>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2021 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Przecież wedle SyFy to Wiktor miał 10 pkt a Alan 9 więc nad czym tu debatować ? Chyba że jest tam jakiś błąd
Tam w 19 był upadek na ostatnim łuku sędzie zaliczył wynik Denisowi ale na speedway news wisi, że to Szczotka przywiózł 2 pkt a nie Denis. Tak czy siak Wiktor miał więcej 3 i pokonał Alana w bezpośrednim. Juroszek jak zwykle próbuje urwać gdzie może :D
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
DMPJ
Grzelak - Dul [email protected]
Mateusz już od kilku wyścigów pokazuje w Orle, że Adam Skórnicki nie pomylił się co do niego i konsekwentnie na niego stawia. Zanim ostatnio bardzo dobry występ w Bydgoszczy gdzie przywiózł 5 pkt. Grzelak u siebie jednak umiejętności po stronie Łodzianina.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
DMPJ
Grzelak - Dul [email protected]
Mateusz już od kilku wyścigów pokazuje w Orle, że Adam Skórnicki nie pomylił się co do niego i konsekwentnie na niego stawia. Zanim ostatnio bardzo dobry występ w Bydgoszczy gdzie przywiózł 5 pkt. Grzelak u siebie jednak umiejętności po stronie Łodzianina.
Możesz rozliczać:) i inni co pograli. Grzelak po defekcie w 1 wyścigu nie ma na czym jechać i wycofał się z zawodów. Ale na torze się pojawił więc piekny bet:)

Przecież wedle SyFy to Wiktor miał 10 pkt a Alan 9 więc nad czym tu debatować ? Chyba że jest tam jakiś błąd
No właśnie po to były dywagację i debaty bo były różne wyniki. Koniec końców siedzi
 
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Sts miał w ofercie kto więcej punktów. Liczą wszystkie punkty czy tylko pierwszych pięć startów, bo niektórzy startują po 6 razy?
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Dziś czekam na ofertę do MEJ Par do lat 19 juniorskie zawody to dobry sposób na zarobek
Napisałem na czat sts o dodanie do oferty jak komuś się nudzi to proszę o wsparcie by wystawili na to zdarzenie kursy, gdyby ktoś zauwarzył ofertę to proszę o informację.
 
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Półfinał IMP Krosno:

M.Cierniak - W.Lampart (kto lepszy) 2,13 STS ✅
Ja bym kursy wystawił odwrotnie. Lampart jest dla mnie lepszym i pewniejszym zawodnikiem, do tego bardziej doświadczonym od swojego kolegi z drużyny. Może STS kierował się tym, że Mateusz startował u nas w zeszłym roku jako gość, ale nie uznawałbym tego za jakiś znaczący handicap, bo Wiktor zawsze lubi się ścigać na torze w Krośnie i notuje tutaj dobre rezultaty. Zdecydowanie idę w stronę Lamparta tym bardziej po takim kursie, pewnie będzie spadał znając ofertę na żużel u tego bukmachera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +26
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Półfinał IMP Krosno:

M.Cierniak - W.Lampart (kto lepszy) 2,13 STS
Ja bym kursy wystawił odwrotnie. Lampart jest dla mnie lepszym i pewniejszym zawodnikiem, do tego bardziej doświadczonym od swojego kolegi z drużyny. Może STS kierował się tym, że Mateusz startował u nas w zeszłym roku jako gość, ale nie uznawałbym tego za jakiś znaczący handicap, bo Wiktor zawsze lubi się ścigać na torze w Krośnie i notuje tutaj dobre rezultaty. Zdecydowanie idę w stronę Lamparta tym bardziej po takim kursie, pewnie będzie spadał znając ofertę na żużel u tego bukmachera.
I kursy momentalnie na odwrót zmienili!!!!!!
 
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Screenshot_20210609_122555.jpg

To jest mój kupon zagrany o 10:29 4FUN i dla większych emocji na stadionie. Minęły 2 godziny i teraz odpowiednio kursy:

1.18 -> 1.15
1.42 -> 1.20
2.13 -> 1.57
1.62 -> 1.42
1.57 -> 1.50
1.84 -> 1.70

W tym momencie jakbym zagrał za taką samą stawkę to wygrana wyniosłaby 345 zł. Kocham STS......
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Pokaż załącznik 9196

To jest mój kupon zagrany o 10:29 4FUN i dla większych emocji na stadionie. Minęły 2 godziny i teraz odpowiednio kursy:

1.18 -> 1.15
1.42 -> 1.20
2.13 -> 1.57
1.62 -> 1.42
1.57 -> 1.50
1.84 -> 1.70

W tym momencie jakbym zagrał za taką samą stawkę to wygrana wyniosłaby 345 zł. Kocham STS......
W życiu to nie wejdzie, Max 2 ako przy takich turniejach
Ja od siebie dodam
Gomolski protas 2 kurs 2.02. Protas w imp zawsze coś jedzie, taki paradoks ..
Pieszczek- Kowalski 1 kurs 1.50. Dwójka slabiakow. Pieszczek powinien powalczyć, Kowalski miał problem z wygraniem Biegow w juniorce
 
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Ja dziś wyslałem kilka kuponów. Nastawiam się głównie na wyższe kursy:

Polis - Kowalski 2 2.13 (sts) 7/10

Uważam, że zdecydowanie za dużo. Kowalski regularnie startuje w DMPjach, do tego jedzie jako gość. Rok temu jeździł jako gość własnie w Krośnie i ten tor nie jest mu nieznajomy. Polis w zasadzie mało startów w lidze - trenował i startował głównie w Opolu. Formy za wysokiej nie ma i kurs zdecydowanie za duży.

Tonder - Gomólski 2 2.52 (sts) 5,5/10

Jakbym 2 tygodnie temu zobaczył tą parę i taki kurs pukałbym się w czoło. W tym czasie Tonder pojechałznakomicie w Opolu 1/4 IMP, a do tego rewelacyjniewyszlu mu dwa mecze ligowe na własnym torze. Trafił z szybkim silnikiem, bazuje na dobrym starcie i jazdą jedną ścieżką. Gomólski z kolei dobra forma od poczatku sezonu. Jedzie na torze, na którym się wychował. startował tam nie tak dawno w 1 lidzei pojechał tak:

1 Liga: Aforti Start Gniezno vs ROW Rybnik (8 kolejka)(2*,1*,3,2,3) 12+2


Poza tymi dwoma głównymi typami za mniejsze stawki dorzucam:


Piotr Pawlicki-Przedpełski 2 2.01
Fajfer - Miśkowiak 2 2.01

Tutaj bazuje na grze na zawodników, którzy są obecnie w rewelacyjnej formie.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Nic dziwnego na ruchy kursów podczas kursów żużla. Oddsmarkerzy do tej dyscypliny traktują ją bardzo słabo. W dużej mierze bierze się to z małej wiedzy i mało popularnej bukmachersko dyscypliny sportu. Przykłady z przyszłości można mnozyć bo ileż to dawniej było przypadków że liczyli wszystkie starty nie wiedząc że zawodnik może pojechać 7 razy. Kto grał kiedyś w Tobecie to wie i pamięta jakie to były finansowe żniwa.

Dziś sytuacji przez regulaminy uległa poprawie ale babole dalej są dodawane choćby w niższych ligach gdzie według mnie kursy wystawiane są na podstawie awizowanych składów. Ostatni przypadek Witstock gdzie wisiało po 3.0 potem poszła informacja o Kvechu i spadło najmniej do 2.00 jednak finalnie Pan Odds się obronił.

Buki to cwany człowiek i bacznie obserwuję zakłady swoich graczy. Kilka kuponów na dane zdarzenie zbija kurs niemiłosiernie. Więc nie ma czym się dziwić że większość typów po podaniu na forum idzie w obieg przez co mamy spadki kursów nie na podstawie bo buk zmienił zdanie w oszacowaniu szans, ale przez to że wpłynął na to ruch graczy na dane zakłady.

Powodzenia dziś dla wszystkich grających oby było w obu półfinałach jak najmniej upadków i jak najmniej NIESPODZIANEK bo to tylko obniży rangę żużlowego święta w Polsce czyli finału IMP
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
ja tak na szybko bo brak czasu
KROSNO: Tutaj nie ma tak łatwych typów ale Tobiasz Musielak jedzie u siebie, w tym sezonie jeździ naprawde dobrze więc tutaj moze powalczyć o zwyciestwo moim zdaniem.. Wiadomo to 1 liga ale czy wszyscy beda jechac na 100%? Myśle ze Kacper Woryna bedzie chciał sie pokazać,a forme ostatnio złapał w miare dobrą..Stawiałbym przeciwko Walaskowi.. czesto w takich zawodach oddaje i jedzie od niechcenia..a czy Oskar Polis taki slaby? Jak kolega wspomniał najlepsza średnia w ekipie a ma tam Jacoba Thorsella mocnego w tym sezonie + Kudriaszow takze rywali ma mocnych.. Zawodnik ma juz 25 lat i na pewno chce jeźdizic wyzej niz w 2 lidze.. a tak jeżdzać w lidze + dzis dobry wynik zagwarntuje mu moze jazde w wyzszej lidze..
takze polecam tutaj Woryna lepszy od Szczepaniaka(niby u siebie ale watpie ze pojedzioe dobrze) 1.6
Jamróg vs Walasek 1 1.77
Polis vs Kowalski 1 1.65
GNIEZNO:
Tutaj ciekawi mnie Oskar Fajfer.. ten sezon u siebie jeździ znakomicie.. ciezkich ma rywali ale moim zdaniem bedzie to czarny kon tych zawodów. Tonder znakomita forma. Miskowiak takze co chłop jeździ w tym sezonie nie mam słow..
Fajfer vs Kubera 1 1.71
Tonder vs Gomólski 1 1.62

tak na szybko pisałem bo brak czasu, powodzenia
 
Ostatnia edycja:
dx2 211,5K

dx2

Użytkownik
Wozniak awansuje do finalu (awansuje 7 zawodnikow) @1.7

Nie czuej sie specjalista, jak wielokrotnei powtarzalem, ale dalem taki zaklad. Czy ten Wozniak nie byl czasem indywidualnym mistrzem Polski, a chyba tez tam jeszcze neizle startowal w finalach, jesli mnei pameic nie myli.
Moim zdaniem przy takiej liczbie awansujacych powinie nsie tam znalezc. Nie umiem inaczej tego uzasadnic, ale wydaj mi sie to dobry zaklad.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom