>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

prawo jazdy

endriu 361

endriu

Forum VIP
fajnie by było jakby zmniejszyli ten czas, bo ja zdawałem 4 razy i się poddałem, to było około rok temu, testy rozwalone w 2minuty, plac bardzo dobrze, i zawsze 20-30min na mieście ????
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
to w takim razie polecam zmiane miasta MORDu.
ps. mój znajomy ostatnio po 10 dniach od egzaminu miał prawko do odebrania. Zdawał 5 stycznia, a 15 juz było do odebrania.
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
to w takim razie polecam zmiane miasta MORDu.

ps. mój znajomy ostatnio po 10 dniach od egzaminu miał prawko do odebrania. Zdawał 5 stycznia, a 15 juz było do odebrania.
U mnie w mieście zdawalnosc jest b.niska z powodu &quot;niewyrozumianych egzaminatorów&quot; (skromnie mówiąc). i na prawko czeka się nie dłużej niż 10dni...
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
Mi też tak cały czas pisało aż pewnego dnia: dokument jest do odebrania w Urzędzie :p czy jak to tam pisze ???? Więc spokojnie musisz czekać ^^
Mam nadzieje ze bedzie wygladalo to tak jak w twoim przypadku :-D



odbiera się w starostwie... przynajmniej u mnie tak było... a czekałem 3 tygodnie... także i tak krótko czekacie:p
W starostwie odbierają ludzie z okolic miasta, natomiast ludzie z miasta odbierają w urzędzie miasta. Tak bynajmniej jest u mnie.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
ja zdawałem 15.01 i myśle, że tak koło 22-23.01 będę mógł dzwonić już do urzędu miasta i zapytać o prawko, a jak nie to w poniedziałek 26.01 powinno być już na 100%.
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
narazie pisze &quot;Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany.&quot; ale podobnie było jak czekałem na dowód rej. czekałem , aż wpiszą na stronce a tego nie aktualizowali i gdy zadzwoniłem to pani mowiła, że już dawno jest do odbioru. Także, lepiej zaglądnąć lub przedzwonić do UM ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
U mnie w mieście zdawalnosc jest b.niska z powodu &quot;niewyrozumianych egzaminatorów&quot; (skromnie mówiąc). i na prawko czeka się nie dłużej niż 10dni...
A może raczej nieprofesjonalnych instruktorów, którzy nie potrafią porządnie przygotować ? Poza tym zawsze można się odwołać, a egzaminator musi zawsze uzasadnić swoją decyzję. Poza tym jak wydaje ci polecenie niezgodne z przepisami to możesz się zatrzymać i mu to powiedzieć
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
narazie pisze &quot;Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany.&quot; ale podobnie było jak czekałem na dowód rej. czekałem , aż wpiszą na stronce a tego nie aktualizowali i gdy zadzwoniłem to pani mowiła, że już dawno jest do odbioru. Także, lepiej zaglądnąć lub przedzwonić do UM ????
U mnie pisze ze przyjęto wniosek i trwa postępowanie administracyjne czyli coś ruszyło:]


A może raczej nieprofesjonalnych instruktorów, którzy nie potrafią porządnie przygotować ? Poza tym zawsze można się odwołać, a egzaminator musi zawsze uzasadnić swoją decyzję. Poza tym jak wydaje ci polecenie niezgodne z przepisami to możesz się zatrzymać i mu to powiedzieć
W moim mieście są tak skrzyżowania zrobione ze jak egzaminator będzie chciał cie oblać to i tak cie obleje. np mam kościół na randzie co wszyscy jeżdżą jak by tam był jeden pas a egzaminator uważa ze są dwa a to ze nie są narysowane to inna sprawa... albo jest skrzyżowanie równorzędne gdzie prawa strona ma pierwszeństwo a nie widać samochodów wyjeżdżających bo przed tym skrzyżowaniem maja zakręt i jak jedzie samochód z prędkością ponad 60km/h to nie zdążysz wyjechać żeby nie wymusić... i wiele innych takich pokręconych skrzyżowań mamy :] a ze strzałkami w prawo to już nie mowie które świecą się 2 sekundy i nawet nie zdążysz ruszyć i już musisz hamować bo strzałka znikła :]
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
U mnie pisze ze przyjęto wniosek i trwa postępowanie administracyjne czyli coś ruszyło:]
u mnie też dziś zmienili , że trwa postępowanie administracyjne. Myślę, że koło piątku będę mógł się spodziewać już prawka ;)
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
myślę ze coś kolo środy już powinno być :] jak sprawdzisz na stronie i będzie pisało:
&quot;Przyjęto dokument w urzędzie, dokument do odbioru&quot;
to napisz tutaj zobaczymy gdzie szybciej dojdzie czy do Tarnowa czy Siedlec :]
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Raczej u Ciebie w środę będzie, bo z Warszawy do Siedlec jest 3 razy bliżej, niż do Tarnowa ;) Znajomy jak zdał 5 stycznia, 8 stycznia pisało, że przyjęli dokument, a 15 wprowadzili mu na stonce, że ma do obioru.
 
revil 0

revil

Użytkownik
Najlepiej i tak pójść do starostwa i się pytać czy juz jest wyrobione prawko(jak ktoś ma niedaleko), mojemu kumplowi wyrabiali 4 dni robocze(od wtorku do poniedziałku). Mnie egzamin czeka za tydzień, ciekawe jak mi pójdzie:-D
 
matex 0

matex

Użytkownik
ja czekałem swojego czasu ponad dwa tygodnie :| najśmieszniejsze było to, że podczas egzaminu egzaminator dwa razy mi przychamował - raz na mieście, a raz jak juz wracalismy na plac - bylem przekonany ze nie zdałem ale wszystko było ok ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
to jakiś lewy, gdy egzaminator zareaguje pedałem/kierownica = egzamin oblany
w jakim przypadku hamował?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
to jakiś lewy, gdy egzaminator zareaguje pedałem/kierownica = egzamin oblany
w jakim przypadku hamował?
jaki lewy, po prostu dobry, chodzi o to że mu pomagał gdy mógł zrobić jakiś błąd :-D wiele razy słyszałem o takim przypadku, ale sam na to nie trafiłem :kwasny4565:
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
mi też przyhamował raz, ale w celu wskazania miejsca zatrzymania w którym miałem zawrócić tyłem z wykorzystaniem bramy ;) Ted to Cię będzie też na bank czekało jak zdajesz u nas.
 
Do góry Bottom