>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Praca na wakacje

matex 0

matex

Użytkownik
Rozwożenie pizzy jest świetne.Mój kumpel rozwozi w Dominium- stała stawka-4.5zł/h+12% od każdego zamówienia+napiwki. Wychodzi koło 3000zł na miesiąc:-D Ale za to drugi kumpel rozwozi w Telepizzy to już tak dobrych warunków nie ma ????
tylko sądząc po avatarze, pracuje on w Warszawie :0 tam na pewno na duza liczbę zamówien i napiwki mozna liczyć ;) u mnie w miescinie juz raczej tak dobrze nie bedzie :p mam zamiar złozyc i do Dominium formularz i do Telepizzy. zobaczymy czy ktos sie odezwie ????

jeszcze takie pytanko - jak sie jezdzi skuterem to wiadomo, firmowym , ale jak się jezdzi prywatnym samochodem to mam rozumiec ze zwracaja za paliwo ?
 
matex 0

matex

Użytkownik
myslę, że ze znalezeniem pracy jako dostawca nie byłoby tak źle. Problem w tym, że pracując jako dostawca w stolicy trzeba juz naprawdę dobrze znac topografię miasta, a z tym jeszcze u mnie cienko. a ciezko mi sobie wyobrazic siebie smigajacego na skuterku i co kilkanascie mtrow spoglądającego na mapę ???? chyba, że to jakos inaczej wygląda i ktos mnie oświeci ????
 
P 0

pavlinho

Gość
myslę, że ze znalezeniem pracy jako dostawca nie byłoby tak źle. Problem w tym, że pracując jako dostawca w stolicy trzeba juz naprawdę dobrze znac topografię miasta, a z tym jeszcze u mnie cienko. a ciezko mi sobie wyobrazic siebie smigajacego na skuterku i co kilkanascie mtrow spoglądającego na mapę ???? chyba, że to jakos inaczej wygląda i ktos mnie oświeci ????
System nawigacyjny GPS.
 
matex 0

matex

Użytkownik
mam w telefonie, ale to chyba raczej do samochodu niz skutera ???? chyba, ze sa jakies magiczne sposoby zeby to umocowac ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
mam w telefonie, ale to chyba raczej do samochodu niz skutera ???? chyba, ze sa jakies magiczne sposoby zeby to umocowac ????
hahaha matex, gdzie ty żyjesz, są takie nawet w rękę a także na rower, to co dopiero do skutera czy motocykla :spokodfhgfh:
 
matex 0

matex

Użytkownik
tylko ja nie chce od razu przeznaczac pierwszej wypłaty na gps, ktory potem długo mi sie nie przyda ???? mowilem o mocowaniu gps, ktory mam w telefonie ;) chyba ze Ty tez o tym mówisz ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
A Ty mi uiwerz, że mam juz nawigacje i jak do tej pory korzystałem z niej... raz. ???? Kupno takiej, ktora bedzie odpowiednia na skuter, moim zdaniem mija sie z celem niestety :| coś się jeszcze wymysli, nie martwcie sie panowie ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
jak ktoś jest robotny, sumienny i gdzieś niedaleko są działki na których mieszka wiara to warto to wykorzystać. Wystarczy nie wiem, dać jakieś ogłoszenie i bankowo masz napływ telefonów, że jest trawa do skoszenia, to i tamto itp. itd. Roboty jest od zaje---ia i masz dużą swobodę. Stawkę sobie sam wyznaczasz i jak jest wiara w porządku to pracujesz tyle ile Ci się chce w danym dniu. Ja to mogę podać na swoim przykładzie bo tak sobie dorabiam czasami. Jedynie chodzę regularnie trawę kosić, a inne prace robię zależnie od nastroju. Wiadomo, że nie za tydzień, ale jak danego dnia jestem zmęczony to daję info i jadę jutro to zrobić ???? Nie jest źle, tym bardziej że roboty jest naprawdę dużo i można nawet robić na etat. Jesteś sam dla siebie pracodawcą, nie ma opodatkowania i stawka spora. Jak się dobrze dogadzasz to możesz nawet 15/h zarabiać za koszenie trawy ;)
pozdrawiam
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
A Ty mi uiwerz, że mam juz nawigacje i jak do tej pory korzystałem z niej... raz. ???? Kupno takiej, ktora bedzie odpowiednia na skuter, moim zdaniem mija sie z celem niestety :| coś się jeszcze wymysli, nie martwcie sie panowie ;)
do mnie robisz pierwszy kurs, pamiętaj ! ????
 
slander 10

slander

Użytkownik
myslę, że ze znalezeniem pracy jako dostawca nie byłoby tak źle. Problem w tym, że pracując jako dostawca w stolicy trzeba juz naprawdę dobrze znac topografię miasta, a z tym jeszcze u mnie cienko. a ciezko mi sobie wyobrazic siebie smigajacego na skuterku i co kilkanascie mtrow spoglądającego na mapę ???? chyba, że to jakos inaczej wygląda i ktos mnie oświeci ????
Nie musisz wcale znać całej wawy przecież. Każda pizzeria ma jakiś tam zasięg dostawy i raczej szybko ogarniesz jakąś jedną dzielnicę. Może jest jakaś, którą lepiej znasz z jakiś melanży np.? :wink:
W razie czego to rzut oka na mapkę, bo dostawa w 30-40 min to sporo czasu.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
wiesz... tak myslisz slander a gdzie mieszkasz? bo chyba nie w warszawie... moj kolega robil w pierogarni i mial w samym centrum 20 ulic na krzyz to powodzenia szukac... i jeszcze dokladnego adresu gdzie jest wszystko porozrzucane....
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Noooo stary, jak mi taką stawkę za taką pracę załatwisz to cię wycałuję po rękach chyba....
mówię poważnie. Ja akurat mam płaską stawkę 10/h bo pracuję już u pewnego małżeństwa jakieś 2 lata ...a rynek ewoluuje i jak cisnę na jakąś inną robtę i widzę, że wiara dorobiona to gadam że chcę 12-15/h i nie ma chu-a ... zazwyczaj jest 12/h ale 15 też da się ściągnąć ????

a poza tym koszenie trawy to nie jest bułka z masłem. Niektórzy mają takie wygibasy na podwórkach, że 10min się zastanawiam jak tam kosiarką wjechać ????
 
P 0

pavlinho

Gość
mówię poważnie. Ja akurat mam płaską stawkę 10/h bo pracuję już u pewnego małżeństwa jakieś 2 lata ...a rynek ewoluuje i jak cisnę na jakąś inną robtę i widzę, że wiara dorobiona to gadam że chcę 12-15/h i nie ma chu-a ... zazwyczaj jest 12/h ale 15 też da się ściągnąć ????
a poza tym koszenie trawy to nie jest bułka z masłem. Niektórzy mają takie wygibasy na podwórkach, że 10min się zastanawiam jak tam kosiarką wjechać ????
Jak jesteś pro kosiarzem trawy to może trzeba zainwestować w takie coś? ;)
http://allegro.pl/item649570743_podkaszarka_kosa_elekrtyczna_kosiarka_hit_na_lato.html
 
D 0

dobrywujo

Użytkownik
@ Xavy
Co ciezkiego w tej pracy ? hmm moze to ze w 15 osob musimy zalatwic 8 hektarow... zeby wywiesc trawe to trzeba ją widlami zapakowac na przyczepe, a jak trawa jest mokra to robi sie strasznie ciezka + caly czas sie musisz schylac. Do tego dochodza czasem taczki - zapier***nie 150 metrow z nimi, zeby dowiesc trawe do miejsca, w ktorym da sie podjechac przyczepa ( a trawy jest od cholery, liczona w tonach ).
A co do 15/h za koszenie no to pewnei ze da sie wyciagnac, tylko ze to na takich wiekszych dzialkach/ tam gdzie maja byc jakies wieksze inwestycje (u nas SPA beda budowac).
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
panowie wiem moze ze to nie ten dzial ale pracowal ktos w danii ??? ostatnie wakacje spedzilem na truskawkachw w anglii . w sumie malo zarobilem ale i tak bylem zadowolony. moze ktos byl w tej dani ??? jakie warunki ??? podobno dobrze placa martwi mnie natomiast spanie NAMIOCIE. troche to dziwne ????
 
Do góry Bottom