>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

prawo jazdy

matex 0

matex

Użytkownik
2 października mam egzamin teoretyczny i jak zdam to po kilku godz. praktyczny ????
zdawał ktoś tu z was w Ostrołęce ? ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
No ale jak 19 egzamin mialem, to i egzaminator i babka z okienka Wordu mowili ze za 3tygodnie do odbioru :p
(12/23/08) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
Narazie i tak pogoda na motor za dobra to nie jest, swojej maszyny i tak jeszcze nie mam, wiec czy odbiore to za tydzien czy za dwa to roznicy nie robi:p
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
odświeżę temat troche ;)
Otóż pochwale się, że udało mi się dziś egzamin kat. B zaliczyć pozytywnie za pierwszym razem, z teorią 0 błędów ???? :spokodfhgfh:
teraz oczekiwanie około 2 tyg. na prawko.
A jak tam u was, zdał ktoś ostatnio? Dodam, że w Tarnowie jak narazie styczniowa skuteczność zdawania jest bardzo wysoka, prawie wszyscy zdają.
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Jako ze zdalem prawko na motorek to szukalem tutaj tej stronki do pokazywania czy juz jest prawko do odbioru - to na 1 stronie nie dziala wiec poszukalem i teraz adres to :
https://www.kierowca.pwpw.pl/
to tak na przyszlosc dla innych ????
jemjogurt ciężko było zdać A?bo tak się przymierzam na wiosnę zapisać.jeździłes jakimś &quot;motórem&quot;:-D wcześniej czy tylko na kursie?
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
A ja się chciałem zapytać czy to prawda,ze od 1 lutego zdający trudniej bedzie miał na placu, ale za to po mieście tylko 25 minut jazdy?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Hajduk tez to gdzies czytalem, ale jak bezblednie plac to wtedy tylko 25 minut jazdy.
amaruti zdalem za 2 razem, za pierwszym uwalil mnie ze niby uzywalem hamulca noznego non stop, na 8, bo moto zimne to nierowno chodzilo i rwalo, tak mi raz ucieklo ze musialem przychamowac i widac noga muskałem hamulec i uwalil
nigdy wczesniej nie jedzilem na motorze, tylko na kursie ;p
jak usiadlem i ruszylem, to nawet piec 8 odrazu zrobilem czyli tak jak na kursie ???? wiec trudno nie jest, tylko na egzaminie wiadomo stres i gowniany motor zajechany jest :]
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
A ja się chciałem zapytać czy to prawda,ze od 1 lutego zdający trudniej bedzie miał na placu, ale za to po mieście tylko 25 minut jazdy?
Mi instruktor z którym miałem jazdy przed egzaminem mówił, że podobno mają to wprowadzać od 1 marca.
 
P 0

patryk_1425

Użytkownik
teraz egzamin praktyczny (jazda po mieście) trwa około 40-50 minut. Skrócenie do 25 minut ???? hmmm... tzn. że dużo manewrów nie zostanie sprawdzonych na egzaminie. Czy dobrze myśle ?
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
teraz egzamin praktyczny (jazda po mieście) trwa około 40-50 minut. Skrócenie do 25 minut ???? hmmm... tzn. że dużo manewrów nie zostanie sprawdzonych na egzaminie. Czy dobrze myśle ?
No ja nie wiem jak egzaminatorzy niektórzy się wyrobią teraz... ale zdawalność powinna pójśc w górę, bo 30-40min najwiecej oblewa, a 25min jak jechałem to nawet nie czułem jak zleciało. Ja zdałem za 3 razem, 2 razy błędy głupie w 35min i 37min... Żałowałem strasznie, ale mam już to za sobą, teraz niech brat sie martwi;)
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
Jako ze zdalem prawko na motorek to szukalem tutaj tej stronki do pokazywania czy juz jest prawko do odbioru - to na 1 stronie nie dziala wiec poszukalem i teraz adres to :
https://www.kierowca.pwpw.pl/
to tak na przyszlosc dla innych ????
Zdałem prawko w tą środe wchodze na strone wpisuje dane i pisze:
Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany.
Czyli jeszcze nie wysłali papierow ?? jak mam to rozumiec? znajomy zdawal w sobote i w srode juz odebral prawko.... sa jakies inne strony do sprawdzenia czy jest prawko do odbioru?
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Mi też tak cały czas pisało aż pewnego dnia: dokument jest do odebrania w Urzędzie :p czy jak to tam pisze ???? Więc spokojnie musisz czekać ^^
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
odbiera się w starostwie... przynajmniej u mnie tak było... a czekałem 3 tygodnie... także i tak krótko czekacie:p
 
Do góry Bottom