>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2021 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
wspaniale 1,5 po podatku ,cudowne value hehehehe
Choćby było i po 1.01 na innym buku to ja Ci nie zabronię tego grać, ale może ktoś mądrzejszy skorzysta, biorąc pod uwagę, że kurs który podałem był o jakieś 10-15% wyższy niż w innych bukach :cool:
Nigdy nie lubiłem takich przepychanek na forach gdzie podaje się typy, ale jak widzę, nawet jak chcesz pomóc to trafi się ktoś kto musi wrzucić swoje 5 groszy :confused:

Ode mnie dwa AKO które puściłem na czutkę i w oparciu o formę zawodników.
Oba zagrane w Betclic, oba z podatkiem "cudowne value hehehehe"

1. Kołodziej lepszy niż Musielak
Woryna lepszy niż Buczkowski
Lampart lepszy niż Cierniak
@4.33

2. Polis lepszy niż Kowalski
Dudek lepszy niż Pi. Pawlicki
Przedpełski lepszy niż Smektała
Miśkowiak lepszy niż Kubera
Protasiewicz lepszy niż Kościuch
@11.43
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +65
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
W życiu to nie wejdzie, Max 2 ako przy takich turniejach
Ja od siebie dodam
Gomolski protas 2 kurs 2.02. Protas w imp zawsze coś jedzie, taki paradoks ..
Pieszczek- Kowalski 1 kurs 1.50. Dwójka slabiakow. Pieszczek powinien powalczyć, Kowalski miał problem z wygraniem Biegow w juniorce
A jednak..
Był fun, było trochę szczęścia i kilka stówek wpada w to przyjemne żużlowe popołudnie ;)
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +38
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Dzięki stary, największe nerwy były z Dróżdżem i tutaj tylko i wyłącznie szczęście dopisało. Reszta w miarę na spokojnie :)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
SEC 2021 - 1 Runda - Bydgoszcz


Na dziś pograłem sobie poniższy dubelek:
Nicki Pedersen lepszy niż Piotr Pawlicki 1,57
Wadim Tarasienko lepszy niż Timo Lahti 1,47

ako 2,31 w sts

Krótko:
Kto ogląda eligę widzi jaką formę prezentuje Piter Pawlicki. Wczoraj bardzo przyczynił się do tego, że Częstochowa miała szanse wygrać mecz, ale Kołodziej z Doylem pozamiatali. Na drugim biegunie Nicki, który może nie jest w tym roku dominatorem ale na pewnojego forma stoi na drugim biegunie w porównaniu do kapitana Leszna.
Drugi bet to lokalny matador Wadim Tarasienko lepszy od solidnego Fina z Gniezna. Myślę, że brawura i znajomość toru przełoży się na pewne zwycięstwo nad Lahtim. Jedyne ryzyko to jakieś wykluczenia czy defekty, których Wadim niestety trochę zbiera, ale zobaczymy. Liczę że zepnie się na tę rundę i namiesza w czołówce.
 
K 410

kita07041981

Użytkownik
Dzień dobry, myślę że można dzisiaj grać przeciwko Dudkowi który ma jutro ważny mecz i to na nim powinien się skupić. Druga opcja to Huckenbeck który jest w dobrej formie i zna ten tor do pary kontra Milik. Oczywiście jak kolega wyżej napisał Tarasienko też powinien wygrać z Lahtim. Powodzenia. Na chwilę obecną w Bydgoszczy pochmurno ale nie pada.
Post automatycznie złączony:

Typy
Huckenbeck-Milik 1 1.72
Dudek-Tarasienko 2 2.10
Madsen-Lambert. 1 1.60
Forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Łogaczow - powyżej 4.5 pkt 1.70 STS // zwrot , zawody przełożone
Matjuszonok - Chalupac - 1 1.70 STS // 9-7 , było gorąco po upadku Ernesta na prowadzeniu


4.5 pkt na Siergieja ? Serio ? Jest chłopak w niesamowitym gazie , aktualnie liderem Rybnickiej drużyny . Świetnie pojechał w Pardubicach gdzie awansował bodajże z 3 miejsca . Warto dodać że na torze w Bydgoszczy zrobił w tym sezonie 11+1 także widać że tor mu pasuje .Linia jak dla mnie za niska
Co do Ernesta to przemawia za nim to że jedzie na swoim domowym torze co wydaje mi się wystarczającym atutem w tej parze.
 
Ostatnia edycja:
B 210

boozy

Użytkownik
Dzień dobry, myślę że można dzisiaj grać przeciwko Dudkowi który ma jutro ważny mecz i to na nim powinien się skupić. Druga opcja to Huckenbeck który jest w dobrej formie i zna ten tor do pary kontra Milik. Oczywiście jak kolega wyżej napisał Tarasienko też powinien wygrać z Lahtim. Powodzenia. Na chwilę obecną w Bydgoszczy pochmurno ale nie pada.
Post automatycznie złączony:

Typy
Huckenbeck-Milik 1 1.72
Dudek-Tarasienko 2 2.10
Madsen-Lambert. 1 1.60
Forbet
Tydzień temu Dudek też miał rzekomo odpuścić Szwecję i skupić się na meczu o życie z Apatorem. I cyknął 16 punktów pokonując Zmarzlika. Dzisiaj będzie to samo. To są za duże pieniądze, żeby cokolwiek odpuszczać - może nie sam SEC, ale GP, do którego przez SEC można się dostać. Jestem pewny, że motywacja po stronie Duzersa będzie dzisiaj 100 %. Do tego ma dzisiaj numer, który go premiuje dwukrotną jazdą z 4 pola, które wiadomo jaki handicap daje zawodnikowi w Bydgoszczy. Także uważam, że absolutnie Dudek będzie dzisiaj w czubie. Co do Huckenbecka się zgadzam.
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Michelsen vs Lambert 1 kurs 1,9 efortuna
Tarasienko vs Lebiediev 1 kurs 1,45
Nicki vs Pawlicki 1 kurs 1,6
Huckenbeck vs Milik 1 kurs 1,7
Michelsen w mega gazie, jedzie wszędzie dobrze i na pewno będzie chciał błysnąć w SEC w tym roku.

Wadim u siebie pewnie pojedzie dobrze, no chyba że głupie literki wpadną jak ktoś wyżej to opisał.

Nicki w SEC za pewne pojedzie o medal, lecz kto nie chce go tam zdobyć, gdzie jest Piotr z formą wszyscy widzieliśmy wczoraj :)

Milik ostatnio płatny komplet w meczu 1.Ewinner , lecz Kai dziś jedzie na torze który dobrze opanował w zeszłym roku,więc stawiam dziś na niego :)
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Michelsen vs Lambert 1 kurs 1,9 efortuna
Tarasienko vs Lebiediev 1 kurs 1,45
Nicki vs Pawlicki 1 kurs 1,6
Huckenbeck vs Milik 1 kurs 1,7
Michelsen w mega gazie, jedzie wszędzie dobrze i na pewno będzie chciał błysnąć w SEC w tym roku.

Wadim u siebie pewnie pojedzie dobrze, no chyba że głupie literki wpadną jak ktoś wyżej to opisał.

Nicki w SEC za pewne pojedzie o medal, lecz kto nie chce go tam zdobyć, gdzie jest Piotr z formą wszyscy widzieliśmy wczoraj :)

Milik ostatnio płatny komplet w meczu 1.Ewinner , lecz Kai dziś jedzie na torze który dobrze opanował w zeszłym roku,więc stawiam dziś na niego :)
michelsen wszędzie dobrze????? a mistrzostwa Danii indywidualne ?????
 
T 26K

trynek85

Użytkownik
michelsen wszędzie dobrze????? a mistrzostwa Danii indywidualne ?????
A Kai w zeszłym roku w zawodach w Bydzi raptem 1 pkt, Milik podajże 5-6,wiadomo to cały rok temu, ale wątpię że Kai ma nad nim aż taką przewagę żeby w niego ładować kasę, zresztą zawody i tak raczej przełożą na jutro, bo ciągle pada w Bydgoszczy
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Lambert top 6 SEC @1.55

Wydaje mi sie, ze Lambert powalczy o podium. Tak swietny wyniu jak w tamtym sezonie powtorzyc bedzie niezwykel trudno, ale jednak jedzie Anglik dobrze, obsada nie jest jak w GP wiec ta szostka to mysle spokojnie bedzie, a jakos bardziej mi sie te typy podobaja nzi pojedynki h2h, wiec tak sprobuje. Lambo to straszny walczak i on na pewno chce byc z seoznu na sezon co raz to lepzym zuzlowcem, wiec trzymam za niego przyslowiowe kciuki.
 
K 410

kita07041981

Użytkownik
W Bydgoszczy pada jeżeli pojadą będzie trudny tor dlatego szanse Lamberta rosną. Warto zastanowić się nad Bewleyem on też lubi ciężkie tory.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Nicki- Tarasienko 1 kurs 1.60. Moim zdaniem przepaść między zawodnikami, nicki ma maszyny nie z tej ziemi i jest pewnikiem u siebie w zespole. Wadim ma się z kim ścigać i myśle, ze Nicki będzie od niego lepszy…
Lebiediev top 6 nie. Ma formę ale zdarzają mu się buble, może zabraknąć do top 6
Smektala-Milik 1 kurs 1.40. Smyk na pewnym poziomie powinen pojechać, milik nie wygra żadnego biegu ..
chciałem dać zamiast lebiedieva pawlickiego, ale on ma nóż na gardle i widać ze chce walczyć z najlepszymi, zreszta ma chłop ambicje mimo ze go bardzo nie lubie
 
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Dudek P. - Łogaczow S. 2 2.22 6,5/10 (sts) SEC Bydgoszcz

Ten kurs to śmieszny żart, patrząc na okoliczności "po wczoraj".

Dudek w lidze szwedzkiej został wręcz przejechany przez rywala: upadek tutaj:
Nie wiem czy gdzies w mediach to poszło - ale z mojej wiedzy wynika, że ma bardzo mocno obitą tylną część ciała i ma problem z poruszaniem się. Chcą go wsadzić dziś na motor, ale to jest totalne wariactwo.

Łogaczow z kolei to czołówka 1 ligi, jako jeden z nielicznych miał okazję jechać na torze w Bydgoszczy, gdzie zrobił o ile mnie pamieć nie myli 11+1 i wygrał 3 indywidualnie biegi. Dodatkowo w Bydzi jest sciezka przy bandzie - Łogaczow jest odważny i tam wjedzie, Dudek po takim crashu i z problemami zdrowotnymi tam nie wjedzie i jest nawet groźba, że dziś całych zawodów nie ukończy.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Dudek P. - Łogaczow S. 2 2.22 6,5/10 (sts) SEC Bydgoszcz

Ten kurs to śmieszny żart, patrząc na okoliczności "po wczoraj".

Dudek w lidze szwedzkiej został wręcz przejechany przez rywala: upadek tutaj:
Nie wiem czy gdzies w mediach to poszło - ale z mojej wiedzy wynika, że ma bardzo mocno obitą tylną część ciała i ma problem z poruszaniem się. Chcą go wsadzić dziś na motor, ale to jest totalne wariactwo.

Łogaczow z kolei to czołówka 1 ligi, jako jeden z nielicznych miał okazję jechać na torze w Bydgoszczy, gdzie zrobił o ile mnie pamieć nie myli 11+1 i wygrał 3 indywidualnie biegi. Dodatkowo w Bydzi jest sciezka przy bandzie - Łogaczow jest odważny i tam wjedzie, Dudek po takim crashu i z problemami zdrowotnymi tam nie wjedzie i jest nawet groźba, że dziś całych zawodów nie ukończy.

Powodzenia!
Pan Trener mówił że jest "tylko" poobijany. ale jak to jest to to myślę że tylko bliski sztab Dudka wie. Patryk zapewne ciśnienie ma na powrót do GP ma ale cisnienie tto nie wszystko. Czy poobijany czy nie skutki każdego wypadku najbardziej bolą na drugi dzień
W typie boję się tylko czasami braku chłodnej głowy Sergieja i że po prostu zbierze jakaś literkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Pan Trener mówił że jest "tylko" poobijany. ale jak to jest to to myślę że tylko bliski sztab Dudka wie. Patryk zapewne ciśnienie ma na powrót do GP ma ale cisnienie tto nie wszystko. Czy poobijany czy nie skutki każdego wypadku najbardziej bolą na drugi dzień
W typie boję się tylko czasami braku chłodnej głowy Sergieja i że po prostu zbierze jakaś literkę
Zazwyczaj jest tak.. ze właśnie najbardziej obolały robi najlepsze wyniki : D

U sergieja największa bolączka są straty, a wiemy, ze jak przegra start przy takiej obsadzie, będzie mu ciezko
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Wypadek bolesny ale przestrzegam przed wyciąganiem daleko idących wniosków, jak będzie bardzo źle to nie wystartuje. Ponadto może się okazać, że nawet czując się gorzej Dudek będzie w stanie spokojnie objechać Łogaczowa który dysponuje zdecydowanie mniejszym potencjałem od naszego reprezentanta. Poza tym pamiętamy jak było z silnikami birkemosa, juniorem który miał mieć problem z dojechaniem do mety... Nie ma się co podpalać!

Zdecydowanie bezpieczniej jest grać Dudka w parze z Madsenem czy Pedersenem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom