>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

prawo jazdy

jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
bylem po raz drugi i zdalem ????
a co do placu, to nie bylo sniegu, ale troche lodu bylo, bo sie slizgalem na nogach ????
na gorce niewiem bo przejechalem i bylo ok ????
pozdr
 
midel 189

midel

Użytkownik
bylem po raz drugi i zdalem ????
a co do placu, to nie bylo sniegu, ale troche lodu bylo, bo sie slizgalem na nogach ????
na gorce niewiem bo przejechalem i bylo ok ????
pozdr
no i widzisz, nie taki diabeł straszny jak go malują ????
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
dzieki ????
A najlepsze jest to ze od wtorku siedze w domu na zatrucie pokarmowe, w srode ledwo co na oczy nie widzialem, bo jeszcze goraczke mialem i chyba bardziej stresowalem sie zeby choroba sie nieukatywnila niz egzaminem :p
Ale jak powiedzial ze &quot;egzamin zaliczony pozywytwnie, gratulacje&quot; to sie 3razy pytalem czy zdalem, i czy napewno zdalem ???? ???? ????
 
peja 1

peja

Użytkownik
A ja mam pytanko takie...

Jakimi samochodami zdajecie egzamin w swoich Ośrodkach Ruchu Drogowego ?

bo u mnie WORD jest 14 Toyotek Yaris ???? i 4 Micry...
 
R 0

r2804

Użytkownik
04.02 zdaje prawko :] mam nadzieje że zdam ????

06.02 do wosjka ???? lublin - Koszalin city, moze ktoś sie wybiera hiehie ?
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
prawko już od roku zdane ;)
współczuje tym , których to wszystko jeszcze czeka...
tyle nerwów, tyle czekania eh.. ;P
ale u mnie na kategorii B się nie kończy ;)
w przyszlosci niedalekiej C + E to takie cele.
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
w Białymstoku Nissan Micra.Ogólnie przyjazny samochodzik,zgrabny,wygodny na mieście ...
Ale ogólnie za cenę w jakich chodą niechciałbym nigdy takiej nitki
 
C 0

cr7

Użytkownik
Witam. Wie ktoś może czy mając samo prawo jazdy (nie mając dowodu osobistego) mogę jeździć samochodem?? Nie ch odpowie kto wie napewno jak to jest z tym prawem ???? Pozdro
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
tak samo prawko wystarczy, dowód osobisty jest mile widziany podczas kontroli, ale nie jest konieczny :-D
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
ja jezdzilem bez dowodu :p bo mialem wyrabiany i na wszelki wypadek wozilem ze soba ta karteczke co sie dostaje przy zgloszeniu o dowod
ja zdałem za 1 razem w Czestochowie
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
Heh ja prawko kat. B zdałem już 7 lat temu...eh kiedy to było ????

Teraz zaczynam jazdy na kat. C we wtorek, mam nadzieję, ze bedzie ok ????
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Ja jestem obecnie na kursie , egzamin jest planowany pod koniec kwietnia lub maj jak oczywscie terminy pozwolą , mam nadzieje że będzie ok i zdam , choć nie ukrywam ze trochę sie boje jak to będzie ????
 
Do góry Bottom