>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2021 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
M 74,8K

mazinho87

Użytkownik
Zieliński-Przyjemski 2 1.94 (sts) Srebrny Kask w Bydgoszczy

Przyjemski jedzie na swoim torze. Ma on ogromny talent, w lidze zadebiutuje za kilka dni, bo konczy 16 lat. W mlodziezowkach startowal i wygrywal seryjnie biegi. Dodatkowo jedzie na swoim torze. Zielinski ma ostatnio zadyszkę, na swoim torze nie zrobił punktu w lidze i nja tym torze, gdzie mozna posmigac po zewnetrznej, jego atut - start moze az tak się nie przydac. Wchodzę w taki kurs

Za mniejsza stawkę i mniej pewne od tego powyzej typu spróbuje:

Ratajczak-Żupiński 1 1.70

Gram tu głównie przeciwko Żupinskiemu, u ktorego cos sie nie dobrego dzieje i seryjnie przywozi 0 w lidze. Czym ten problem jest spowodowany?Nie wiem. Ratajczak to najwiekszy talent szkółki leszczynskiej, ostatnio pojeździł troche w DMPJ, z zawodów na zawody powinien robic postepy proporcinajlne do skali talentu. Ja próbuje grac tu młodszego z "papierami" na sciganie, a niżeli zawodnika, który ma jakiś problem mentalny i sprzetowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
No niestety tak to bywa Sadurski się wykluczył do konca zawodow ale przez to pozbawił Przyjemskiego 3 pkt i moze to przekreslic moj typ na podium
Sadurski - Żupiński
Typ 2
Kurs 1.84
STS
FINAŁ SREBRNEGO KASKU ( jozzy22 jozzy22 :):))

M mazinho87 to prawda Karol jest w tragicznej formie, ale ta tragiczna forma trwa w ekstralidze od początku. Jednak śmiem twierdzić, że to głowa a nie forma bo papiery na jazdę posiada. Dlatego dziś idę pod prąd takie zawody są idealne na odblokowanie się na przełamanie i nabranie wiary we własne możliwości. Rywala wybrałem godnego - średniego Krzysia co jedzie swoje i szału nie robi. Wyznacznikiem dla mnie jest Brązowy Kask, który wyglądał tak
Sadurski 8
Żupiński 7

Różnica niewielka jednak swojej szansy upatruję w tym ze Krzysiu Sadurski zdobył 8 pkt bo brązowy kask to młodsi i mniej doświadczeni rywale. Teraz żartów nie ma bo startuje czołówka naszej przyszłości. Jest na kim punkty tracić. Jakoś bardziej widzę Karola że powalczy z tuzami naszego podwórka niż Krzysia bo Krzyś jedzie jak dla mnie swojego maxa tak Karola musi się odblokować i pokazać swój talent.
 
Ostatnia edycja:
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
SREBRNY KASK

Panowie no talent to jedno ale jednak głowa, doświadczenia a przede wszystkim sprzęt to drugie. Chłop ma 15 lat łatwo się w takim wieku podpalić i szybko spalić zwłaszcza przed własną publicznością. Wydaję mi się, że ekstraklasowi zawodnicy to jednak inna półka, mogę się mylić ale idę w takie kursy bo zachęcają. Gram przeciwko młodemu zawodnikowi z Bydgoszczy i dodatkowo dorzucam pojedynek Denisa Zielińskiego z Bartkiem Kowalskim. Jestem fanem talentu Denisa a kurs niesamowicie kusi zwłaszcza w starciu z nic nie jeżdżącym w tym sezonie Bartkiem Kowalskim.
Kowalski- Zieliński 2 @3.34
Zieliński - Przyjemski [email protected]
Bartkowiak - Przyjemski [email protected]
Jasiński - Przyjemski [email protected]
Żupiński - Ratajczak [email protected]
S sts
 
Ostatnia edycja:
M 74,8K

mazinho87

Użytkownik
SREBRNY KASK

Panowie no talent to jedno ale jednak głowa, doświadczenia a przede wszystkim sprzęt to drugie. Chłop ma 15 lat łatwo się w takim wieku podpalić i szybko spalić zwłaszcza przed własną publicznością. Wydaję mi się, że ekstraklasowi zawodnicy to jednak inna półka, mogę się mylić ale idę w takie kursy bo zachęcają. Gram przeciwko młodemu zawodnikowi z Bydgoszczy i dodatkowo dorzucam pojedynek Denisa Zielińskiego z Bartkiem Kowalskim. Jestem fanem talentu Denisa a kurs niesamowicie kusi zwłaszcza w starciu z nic nie jeżdżącym w tym sezonie Bartkiem Kowalskim.
Kowalski- Zieliński 2 @3.34
Zieliński - Przyjemski [email protected]
Bartkowiak - Przyjemski [email protected]
Jasiński - Przyjemski [email protected]
Żupiński - Ratajczak [email protected]
S sts

Nie neguje typów, wszak to tylko sport. Akurat miałem okazję rozmawiać kilka razy z Przyjemskim po zawodach młodziezowych i chłopak jest bardzo stonowany, mentalnie przygotowany do ścigania. On zaliczył już sporo turniejów młodziezowych. W żużlu jest od roku, także wątpie by w grę wchodził jakikolwiek stres. Patrzać po ostatnich zawodach (gdzie w Bydgoszczy zrobił 12 trójek pod rząd!!!!) powinienmiec handicap w postaci dopasowania sprzętu. Ja dziś Przyjemskiego widzę spokojnie w TOP5, może nawet w TOP3 i będę na niego w sts-ie pobierał na live kursy na wygranie biegów.
 
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Dokładnie Wisla9110 Ratajczak Przyjemski oni nas jeszcze bedą cieszyć w przyszłości. A dziś to nie jest DMPJ a walka o medale i oko trenera. Tym bardziej ze w kilku zawodach zauważyłem, że o ile Wiktor w DMPJ jeździ bez podapalania się to już Ratajczakowi czasami brakuje doświadczenia i się podpala i dziś zarówno jeden jak i drugi może dziś przegrać jak i wygrać z każdym
Post automatycznie złączony:

Nie neguje typów, wszak to tylko sport. Akurat miałem okazję rozmawiać kilka razy z Przyjemskim po zawodach młodziezowych i chłopak jest bardzo stonowany, mentalnie przygotowany do ścigania. On zaliczył już sporo turniejów młodziezowych. W żużlu jest od roku, także wątpie by w grę wchodził jakikolwiek stres. Patrzać po ostatnich zawodach (gdzie w Bydgoszczy zrobił 12 trójek pod rząd!!!!) powinienmiec handicap w postaci dopasowania sprzętu. Ja dziś Przyjemskiego widzę spokojnie w TOP5, może nawet w TOP3 i będę na niego w sts-ie pobierał na live kursy na wygranie biegów.
I tutaj kolego pełna zgoda. Wiktor od małego jest odpowiednio prowadzony. I jest też mentalnie dobrze przygotowany. Jego tor i 30 punktów pod rząd w DMPJ robi wrażenie nie ważne z kim by nie jechał

Dlatego twierdze że prędzej Ratajczak zaliczy falstart niż Wiktor
P.S Nie mogę się doczekać 25 maja aby zobaczyć go na meczu z Łodzią:)
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Wiadomo Panowie macie lepszy research i doświadczenie ja po prostu widzę cyferki może czasem mnie to wywieźć w pole :) Aczkolwiek tymi kompletami to jednak bym się nie sugerował patrząc z kim tam jechał i było to dzień po dniu. Tak czy siak chłop ma talent, po prostu widzę value. No nic dowiemy się wszystko o 17, transmisji w tv nie będzię?
 
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Wiadomo Panowie macie lepszy research i doświadczenie ja po prostu widzę cyferki może czasem mnie to wywieźć w pole :) Aczkolwiek tymi kompletami to jednak bym się nie sugerował patrząc z kim tam jechał i było to dzień po dniu. Tak czy siak chłop ma talent, po prostu widzę value. No nic dowiemy się wszystko o 17, transmisji w tv nie będzię?
oczywiście takie turnieje to jak GP:)

Transmisję dla tych co mają YT przeprowadzi SABMARtv

Link do transmisji -

Dla tych co mają w ofercie kanał Motowizja - będzie na Motowizji
UPC kanał 516
Powodzenia każdemu:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Znajdę te zakłady na SK u jakiegoś zagranicznego buka? Albo czy w jakimś legalnym da się robić ako z H2H?
Na podstawie formy z ekstraligi dałbym też singla Lampart miejsce 1-3 @1.80 Betclic.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
W sts możesz łączyć h2h
Post automatycznie złączony:

Tak sobie jeszcze patrzę na biegi i idę tak
Przyjemski 1-3
Kurs 3,5
STS

Układ biegów bardzo przyjemny powinien zacząć od 3 (a raczej musi zeby typ miał szanse) potem nie ma biegów z 2 np potentatami z eligi. Osobno Miśkowiak nastepny bieg Lampart i w kolejnym Cierniak
Do wygrania raczej musiałby pokonać ich wszystkich a do podium może przegrać z w/w oczywiście nawet jeśli to żadne gwarancji nie ma ale kurs bardzo przyjemny na Przyjemskiego
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 71

whitered1920

Użytkownik
Dzisiaj Srebrny Kask w Bydgoszczy, na torze zrobionym zapewne pod Wiktora w dużej części. Wiktor to talent czystej wody. Młody, skromny, spokojny chłopak.
W Bydgoszczy nie ma na niego mocnych.
Dzisiaj sprawdzi się na tle ekstraligowych kolegów i czołówki polskich juniorów.

Bartkowiak kiepsko startował w Gdańsku w Brązowym Kasku, przegrał z większością dzisiejszych zawodników.
Faworyci dzisiejsi to Lampart, Cierniak, Miśkowiak.

Czuję, że Wiktor pokaże się z dobrej strony, będzie zaraz za podium.
Wiktor znając świetnie geometrię swojego domowego toru powinien łyknąć Bartkowiaka.


Przyjemski - Bartkowiak 1 1.45 Fortuna ❌
Wyjątkowy pech mojej drużyny. Najpierw Gała, teraz Przyjemski. Gdyby nie upadek Wiktor by miał zapewne tyle samo bądź więcej niż Bartkowiak. Oby na mecz z Łodzią się wykurował.


Miśkowiak świetna forma w Ekstralidze. Nie powinien mieć trudności wejść na podium w Bydgoszczy.

Miśkowiak 1-3 1.27 Fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Najbardziej zastanawia mnie kurs na Jasinskiego- Świdnicki 1 kurs 2.20. Moim zdaniem w lepszej formie jest jasinki, zwłaszcza ze fury ma dość dograne, świdnicki jedna 3 w Toruniu i jak na razie sezon na straty ..
Zupinski-Zieliński 2 kurs 1.85 to co jeździ zupinski przechodzi ludzkie pojęcie, jest beznadziejnie słaby. Zieliński naprawdę jak na razie dobry sezon i wie jak się ścigać. Zapewne jak dam na Zielińskiego to Zupinski zrobi 11 pkt .. taki sport. Życzę zieloności
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
SREBRNY KASK

Panowie no talent to jedno ale jednak głowa, doświadczenia a przede wszystkim sprzęt to drugie. Chłop ma 15 lat łatwo się w takim wieku podpalić i szybko spalić zwłaszcza przed własną publicznością. Wydaję mi się, że ekstraklasowi zawodnicy to jednak inna półka, mogę się mylić ale idę w takie kursy bo zachęcają. Gram przeciwko młodemu zawodnikowi z Bydgoszczy i dodatkowo dorzucam pojedynek Denisa Zielińskiego z Bartkiem Kowalskim. Jestem fanem talentu Denisa a kurs niesamowicie kusi zwłaszcza w starciu z nic nie jeżdżącym w tym sezonie Bartkiem Kowalskim.
Kowalski- Zieliński 2 @3.34
Zieliński - Przyjemski [email protected]
Bartkowiak - Przyjemski [email protected]
Jasiński - Przyjemski [email protected]
Żupiński - Ratajczak [email protected]
S sts
Szkoda, że Daniel był bardzo wolny dziś, szkoda. Co do Przyjemskiego to jednak miał trochę pecha w pierwszym biegu i ta powtórka. No ale główka słaba ten manewr w ostatnim biegu... Tak czy siak będą z niego ludzie ma 15 lat...
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Szkoda, że Daniel był bardzo wolny dziś, szkoda. Co do Przyjemskiego to jednak miał trochę pecha w pierwszym biegu i ta powtórka. No ale główka słaba ten manewr w ostatnim biegu... Tak czy siak będą z niego ludzie ma 15 lat...
Denis nie Daniel, tak w roli ścisłości. Cos ostatnio nie jedzie sprzecior Denisa. Mam nadzieję ze dzis ugra chociaż z chlopakami z Leszna
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ja próbuje dziś Tarasienko po 6.0 według mnie jest wstanie wygrać tam z każdym ;)
 
Sándor Tihanyi 44,5K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Wielka Pardubicka:) Ahoj!

Dziś lecimy z tym żużlem dosłownie bo tor w Pardubicach to istne lotnisko

Hansen - Jamróg
Typ Hansen
Kurs 2.13
Buk STS Lekko i przyjemnie dzieki taśmie na początku. Kuba to solidny ligowiec ale to wszystko

Krótko i na temat Nie widzę Kuby dziś z jego startami ala Miesiąc na torze gdzie liczy sie głównie start. Ponadto Hansen to ciekawy młody zawodnik którego bardziej może interesować sec niż Kubę, zresztą stawka jest taka że oboje musieliby wspiac się na wyzyny by być w top5

W ogóle Kuba w tym sezonie jakoś mnie nie przekonuję, owszem robi punkty tak jak się oczekuję, ale nie jest to zawodnik który gryzie tor a jakim jest np w porównaniu z nim Patrick
Post automatycznie złączony:

P.S Najprawdpodboniej nie zobaczymy dziś w stawce Kaia. Co mogło być do przewidzenia po czym jak wczoraj walczył z bólem, a nie rywalami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Oferta ciężka dzisiaj. Wybrałem jeden zakład A resztę spróbuje na live. Aczkolwiek wierzę w Bellego i liczę, że będzie w top 5.

Thorsell - Aspgren H2H [email protected] @ewinner jednak plus dzięki chłopaki :)

Pontus to jedna wielka niewiadomo w tym roku. Liga szwedzka jeszcze nie ruszyła A chłop mogl się poscigac tylko towarzysko. W zimę musiał jednak ruszyć do pracy i dorabiać jako przedstawiciel handlowy. Wciąż bez angażu w polskiej lidze. Ma nadzieję na dobry start aby zachęcić kogoś do podpisu. Thorsell musiał zejść szczebelek niżej i podpisał kontrakt w Opolu Ale raczej nie ucierpiał na tym mocno finansowo. W Opolu jest klimat na awans i są do tego odpowiednie środki. Kolejarz od początku zaczął z buta i ma na koncie 2 wysokie wygrane a walny udział miał w tym Jacob i jego dwucyfrowki. Panowie w zeszłym roku zmierzyli się o mistrzostwo Szwecji górą był Jacob. Pontus ma mnóstwo problemów i musi się martwić za co kupić chlebek, więc i pewnie na sprzęcie mamy oszczędności. Jak się kończą oszczędności widzieliśmy po początku sezonu Madsena. Na moje w rytmie meczowym Jacob powinien na spokojnie wygrac ten pojedynek z mającym ogromne problemy Aspgrenem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
adrianabch 2,2K

adrianabch

Użytkownik
Ja tak na szybko, Daniel Bewley ma bardzo łatwe biegi i moze namieszać.. Wadim wiadomo bedzie latał i mam nadzieje ze David Bellego tez pokaze klase i awansuje dalej..
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Ja dziś taki kuponik 4fun.
Bellego Jamróg 1
Thorssel Pontus 1
Wadim top 5
i dodatkowo zespoły które o coś jeszcze graja w ten Hiszpani, Real,Sociedad i Atletico!
Zużel wszyscy powyżej opisali węc nie ma co się rozpisywać,bo myślę podobnie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom