzebne zeby sie zapisac
Ile srednio czekaliscie na egzamin od dnia zapisania sie?
u mnie to instruktor ustalał egzamin, podobnie jak innym z mojego miasta, ale myśle że musisz mieć potwierdzenie że wyjeździłeś godziny(instruktor rozpisuje je) i potwierdzenie przelewu, chyba że płacisz na miejscu, ale dokładnie to Ci nie powiem...
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
u mnie to instruktor ustalał egzamin, podobnie jak innym z mojego miasta, ale myśle że musisz mieć potwierdzenie że wyjeździłeś godziny(instruktor rozpisuje je) i potwierdzenie przelewu, chyba że płacisz na miejscu, ale dokładnie to Ci nie powiem...

Potwierdzenie przelewu, dokument tożsamości [ dowód lub paszport ] i to chyba tyle, bo resztą zajmuje się ośrodek szkolenia [ nie wiem co oni robią, ale coś wysyłają do WORD-u ].
To chyba tyle.
 
midel 189

midel

Użytkownik
no ja za pierwszym razem oblalem niestety chociaz nieslusznie ???? teoretycznie na znaku stop mimo ze na skrzyzowaniu sie zatrzymalem to egzaminator stwierdził &quot;zatrzymanie wynikało z warunków ruchu a nie z reakcji na znak stop&quot; ;/ no i 27dmego powtorka ????
No i słusznie, bo musisz się bezpośrednio przed linią zatrzymać jeszcze raz. Tak samo jak przed strzałką
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
No i słusznie, bo musisz się bezpośrednio przed linią zatrzymać jeszcze raz. Tak samo jak przed strzałką
z tą strzałką, gdzie masz warunkowy skręt w lewo/prawo to jest paranoja żeby się zatrzymywać do zera. Jak samochód nawet się leciutko porusza to i tak oblałeś w tym momencie :/ rozumiem przy stopie - zatrzymanie do zera bo warunki ruchu drogowego tego wymagają, ale na tej strzałce jest ambaras ... ile razy jeżdżę to 9/10 tego nie przestrzega - 10 jest elka :p
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
witojcie,
ile czekacie na egzamin srednio w swoich miastach?
powiem Wam szczerze, ze w Dg czeka sie po 4 miesiace, to ejst paranoja.. slyszalem, ze w Nowym Saczu do 3 tyg.
ps. macie moze pewne zrodlo, no wiecie ten tego ???? ?
 
Do góry Bottom