>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

prawo jazdy

assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Chłopie w krośnie nie zdać prawka do max 2 razy to naprawdę trzeba być parapetem. ..JEŻDZE tam co chwile do dziewczyny i wiem jak to miasto wygląda...(małe nie rozwijająca się dziura...)... Rondo małe...ruchu wielkiego nie ma....

Bez porównan ludzie.....
To zdawaj w Krośnie, ktoś Ci broni?
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Chłopie w krośnie nie zdać prawka do max 2 razy to naprawdę trzeba być parapetem. ..JEŻDZE tam co chwile do dziewczyny i wiem jak to miasto wygląda...(małe nie rozwijająca się dziura...)... Rondo małe...ruchu wielkiego nie ma....
Teraz to pojechałeś, Krosno jest świetnie rozwijającym sie miaste, stopa bezrobocia jest jedną z najniższych w kraju, Krosno jest w czołówce miast w Polsce jeśli chodzi o wykorzystywanie dofinansowań i dopłat płynących z Unii Europejskiej.
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
To zdawaj w Krośnie, ktoś Ci broni?
nie bede uciekał do mniejszych miast ???? ..

Przyznam, parkowanie to moja słabsza strona, ale przecież każdy kierowca często robi korekty...nawet najlepszym się zdarza ????

Podszkole jeszcze Parkowanie z kumplem i będzie ok... (bo dokładnie chodzi mi o parkowanie na prawą rękę...na takim udupiłem, ale i tak do tej pory zastanawiam się czemu nie dał mi korekty, ale to juz historia.)

A jeśli chodzi o Krosno...to bardziej chodzziło mi o to, że miasto wogóle się nie rozbudowywuje.
Nie jedna osoba tam mieszkająca...ma negatywne zdanie na temat tego miasta dlatego większość w weekend jeżdzi po zakupy do Rzeszowa, miasta, które rozbudowywuje się i rozwija w niewiarygodnie szybkim tempie. Niby nie takie duże a mamy tu praktycznie juz wszystko. Zresztą ci co byli to wiedzą.
Krosno to ładne miasto, ale niestety stoi w miejscu jeśli chodzi o atrakcje, centra handlowe itp.

Pozdrawiam ????
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
po pierwsze dobrym kierowca nie staje sie zaraz po otrzymaniu prawka, nie wazne czy za 1., 2., czy 5. razem. prawdziwa nauka jazdy zaczyna sie wlasnie po otrzymaniu &#39;papierka&#39; i dopiero po przejechaniu X km bedziesz mogl powiedziec ze jestes dobrym kierowca :p narazie nauczony jak zdac kurs na prawko ???? banal, ale chcialem to przypomiec ???? *
a co do tego parkowania to nie tylko chodzi o korekte, powinienes miec jeszcze probe na parkowanie, &#39;od nowa&#39;, w tym samym albo innym miejscu. nie rozumiem czemu sie nie odwlolujesz :p
tak samo z tym Krosnem... jak jestes pewnien ze tam bys zdal bez problemow, to po co sie meczysz u siebie? chyba nie chcesz sie pozniej chwalic jaki jestes zajebisty bo zdales w zatloczonym Rzeszowie :p
edit: za drugim :p
* o, nawet ktos taki demotywator wrzucil, dopiero teraz zauwazylem ????
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Dobra jakby nie patrzeć to nie koniec świata.

Jedni zdają za pierwszym drudzy za trzecim a jeszcze inni za 7 (tak jak mój kumpel..)... i jeździ całkiem przyzwoicie.

Nie ważne za którym się zdaje, a ważne jak się jeździ.


Sam sie sobie dziwie czemu się nie odwołałem od tego że nei dał mi korekty zrobić do parkowania...ale to już nie ważne było minęło, a najlepsze słowa Egzaminatora... &quot;Nie, nie prosze pana jaka korekta? Nie ma żadnej korekty chciałem by ten egzamin trwał 25 min bo dobrze panu szło, a tu taki błąd...&quot; no ok...wiec pomyslalem sobie... C** czemu wiec nie moge zrobic korekty? :? hehe...no ale to nie wymaga komentarza.

Wiem tylko, że nie jeden z was a nawet większość....robi korektę przy parkowaniu :razz:...i w cale nie jest to taki prosty manewr jaki się wydaje...bo ja akurat musiałem w wjechać w jakąś ciasną klite gdzie było ledwo miejsca dla jednego auta i do tego na prawą rękę..najechałbym na krawężnik troche więc chciałem poprawić....a tu WAŁ ???? .ale kił z tym. :razz:

Damy rade....nie widze innej mozliwosci ...do 3 razy sztuka jak to mówią :] ????

Pozdrawiam ????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Anarky sorry ale żałośnie czyta się twoje wypowiedzi, z tego co opisałeś wcale dobrze nie jeździsz i za wcześnie żeby to oceniać, tym bardziej że masz zerowe doświadczenie. Wszędzie jest łatwo zdać tylko nie tam gdzie ty zdajesz ???? taki duży chłop a chwali się że jego tatuś ma znajomości i zda dzięki temu prawko. ( to nie jest dobry sposób na zaimponowanie na forum) ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nie no co Ty, to wszystko to tylko SZCZĘŚCIE :] Nie daję rady z kolesia :p
Egzamin jest ułożony tak, by sprawdzić wszelkie umiejętności związane z prowadzeniem pojazdu. Może się zdarzyć taka sytuacja, że nawet ta kolejność odpięcia pasa i wyłączenia silnika będzie mieć ogromne znaczenie. O parkowaniu czy poruszaniu się po drodze jednokierunkowej już nie wspominam.
Pozdro, powodzenia ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
No i bardziej ostrych, krwiożerczych bestii (egzaminatorów) niż w Rzeszowie nie ma ???? Swoją drogą jakbym był egzaminatorem i zrobiłbym parkowanie, gdzie gość kombinuje z korektami to zaraz bym mu szukał ciekawego skrzyżowania, żeby się nie męczyć długo.
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
PROSZE WAS nie porównujcie Krosna zadupia do Rzeszowa....bo to smieszne jest.....Nawet Midel nie wiesz jak ludzie smieja sie z ludzi takich jak ty...ktorzy robia z siebie Wielkiego Kierowce bo zdal na jakims zadupiu prawko.

Kazdy o tym wie z Egzaminator jak chce to uwali na wszystkim.


NIe wazne za ktorym razem sie zdaje. W polsce mamy do dupy egzaminatorow i tyle. Nie mowie tu o moim przypadku ale ogolnie.

Przypomnijcie sobie swoje sytuacje...wiecie jaki jest stres....i zamiast chrzanic swoje poglądy to lepiej dajcie rade a nie jeszcze dołujecie ludzi.

Jesli chodzi o Miasto to mówie tu ogólnie bo nie mam problemu z Ruchem Drogowym.

Każda rada jest cenna jeśli chodzi o egzamin...Stres jest duzy ale na to już nic nie poradze...

... ale mowcie co chcecie....dam rade za 3.

Pozdrawiam
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
No i bardziej ostrych, krwiożerczych bestii (egzaminatorów) niż w Rzeszowie nie ma ???? Swoją drogą jakbym był egzaminatorem i zrobiłbym parkowanie, gdzie gość kombinuje z korektami to zaraz bym mu szukał ciekawego skrzyżowania, żeby się nie męczyć długo.

Dodam, ze jazda ulicami itp. nie stanowi dla mnie problemu jakbys nie czytal wczesniej.

CO ma skrzyzowanie do parkowania wogole??

Dlatego mowie...tacy jak ty niby zdali za 1 ... a robia jedynie Syf z tego co pisza.
Prosze cie nie pisz nic bo i tak prawda bedzie taka...że masz prawko, zdałeś za 1 razem..ale zdałeś na zadupiu i zgrywasz cwaniaka....a gdybys dał rade to wolisz sie wywyższyć...a uwierz mi ze nie masz czym


To za ktorym kto razem zdał mało kogo interesuje...ważne jest by dobrze jezdzil.. Nie wiecie jak jezdze to nie macie prawa nic mowic. Kazdy z was co jeżdzi... robi korekty przy parkowaniu.

każemu zdarzają się błedy.

Tyle.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ankary ja odnoszę wrażenie, że Ty zamiast patrząc na umiejętności usprawiedliwiasz wszystko miastem - co to za zasada, że tu zdasz, a tu nie ?
Może rzeczywiście popełniłeś jakieś błędy, który Cię dyskwalifikowały ? Ja jak nie zdałem to nie miałem pretensji bo wiem, że nie włączyłem kierunkowskazu, z jednokierunkowej nie zjechałem do skręcania - i nie było żalów bo rzeczywiście popełniłem te błędy.
Zdałem za trzecim, teraz spokojnie śmigam po mieście i jakoś sobie radzę.
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Ankary ja odnoszę wrażenie, że Ty zamiast patrząc na umiejętności usprawiedliwiasz wszystko miastem - co to za zasada, że tu zdasz, a tu nie ?

Może rzeczywiście popełniłeś jakieś błędy, który Cię dyskwalifikowały ? Ja jak nie zdałem to nie miałem pretensji bo wiem, że nie włączyłem kierunkowskazu, z jednokierunkowej nie zjechałem do skręcania - i nie było żalów bo rzeczywiście popełniłem te błędy.
Zdałem za trzecim, teraz spokojnie śmigam po mieście i jakoś sobie radzę.


ale oczywiscie ze popełnielm blad i jestem sobie sam temu winny.

Co do jednokierunkowej tez nie mam nic przeciwko.

Chodzi tylko o korekte ze nie dal mi poprawic parkowania .. nic po za tym.

Nie usprawiedliwiam miasta...ponieważ po miescie idzie mi bardzo dobrze.

Zawaliłem parkowanie, ale mam prawo do korekty której nie mialem.

nie chce rozwijać tu klutni, ale po prostu troszke mnie gośc wysterował, a nie odwołałem się tylko dlatego, że z tego co sie dowiedziałem przegrałbym bo gość użył Hamulca...tyle że kiedy ja go użyłem powiedziałem, że chce Korekte...Egzaminator odpowiedział..
&quot;NIE MA ŻADNEJ KOREKTY myslałem że bedzie to egzamin 25 minutowy bo dobrze panu szło a tu taki głupi błąd... nie zdał Pan..&quot;

To były ostatnie jego słowa.

...dla mnie to troche nie zrozumiałe.

No nic piszcie co chcecie...postarm sie zdać za 3.

Każdy z was miałby o to pretensje..każdy ????

pzdr
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Kazdy o tym wie z Egzaminator jak chce to uwali na wszystkim.
skoro podzielasz to zdanie to o co masz pretensje, myślisz że kazdy zdał za pierwszym razem a tylko Ciebie ktoś uwalił ?Najlepiej umów się na egzamin z tatusia znajomym, przynajmniej pochwalisz się że zdałeś
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
a porównanie z tymi miastami jest słuszne. Ja mogę powiedzieć na przykładzie z mojej okolicy, gdzie są WORDy- Poznań i Konin. W Poznaniu jest cholerny tłok, ruch, kilka rond, skrzyżowań a w Koninie masz tego o połowę mniej. Na przykład z rondami jest masakra. Można szybko wjechać, a trudno jest wyjechać na Konińskich rondach wjeżdżasz i wyjeżdżasz. Jest to prawdą, że w mniejszych miastach jest trochę łatwiej zdać, bo jest wszystkiego mniej i łatwiej jest już się chociaż nastawić, że - O jutro będę miał to rondo, wjadę tak i tak, tu jest łatwiej zjechać. W Poznaniu to tylko myślisz - kurde, ciekawe które rondo mi da ... naprawdę jest różnica. Po części rozumiem sfrustrowanie Ankarego, ale chłopie nie płacz i się nie wyżalaj tylko się zmobilizuj i za 3 zrób to jak trzeba ;)

sam powiem, że 14.01 mam egzamin ???? .. zobaczymy co z tego wyjdzie :cool:

widzę też, że usunięto mojego posta, gdzie się pytam telprzema - z jakimi egzaminatorami jeździł Ankary - nie bardzo rozumiem to pytanie, więc jakby ktoś umiał w prosty sposób powiedzieć o co chodzi? jacy egzaminatorzy są do wyboru? ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Te porównania są moim zdaniem zupełnie nieadekwatne. Krosno jest ok. 3 razy mniejsze (pod względem ludności) od Rzeszowa, Konin natomiast ok. 7 razy od Poznania. Dodatkowo egzaminy są prowadzone w pewnych obszarach od Wordu, bo przecież trzeba wykonać wszystkie zadania i wrócić w nie za długim czasie. Co do Rzeszowa, który zawsze w godzinach szczytu jest rozkopany na środku, ponieważ uwielbiają remontować co roku jedną z głównych ulic, czasami nawet równolegle dwie, co prowadzi do pozornego &quot;ogromnego ruchu&quot;. WORD jest przy dwupasmówce, na której zaraz jest rondo, więc można szybko wykonać prawie połowę czynności, potem umiejętnie zaparkować ???? , przejechać bezbłędnie przez jednokierunkową ???? , zawrócić w jakiejś bramie i w sumie pewnie powrót, bo dojazd dwupasmówką to ok. dwa razy 5-7 minut (zależnie, w którą stronę pojedziemy). Także robienie z siebie ofiary &quot;wielkiego miasta Rzeszowa&quot; (jakkolwiek to brzmi) jest śmieszne.
Powodzenia Magiki ????
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Ok nie ma sensu dalej tego ciągnąć bo Midel i tak nie rozumie tego, że jestem zdenerwowany tym, że nie dał mi korekty, a nie tym, że nie sprawiedliwie mnie oblali bo nigdzie nie powiedziałem, że powinienem był zdać przez te błędy.
Szukalem tylko opini na temat tej sytuacji. Jak widać niektórzy dużo gadają zamiast po prostu wyrazić swoja opinię. Nie chcę uzywac tu niecenzuralnych słów bo Ban mi nie potrzebny.. ale Midel - skończ już chrzanić i sie nie odzywaj..????


Magiki życze powodzenia nikt nie płaczę ..jak to ująłeś to jest Frustracja i nic po za tym.....bo to nie koniec świata lecz faktycznie szkoda, bo obydwaj (powtarzam obydwaj) egzaminatorzy stwierdzili, że Jezdze bardzo dobrze i płynnie.

Zrobiłem blędy w głupich sytuacjach i ok.
Ale tego, że nie dał mi korekty to i tak mu nie zapomne ????


Faktycznie Rzeszów to nie duże miasto, ale kilka dużych Rond Ma tak samo jak skrzyzowań. Porównywać Krosno do Rzeszowa to tak jak porównać Rzeszów do Poznania....
MInus Rzeszowa jest taki, że tu ciągle jest ogromny ruch...i nie raz przejechać na drugi koniec miasta to skaranie..Jeśli chodzi o Ruch to jest ono w czołówce miast w Polsce...

Powodzenia Magiki...i innym.
 
Do góry Bottom