>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

prawo jazdy

masa 0

masa

Użytkownik
Ja egzamin na prawo jazdy miałem 12.12.2007 roku o godzinie 12:00. Puntem którym jechałem miało numer 12 także chyba szczęśliwy numerek bo zdałem za 1 razem ale nerwy były niesamowite jak widziałem tych co przyjeźdzali z miasta na siedzeniu pasażera albo takich co w ogóle na miasto nie wyjechali. Na mieście miałem jeden błąd i raz mi zgasł i trochę się bałem że jak dojedziemy do końca to instruktor mi podziękuje ale powiedział że gdyby nie te nerwy jazda byłaby jeszcze lepsza. Wesołych Świat i dziękuję. Egzamin zaliczony.
 
michau 84

michau

Forum VIP
yyy.. to auto może zgasnąć na egzaminie? bo teraz właśnie robie prawko i zacząłem się tym interesować...
Może zgasnąć w takim przypadku, że nie spowodujesz zagrożenia/utrudnienia ruchu ;) Np. na skrzyżowaniu to już gorzej ;)

Ile czekacie na egzamin teoretyczny/praktyczny w Waszych miastach ?
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
yyy.. to auto może zgasnąć na egzaminie? bo teraz właśnie robie prawko i zacząłem się tym interesować...
ooo to sie będzie działo na ulicy :jezora:
tak jak kolega wspominal autko moze bodajze 2 razy zgasnac. jak trafisz na dorżniętą pande to współczuje, trzeba bedzie piłowac ????
ale damy rade????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ooo to sie będzie działo na ulicy :jezora:
tak jak kolega wspominal autko moze bodajze 2 razy zgasnac. jak trafisz na dorżniętą pande to współczuje, trzeba bedzie piłowac ????
ale damy rade????
ja mialem taka gowniana pande ze szok, biegy wrzucalem z takim trudem ze szkoda gadac :/
2 jak wrzucalem to jakbym reczny zaciagal normlanie
raz nie wszedl mi bieg to sie spytal czy klopoty ze skrzynia sa, to powiedzialem ze tak, no i jak juz zdalem to odwiozlem pande pod warsztat i widac poszla odrazu do naprawy :p
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
no ja też trafilem na taka co na placu na podjezdzie oblalo 4 osoby bo im gasła... a ja ręczny i w piz... aż pisk opon i dopiero puscilem reczny, ale wazne ze wyjechalem ;). Na miescie jak sie ruszalo to też trzeba bylo gazowac. Bo na kursie L była spoko,a tu calkiem inaczej. Niektórzy jeszcze jezdza pandami w dieslu a to konkretna roznica. Ale do wszystkiego da sie przystosowac.
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
Z 15 lat temu to była różnica między dieslem a benzyną, ale teraz to zupełnie nie ma różnicy. Gdyby nie &quot;klekot&quot; diesla to nawet byś nie wiedział czy ruszasz dieslem czy benzyną...

Pozatym auto na egzaminie musi jechać na pół-sprzęgle więc nie wiem po co to gazowanie...
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
ja mam w czwartek egazmin ???? u nas sie malo czek kolo 3 tygodni na teorie i praktyke ... bardziej sie boje teorii i niz pratkyki ;p zdaje oba w jednym dniu ???? oby mi sie udalo ;p i nie zdaje na pandzie tylko na Clio ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Z 15 lat temu to była różnica między dieslem a benzyną, ale teraz to zupełnie nie ma różnicy. Gdyby nie &quot;klekot&quot; diesla to nawet byś nie wiedział czy ruszasz dieslem czy benzyną...
Pozatym auto na egzaminie musi jechać na pół-sprzęgle więc nie wiem po co to gazowanie...
mowisz ze nie ma żadnej różnicy? trudno... ????
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
Na jakim pasie ruchu? Na placu cały czas jedziesz na gazie
Jak nie wiesz co to pas ruchu to oświece Cię - to właśnie jest obowiązkowy manewr na placu - tzw. &quot;rękaw&quot;. Jeżeli to robisz na gazie, a nie na pół sprzęgle - podobnie jak reszte manewrów nie licząc ruszania pod górę to pozdrów instruktora - nie dziwie się że ludzie płaczą że pooblewali ich na placu...
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Jak nie wiesz co to pas ruchu to oświece Cię - to właśnie jest obowiązkowy manewr na placu - tzw. &quot;rękaw&quot;. Jeżeli to robisz na gazie, a nie na pół sprzęgle - podobnie jak reszte manewrów nie licząc ruszania pod górę to pozdrów instruktora - nie dziwie się że ludzie płaczą że pooblewali ich na placu...
Jak byś napisał &quot;łuk&quot; to by nie było problemu, a pasy ruchu to masz w mieście.
Co do gazu to ciekawe czy byś był taki cwany jak byś zdawał w rozpie***onej corsie która ledwo jedzie, życze pwodzenia przy jeździe bez gazu
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
Jak byś napisał &quot;łuk&quot; to by nie było problemu, a pasy ruchu to masz w mieście.
Co do gazu to ciekawe czy byś był taki cwany jak byś zdawał w rozpie***onej corsie która ledwo jedzie, życze pwodzenia przy jeździe bez gazu
Zapytaj instruktora jak się nazywa ten manewr, ciekawe co Ci odpowie....

Co do pół-sprzęgła to mój 25-letni zabytkowy Fiat 125 jedzie bez problemu, więc nie wmawiaj mi że kilkuletnia Corsa w Wojewódzkim Ośrodku nie pojedzie. Wystarczy że pomalutku popuszczasz sprzęgło i nie ma bata żeby Ci zgasła.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Zapytaj instruktora jak się nazywa ten manewr, ciekawe co Ci odpowie....
Zarówno instruktor na kursie jak i egzaminator na teorii który nam wyjaśniał co musimy zrobić na placu używali słowa &quot;łuk&quot;
Co do pół-sprzęgła to mój 25-letni zabytkowy Fiat 125 jedzie bez problemu, więc nie wmawiaj mi że kilkuletnia Corsa w Wojewódzkim Ośrodku nie pojedzie. Wystarczy że pomalutku popuszczasz sprzęgło i nie ma bata żeby Ci zgasła.
Zgoda, teraz też bym pewnie ruszył, wtedy napewno nie i 99% zdających też pewnie nie. Zresztą jaki to ma sens? Po to jest gaz żeby go używać, ani instruktor ani egzaminatorzy nic nie wspominali że na placu trzeba jeździć bez gazu.
 
S 11

support75

Użytkownik
sami specjalisci. zreszta jak zawsze. (slowa nie koniecznie kierowane do malutkiego_194)
Radek_3City - wiek auta jest wazny, ale najczesciej liczy sie tez jego pojemnosc silnika. lepiej jazde na polsprzegle strawi auto z pojemnoscia 2.0 niz 0.9
malutki_194 ma tutaj racje na egzaminie czesto zdarzaja sie takie auto gdzie jazda na polsprzegle jest bardzo trudna, wrecz nie wykonalna dla osoby ktora miala stucznosc z autem 30-40h + wsiada do tego auta pierwszy raz.
Wrocmy jednak do jazdy po łuku (badz jak ty to nazwales pasie ruchu ???? - widac ze rozmawiam z jakims amatorem, ktory łuk nazywa pasem ruchu). Jazda ta moze odbywac sie na półsprzegle ale nie musi. Kazdy zdajacy ma prawo dodawac gazu i nie zostanie za to oblany! Instruktorzy ucza tylko jazdy na polsprzegle bo tak jest latwiej, potem taki kursant idzie na egzamin, auto mu sie dusi ale nie doda gazu bo mysli (tak jak Ty) ze MUSI jechac na polsprzegle, co jest gowno prawda.

Jeżeli to robisz na gazie, a nie na pół sprzęgle
nie dziwie się że ludzie płaczą że pooblewali ich na placu
nie bede tego komentowal, bo tylko sie osmieszasz.

edit: Radek_3City sadze ze stycznosc z wordem masz od swieta. badz juz od zdania prawo jazdy tam nie zajrzales. Jednak pokusze sie o zdanie, ze te Corsy czesto sa w gorszym stanie niz 25-latni fiat ktory ma 2-3 kierowcow. Gdzie Ci kierowcy dmuchaja i chuchaja na autko.
 
Do góry Bottom