>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

prawo jazdy

pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Panowie, zdawałem prawko w Olsztynie, ale mój WORD jest w Elblągu. Olsztyn wysłał do Elbląga te papiery, a ja muszę tylko jechać i zapłacić za dokument, czy potrzebny jest mi ten papierek od egzaminatora? Bo go przypadkiem wyrzuciłem.
 
ted 11,7K

ted

Forum VIP
a to może się coś zmieniło, wiem że dawał karteczke jak się nie zdało.
najlepiej zadzwon do Wordu i sie spytaj
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
a to może się coś zmieniło, wiem że dawał karteczke jak się nie zdało.
najlepiej zadzwon do Wordu i sie spytaj
No właśnie zawsze jak oblewałeś do Ci dawał kartkę gdzie robiłeś błędy. A ja jak zdałeś to tylko gratulacje - nastepny ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
No właśnie zawsze jak oblewałeś do Ci dawał kartkę gdzie robiłeś błędy. A ja jak zdałeś to tylko gratulacje - nastepny ????
Teraz widocznie jest inaczej, bo za wynik pozytywny kartka wędruje do Ciebie na pamiątkę ????
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
A ja nie mam tego z głowy, ale w tym naszym kraju dziwnie, tłumaczą się, że łatwe zdane prawo jazdy to kolejny potencjalny zabójca. Ale przecież nowi wystraszeni kierowcy uważają mocno i w większości nie szarżują po drogach nie patrząc na nic. Głównie tymi mordercami są pijani i kolesie po dwadzieścia kilka lat, którzy mają kilka lat prawko, myślą, ze już dużo umieją, są odważni i lubią się pokazać innym. Paranoja, czemu u nas nie ma jak np. w USA. Jeszcdze ci egzaminatorzy są tacy wazni i pyszni, że tylko za ich funkcję zwracać się najlepiej np. Wysoka Izbo.
 
Do góry Bottom