>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2020 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
1597478343805.png

Bez kombinowania - gram na tych, którzy aktualnie są szybsi, a kursy nie oddają tej przewagi. Janowski i Zagar od początku sezonu mocni, Komandos wczoraj latał i liczę, że dziś będzie podobnie. Piter ma ewidentnie jakieś problemy i te @1,84 to dla mnie typ dnia. Dudek mnie od początku sezonu nie przekonuje, dobre biegi przeplata słabszymi. Madsen chyba dalej w dołku, ostatnio niby 14 punktów w 6 biegach, ale nie wyglądało to tak nadzwyczajnie jak na początku sezonu. Z kolei Vacul po niepewnym początku w dalszej fazie sezonu jest jednym z najlepszych zawodników. Najmniej pewny typ, ale kurs mnie zachęcił do spróbowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
N 192

nikodem331

Użytkownik
Gram to co kolega wyżej + dorzucam Michelsen lepszy od Przedpełskiego @1,60 STS.
Bez jakiejś analizy, tak jak wyżej, różnica aktualnej formy....i nie - nie przemawia do mnie argument że Paweł zna tor w Toruniu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 32,5K

bosky

Użytkownik
Kazdy oczywiscie gra w sposob jaki uwaza za sluszny i nie mi oceniac, ale z wlasnych doswiadczen w zawodach indywidualnych polecam zamiast robic tasme, to skupic sie na jednym solidnym typie. Fajna obsada i dzisiaj jest kilku faworytow, wszystkie linie punktowe wydaja sie niskie, ale tak naprawde ktos na pewno potraci punkty.

Dlugo wahalem sie pomiedzy Zmarzlikiem, Grisza Laguta, czy niska linia na Zagara, aby ostatecznie zagrac:
Vaculik over 9.0 1.83 bet365
Martin od odejscia z Torunia jezdzi na Motoarenie bardzo solidnie (wygral Stali mecz w 2017, rok pozniej zrobil tylko 6, ale pamietajmy, ze pol roku wypadlo mu przez kontuzje, w 2019 znowu 12 "oczek".
Druga i chyba najwazniejsza kwestia, to obecna forma Martina. Maszynka do zdobywania "trojek".
Kolejna sprawa, to uklad biegow, gdzie na dzien dobry dostaje pole A i chyba najgorszy mozliwy bieg z Bartkiem, Madsenem i Matejem Zagarem. Cokolwiek wycisnie z tego biegu (a 1 pole na poczatku zawodow jest raczej niezle), to kolejne powinny byc juz duzo latwiejsze.
Jego numer startowy skomentowal rowniez "Cegla", jako generalnie bardzo lubiany przez zuzlowcow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Dodam tutaj, bo nie ma oddzielnego działu w sumie na takie mecze jak dzisiejszy

Woźniak vs Tarasienko @1,82

Tarasienko jeździ świetnie w drugiej lidze i całkiem nieźle w pierwszej, ale już pokazał w tym roku Kułakow czy Miedziński, że przeskok jest ogromny, a dziś zawodnicy głównie z ekstraligi. Fakt sporo zawodników może bawić się w testowanie sprzętu, ale jeśli chodzi o Szymka Woźniaka to myślę, że podwójnie nakręcony, żeby się dobrze pokazać. Raz, że miejsce w kadrze zawdzięcza "fochom" niektórym zawodnikom, a dwa jedzie na swoim domowym Bydgoskim torze przed własnymi kibicami, którzy wspominają go z wielkim sentymentem. Fakt 3 razy z Bartkiem, ale to moim zdaniem żaden argument, bo Wadim 3x Artiom i 1 raz Emil

Polecam też +6,5 Woźniaka . Ma na kim tracić, ale w 5 biegach ogarnie to na luzie.
 
Ostatnia edycja:
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis zawody w Pardubicach znalazlem 2 ciekawe typy...jako ze 2 liga dopiero wskoczy zagralem...
Fianhage-Becker 1 kurs 1.7 sts

Becker-Woentin 2 kurs 2.22 sts
Becker wielki talent namaszczony przez Hancocka swego czasu ale teraz jakby sluch po nim zaginal...i gram przeciwko niemu....bo uwazam ze Fienhage ktory ma bardzo dobry sezon jezdzi w lidze na dlugim torze ma stycznosc z roznymi zawodnikami i torami jest poprostu w gazie i w grze i dla mnie na ten moment jest sportowo czysto lepszym zawodnikiem...
Typ na Woentina....malo o nim wiemy....talent ze Szwecji i troche w tej szwecji jezdzi i juniorskie tez objezdza...jakies tam starty sa wiec po takim kursie zaryzykuje...numer nie ma za ciekawy ale uklad biegow i zawodnikow w niej taki ze sadze ze ma szanse byc lepszy od Beckera w tych zawodach...tak czuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Dzisiaj ostatnie podrygi sezonu żużlowego 2020 W Gdańsku zostanie rozegrany Finał IMEJ. Patrząc na listę startową widzę 2 głównych faworytów Miśkowiak i Birkemose, do walki o czołowe lokaty może włączyć się oczywiście Cierniak. Warto jednak zwrócić uwagę jak dobrze ostatnio radzi sobie jeżdżący w PSŻ Poznań Duńczyk. Praktycznie w każdym meczu wykręca dwucyfrowe wyniki Widać że jest w gazie. Oczywiście zawody juniorskie to często loteria, dużo zależy od dzisiejszej pogody i stanu toru ale Duńczyk ma duże szanse na podium a może nawet na tytuł.

M Birkemose wygra IMEJ Gdańsk 2020

kurs 4.00

Bukmacher Forbet


M Birkemose - M Cierniak.

Kto Lepszy Typ M Birkemose

Kurs 1.95

Bukmacher Forbet


Miśkowiak Hansen

Kto Lepszy ? Typ J. Miśkowiak

Kurs 1.4

Bukmacher Forbet


Alternatywne typ STS

Birkermose Top 3

Kurs 1.45


Stawki bez szaleństw bo w jeśli chodzi o juniorów pewny był tylko Dominik Kubera :p


Poszło Planowo i to nadzwyczaj łatwo oby tak częściej Dzięki Panowie za dobre słowo :cool:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +371
V 87,6K

vuvuvu

Użytkownik
Według mnie na 90 % po 20 biegu koniec
dzięki skorzystalem z typu
M Birkemose - M Cierniak.

Kto Lepszy Typ M Birkemose dobrze to wygląda tylko dodalem jeszcze Apator
Post automatycznie złączony:

dzięki skorzystalem z typu
M Birkemose - M Cierniak.

Kto Lepszy Typ M Birkemose dobrze to wygląda tylko dodalem jeszcze Apator
live na youtube
 
R 961

rabatko

Użytkownik
Dzisiaj ostatnie podrygi sezonu żużlowego 2020 W Gdańsku zostanie rozegrany Finał IMEJ. Patrząc na listę startową widzę 2 głównych faworytów Miśkowiak i Birkemose, do walki o czołowe lokaty może włączyć się oczywiście Cierniak. Warto jednak zwrócić uwagę jak dobrze ostatnio radzi sobie jeżdżący w PSŻ Poznań Duńczyk. Praktycznie w każdym meczu wykręca dwucyfrowe wyniki Widać że jest w gazie. Oczywiście zawody juniorskie to często loteria, dużo zależy od dzisiejszej pogody i stanu toru ale Duńczyk ma duże szanse na podium a może nawet na tytuł.

M Birkemose wygra IMEJ Gdańsk 2020

kurs 4.00

Bukmacher Forbet


M Birkemose - M Cierniak.

Kto Lepszy Typ M Birkemose

Kurs 1.95

Bukmacher Forbet


Miśkowiak Hansen

Kto Lepszy ? Typ J. Miśkowiak

Kurs 1.4

Bukmacher Forbet


Alternatywne typ STS

Birkermose Top 3

Kurs 1.45


Stawki bez szaleństw bo w jeśli chodzi o juniorów pewny był tylko Dominik Kubera :p
Bdb analiza!!!
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Jakieś przemyślenia co do pierwszego dnia rywalizacji?sts i ewinner mają już oferty,trzeba wcześnie rano wstać i uderzyć w jakieś pewniaczki,bo koło 12-tej już kursy mogą pospadać
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Jakieś przemyślenia co do pierwszego dnia rywalizacji?sts i ewinner mają już oferty,trzeba wcześnie rano wstać i uderzyć w jakieś pewniaczki,bo koło 12-tej już kursy mogą pospadać
Najbardziej rzucił mi się w oczy under 32,5 na Polaków w sts po kursie 1,8.Zacznijmy od tego że w tym roku zdobycze punktowe w biegu to :
1.miej-4 pkt
2.miej-3 pkt
3.miej-2 pkt
4.miej-0pkt
Wiadomo że mamy Bartka,który jest w stanie zrobić swój komplet,czyli 24 pkt,choć moim zdaniem zgubi kilka punktów na innych wielkich z tych zawodów a i może stracice też jakiś punkt jadąc w parze wypuszczając słabszego z naszej pary i asekurować go z tyłu.Liczę że Zmarzlik zdobędzie max.20 pkt,a więc mamy zapas jeszcze 12 pkt i tu jest pytanie kto je zrobi.Szymon Woźniak dość przeciętny zawodnik i wydaje mi się że częściej od niego będzie puszczany nasz juniorek czyli Kubera,obaj są w stanie uzbierać razem max 10 pkt,choć to i tak będzie wyczyn.Podsumowując nie liczę na medal nasych zawodników w tym turnieju,przyczyną jest dość słaby doparowy do Bartka,no ale nic,trzeba korzystać i grać przeciw naszym
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
A według mnie Polacy dadzą radę wygrać a przynajmniej dzisiaj. Inne zespoły również nie powalają na kolana nazwiskami. Ruscy mają słabiutkiego juniora a seniorzy też mogą gubić punkty. Wielka Brytania bez Taia. Szwecja słabsze dwa ogniwa. Dania dość nieprzywidywalna. Kangurki dosyć dosyć ale Fricke z Lidseyem się mogą pogubić.
Bartek z Szymkiem jeżdzą razem w klubie a przede wszystkim Woźniak ma super końcòwkę sezonu i do tego Dominik. Ja uderzam w zwycięstwo Polakòw dzisiaj i ogólnie w zawodach
Polska wygra w pierwszym dniu : 4.00 bet365
Polska wygra SoN : 3.50 bet365

Trzymajmy kciuki!
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Zanim podam jakieś typy ponieważ to są specyficzne zawody punktacja pogoda, chciałem zapytać ile biegów obligatoryjnie musi objechać junior ? Bo według mnie nie ma takiej konieczności ale mogę się mylić :)
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zanim podam jakieś typy ponieważ to są specyficzne zawody punktacja pogoda, chciałem zapytać ile biegów obligatoryjnie musi objechać junior ? Bo według mnie nie ma takiej konieczności ale mogę się mylić :)
W sumie może tak być że nie jest konieczna jazda juniora,ewentualnie tylko jako zastępstwo po dotknięciu taśmy przez seniora,szperam w necie,ale nigdzie ani słowa o tym.Dziś zawody bardzo mocno obsadzone i do samego końca będą emocjonujące,moim zdaniem bez udziału Polaków...Woźniak nie dotrzyma kroku Bartkowi,a warto bo gdy ma się dwóch dobrych żużlowców to biegi wygrywa się w stosunku 7-2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom