>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

prawo jazdy

matex 0

matex

Użytkownik
egzaminator na pedale ma taki jakby przycisk i jak go używa to w systemie jest to odnotowane, ale jak chce pomoc to naciska troche tak z boku ???? (ponoć)

raz przychamował mi jak wyjezdzalem z podporządkowanej na glowną, ostatni samochd juz zjezdzal to zacząlem powoli ruszac, wtedy mi przychamowal (pewnie sie troche bal co zrobie) - powiedzialem mu wtedy ze jeszcze nie wjezdzalem na droge, nic nie odpowiedzial

drugi raz, jak juz wracalismy i bylismy na placu, to powoli wracalem na parking, ale na łuku manewrowała akurat ciężarówka, i było mało mało miejsca, wiec tak powoli dojezdzalem, a wtedy on mi przychamowal i nic nie powiedzial ????
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Hmmm... a nie WORD czasem?

U mnie pisze ze przyjęto wniosek i trwa postępowanie administracyjne czyli coś ruszyło
Jest WORD i MORD :jezora: Jak wspomniano powyzej, rozni sie to byc moze trudnoscia zdawania w danym osrodku... ????

Jeśli pisze ze przyjęto wniosek to oznacza to nic innego ze za max 2-3 dni robocze masz prawko do odbioru ;)
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
egzaminator na pedale ma taki jakby przycisk i jak go używa to w systemie jest to odnotowane, ale jak chce pomoc to naciska troche tak z boku ???? (ponoć)

raz przychamował mi jak wyjezdzalem z podporządkowanej na glowną, ostatni samochd juz zjezdzal to zacząlem powoli ruszac, wtedy mi przychamowal (pewnie sie troche bal co zrobie) - powiedzialem mu wtedy ze jeszcze nie wjezdzalem na droge, nic nie odpowiedzial

drugi raz, jak juz wracalismy i bylismy na placu, to powoli wracalem na parking, ale na łuku manewrowała akurat ciężarówka, i było mało mało miejsca, wiec tak powoli dojezdzalem, a wtedy on mi przychamowal i nic nie powiedzial ????
matex - to pewnie przez ten twoj urok osobisty Ciebie nie oblal :&gt;
raczej za te oczy ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Egzaminatorzy też ludzie, mnie też egzaminator lekko przyhamował jak czekałem na możliwość wjazdu z podporządkowanej na drogę z pierwszeństwem ;) zostawiłem auto na luzie (wydawało się że teren płaski) i nagle czuć było że samochód lekko wraca do tyłu. Nacisnął mi na pedał hamulca spojrzał na mnie i wiedziałem że powinienem trzymać nogę na hamulcu jak jest na luzie i od tej pory było light - egzam zdany za 1 podejściem;)
Zależy gdzie się zdaje, są miasta że zdawalność jest wysoka są że jest tragicznie niska ;/ wszystko zależy od ludzi ;) (i od kierowcy i od egzaminatora)
Udanych egzaminów na prawko i bezpiecznej jazdy ;)
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
No właśnie jeszcze nie ma:-| a coś mi się zdaje ze jutro to będzie ten dzień :-D a w Twojej sprawie coś ruszyło?
U mnie również nic, dzwoniłem do wydziału komunikacji urzędu miasta ale niestety &quot;papierka&quot; dziś jeszcze nie ma. Spodziewam się na jutro, pojutrze a jak nie to na 100% już w poniedziałek, ale lepiej jakby się pojawił przed weekendem ;)
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
U mnie również nic, dzwoniłem do wydziału komunikacji urzędu miasta ale niestety &quot;papierka&quot; dziś jeszcze nie ma. Spodziewam się na jutro, pojutrze a jak nie to na 100% już w poniedziałek, ale lepiej jakby się pojawił przed weekendem ;)
Nie ma takiej opcji żeby nie było prawko przed weekendem ???? Potem tylko jazda próbna z ojczulkiem i w weekend już się gdzieś pojedzie :]
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
ms89, i jest u Ciebie już prawko ? ????
Wchodze na stronke i widze komunikat:
(1/22/09) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

i juz Humor poprawiony. Daj znac kiedy bedzie u Ciebie.

// michau - błąd ortograficzny......
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Wchodze na stronke i widze komunikat:
(1/22/09) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
i juz chumor poprawiony. Daj znac kiedy bedzie u Ciebie.
U mnie nadal widnieje napis :
(1/19/09) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
Do urzędu dzwoniłem i też nie ma. :-?
Gratuluje odebrania prawka, a ja niestety musze dalej czekać. ps. nie szalej zbyt!! ???? ;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ale się gorączkujecie. Panowie na wydanie papierka jest niby urzędowo 14 dni. Ja tam zgłosiłem się po prawko po 28 i byłem pewien że jest. Chyba to prawko przyszło w bólach skoro tak się o nie dopytujesz w urzędzie ;) :?:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ale się gorączkujecie. Panowie na wydanie papierka jest niby urzędowo 14 dni. Ja tam zgłosiłem się po prawko po 28 i byłem pewien że jest. Chyba to prawko przyszło w bólach skoro tak się o nie dopytujesz w urzędzie ;) :?:
Może po prostu jest niezbędne do codziennego życia ???? Nie ma co czekać 28 dni, skoro można odebrać dokument po 14 ????
Ja swoje prawo jazdy odebrałem po 7 dniach od wpłaty - w moim przypadku najpierw trzeba było właśnie zapłacić te 70 zł. Nie wiem, jak to jest w większych miastach, ale jeśli nie ma po 10-12 dniach to wałek trochę :p
 
midel 189

midel

Użytkownik
Według mnie to baza testowa powinna być tajna, bo wykuć pytania to nawet pawian potrafi. Teoria jaka jest w większości szkół (filmy) jest również idiotyzmem, bo wykłady to powinny być wykłady, a nie &quot;na odczep się&quot;
 
Do góry Bottom