>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2021 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Na szybko. Pawlicki- Smektala 2 kurs 3.20. Zdecydowanie za duży na smyka, on lubi ten tor, a pawlicki jest nierówny, można spróbować
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Zastanawia mnie kurs na bewleya top 6 nie kurs 1.75. Czy zna ktoś historie Bewleya w Gdańsku ? Nic nie mogę znaleźć, dla mnie spoko opcja
 
G 32,1K

gkskubik

Użytkownik
Zastanawia mnie kurs na bewleya top 6 nie kurs 1.75. Czy zna ktoś historie Bewleya w Gdańsku ? Nic nie mogę znaleźć, dla mnie spoko opcja

Wydaje mi się, że rudzielec nie miał okazji startować na gdańskim owalu. Reprezentował ROW w 2018 i 2019 roku, ale w spotkaniach ligowych w tych sezonach w Gdańsku nie pojechał.

Tor po wczorajszych opadach może kryć trochę niespodzianek - na tą chwilę również sytuacja dynamiczna i mała stabilna.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Niby padało, zazwyczaj jak jest przyczepie to Bewley wiariuje, aczkolwiek uważam ze w top6 może go zabraknąć z tego względu ze madsen , nicki jeździli w Gdańsku , Pawlicki, Dudek, Lambert musza zacząć jeździć w secu, zależy im na pewno na sexu z tego względu ze dostaną dzika kartę.

absurdalny jest dla mnie kurs nicki michelsen.1 kurs 2.20. Nicki ciągły gaz, mikkel różnie ostatnio, jedynie w ostatnim czasie u siebie pojechał dobrze
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Niby padało, zazwyczaj jak jest przyczepie to Bewley wiariuje, aczkolwiek uważam ze w top6 może go zabraknąć z tego względu ze madsen , nicki jeździli w Gdańsku , Pawlicki, Dudek, Lambert musza zacząć jeździć w secu, zależy im na pewno na sexu z tego względu ze dostaną dzika kartę.

absurdalny jest dla mnie kurs nicki michelsen.1 kurs 2.20. Nicki ciągły gaz, mikkel różnie ostatnio, jedynie w ostatnim czasie u siebie pojechał dobrze
Nicki ma pojechac na ciężkim po deszczu torze -heheheheheehehehe .Na takim torze to nicki dramat pojedzie!!!!!! jeśli pojadą ...
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Takiego kabaretu dawno nie widziałem. Holta w top 6 nie kurs 1.50. Ładuje to grubo, jego styl to jedynie mize starczyć na pierwsza ligę, jeżeli to nie wejdzie to możecie mnie zlinczować, Holta jest beznadziejny, max 5-6 pkt przy dobrych wiatrach, byle nikogo nie wsadził w gips..
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
K 410

kita07041981

Użytkownik
Michelsen 1-4 - walczy o tytuł i finał powinien osiągnąć jeżeli myśli o złocie 1.65 fortuna. Osobiście uważam że dzisiaj wygra.
Lebiediew-Bellego 1 kurs 1.55 STS.
Post automatycznie złączony:

Lebiediew ostatnio dobra forma w Szwecji robi po 8-9pkt a jedzie w parze z Czugunowem. Dodatkowo zna lepiej ten tor. Bellego po kontuzji, bez szans na cokolwiek, raczej chce się rozjeździć i przetestować sprzęt.
 
Ostatnia edycja:
G 32,1K

gkskubik

Użytkownik
Bewley TOP6 - TAK @ 1,84 STS X (0,1,3,0,2)

Krótko i na temat. Trzy dotychczasowe turnieje:

Bydgoszcz (3,3,1,2,1) - I miejsce w barażu, III w finale
Gustrov ( 2,3,0,1,3) - IV miejsce w barażu
Gdańsk (1,2,2,3,2) II miejsce w barażu, III w finale.

W każdej rundzie Dan awansował do TOP 6.
Aktualnie w generalce 31 punktów i walczy o pierwszą piątkę, która ma zagwarantowaną miejscówkę w SEC 2022 (jest na V pozycji).

Tor rybnicki to ten gdzie zdobywał szlify w lidze polskiej. Kąty zna, nie powinno być niespodzianek.

Pedersen TOP6 - NIE @ 1,84 STS IX (2,0,1,2,2)

Tu zupełnie w drugą stronę. Nicki walczy już tylko z bólem nogi i federacją duńską. Nie w głowie mu jakieś SEC. Może na adrenalinie chcieć coś udowodnić, ale w jego przypadku może to kończyć się wykluczeniami, fuckami w stronę wieżyczki itp. Stawiam, że Dzik dzisiaj poza barażami.
Pozdro!

EDIT/
Z zabix00
Wolałeś w mało elegancki sposób zakwestionować typ, a mogłeś spróbować przeczytać ze zrozumieniem jeszcze raz to co napisałem. Skupiłeś się na moim nieco ironicznym wpisie o walce z federacją, a kompletnie pominąłeś fragment o bólu fizycznym. Nicki ma ogromne problemy z nogą - co można było zobaczyć tydzień temu - i robi tylko dobrą minę. Ugranie 9-10 punktów dające TOP 6 w jego przypadku jest bardzo wątpliwe mając dodatkowo za przeciwników innych "dunów" lubiących kąsać siebie nawzajem.

Wybrałeś jednak "HE HE - szki". Patrząc tylko na dwie ostatnie strony tematu - negowanie typów w ten sposób - to Twoje ulubione zajęcie. Niestety nie dajesz nic w zamian. Brak kontrargumentów powoduje brak możliwości polemizowania. Słabe to...

Mimo wszystko pozdrawiam i życzę zieloności
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
:sleep:
Pedersen TOP6 - NIE @ 1,84 STS

Tu zupełnie w drugą stronę. Nicki walczy już tylko z bólem nogi i federacją duńską. Nie w głowie mu jakieś SEC. Może na adrenalinie chcieć coś udowodnić, ale w jego przypadku może to kończyć się wykluczeniami, fuckami w stronę wieżyczki itp. Stawiam, że Dzik dzisiaj poza barażami.
Pozdro!
Hahaha ale grubo poszedłeś z tymi sugestiami, gruba przesada :D jeżeli nickiego nie będzie bolec nóżka, to wyobraź sobie jak dzisiaj będzie kąsać, a nie tu mi piszesz o jakiś federacjach ha ha

zeby nie robić spamu
Bewley-Smektala 1 typ 1.50. Smyk cały cykl tragedia, Bewley zaczynał od rybnika i uważam, ze bez problemu powinien pokonać Smyka, pod względem sprzętowym Bewley miażdży smyka tak samo jak w formie :)
 
A 342,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dzis ryzykownie poszedlem przeciwko Logaczowowi ktory jest po poteznym dzwonie w Rosji...
Logaczow-Lebiediew 2 kurs 2.33 sts

Lebiediew-Bellego 1 kurs 1.5 sts

Smektała-Logaczow 1 kurs 1.55 sts

Hansen-Bellego 1 kurs 1.85 Fortuna
Oraz ryzykownie under logaczowa 6.5 kurs 1.84 Fortuna oraz do dubla nadaje sie para Michelsen-Pedersen 1 kurs 1.35 sts
Dzis krótko...bo brak czasu sobota😉jestem ciekaw jak Łogaczow bedzie wygladac po tym upadku...
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zgadzam się całkowicie z typami A adams235. Do siebie dorzucam:
Piter poniżej 10.5 @2.20 Betclic
Holtanski powyżej 7.5 @1.74 Fortuna
Dudek poniżej 9.5 @2.20 Betclic

Krótko, bo piszę z telefonu a za chwilę zawody. Liczę tu na dwa plusiki. Niestety nie wierzę dziś że Piter będzie dziś wszystkich objeżdżał. Jeśli już to powalczy na dystansie i może do garażu wskoczy. Po takim kursie pobieram śmiało.
Rysiek cały czas ma ambicje, choć 47 lat na karku. Świetny sprzęt, dobrze znany tor, jeden z najlepszych zawodników zaplecza Ekstraligi. Może dziś sprawić niespodziankę, oby tylko nic nie odstawił.
Co do Dudka to wątpię w jego wielką mobilizację, linia strasznie nie jest wygórowana, typuje że pewnie te 7-8 oczek złapie, maks 9. Rybnik nie jest jego ulubionym miejscem. Dobry kurs, próbuję.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Uwaga na złodziejski buk Ewinner !!!!!!!!!!
W żużlu jeśli zawodnik dotknie taśmy ,to jeśli postawiliście na tego co dotnął taśmy macie zakład przegrany ,a jeśli daliście innego zawodnika np. tego co wygrał bieg -otrzymujecie ZWROT .Czyli przy jakiekolwiek taśmie w żużlu bukmacher robi zwroty i przegrane zakłady ,więc CZYSTE OSZUSTWO!!!!!!
 
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Dziś w Lesznie o godzinie 17:30 odbędzie się Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Pierwsze mistrzostwo w Karierze będę chciał zdobyć Bartek Zmarzlik, nie będzie to jednak łatwe z uwagi na to, że w formie życiowej/mistrzowskiej jest Maciek Janowski. Jednak ja postanowiłem skupić się na innej parze

Piotr Pawlicki - Paweł Przedpełski typ: 2 2,52 STS

Widzę, tutaj duże value w kursie, a szanse oceniam na poziomie 60 do 40 w stronę Pawła. Wiadomo Piter jeździ u Siebie jednak jak zobaczymy po tegorocznych występach nie jest to jakiś duży handicap [średnia domowa w tym sezonie 1,308] Dodatkowo po wczorajszym SEC-u może być trudno o regeneracje jeśli chodzi o psychikę [Brak Medalu, Brak przepustki do GP na rok 2022] Paweł natomiast jedzie jeden z lepszych jak nie najlepszy sezon w Ekstralidze będzie to chciał potwierdzić dziś. Był blisko zdobycia Złotego Kasku w Zielonej Górze. Taśma w ostatnich pozbawiła go zdobycia tego trofeum. Uważam się dziś powinien powalczyć o jeden z Medali, natomiast Piotra widzę poza czołową 6-stką dzisiejszych zawodów
 
S 72

skuwerx

Użytkownik
Uwaga na złodziejski buk Ewinner !!!!!!!!!!
W żużlu jeśli zawodnik dotknie taśmy ,to jeśli postawiliście na tego co dotnął taśmy macie zakład przegrany ,a jeśli daliście innego zawodnika np. tego co wygrał bieg -otrzymujecie ZWROT .Czyli przy jakiekolwiek taśmie w żużlu bukmacher robi zwroty i przegrane zakłady ,więc CZYSTE OSZUSTWO!!!!!!
To serio czyste oszustwo, masakra...
 
T 1K

thomas850

Użytkownik
Uwaga na złodziejski buk Ewinner !!!!!!!!!!
W żużlu jeśli zawodnik dotknie taśmy ,to jeśli postawiliście na tego co dotnął taśmy macie zakład przegrany ,a jeśli daliście innego zawodnika np. tego co wygrał bieg -otrzymujecie ZWROT .Czyli przy jakiekolwiek taśmie w żużlu bukmacher robi zwroty i przegrane zakłady ,więc CZYSTE OSZUSTWO!!!!!!
Uwaga również na złodziejski buk efortuna !!!
Wczorajszy mecz wolfe wittstock -stal rzeszów zagrany handicap -8,5 który wszedł co zgodnie z ich regulaminem jak jest oficjalny wynik zaliczony to zakład pozostaje ważny to teraz rozliczony jako zwrot. Dodam że wiele razy wcześniej jak zakład na handi mi nie wchodził bo mecz się wcześniej skończył i drużyna nie zdążyła zrobić handicapu rozliczali oczywiście jako przegrany. To jest OSZUSTWO to jest ZŁODIEJSTWO i nic naprawde powiedzcie panowie nie da się z tym zrobić?? przecież to są oficjalne legalne w Polsce buki a jadą z nami jak chcą...
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dzisiaj Woźniak poniżej 9.5pkt kurs 1.75. Wysoka linia, za wysoka, zdecydowanie.

dzisiaj idę trochę for fun czyli Kasprzak Lampart typ 1 kurs 2.20. Liczę na przełamanie kasprzaka, on jest nieobliczalny tak wiec może ugryźć juniora i nawet Zmarzlika :D


Musielak-Fajfer 1 kurs 1.72. Wysoka forma toffika, jego tor, na pewno napsuje krwi rywalom. Fajfer krol jednego toru, Walczak, ale dzisiaj będzie się śmigał co najwyżej ze szczepanem hihi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom