>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

prawo jazdy

D 0

daro13

Użytkownik
Ten o Rogatce spotkałem.
A jeśli chodzi o ten obrazek wyżej to nie jest Ci potrzebna kolejność. Nigdy się nad nią nie zastanawiałem, Wystarczy przeanalizować odpowiedzi i wtedy Ci wszystko wyjdzie jak na tacy.
Ja wszystkie 499 ( chyba) pytań przerobiłem i te które sprawiały mi największy problem zostawiałem sobie i potem tylko tych się uczyłem. Zdałem bezbłędnie. Zresztą gdy wchodziłem już na praktyczny i widziałem że wsiadam do auta numer 13 to wiedzialem że zdam ???? ( 13 to mój szczesliwy numer ).
Ja najwięcej nauczyłem się gdy kilka razy usiadłem sam za kółkiem i spokojnie bez nerwów i bez gościa który z boku mnie strofuje przejechałem się po mieście i za miastem. Zrozumiałem wtedy że teoria nie zawsze przydaję się w praktyce. Przede wszystkim ograniczone zaufanie do innych keirowców i uprzejmość to chyba najważnieszje. ( Przykład: Często tak jest i pewnie każdy się z tym spotkał. Kierowca ma włączony kierunkowskaz do skrętu w prawo, my chcemy skręcić w lewo więc teoretycznie możemy ruszać, ale okazuje się że kierowca zapomniał wyłączyć kierunkowskaz po ostatnim manewrze )
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Ja mialem dwa bledy, najgorzej mi szly pytania dotyczace kierowania ruchem, czyli policjant cos pokazuje i co to oznacza, na tym mialem dwa bledy, a krzyzowki itd to proste ????
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
a za kurs około 900zł, badania lekarskie 50zł, razem około 950zł, jeśli zdasz za pierwszym razem to: 950zł + 21 +112 (u mnie 122) +84 = 1177zł (w najlepszym przypadku), zaś lepiej mieć jeszcze w pogotowiu kasę jakbyś nie zdał za 1 razem praktyki.
 
davlog 0

davlog

Użytkownik
a ja zrobiłem prawko za 40 euro ;p co prawda elka, ale mogę sobie po Irlandii śmigać. A zasada jest prosta - testy za 35 euro, zdajesz potem badania u okulisty za 15 euro, potem złożenie dokumentów i po dwóch dniach odbiór ;) Za pół roku zdaję na pełne (egzamin ponad stówkę), tak więc taniej mi wyjdzie niż w Polsce (chyba, że liczyć koszty utrzymania samochodu tzn. ubezpieczenie ale to swoją drogą ;P)
 
P 323

przemoks

Użytkownik
a za kurs około 900zł, badania lekarskie 50zł, razem około 950zł, jeśli zdasz za pierwszym razem to: 950zł + 21 +112 (u mnie 122) +84 = 1177zł (w najlepszym przypadku), zaś lepiej mieć jeszcze w pogotowiu kasę jakbyś nie zdał za 1 razem praktyki.
Lepiej sie przygotowac, ja zdalem za 11 ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
No tak, prawko za tysiąc, a potem ludzie nie potrafią w dużym mieście jeździć, bo się boją.Na bank za takie pieniądze nie wyjeździ się tych regulaminowych godzin. Czytałem artykuł, że np. w takim Gdańsku ludzie płacili za wszystko po 800-900 zł. Ale mieli tylko 3-4 jazdy, więc nie ma co się dziwić. W normalnym przypadku przy 30h gdzie byłby pieniądze na opłacenie firmy (nauki jazdy)? ZUS-y, podatki, paliwo, instruktor? ... Ludzi robią w penisa i robić będą.
A najlepszy jest ten przepis o minimalnych 25 minutach egzaminu. Śmiech na sali. Regulamin typowo pod publiczkę, bo niby można się zmieścić w tych 25. min., ale i tak wiadomo, że zawsze jeździ się prawie godzinę. Czemu nie wprowadzą czasu maksymalnego? Bo to nie jest im na rękę... Cyrki działy się w Szczecinie. Dzięki temu w Wordzie pensje z 3,5 poszły do 7k. Samo-wypłacalni. Paranoja.
 
midel 189

midel

Użytkownik
No tak, prawko za tysiąc, a potem ludzie nie potrafią w dużym mieście jeździć, bo się boją.Na bank za takie pieniądze nie wyjeździ się tych regulaminowych godzin. Czytałem artykuł, że np. w takim Gdańsku ludzie płacili za wszystko po 800-900 zł. Ale mieli tylko 3-4 jazdy, więc nie ma co się dziwić. W normalnym przypadku przy 30h gdzie byłby pieniądze na opłacenie firmy (nauki jazdy)? ZUS-y, podatki, paliwo, instruktor? ... Ludzi robią w penisa i robić będą.
A najlepszy jest ten przepis o minimalnych 25 minutach egzaminu. Śmiech na sali. Regulamin typowo pod publiczkę, bo niby można się zmieścić w tych 25. min., ale i tak wiadomo, że zawsze jeździ się prawie godzinę. Czemu nie wprowadzą czasu maksymalnego? Bo to nie jest im na rękę... Cyrki działy się w Szczecinie. Dzięki temu w Wordzie pensje z 3,5 poszły do 7k. Samo-wypłacalni. Paranoja.
Pensje egzaminatorów nie są zależne od zdawalności. Nie podawaj nieprawdziwych informacji.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Pensje egzaminatorów nie są zależne od zdawalności. Nie podawaj nieprawdziwych informacji.
Tylko &quot;na papierze&quot;.
To jest Polska i tutaj wszystko co można przekręcić, to się przekręci.
Logiczne jest, że egzaminatorzy robią na konto firmy. Im więcej obleją, tym więcej zarobią. Nikt tego wprost nie powie, przed kamerami, do prasy.
 
P 0

pavlinho

Gość
Wszystko jest szare, brzydkie i nie ma sensu. Ja zdałem za pierwszym razem i coś czuję że najbardziej płaczą Ci co nie mogą zdać za którymś razem. Ja nie bałem sie do dużego miasta wjechać i to mnie w kilku sytuacjach zgubiło, ale jak się jezdzi po dużym mieście to trzeba jezdzić tak jak oni - po chamsku :]
Nie ogarniam fragmentu 3-4 jazdy. 3-4 jazdy na kursie za 900 zł czy 3-4 jazdy w dużym mieście?
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Spokojnie, ja mam wyjeżdżone dopiero kilka godzin, więc nie płaczę, że nie zdałem.
W sensie na kursie. To jest na rękę szkole jazdy, kursantowi przecież nie (no chyba, że w kwestii finansowej).
 
midel 189

midel

Użytkownik
Tylko &quot;na papierze&quot;.
To jest Polska i tutaj wszystko co można przekręcić, to się przekręci.
Logiczne jest, że egzaminatorzy robią na konto firmy. Im więcej obleją, tym więcej zarobią. Nikt tego wprost nie powie, przed kamerami, do prasy.
Ty i tak wiesz lepiej ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Wszystko jest szare, brzydkie i nie ma sensu. Ja zdałem za pierwszym razem i coś czuję że najbardziej płaczą Ci co nie mogą zdać za którymś razem. Ja nie bałem sie do dużego miasta wjechać i to mnie w kilku sytuacjach zgubiło, ale jak się jezdzi po dużym mieście to trzeba jezdzić tak jak oni - po chamsku :]
Nie ogarniam fragmentu 3-4 jazdy. 3-4 jazdy na kursie za 900 zł czy 3-4 jazdy w dużym mieście?
prawda, sam zdałem jakieś pół roku temu i na początku jeździłem jak pipka, ale z czasem to się zmienia .. w miejscie nie da się jechać zgodnie z prawem, bo nigdzie nie dojedziesz, trzeba naprawdę dynamicznie reagować ..
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Dzisiaj zdałem prawko, czy będę mógł jeździć przed odebraniem prawka? tzn wiem że nie, ale jakie są tego konsekfencje? 500zł za brak uprawnień, czy 50zł za brak dokumentów
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Dzisiaj zdałem prawko, czy będę mógł jeździć przed odebraniem prawka? tzn wiem że nie, ale jakie są tego konsekfencje? 500zł za brak uprawnień, czy 50zł za brak dokumentów
Jeżeli jest juz wpis w ewidencji to 50, a jak nie to 500.
Nie zawsze robią wpis od razu po zdaniu.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dzisiaj zdałem prawko, czy będę mógł jeździć przed odebraniem prawka? tzn wiem że nie, ale jakie są tego konsekfencje? 500zł za brak uprawnień, czy 50zł za brak dokumentów
Konsekfencje? Chyba konsekwencje, co?
Wytrzymałeś kilkanaście lat to wytrzymaj jeszcze dwa tygodnie.
 
Do góry Bottom