>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2021 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dzis troche pod prad bo te zawody to loteria jak dla mnie...
Bewley w top 5 tak kurs 2.01sts
Ciezkie ma biegi ale kto ich nie ma,do tego w tym sezonie naprawde wyglada przyzwoicie jesli chodzi o sprzet a na tym torze sprzet i jego jakosc odegra glowna role ...
Bewley-Tarasienko 1 kurs 2.61 sts
Taki kurs to zal nie sprobowac,idzie masówka na Wadima ale licze ze po takim kursie uda sie trafic,nie sadze aby miedzy nimi byla taka przepasc....jedyny minus ze wadim konczy w 19 a Bewley w 20 imoze byc pewny awansu i odpuscic ostatni bieg...ale nic innego nie widze fajnego wiec wejde w to😉
 
Ostatnia edycja:
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Dobre wyniki w lidze spowodowane są myślę, pomocą Taia w temacie zaplecza sprzętowego. Oczywiście nie musi być to pewnik,lecz dzis zobaczymy co młody Brytyjczyk ma do zaoferowania :)
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Jak Panowie powyżej również nie mam wielkiego przekonania co do dzisiejszej Wielkiej Pardubickiej :cool:
Ale coś pod tą transmisje na Motowizji trzeba zagrać dla emocji.

Na ten moment próbuje taki Dubel :

SEC Challenge Pardubice

Patryk Dudek - Reszta Stawki Kto Lepszy ?

Typ : Reszta Stawki

W. Tarasienko A. Lebiediew Kto Lepszy ?

Typ: W Tarasienko

Kurs Ako 1.72

Bukmacher Forbet


Ciężkie zwody ale widzę to tak, awansuje 5 Rajderów Dudek na papierze jest najlepszy w stawce ale nie wiem czy szczególnie będzie zabijać się w tym układzie o wygraną. Także próbuje.

Tarasienko wygląda ostatnio bardzo dobrze Lebiediew także ale wyżej cenie sobie umiejętności Wadima. Jedno co jest troszkę niepokojące w tym typie to fakt że Panowie spotykają się już w 1 biegu ale powinno być Ok.

Alternatywnie można spróbować:

W. Tarasienko Top 5

Typ Tak

Kurs 1.45

Bukmacher Forbet
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hansen w oto 5 nie. Nie wiem co wy widzicie w tym Hansenie, ale po wczorajszych zawodach nie widzę go wgl w top 5.
Tarasienko-Bewley 2 kurs 2.70. Dla mnie Bewley czarny koń, wadim nie gubi punktów tylko u siebie. Stawka dość wyrównana.
 
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Hansen w oto 5 nie. Nie wiem co wy widzicie w tym Hansenie, ale po wczorajszych zawodach nie widzę go wgl w top 5.
Tarasienko-Bewley 2 kurs 2.70. Dla mnie Bewley czarny koń, wadim nie gubi punktów tylko u siebie. Stawka dość wyrównana.
Kolego a ty nie mylisz czasem Patricka z Madsem?
 
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Aspgren powyżej 5.5 pkt. (biegi 1-20)@1.75 STS
Nie mam dziś podobnych odczuć, jak reszta, ale również się podzielę swoimi przemyśleniami. Zawody w Pardubicach moim zdaniem mogą przynieść trochę zaskakujących rezultatów, specyficzny czeski tor, który nie jest łatwy i wielu zawodników ma tu problemy. Ja jednak pójdę w typy ambicjonalne i głównie opieram się na tym, jak będzie zależało zawodnikom na dobrym wyniku.
Najlepiej wygląda dla mnie na Aspgrena, który jest jedną wielką niewiadomą, choć ja go widziałem ostatnio w trójmeczu w Szwecji, gdzie na cztery starty wszystkie wygrał. Oczywiście stawka nie była oszałamiająca, jednak fakt, że zdobył w tych zawodach dwa oczka więcej niż Ljung jest już jakimś wyznacznikiem, bo dziś Pontus będzie miał wielu rywali na poziomie Petera, a linia naprawdę nie jest wygórowana. Dobry numer Aspgrena, który kieruje go na początku zawodów na wewnętrzne pola startowe, natomiast z biegiem zawodów zawodnik ten będzie się przenosił na starcie ku zewnętrznej jego części.

Dudek poniżej 11.5 pkt. (biegi 1-20) @2.22 STS
Lubię Patryka, jednak jakoś mi się nie wydaje, aby dziś był w stanie zabijać się o wygraną. Jak dla mnie miejsce Patryka jest w GP, nie SECU. Jakoś się jednak trzeba do największego cyklu dostać. Moim zdaniem Dudek dziś będzie miał ciężko przeprawę. Pod taśmąstanie z nagrzanymi pierwszoligowcami. Czy to Tarasenko, Łoktajew, Liebiediew, Łogaczow nawet Bellego, czy Thorsell. Wszyscy Ci jeźdźcy mogą zabrać punkty zawodnikowi Falubazu. Myślę, że obecnie dla Patryka to właśnie Zielona Góra jest miejscem na którym trzeba się skupić i wyciągnąć ten klub z dołka.

Bellego powyżej 7.5 pkt. (biegi 1-20) @1.70 STS
Linia do grania na Bellego, który trochę w tym sezonie w kratkę. Patrzę jednak na jego biegi i rywali no i te osiem oczek spokojnie powinien przywieźć nawet jeśli nie będzie w jakimś wielkim gazie. Myślę nawet po cichu, że David ma szansę na TOP 5 tej rywalizacji.
 
Ostatnia edycja:
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Dla mnie ten Bewley to ogórek. Kto ogląda mecze Sparty to widzi, że większość punktów wiezie dzięki kolegom z zespołu no i lata na sprzęcie Taja. Nie zdziwię się jak dzisiaj będzie poza 5.
Bewley poza top5 @1.75

Dorzucę jeszcze overek na Ivacica bo linia jest naprawdę przyjemna a dwukrotnie jedzie z emerytem z Czech, który będzie tu raczej maskotką niż realnym przeciwnikiem. Wystarczy tylko gdzieś jeszcze złapać punkcik. Słoweniec pod nieobecność Zagara jest mistrzem Slowenii, nie jest może jakimś wirtuozem ale ostatnio we Włoszech pojechał dobrze. Te 3 punkty powinien uciułać.

M.Ivacic over 2.5 [email protected] S sts DRAMAT
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 42,3K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Kolego a ty nie mylisz czasem Patricka z Madsem?
Też mi się tak wydaję :)

Hansen w oto 5 nie. Nie wiem co wy widzicie w tym Hansenie, ale po wczorajszych zawodach nie widzę go wgl w top 5.
Tarasienko-Bewley 2 kurs 2.70. Dla mnie Bewley czarny koń, wadim nie gubi punktów tylko u siebie. Stawka dość wyrównana.
Ja w Hansenie dziś widzę pieniądz, a co do wczorajszych zawodów w Niemczech to 7+2 na wyjeżdzie to nie taki zły wynik w wykonaniu Madsa Hansena a nie Patricka. Bez ataku:)

A deszcz nie zaskoczy, bo w prognozie troche sprzeczne informacje?
dx2 dx2 Tak to obecnie wygląda jak na obrazku. Myślę że zawody będa bo radar jakoś nie straszy a Pardubice to jeden wielki beton wiec ma w co lać.

Będzie transmisja na yt?
Oczywiście. Transmisja od 15:45 w Motowizja
oraz na YouTube

Format zaowdów to klasycznie 20 biegów bez zbędnych półfinałów, więc każda strata punktów to duża strata:)
 

Załączniki

Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Przepraszam chłopaki za moja pomyłkę. Jedni widza w Hansenie pieniądze, drudzy w Bewleyu. Powiedzieć ze to ogórek to dość mocno przesadzone.

odnosnie wczorajszego meczu w Niemczech Hansen pojechał mega słabo. Raz jechał w kontakcie a w następnym biegu nie wiedział co się dzieje
 
K 137

Karion22

Użytkownik
Przepraszam chłopaki za moja pomyłkę. Jedni widza w Hansenie pieniądze, drudzy w Bewleyu. Powiedzieć ze to ogórek to dość mocno przesadzone.

odnosnie wczorajszego meczu w Niemczech Hansen pojechał mega słabo. Raz jechał w kontakcie a w następnym biegu nie wiedział co się dzieje
Tylko, że Ty nadal piszesz o Madsie Hansenie, a nie Patricku z Ostrovii, który dzisiaj jedzie w SEC.. Chyba, że to ja czegoś nie rozumiem
 
Sándor Tihanyi 42,3K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Tylko, że Ty nadal piszesz o Madsie Hansenie, a nie Patricku z Ostrovii, który dzisiaj jedzie w SEC.. Chyba, że to ja czegoś nie rozumiem
Uspokajam wszystkich co grali mój typ. Dziś w zawodach występował Patrick hansen, wczorajsze zawody miał Mads Hansen i nigdzie to nie miało zwiazku z moją analizą.

K Karion22 To zapachniało polityką - Przeprasza za błąd ale dalej brnie w swoją pomyłkę
Post automatycznie złączony:

Oferta ciężka dzisiaj. Wybrałem jeden zakład A resztę spróbuje na live. Aczkolwiek wierzę w Bellego i liczę, że będzie w top 5.

Thorsell - Aspgren H2H [email protected] @ewinner pech niesamowity

Pontus to jedna wielka niewiadomo w tym roku. Liga szwedzka jeszcze nie ruszyła A chłop mogl się poscigac tylko towarzysko. W zimę musiał jednak ruszyć do pracy i dorabiać jako przedstawiciel handlowy. Wciąż bez angażu w polskiej lidze. Ma nadzieję na dobry start aby zachęcić kogoś do podpisu. Thorsell musiał zejść szczebelek niżej i podpisał kontrakt w Opolu Ale raczej nie ucierpiał na tym mocno finansowo. W Opolu jest klimat na awans i są do tego odpowiednie środki. Kolejarz od początku zaczął z buta i ma na koncie 2 wysokie wygrane a walny udział miał w tym Jacob i jego dwucyfrowki. Panowie w zeszłym roku zmierzyli się o mistrzostwo Szwecji górą był Jacob. Pontus ma mnóstwo problemów i musi się martwić za co kupić chlebek, więc i pewnie na sprzęcie mamy oszczędności. Jak się kończą oszczędności widzieliśmy po początku sezonu Madsena. Na moje w rytmie meczowym Jacob powinien na spokojnie wygrac ten pojedynek z mającym ogromne problemy Aspgrenem.
Czy aby na pewno zwrot? Według mnie liczy się klasyfikacja a w niej Thorssel był wyżej z uwagi na 2 trójki
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Uspokajam wszystkich co grali mój typ. Dziś w zawodach występował Patrick hansen, wczorajsze zawody miał Mads Hansen i nigdzie to nie miało zwiazku z moją analizą.

K Karion22 To zapachniało polityką - Przeprasza za błąd ale dalej brnie w swoją pomyłkę
Post automatycznie złączony:



Czy aby na pewno zwrot? Według mnie liczy się klasyfikacja a w niej Thorssel był wyżej z uwagi na 2 trójki
Masz rację ewinner rozliczył na plus🙂 Uff chociaż jeden plusik dzisiaj
 
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
Borowiak - Ralcewicz (DMPJ Zielona Góra) godz. 17 1 1.45 10/10 (sts)

Do dubla typ idealny. Mimo, że Borowiak pojedzie 4 razy to nie ma żadnego zagrożenia dla tego typu. Po pierwsze - Ralcewicz ma licencje od niedawna i nie potrafi jeździć. Taki Pytlewski to dla niego obecnie poziom nieosiagalny. Ralcewicz będzie robił tylko punkty na braku zawodnika z Poznania. Borowiak ma fajną sylwetkę, jest z leszczyńskiej szkółki i spokojnie będzie lepszy od Ralcewicza.

Tu wyniki z wczoraj. Dziś druga runda na tym samym torze w Zielonej Górze:


--------------------------------------------------------------------------------------

Drugi typ to: I uwaga tutaj widzę perełkę:

Kowalski (Częstochowa) - Michał Curzytek (Wrocław) godz. 16 2 2.80 8/10 (sts)

Zawody odbęda się na torze w Czestochowie. W kadrze Włókniarza na te zawody jest 5 zawodników: https://www.speedwaynews.pl/relacja-na-zywo/dmpj-8-runda-w-czestochowie-2021/

Dla gospodarzy te zawody o nic. Mają pewny awans do kolejnej rundy DMPJ i zapewne ich najlepsi juniorzy pojadą po 4 razy, a nie 5. Zwłaszcza, że jest rezerwowy Mencel, który zapewne zaliczy 4-5 biegów. Curzytek poza ewentualnymi 1-2 porażkami z miejscowymi powinien pojechać pod komplet. Typ spokojnie do wejścia - podstawą jest właśnie ta przynajmniej jedna zmiana Kowalskiego, myślę, że spokojnie do niej dojdzie.
 
Ostatnia edycja:
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Borowiak pojechał 5 razy! mimo 5 startów został pokonany przez Ralcewicza! W dwóch bezpośrednich pojedynkach Ralcewicz ten który nie potrafi jeździć, pokonał Borowiaka. Ponadto Oliwier we wszystkich biegach punktował!
mazinho87 dość tego farmazoniarstwa! wprowadzasz ludzi w błąd kolejny raz!
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Borowiak pojechał 5 razy! mimo 5 startów został pokonany przez Ralcewicza! W dwóch bezpośrednich pojedynkach Ralcewicz ten który nie potrafi jeździć został pokonał Borowiaka ponadto we wszystkich biegach chłopak punktował!
mazinho87 dość tego farmazoniarstwa! wprowadzasz ludzi w błąd kolejny raz!
Przyjacielu kontroluj bajerke to nie jest bank nikt Ci nie każe kłaść na te typy pieniędzy.
 
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Proponuje spuścić z krzyża niektórym, nikt nie jest nieomylny. To tylko motory, a jeden chce byc madrzejszy od drugiego i udaje wielkiego fachowca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom