>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2021 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
B 45,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Dzisiaj IMME 2021 a tu taka cisza ? Dlaczego nie ma za duzo zakladów nigdzie na Janowskiego ?

Odemnie Zmarzlik - Łaguta 1 1,50 ewinner

Zmarzlik bedzie chcial przejsc do histori i porz trzeci wygrac z rzedu . Wydaje sie ze szybkoscia ustepuje tylko Janowskiemu w tej chwili, na Motoarenie mozna walczyc wiec przy przegranych startach bedzie meczyc rywali aż zameczy. Artiom z kolei niby 4 srednia w lidze , bardzo solidny wystep na tle Torunian w ostatniej kolejce jednak dzis stawka zdecydowanie mocniejsza i jakos szczegolnie Rosjaninowi nie szlo w tych zawodach. Szanse wysoko oceniam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ale Dudka ktoś dosłownie przejechał w tygodniu w Szwecji.
No i co ? Dudek musi się pokazać, zwłaszcza ze lada moment będzie jechać walczyć o gp. Nie oszukujmy się, miskiwiak wyskoczył jak Filip z konopi w meczu Toruniem, ma dobre motory, ale technicznie odbiega dość mocno, taki Doyle, Sajfudinow będą go wozić jak małe dziecko. Ja złapałem po 1.70 już spad na 1.50
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Michelsen - Miskowiak 1 @1.50 bet365

Miskowiak najlepszy obecnie junior w Polsce. Bardzo dobry sprzet i jesli ma spasowane ustawienia z torem to moze wygrac z kazdym. W sumie powielam to samo, co napisalem o nim pod ostatnim meczem Leszno - Czestochowa. Chlopak ma papiery na jazde ale musi popracowac jeszcze sporo bo bardzo ciezko mu wyprzedzac po trasie. Stawka zawodow mocniejsza niz w GP wiec przed nim nie lada wyzwanie i jak dla mnie ,to nic wielkiego nie pokaze. Jako przeciwnik H2H Michelsen , ktory naprawde imponuje forma. Prawdziwy lider zespolu z Lublina , ktory potrafi wozic trojki na kazdym przeciwniku.
Jesli tylko nie przyjechal odbebnic zawody i przetestowac sprzet to nie widze argumentu czemu mialby ten pojedynek przegrac.

Wiadomo jak bywalo w ostatnich latach z tymi zawodami , niektorzy nie podchodzili serio wiec ze stawkami tez nie szalejcie, bo mozna wpasc na mine.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
furman19 928

furman19

Użytkownik
Dudek v Michelsen 1.75 sts ✅
Madsen v Holder 1.5 wycofał sie po pierwszym biegu
Pierwszy typ na fenomenalnego Duńczyka który w Bydgoszczy pokazał sie świetnie. Dla mnie najszybszy na dystansie, widać ze trafił z sprzętem. Mnie wciąz Dudek nie przekonuje, wygrał swój pierwszy bieg z Pawlickim na dystansie ale potem potrafił przyjechać za Thorsell'em .Do tego w lidze Michelsen ostatnio świetny występ i widze jego wyżej, rano kursy były odwrócone 2.1 mozna było łapac na Duńczyka .

Drugi typ na Madsena, przez cały turniej w Bydgoszczy dla mnie się męczył, punkty wyrywał na trasie. W Bydgoszczy mocno sie poobijał w ostatnim biegu, mimo to potrafił podejsć jeszcze raz do biegu i ograć Pawlickiego. W najwazniejszych momentach Dunczyk nie zawodzi . Widze go dzis w finale, zauważyłem ze mlody Holder ostatnio ma problemy na swoim torze, lepiej jezdzi na wyjezdzie.

Uważajcie z graniem na Janowskiego , na instagramie wrzucił film i pokazał spuchniętą dłoń i to lekarz przed zawodami podejmnie decyzje, moze być tak ze wystartuje jeden raz i sie wycofa z zawodów.
 
Ostatnia edycja:
B 45,5K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Ja w Dudka dzisiaj nie wierzę, ma tak przeplatany sezon nawet na swoim obiekcie w Zielonej Gorze , dzisiaj stawka mocna bardzo, nie wierze nawet w przypadek ze zajmie 10 miejsce po zasadniczej pojedzie w barazu i z Niego awansuje. Dudek 0 Michelsen i Dudek -Vculik wydaja mi sie dwie dwojeczki
 
K 952

korfelo2@

Użytkownik
Cześć Wszystkim!!! Moje trzy typy na dzisiaj na IMME : A.Łaguta - Kołodziej typ 1 kurs 1,65 ⛔Forbet , drugi typ: Vaculik- Sajfutdinov typ 1 kursy 1,55 Forbet, ⛔i Michelsen- J.Holder typ 1 kurs 1,60 Forbet, ✅dzisiaj niestety szybkie typy bez analizy. Zieloności 😊 ( niestety nie udało się trafić, niby człowiek wiedział że zawody o pasek od spodni ale obstawił 😊 Vaculik testował i jeździł jak na rowerze... rekreacyjne 😉
 
Ostatnia edycja:
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Uważajcie z graniem na Janowskiego , na instagramie wrzucił film i pokazał spuchniętą dłoń i to lekarz przed zawodami podejmnie decyzje, moze być tak ze wystartuje jeden raz i sie wycofa z zawodów.
Janowski OUT

Cześć Wszystkim!!! Moje trzy typy na dzisiaj na IMME : A.Łaguta - Kołodziej typ 1 kurs 1,65 Forbet , drugi typ: Vaculik- Sajfutdinov typ 1 kursy 1,55 Forbet, i Michelsen- J.Holder typ 1 kurs 1,60 Forbet, dzisiaj niestety szybkie typy bez analizy. Zieloności 😊
Jack jedzie u siebie. Ostatnio nie wyglądał dobrze, ale własny tor to jakiś atut jest.
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dudek awansuje do finału @4.50 STS

Mocno przesadzony kurs na Patryka według mnie. Co prawda Duzers poobijany, ale nie przeszkodziło mu to w osiągnięciu dobrego wyniku w SECu u tylko pech odebrał mu finał. Uważam, że dziś może namieszać. Tym bardziej, że Patryk w tym sezonie zawodnik "zerojedynkowy". Albo jedzie super wożąc Zmarzlika na plecach, albo kończy poza dziesiątką w eliminacjach do IMP. Ostatnie jego starty to jednak delikatna stabilizacja. Złośliwi mogą powiedzieć, że pomógł dzwon w Szwecji i kto wie, może faktycznie coś w tym jest. Jedno jest pewne. Zawodnika Falubazu stać dziś na dobry wynik, od początku sezonu ciągnie zielonogórzan, indywidualnie też wygląda dobrze, choć jak już pisałem z kilkoma wtopami. Stawiam dziś na jego mocną stronę, bo jednak IMME to dość prestiżowe zawody i każdy chce tu dobrze pojechać. Ze stawki wypadł Janowski, czyli praktycznie pewniak do czołówki. Oprócz Patryka główną rolę pewnie odgrywać będą Zmarzlik, Madsen, czy Doyle. Duzers ze wszystkimi jest w stanie wygrać. Ważny będzie początek, a ten Dudek ma obiecujący, bo jedzie w pierwszym starcie z Przedpełskim, Jackiem Holderem i Cierniakiem, więc "dwójka" to obowiązek, a "trójka" powinna go nakręcić.
W zeszłym roku mój faworyt w Toruniu skończył na czwartym miejscu, mam nadzieję, że dziś będzie lepiej, a przynajmniej tak samo.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dla mnie to wszystko jest przesadzone, jeżdżą tam gdzie im pasuje, zobaczycie jutro dudka, zesra sie żeby być w gp. Coraz mniej mnie to wszystko interesuje, nie w ta stronę idzie sport co trzeba.. ja zawieszam kołek, szkoda kasy, a przede wszystkim nerwów i czasu
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Dla mnie to wszystko jest przesadzone, jeżdżą tam gdzie im pasuje, zobaczycie jutro dudka, zesra sie żeby być w gp. Coraz mniej mnie to wszystko interesuje, nie w ta stronę idzie sport co trzeba.. ja zawieszam kołek, szkoda kasy, a przede wszystkim nerwów i czasu
Skoro masz tak zawsze plakac nad swoimi przegranymi "betami dnia" ,to moze i dobrze zawiesic na kolek.
Po co mial sie zabijac w turnieju , ktory po prostu musial odbebnic ? Rownie dobrze mogl objechac wyscig i stwierdzic, ze jeszcze odczuwa skutki ostatniego wypadku , spakowac sie i do widzenia.
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis mało popularne eliminacje GP
Z tego co kojarze wychodzi 4 zawodników tylko,wiec nie czarujmy sie od 12 biegu polowa zawodnikow jedzie o nic...i wedlug mnie jest kilka ciekawych typów
Hansen-Woelbert 1 kurs 1.52 sts

Woelbert-Berge 2 kurs 2.13 sts

Michailow-Smolinski 1 kurs 2.13 sts
Serio Martin sie jeszcze w to bawi?tu stawiam poprostu na wiek i ambicje...do tego trudny techniczny tor...
Gram przeciwko Woelbertowi z racji tego ze bardzo trudny zestaw biegow na poczatku a latwy dopiero 5 gdzie mysle ze bedzie po herbacie juz...
Oczywiscie jest pare jeszcze fajnych par ale kursy sa tragiczne a tu sie trzymaja jeszcze wiec trzeba próbować
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Dzisiaj w Zielonej Górze odbywa się finał Złotego Kasku. Start godzina 19:00, transmisja TV nSport+ od 18:45.

Lista startowa za SF:

1. Jarosław Hampel (Speedway Lublin SA)
2. Paweł Przedpełski (KS Toruń SA)
3. Janusz Kołodziej (Unia Leszno SSA)
4. Gleb Czugunow (WTS SA Wrocław)
5. Tobiasz Musielak (Wilki Krosno SA)
6. Mateusz Tonder (ZKŻ SSA Zielona Góra)
7. Maciej Janowski (WTS SA Wrocław)
8. Wiktor Lampart (Speedway Lublin SA)
9. Piotr Pawlicki (Unia Leszno SSA)
10. Jakub Miśkowiak (Włókniarz Częstochowa SA)
11. Szymon Woźniak (Stal Gorzów Wlkp. SA)
12. Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów Wlkp. SA)
13. Patryk Dudek (ZKŻ SSA Zielona Góra)
14. Bartosz Smektała (Włókniarz Częstochowa SA)
15. Dominik Kubera (Speedway Lublin SA)
16. Piotr Protasiewicz (ZKŻ SSA Zielona Góra) - "dzika karta"
17. Kacper Woryna (Włókniarz Częstochowa SA) - rezerwa
18. Mateusz Cierniak (Speedway Lublin SA) - rezerwa

Ze swojej strony zagram:

Janusz Kołodziej zwycięstwo @ 6,75 STS

Janusz Kołodziej miejsca 1-3 @ 2,15 STS II miejsce 11+3 (0,3,3,3,2)3


Krótko bez zbędnego rozpisywania bo typ żaden pewniak i wielkiej filozofii pod niego doprawiać nie będę. Koldi jest w gazie, II miejsce w ostatnim IMME, trzecia średnia w Ekstralidze. Do tego turniej Złotego Kasku mu służy. Jest najbardziej utytułowanym jeżdżącym jeszcze zawodnikiem w historii tego turnieju. Zdobył łącznie 7 krążków w tym 3x stawał na najwyższym stopniu podium.
Wiadomo, że tu jeden defekt, taśma czy upadek - albo mikro ruch przeciwnika i przerwany wyścig- itd i po typie, ale kurs jest na tyle kuszący, że pobieram.

Pozdro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 210

boozy

Użytkownik
Podobno jednak pojadą dzisiaj. Jeśli tak, to ja bym jednak szukał czegoś przeciwko zawodnikom, którzy jadą któreś tam już zawody w krótkim czasie. Wczoraj było widać oznaki zmęczenia u kilku zawodników jak Michelsen, Milik czy Musielak. Nie mówię o Thomsenie, Lagucie czy Thorsellu, bo tu chodziło o trudy podróży tylko, a ja myślę o całokształcie, czyli eksploatacji sprzętowej również. Przeciwko komu moim zdaniem warto czegoś poszukać?
Przedpełski, Kołodziej - trzecie zawody w ciągu 4 dni
Pawlicki jeśli pojedzie i być może Dudek, choć on jednak na swoich śmieciach, więc zastanowię się jeszcze - odpowiednio czwarte i piąte zawody w ciągu 6 dni
Musielak - trzecie zawody trzeci dzień z rzędu.

Wypoczęci powinni być Czugunow, Smyk, Miśkowiak, Woryna, Protasiewicz i Tonder. Niby żaden poza Miśkiem w jakiejś szczególnej formie nie jest, ale czy Woźniak oblatujący wczoraj Michelsena był? A jednak zmęczenie dało znać o sobie.

Jeśli cokolwiek z tych zawodów to tylko przeciwko zmęczonym i na wypoczętych, tak uważam :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Bartoch - Paluch
Typ -2
Kurs 2.52 Zwrot czyli młody Oskar jeszcze odczuwa skutki upadku w Gorzowie

Zapewne w chwili dodania tego postu takiego kursu juz nie będzie ale taki mamy urok. Biorę dziś pod lupę w/w parę Nikodema z Oskarem. Młody Nikodem tylko z nazwy bo żużlowo 20 lat to junior pełną parą i powoli kończy ten wiek i nie chce być złym prorokiem ale raczej zawodową przygodę z zużlem. Jeszcze tylko rok. W okresie juniorskim nie osiągnął niczego po prostu był juniorem jednym z wielu.

Obok niego zawodnik, którego zobaczymy na torach "legalnie" za równy rok czyli wtedy kiedy Nikodem będzie schodził z 1 stron Bydgoskich gazet:), to szmat czasu ale myślę że z korzyscią będzie mógł przepracować ten rok w takich zawodach. Oskar ma dużo więcej niż jego rówieśnicy tzw (młode wilki jak Ratajczak czy Karczewski). On posiada dobre zaplecze, talent i rodzinę żużlową która nie puściła syna na trenning masz i jedź a tata idzie do pracy na 7 tylko otoczyła go tym co ma najlepsze oddając się jemu i skupiając tylko na nim. Piotr Paluch zadbał by w klubie Oskar miał kraine mlekiem i miodem płynącą. Coś ala Mati Cierniak w Tarnowie czy Jakub Miśkowiak z wujaszkiem w Częstochowie. Żużlowe rodziny to duży handicap na starcie. Posiadają czasami wiekszą wiedzę doświadczenie znajomości i sponsorów jak i wkład własny. Dzieci klanów rodzinnych są żużlem od kołyski dzieci z rodzin nieżużlowych od 8--9 roku życia. Tata z przeszłością żużlową z synem spedzą czas warsztacie, u tunner, na zawodach etc niż na placu zabaw oblewając dziewczynki wodą. Tata nie żuzlowy na tym placu zabaw myslał co z niego będzie a tata żuzlowy od początku zdawał sobie srpawę że to będzie żużlowiec Oprócz tego co powyżej Oskar ma coś więcej - ma po prostu chłopak talent

Na przeciwko niego dośc ubiogi krewny z powyższej rodziny nie żużlowej i ja tutaj nikogo nie dyskredytuję po prostu jest im ogromnie ciężej wyjśc na szczyt. Nikodem który jest zawodnikiem na 1-2 pkt w lidze na dośc marnym wizualnym poziomie, choć ostatnio w DMPJ u Bartocha coś drgneło i jakis mały prorgrees jest ale dalej to punkty zdobywane na beztalenciach czy trupach.nie ma przelożenia na punkty w lidze czy imprezach rangi MIMP i tym samym zostaje status quo jako słaebo juniora. W ostatnim DMPJ Paluch zdobył 5 punktów 3,2 w w n/s zaliczając dwa upadki, ale myślę że tu działa głowa i młodzieńcza fantazja wraz z wymagającym gorzowskim torem. I właśnie ten występ zaliczam jako atut w typie. Tatuś wraz być może nawet z Panią Julią mogli popracować nad głową młodego i jeśli potrafi wyciągnie z tego wnioski. Nikodem w tych zawodach w 5 startach miał 6 pkt z czego 2 punkty dostał za darmo. Dziś jego handicapem jest tor, ale czy w tej kategorii wiekowej tor ma znaczenie? śmiem wątpic na takie zawody nie zwraca się uwagi na to jak go przygotwać wiec jadą na tym co jest. a sama geometria owalu może być tylko jednym minusem w tym typie. To dla Oskara będzie nowośc ale jak każdy tor.

Reasumując Talentem Sprzetem Zapleczem Rodziną Oskar demoluję Nikodema. Bartoch ma przewagę toru ale czy aż taka by wyjściowy kurs brzmiał 2.52 na 2-3 juniora Bydgoszczy? Śmiem wątpić. Co więcej w typie jeśli nie bedzie kontuzji zawodnicy najprawdopodobniej spotkają się ze sobą 2- krotnie czyli raz w zasadniczej i ostatni raz w biegu 19 gdyż twierdzę że Bartoch będzie lepszy od asów jak Gąsior Głogowski a Oskar od Ralcewicza i Pytlewskiego. Więc dużo w jego własnych rekach a niepowodzenie lub darmowe punkty Nikodema odrobi w bezpośrednim starciu.

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
B 210

boozy

Użytkownik
DMPJ w Rybniku

Grzelak K. - Grzelak KM 1 @ 1.42 obecnie, było przed chwilą po 1.5

to jakiś żart, to są zawodnicy z dwóch różnych planet. Wczoraj obaj mieli po 7 punktów, ale Grzelak z Zielonej Góry miał 2 trójki bo jechał sam, bez rywali. 10/10 do dubla, trebla.

 
Ostatnia edycja:
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Ostra impreza musialabyc wczoraj u jednego z buków😉biorę z pocałowaniem ręki...😉
Szostak-Anslevicius 2 kurs 2.46 sts

Szostak-Zielinski 2 kurs 2.8 sts
Czemu tak?hmm w zasadzie jedno trafienie na ktore licze da mi niewielki zysk i na to licze mocno,kursy wysokie a jak dla mnie to 50na50 zdarzenia sa...to zawody mlodziezowe tu moze zdarzyc sie wszystko....gdyby to byly zawody w PL to bym tego nie gral,ale na neutralnym torze zagranica szanse sie remisuja wedlug mnie plus jednak obycie na zupelnie obcych torach po stronie Łotysza plus staż Zielinskiego w elidze pozwalaja wierzyc tu w sukces przynajmniej na 1 zdarzeniu...kursy za chwile pewnie polecą😉zobaczymy...licze na 1 trafienie😉
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom