>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Praca na wakacje

uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
No ja też się dziwie że ludzie under 18 narzekają na kase 6 zł na h ja (3-4 lata temu) będąc w tym wieku pracowałem po 4 zł na godzinę i się cieszyłem że miałem prace, mało tego pracowaliśmy nawet w niedzielę i było może wtedy 20gr więcej na godzine. Jak ktoś się czuje na siłach niech idzie na budowe itp zawsze więcej zarobi jednak praca cięższa.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
no w MC można dostać nieźle teraz nawet ok 8,5 czy 9 brutto za godzine under 18 jak ja byłem to była jeszcze premia, nie wiem może jest jak tak to to jest 1.54 też brutto więcej
ja tam mam 18 ide teraz do Sfina robić gdzie jest 4 za godzine ale gadałem z chłopakami co tam robią to co najmniej 2 tyle się dostaje z tipów
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
lukbor10 nie wiem ile masz lat ale skoro szukasz pracy na wakacje to domyslam sie ze nie wiele. Prawda jest taka, ze masz/macie malo lat i nikt Wam kokosow nie da.
uwazam ze najlepsze wyjscie to MC to porzadna firma nikt Was tam nie oszuka, w przeciwienstwie do jakies firmy posredniczacej, badz kowalski ktory zalozyl sobie jakis biznes. Gdzie bedziecie robic po 12 godzin za 5,5 zł, bez umowy i na koniec dostaniecie 200-300 zloty mniej bo wam powie ze zle zrobiliscie to czy tamto.

najbardziej wkurza mnie gdy ktos w cv wpisuje ze skonczyl szkole podstawowa, gimnazjum chodzi do liceum, doswiadczenie to pol roku na kasie w realu i chcialby zarabiac 2000 zł

blagam - myslcie realnie.
szukam pracy do końca września, bo potem ide na studia dzienne. nie szukam pracy w której zarobie 2tys bo zdaje sobie sprawe, ze doświadczenia nie mam w ogóle, chciałbym zarobić miesięcznie nawet 1100-1200 złotych i mi to wystarczy.
z tym że kolego, niestety nie mieszkam w mieście ponad 500tysięcznym. u mnie jest jeden mcdonald, który jest aktualnie nieczynny, pytałem już w kFC i nikogo nie potrzebują. do sklepów z odzieżą biora zazwyczaj ładne dziewczyny, więc tam też jest ciężko się wkręcić, chociaż praca i tak 5zł/h.
uwierz mi, że jest bardzo ciężko, a nie jestem wcale wybredny jeśli o to chodzi, ale mam swoją godność i nie będe pracował za 600zł miesięcznie i wg mnie w ogóle ludzie nie powinni do takich pracy chodzić, bo nigdy w Polsce nie zarobimy godziwych pieniążków, jak na byle ***** będzie po 30zgłoszeń.

-----------------------
Pavlinho - jeśli chodzi o strefę i hute to nie ma nigdzie przyjęć, mam sporo znajomych i nawet po dobrym słówku to kierownika czy kadrowej jest trudno się tam dostać.
chyba na prawde troche tak to wygląda przez ten kryzys, rok temu kumple pokończyli zawodówki i technika i ich poprzyjmowali do huty, czy na strefe i po roku pracy zarabiaja już około 1800 na reke + premie. a w tym roku jest po prostu masakra.

---------------------
maciekpoland - co znaczy &#39;ciezko cos wybrać&quot; ? ???? tak rozwchytywany byłeś? ;) pozazdrościć
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Z takim podejściem, że ty nie bedziesz robił za 600zł bo to cię poniża to daleko nie zajedziesz na tych wakacjach. Zrozum, że jest to Twoja pierwsza praca i tak na prawdę pracodawca nie zyska na twojej pracy, bo najpierw cię wyszkoli żebyś coś robił dobrze, potrwa to z miesiąc, następny miesiąc będziesz pracował i później rezygnujesz bo sie wakacje kończą. Inna sprawa to to że jesteś niepełnoletni i albo robisz legalnie i nie możesz wykonywac większości prac bo zagrażają twojemu zdrowiu, albo robisz nielegalnie co nie jest na rękę pracodawcy.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
No ja też się dziwie że ludzie under 18 narzekają na kase 6 zł na h ja (3-4 lata temu) będąc w tym wieku pracowałem po 4 zł na godzinę i się cieszyłem że miałem prace, mało tego pracowaliśmy nawet w niedzielę i było może wtedy 20gr więcej na godzine. Jak ktoś się czuje na siłach niech idzie na budowe itp zawsze więcej zarobi jednak praca cięższa.
Pracuję na budowie 12h/dzień i dostaję dyszkę za godzinę
niecałe 500m od domu :spokodfhgfh:
 
S 0

sts5

Użytkownik
ja pracuje w galerii w nocy. glownie sprzatanie. 10/h na czysto ???? jezdze sobie samochodzikiem ktory czysci podlogi. ea$y
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
A co myslicie o pracowaniu w buku naziemnym ???? Wczoraj przypadkowo widzialem ogloszenie wiszace w Forunie ze poszukuja pracownika do nowego punktu. Jutro planuje isc sie zapytac, choc cudow nie oczekuje. Wiem ze na forum byl taki temat ale zaczeli tam gadac o solarium :jezora:
W wakacje mysle ze mozna by spokojnie popracowac, a potem moze uda sie ustalic grafik zeby nie kolidowal z zajeciami
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
No wiadomo ze kokosow raczej z tego nie bedzie, ale studentowi kasa zawsze sie przyda. A jakos teraz mi sie nie widzi praca przy ukladaniu kostki (3 rok z rzedu) i chcialo by sie sprobowac czegos nowego ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
CZy ktoś z was kiedys pracował w myjni ? ???? Bo niedaleko mnie niedawno otworzyli i szukaja chłopaków do pracy. Chciałbym sie dowiedziec czy to ciezka robota tak cały dzien myc auta i jak mniej wiecej wyglada sprawa zarobków? ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
no nie chodzi o kokosy, ale o jakąś godziwą stawkę, wiadomo że generalnie z wakacyjnej roboty nie ma kokosów
 
Do góry Bottom