>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

prawo jazdy

matex 0

matex

Użytkownik
egzaminator na pedale ma taki jakby przycisk i jak go używa to w systemie jest to odnotowane, ale jak chce pomoc to naciska troche tak z boku ???? (ponoć)

raz przychamował mi jak wyjezdzalem z podporządkowanej na glowną, ostatni samochd juz zjezdzal to zacząlem powoli ruszac, wtedy mi przychamowal (pewnie sie troche bal co zrobie) - powiedzialem mu wtedy ze jeszcze nie wjezdzalem na droge, nic nie odpowiedzial

drugi raz, jak juz wracalismy i bylismy na placu, to powoli wracalem na parking, ale na łuku manewrowała akurat ciężarówka, i było mało mało miejsca, wiec tak powoli dojezdzalem, a wtedy on mi przychamowal i nic nie powiedzial ????
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Hmmm... a nie WORD czasem?

U mnie pisze ze przyjęto wniosek i trwa postępowanie administracyjne czyli coś ruszyło
Jest WORD i MORD :jezora: Jak wspomniano powyzej, rozni sie to byc moze trudnoscia zdawania w danym osrodku... ????

Jeśli pisze ze przyjęto wniosek to oznacza to nic innego ze za max 2-3 dni robocze masz prawko do odbioru ;)
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
egzaminator na pedale ma taki jakby przycisk i jak go używa to w systemie jest to odnotowane, ale jak chce pomoc to naciska troche tak z boku ???? (ponoć)

raz przychamował mi jak wyjezdzalem z podporządkowanej na glowną, ostatni samochd juz zjezdzal to zacząlem powoli ruszac, wtedy mi przychamowal (pewnie sie troche bal co zrobie) - powiedzialem mu wtedy ze jeszcze nie wjezdzalem na droge, nic nie odpowiedzial

drugi raz, jak juz wracalismy i bylismy na placu, to powoli wracalem na parking, ale na łuku manewrowała akurat ciężarówka, i było mało mało miejsca, wiec tak powoli dojezdzalem, a wtedy on mi przychamowal i nic nie powiedzial ????
matex - to pewnie przez ten twoj urok osobisty Ciebie nie oblal :&gt;
raczej za te oczy ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Egzaminatorzy też ludzie, mnie też egzaminator lekko przyhamował jak czekałem na możliwość wjazdu z podporządkowanej na drogę z pierwszeństwem ;) zostawiłem auto na luzie (wydawało się że teren płaski) i nagle czuć było że samochód lekko wraca do tyłu. Nacisnął mi na pedał hamulca spojrzał na mnie i wiedziałem że powinienem trzymać nogę na hamulcu jak jest na luzie i od tej pory było light - egzam zdany za 1 podejściem;)
Zależy gdzie się zdaje, są miasta że zdawalność jest wysoka są że jest tragicznie niska ;/ wszystko zależy od ludzi ;) (i od kierowcy i od egzaminatora)
Udanych egzaminów na prawko i bezpiecznej jazdy ;)
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
No właśnie jeszcze nie ma:-| a coś mi się zdaje ze jutro to będzie ten dzień :-D a w Twojej sprawie coś ruszyło?
U mnie również nic, dzwoniłem do wydziału komunikacji urzędu miasta ale niestety &quot;papierka&quot; dziś jeszcze nie ma. Spodziewam się na jutro, pojutrze a jak nie to na 100% już w poniedziałek, ale lepiej jakby się pojawił przed weekendem ;)
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
U mnie również nic, dzwoniłem do wydziału komunikacji urzędu miasta ale niestety &quot;papierka&quot; dziś jeszcze nie ma. Spodziewam się na jutro, pojutrze a jak nie to na 100% już w poniedziałek, ale lepiej jakby się pojawił przed weekendem ;)
Nie ma takiej opcji żeby nie było prawko przed weekendem ???? Potem tylko jazda próbna z ojczulkiem i w weekend już się gdzieś pojedzie :]
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
ms89, i jest u Ciebie już prawko ? ????
Wchodze na stronke i widze komunikat:
(1/22/09) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

i juz Humor poprawiony. Daj znac kiedy bedzie u Ciebie.

// michau - błąd ortograficzny......
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Wchodze na stronke i widze komunikat:
(1/22/09) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
i juz chumor poprawiony. Daj znac kiedy bedzie u Ciebie.
U mnie nadal widnieje napis :
(1/19/09) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
Do urzędu dzwoniłem i też nie ma. :-?
Gratuluje odebrania prawka, a ja niestety musze dalej czekać. ps. nie szalej zbyt!! ???? ;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ale się gorączkujecie. Panowie na wydanie papierka jest niby urzędowo 14 dni. Ja tam zgłosiłem się po prawko po 28 i byłem pewien że jest. Chyba to prawko przyszło w bólach skoro tak się o nie dopytujesz w urzędzie ;) :?:
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ale się gorączkujecie. Panowie na wydanie papierka jest niby urzędowo 14 dni. Ja tam zgłosiłem się po prawko po 28 i byłem pewien że jest. Chyba to prawko przyszło w bólach skoro tak się o nie dopytujesz w urzędzie ;) :?:
Może po prostu jest niezbędne do codziennego życia ???? Nie ma co czekać 28 dni, skoro można odebrać dokument po 14 ????
Ja swoje prawo jazdy odebrałem po 7 dniach od wpłaty - w moim przypadku najpierw trzeba było właśnie zapłacić te 70 zł. Nie wiem, jak to jest w większych miastach, ale jeśli nie ma po 10-12 dniach to wałek trochę :p
 
midel 189

midel

Użytkownik
Według mnie to baza testowa powinna być tajna, bo wykuć pytania to nawet pawian potrafi. Teoria jaka jest w większości szkół (filmy) jest również idiotyzmem, bo wykłady to powinny być wykłady, a nie &quot;na odczep się&quot;
 
Do góry Bottom