>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2021 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Przeszperałem ofertę na dziś i znalazłem kilka ciekawych zakładów, nie chcąc popełniać błędów tak jak wczoraj chętnie posłucham opinii reszty kolegów.

Tonder - Bober H2H 1 @1,72 forbet forbet
Koza - Mroczka H2H 1@1,70 B betfan
Lampart - Jamróg H2H 1@2,15 B betfan
Cierniak - Trofimov H2H 1@1,57 B betfan
Szczepaniak - Jeleniewski H2H 1@1,60 B betfan
Woryna - Jamróg H2H 1@2,20 B betfan
Wojdyło - Łęgowik H2H 1 @2,00 B betfan

OPINIE?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Przeszperałem ofertę na dziś i znalazłem kilka ciekawych zakładów, nie chcąc popełniać błędów tak jak wczoraj chętnie posłucham opinii reszty kolegów.

Tonder - Bober H2H 1 @1,72 forbet forbet
Koza - Mroczka H2H 1@1,70 B betfan
Lampart - Jamróg H2H 1@2,15 B betfan
Cierniak - Trofimov H2H 1@1,57 B betfan
Szczepaniak - Jeleniewski H2H 1@1,60 B betfan
Woryna - Jamróg H2H 1@2,20 B betfan
Wojdyło - Łęgowik H2H 1 @2,00 B betfan

OPINIE?
Jeleniewski podobni bardzo dobrze na treningach, wiadomo że to tylko treningi Ale jednak może zaskoczyć tym bardziej że walczy o miejsce w składzie.
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Woryna w Gorzowie ładnie, ale jednak to tylko jeden mecz póki co mu wyszedł. Jamróg ostatnio 14, lecz też jakoś pod formą. Kurs fajny,ale czy zachęcający? Koza vs Mroczka też mi się rzucił :)
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Długo kazali czekać w STS ale gdy już dali to wytknę im dwa błędy

Mroczka - Bober
Typ 1
1/4 IMP OPOLE
Kurs 1.84 Sprzetu resztki to i wynik mizerny

Artur kontra Bober, Sprzęt Artura kontra Bober. w Lidze w meczach jak dla mnie gołym okiem widać różnice. Mroczka walczy o punkty ale sprzęt i głowa nie zawsze pozwalają a Bober po prostu jedzie pomijam też fakt ze Oskar zazwyczaj ma w meczu łatwiejsze biegi. Gdzie haczyk w tym typie w takim razie? W finansach Artura, do portfela mu zaglądał nie będę, ale myślę, że mniejsza zdobycz punktowa o 1-3 pkt w lidze jest spowodowana, że zimą mało kto wierzył że będzie podstawowym zawodnikiem. Boberowi forma Woetina też spadła z nieba. Więc mamy dwóch żużlowców którzy mogli tak bardzo nie inwestować w sprzęt zimą i teraz mamy takie skutki jak w ligowych meczach. Bieda vs Bieda ale patrzę też na umiejętności a przy nich większe są u Artura.

Rolnicki - Stachyra
Typ 1
Kurs 1.84
Sts
1/4 IMP OPOLE Panie Dawidzie raczej do zobaczenia w tv niż na torze

Haczyk mamy taki ze Patryk wraca do ścigania.po tamtym średnim sezonie. Patryk po skoczeniu juniora to taki ligowy drwal swoje jedzie biedy nie ma szału też nie. Za rywala ma Stachyrę, który swoje najlepsze lata ma już za sobą i widać to po ostatnim zero punktowym dorobku. Zresztą Pan Dawid idzie w ślady Mirka Jabłońskiego i chyba widzi ze więcej zarobi za mikrofonem niż za kierownicą. Potencjał większy po stronie Patryka niż u zawodnika u schyłku kariery by dawać kursy po równo
Post automatycznie złączony:

Przeszperałem ofertę na dziś i znalazłem kilka ciekawych zakładów, nie chcąc popełniać błędów tak jak wczoraj chętnie posłucham opinii reszty kolegów.

Tonder - Bober H2H 1 @1,72 forbet forbet
Koza - Mroczka H2H 1@1,70 B betfan
Lampart - Jamróg H2H 1@2,15 B betfan
Cierniak - Trofimov H2H 1@1,57 B betfan
Szczepaniak - Jeleniewski H2H 1@1,60 B betfan
Woryna - Jamróg H2H 1@2,20 B betfan
Wojdyło - Łęgowik H2H 1 @2,00 B betfan

OPINIE?
Nawet jeśli Tonder wraca po kontuzji to Oskara powinien bić na głowę więc kurs zapewne zawiera klauzulę formy Mateusza po rozbracie. Koza Mroczka brałbym w ciemno Ernest potencjał ma gorzej ze sprzętem, ale to już pretensje do niego i całej Unii która za tunera ma Jacka Rempale który jest słaby.

Pary z Jamrogiem też brałbym w ciemno ostatnio jak i teraz uważam, że Kuba to ligowy grajek i nic poza tym. Solidny pracowity ale gdy już trzeba coś ugrać dla siebie to nie. Ponadto Lampart i Woryna to ekstraligowi gracze i ta różnica w sprzęcie może być widoczna tym bardziej, że Woryna coś tam z silnikami się dogadał.

Wojdyło Łegowik jak dla mnie nie do gry choćby z uwagi znajomości Toru Huberta. a pomimo najniższego kursu to para Szczepaniak Jeleniewski największą nie wiadomo i rywalizacja wewnątrz klubowa gdzie pewnie Jelen będzie chciał coś sobie i innym udowdnić
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
DMPJ Kto więcej punktów. Ciekawe zdarzenia mianowicie.

Żupiński - Gruchalski 1 2.13 S sts

Serio aż taki kurs wysoki na Żupińskiego?
 
Ostatnia edycja:
A 342,8K

adams235

Znawca - Żużel
Ja delikatnie napewno Stolp-Szulist kurs 1.47 sts do Turcji mi pasuje w dublu...😉
Napewno pogram Jeleniewskiego w jakiejs parze tylko musze cos znalezc😉
Jeleniewski over 6.5 kurs 1.84 sts to napewno😉
I zapewne cos pod Woryne w jakiejs parze...tylko malo czasu zeby sie przyjrzec...
Luzny typ Kolodziej under 12.5 sts kurs 1.84--czesto przy pewnym awansie zawodnicy odpuszczaja ostatni bieg i na to licze w tym przypadku😉
 
Ostatnia edycja:
A 342,8K

adams235

Znawca - Żużel
Moze dlatego ze nie zawsze jest czas zeby napisac analize... i czasami fajnie poznac zdanie innych...zreszta ktos wyzej napisal uzasadnienie z ktorym sie zgadzam sprzet przede wszystkim i starty ktorych Jamrog nie jest bogiem...

Jesli grasz Jamroga to super i fajnie...życzę zielonosci..po to jest forum zeby pisac...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Dokładnie o to chodzi, żeby była dyskusja, a nie, że wchodzi gość na forum pełen żalu i pisze: ten typ to nie wejdzie ja gram przeciwko. Chłopie masz jakiś problem ze sobą ewidentny. Pomodlę się za Ciebie
 
Otrzymane punkty reputacji: +230
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Jezeli dwójka zaowdnikow ma w tym cwiercfinale IMP rowna ilosc punktow to o miejscu decysuje liczba "trojek", bezposredni bieg czy robai bieg dodatkowy? Ktos moze wie?
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Przy równości punktów, o kolejności decyduje większa liczba pierwszych miejsc, a następnie - przy dalszej równej liczbie - kolejno: drugich, trzecich i czwartych; jeżeli jednak równość nadal utrzyma się, rozstrzyga ją wynik bezpośredniego spotkania zawodników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jezeli dwójka zaowdnikow ma w tym cwiercfinale IMP rowna ilosc punktow to o miejscu decysuje liczba "trojek", bezposredni bieg czy robai bieg dodatkowy? Ktos moze wie?
Tak na przyszłość bo to zależy...

Jeśli mówimy o klasyfikacji miejsc bez awansu lub z awasnem to wtedy liczone są najpierw trójki, potem dwójki, potem jedynki, zera i literki. Jeśli dalej remis bieg bezpośredni.

Jeśli równa suma punktów spotka zawodników z miejsc np 8,910 przy awansie 8 zaowdników pomiędzy nimi rozgrywany jest bieg barażowy o awans bez względu na ilośc zdobytych miejsc.
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
DMPJ dzisiaj w Toruniu.
A.Szczotka - W. Przyjemski więcej pkt 2@ 2.18 STS

Wiktor ma za sobą debiut w Bydgoszczy, oglądałem go na żywo ma chłop papiery na jazdę. Nie boi się i nie odpuszcza gazu w ciężkich momentach co pewnie nie raz go jeszcze zgubi ale na moje kurs mocno do grania. Szczotka jeździ tak jak wszyscy widzą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 72,5K

mazinho87

Użytkownik
Panowie powiedzcie dlaczego jest zwrot za to zdarzenie w sts:

Żupiński K. (TOR) - Lewandowski K. (TOR)
turniej w Toruniu/ uwaga : pod uwagę bierze się punkty zdobyte w pięciu pierwszych startach zawodnika
zwrot:01.06. 17:00


Sytuacja była taka, że Lewandowski nie wyjechał do pierwszego biegu i zosta ł wykluczony. Nastepnie wycofał się z zawodów. Czy to nie jest uczestnictwo w zawodach?

Pytam, bo wiem jeszcze jaki jutro zawodnik tak zrobi i chciałem ostro pograć, ale widzę, że nie bedzie to miało sensu, bo jest zwrot..
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Panowie powiedzcie dlaczego jest zwrot za to zdarzenie w sts:

Żupiński K. (TOR) - Lewandowski K. (TOR)
turniej w Toruniu/ uwaga : pod uwagę bierze się punkty zdobyte w pięciu pierwszych startach zawodnika
zwrot:01.06. 17:00


Sytuacja była taka, że Lewandowski nie wyjechał do pierwszego biegu i zosta ł wykluczony. Nastepnie wycofał się z zawodów. Czy to nie jest uczestnictwo w zawodach?

Pytam, bo wiem jeszcze jaki jutro zawodnik tak zrobi i chciałem ostro pograć, ale widzę, że nie bedzie to miało sensu, bo jest zwrot..
Zawodnik musi wyjechać na tor
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
DMPJ dzisiaj w Toruniu.
A.Szczotka - W. Przyjemski więcej pkt 2@ 2.18 STS

Wiktor ma za sobą debiut w Bydgoszczy, oglądałem go na żywo ma chłop papiery na jazdę. Nie boi się i nie odpuszcza gazu w ciężkich momentach co pewnie nie raz go jeszcze zgubi ale na moje kurs mocno do grania. Szczotka jeździ tak jak wszyscy widzą.
Jak razie + jeszcze nie masz bo STS kombinuję
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom