>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

prawo jazdy

malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Nie ma innego wyjścia bo jak gdzieś cofasz w mieście to nie masz ani linii ani tymbardziej pachołków i jestes zdany tylko na siebie a jak się uczyłeś robić łuk na pachołkach (tak jak większość) to i tak g... z tego masz, strata czasu
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
najlepiej przez prawe ramie i jazda. Pamietam jak przed egzaminem jak to dziewczyny przezywaly i opowiadaly sobie ze tam po ktoryms pachołku trzeba skrecic itd.. głupota z tym wyliczaniem ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
kurw@... jaki żal... miałem dzisiaj pierwszy egzamin... teoria bezbłędnie... placyk też... wszystko bez słowa zarzutu... jadę już na miasto... koleś mówi przygotuj się do jazdy.. no to ja światła, lusterka itp... ruszam, jadę parę metrów koleś mówi zatrzymaj się no to staje... powtarza: przygotuj się do jazdy... myślę że o czymś zapomniałem... sprawdzam wszystko po kolei ale wszystko jest no to jadę... znowu każe się zatrzymać... myślę &quot;co znowu..?&quot;... a ten do mnie że nie zalicza mi pozytywnie egzaminu bo pasażer jadący z tyłu nie zapiął pasów... a jechał ze mną mój znajomy... noooo kurw.. trzeba być zwykłym hujem żeby za takie coś ujebać... gdybym jeszcze zjebał coś na mieście to rozumiem.. ale za taką pierdołe to jest chore :///////
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
kurw@... jaki żal... miałem dzisiaj pierwszy egzamin... teoria bezbłędnie... placyk też... wszystko bez słowa zarzutu... jadę już na miasto... koleś mówi przygotuj się do jazdy.. no to ja światła, lusterka itp... ruszam, jadę parę metrów koleś mówi zatrzymaj się no to staje... powtarza: przygotuj się do jazdy... myślę że o czymś zapomniałem... sprawdzam wszystko po kolei ale wszystko jest no to jadę... znowu każe się zatrzymać... myślę &quot;co znowu..?&quot;... a ten do mnie że nie zalicza mi pozytywnie egzaminu bo pasażer jadący z tyłu nie zapiął pasów... a jechał ze mną mój znajomy... noooo kurw.. trzeba być zwykłym hujem żeby za takie coś ujebać... gdybym jeszcze zjebał coś na mieście to rozumiem.. ale za taką pierdołe to jest chore :///////
ja zdawałem 4 razy i zawsze jakiś głupi błąd, ale po tym co tu przeczytałem to po pierwsze pech jak h.. a po drugie to pierwszy raz widzę żeby ktoś jeździł na egzaminie z pasażerem :kwasny4565:
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
ja zdawałem 4 razy i zawsze jakiś głupi błąd, ale po tym co tu przeczytałem to po pierwsze pech jak h.. a po drugie to pierwszy raz widzę żeby ktoś jeździł na egzaminie z pasażerem :kwasny4565:
jeździć można jeśli się to wcześniej zgłosi... a pasażerem był mój instruktor... taka ironia????
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
o nie moge, chyba uwalił Cie za samo to ze poprosiles instruktora zeby z toba jezdzil , takjakby potraktowal to ze cos Ci sie nie podoba w tym jak oni egzaminuja i ze wziales kogos do patrzenia im na rece, ze niesprawiedliwe itp i Cie za to uwal
 
raczo 4

raczo

Użytkownik
ja zdalem za 1 razem w styczniu ale moje zdanie na temat egzaminatorow jest jedno ... banda pajacy idiotow i prowokatorow ????
 
S 11

support75

Użytkownik
edyyy mozesz miec pretensje tylko i wylacznie do siebie nie egzaminatora.
Egzaminator ma OBOWIAZEK Cie w tedy oblac.
Przepisy sa jasne, mozesz ruszyc dopiero wtedy gdy WSZYSTKIE osoby w samochodzie zapieły pasy (egzaminator nie musi). Mozesz miec pretensje tylko do siebie, a nie egzaminatora. To nie sa zadne wymysly egzaminatora, on musi tylko oceniac Twoje poczynania zgodnie z przepisami, a Ty jeden z nich złamałeś. Dla mnie sytuacja prosta egzaminator normalny, Twoj bład brak wiedzy, albo zapomnienie sie i tyle.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
znam przepisy i nie musisz mi ich tłumaczyć... tylko wkurza mnie to że ujebał mnie za takie coś.. bo gdybym zjebał coś na mieście to zrozumiałbym, ale za taką pierdółkę:// mógł przynajmniej dać drugą szanse...
 
C 0

cr7

Użytkownik
mógł przynajmniej dać drugą szanse...
Dał ci przecież!! Pisałeś zer kazał ci sie zatrzymac 2 razy i prosił cie o przygotowanie sie! A swoją drogą to po co ci był ten instruktor? Mnie by tylko rozpraszał!

PS. Nie chwaląc sie zdałem za 1 razem bez problemów ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
a no już w środę drugie podejście... powiem tyle że instruktor to mój znajomy... więcej powiedzieć nie mogę... noo przyznaje że zjebałem ale jednak nerw jest bo za takie człowiek się sam denerwuje...
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
hehe no sam się zdziwiłem.. farta miałem chyba jakiegoś bo normalnie czeka się 3-4 tygodnie... widocznie ktoś odwołał i akurat tak trafiłem.. bo to w sumie tylko tydzień a nie nawet dwa... bo we wtorek zdawałem :p
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
jasiek09 ty tu ludzi nie strasz ???? bo jak sobie pomysle, że na egzamin będę czekal 3 tyg, i nie zdam za pierwszy, i znowu 3... i tak półtora wyjdzie, a jeszcze czekanie na dokumencik. ale myślę że do wakacji zdąże :p i do energy ;D
 
Do góry Bottom