>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe rozgrywki

Status
Zamknięty.
G 13

gori

Użytkownik
Polska juniorzy - Włochy juniorzy
Dwie drużyny nie liczące się na ostatnich imprezach młodzieżowych. Na Mistrzostwa Świata żadna z tych drużyn się nie dostała, a na ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy Włosi uplasowali się wyżej od Polaków, lecz była to dolna cześć tabeli.
W sparingach Polacy średnio, 1/1 z Czechami, 1/1 z Rosją, 3/4 z Finlandią i 1/3 z dzisiejszym rywalem.
Włosi zdecydowanie lepiej, oprócz wyżej wymienionych meczy z Polską, wygrali także 3 razy z Belgią, 2/3 z Hiszpanią i na turnieju w Serbii ulegli gospodarzom 3:2, wygrali z Chinami 3:0 i przegrali z Brazylią w tym samym stosunku.
Do tego turnieju Polska nie musiała się kwalifikować, ponieważ są gospodarzami natomiast Włosi trochę się pomęczyli. Zajęli trzecie miejsce w grupie z Finlandią i Grecją, a w następnej fazie nie dali szans Niemcom, Holandii i Słowacji.
Z tego co przejrzałem statystyki to Włosi mają bardzo dobrych środkowych i często ich wykorzystują, do tego ich atakujący dostał MVP w turnieju, o którym wyżej wspomniałem w Serbii, i dobre skrzydła, szczególnie Randazzo.
Polska to przede wszystkim Muzaj, świetny leworęczny chłopak, do tego dobre rozegranie Janusza, fajni środkowi i też solidne skrzydła.
Bardzo zbliżone do siebie drużyny.
Wczoraj przegraliśmy z Belgią bo rywale potężnie serwowali (dzisiaj 11 asów w 3 setach z Rosją), i po niedokładnym przyjęciu musieliśmy grać z wysokich piłek. Ze statystyk wynika, że Włosi są gorsi w tym elemencie i dzisiaj przyjęcie powinno być lepsze. W dodatku w meczu z Finami podobno mieli problem z flotami, więc liczę dzisiaj na zagrywkę Marcina Janusza.
Szykuje się świetne widowisko, do końca nie mogłem się zdecydować czy brać sumę punktów czy zwycięstwo Polaków, wybrałem to drugie, kurs nie najgorszy, będzie ciężko ale wygramy.
Bet: Polska juniorzy @ 1.75 ✅ 3:2
 
G 13

gori

Użytkownik
Bułgaria juniorzy - Turcja juniorzy
Bułgaria jest lepsza na wielkich imprezach młodzieżowych. Rok temu na Mistrzostwach Świata nie wyszli z grupy, lecz mieli silnych rywali. Turcja nie dała rady nawet się zakwalifikować to tego turnieju. Dwa lata temu na ME Bułgarzy zajęli drugie miejsce, a Turcja w grupie zajęła przedostatnie miejsce.
Do tej imprezy Bułgarzy nie musieli się kwalifikować, ponieważ na poprzednich mistrzostwach byli finalistą. Turcy natomiast przeszli przez kwalifikacje jak burza nie przegrywając meczu, ale mieli słabych rywali.
Bułgarzy byli przed tymi mistrzostwami na turniej o mistrza Bałkanów, zajęli tam przedostatnie miejsce, lecz grał drugi garnitur.
Turcy na tym samym turnieju zajęli 3 miejsce, przegrywając w półfinale z Serbią, a w meczu o trzecią lokatę pokonali Czarnogórę, grali podstawowym składem.
Na tym turnieju Bułgarzy planowo wygrali z Danią i Niemcami, a z Grekami musieli rozegrać 5 setów aby się z nimi rozprawić. Turcja też nie dała nic ugrać Duńczykom i Niemcom, lecz przegrali w tie-breaku z mocną Hiszpanią.
Najgroźniejszą bronią Bułgarów jest atakujący Ivanov, mają też mocną zagrywkę.
Turcy to solidna równa paczka, jak odrzucą rywala od siatki to potrafią ustawić wysoki szczelny blok.
Bułgaria w prawie takim samym składzie rok temu na Mistrzostwach Świata kadetów zajęła 6 miejsce, są silni, jest to dla nich bardzo ważny mecz, jeśli wygrają za 3 punkty są w półfinale. Nie będą mieli łatwo z Turcją, lecz wygrają.
Bet: Bułgaria juniorzy @ 1.85 bet365 ✅ 3:2
edit ted // jaki buk?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Włochy U21 - Belgia U21​
Mecz w ramach tegorocznych Mistrzostw Europy U21 siatkarzy. Znakomita w tym roczniku reprezentacja Belgii zagra dziś z Włochami.

Belgowie są jakby krok przed wszystkimi pozostałymi ekipami, grają dojrzałą siatkówkę opierającą się na potężnym serwisie, którym m.in rozbili Polaków. Reprezentacja ta straciła na tym turnieju zaledwie dwa sety, wszystkie z naszą ekipą. Pokonała gładziutko zarówno Serbów jak i Rosjan. Liderem drużyny jest świetnie grający na skrzydle Francois Lecat, który w dodatku potrafi poważnie przyłożyć na zagrywce.

Włosi do tej pory grają mocno przeciętnie. Jedyny w 100% udany mecz zaliczyli z Rosjanami, których pokonali 3:0. W meczu z Finami prawie przegrali wychodząc z 0:2, potem ulegli Polakom 2:3. Ogromną bolączką tej drużyny, podobnie jak w dorosłej kadrze jest bardzo słabe przyjęcie. Polacy zdobywali masę punktów nawet łatwymi flotami, Belgowie ze swoją mocną zagrywką powinni ich dzisiaj rozbić.

Walka o pierwsze miejsce w grupie i z tej walki górą wyjdą Belgowie, mają obecnie o klasę lepszy zespół od Włochów i powinni to wygrać maks w czterech setach.

Typy:
Belgia (1.70)
DOXXbet ⛔ uroki juniorów...
 
damnie88 18

damnie88

Użytkownik
Kursy na Polaków poszybowały do góry? Kogoś brakuje u nas w składzie, czy jak ? Nie mogę się doszukać żadnej informacji. Polacy zmotywowani, bo wygrywając zbliżają się do półfinałów, a 1.90 w Sbobet, czy 1.75 w 365 zachęca.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kursy na Polaków poszybowały do góry? Kogoś brakuje u nas w składzie, czy jak ? Nie mogę się doszukać żadnej informacji. Polacy zmotywowani, bo wygrywając zbliżają się do półfinałów, a 1.90 w Sbobet, czy 1.75 w 365 zachęca.
Ludzie rzucili się na Serbów po prostu, u nas nikogo nie brakuje. Kurs początkowy był po prostu zdecydowanie za niski na Polaków i sporo ludzi zdecydowało się pograć na Serbów. Jak będzie? licho wie. Serbów nie dało się jeszcze widzieć w tym turnieju, 50% piłek do ataku dostaje Uros Kovacevic i jak będzie się dziś dobrze czuł to pewnie to Serbowie wygrają, bo to zawodnik o półkę wyżej od pozostałych na tym turnieju, obyty na arenie międzynarodowej w męskiej reprezentacji i grający w rozgrywkach Ligi Mistrzów ze swoim Bled. Na pewno pozostali juniorzy nie są wstanie grać na jego poziomie, z tym, że ze statystyk wynika, iż w Serbii oprócz niego reszta to zupełne cieniaki.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Egipt - Iran​
Mecz w ramach kwalifikacji do przyszłorocznej Ligi Światowej. Egipt podejmuje ekipę z Iranu, której w tych rozgrywkach w ostatnich latach nie widzieliśmy.

Zdecydowanie największą gwiazdą Egiptu jest leworęczny atakujący Ahmed Salah, naprawdę trudno znaleźć mecz w którym ten zawodnik nie zdobył najwięcej punktów dla swojej drużyny narodowej. Gra tego zespołu opiera się w większości na nim. Drugim najlepszym punktującym ekipy jest przyjmujący Moneim, zawodnik dysponujący mocną zagrywką i naprawdę nieźle punktujący w ataku. Mankamentem zespołu są słabe warunki fizyczne i bardzo mało gry środkiem, w dodatku przyjęcie Ekipcjan pozostawia wiele do życzenia.

Iran to drużyna grająca bardzo dynamiczną siatkówkę, opartą na mocnych atakach ze skrzydeł i bardzo silnej zagrywce. Drużyna dowodzona przez znakomitego trenera Julio Velasco, mającego ogromne doświadczenie na arenie międzynarodowej. Czołowymi zawodnikami Iranu są Zarini, Nadi i przede wszystkim najlepszy punktujący w zespole doświadczony Seyed Mehdi.

Ostatni pojedynek między obiema drużynami odbył się na Pucharze Świata w ubiegłym roku, tam Irańczycy rozbili Egipt 3:0 i dziś powinniśmy mieć podobny wynik na korzyść podopiecznych Velasco.

Typy:
Iran (1.60) B365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yvel 19

yvel

Użytkownik
Egipt - Iran​
Mecz w ramach kwalifikacji do przyszłorocznej Ligi Światowej. Egipt podejmuje ekipę z Iranu, której w tych rozgrywkach w ostatnich latach nie widzieliśmy.

Zdecydowanie największą gwiazdą Egiptu jest leworęczny atakujący Ahmed Salah, naprawdę trudno znaleźć mecz w którym ten zawodnik nie zdobył najwięcej punktów dla swojej drużyny narodowej. Gra tego zespołu opiera się w większości na nim. Drugim najlepszym punktującym ekipy jest przyjmujący Moneim, zawodnik dysponujący mocną zagrywką i naprawdę nieźle punktujący w ataku. Mankamentem zespołu są słabe warunki fizyczne i bardzo mało gry środkiem, w dodatku przyjęcie Ekipcjan pozostawia wiele do życzenia.

Iran to drużyna grająca bardzo dynamiczną siatkówkę, opartą na mocnych atakach ze skrzydeł i bardzo silnej zagrywce. Drużyna dowodzona przez znakomitego trenera Julio Velasco, mającego ogromne doświadczenie na arenie międzynarodowej. Czołowymi zawodnikami Iranu są Zarini, Nadi i przede wszystkim najlepszy punktujący w zespole doświadczony Seyed Mehdi.

Ostatni pojedynek między obiema drużynami odbył się na Pucharze Świata w ubiegłym roku, tam Irańczycy rozbili Egipt 3:0 i dziś powinniśmy mieć podobny wynik na korzyść podopiecznych Velasco.

Typy:
Iran (1.60) B365
Warto jeszcze dodać, że Egipt pod wodzą trenera (Hossam Abdel Aziz) nie rozegrali jeszcze ani jednego meczu.
Wg. serwisu siatka.org:
Szkoleniowiec ekipy z kraju piramid i wielbłądów już powołał 14 zawodników na te spotkania. Są to:

rozgrywający:
Ahmed Abdalla, Ashraf Aboulhassan, Hossam Youssef

środkowi:
Ahmed Abdelatif, Rashad Attia, Mohamed Ketat, Mohamed Ali Seifelnasr

przyjmujący:
Mohamed Badawy, Ahmed Youssef, Mohamed Moustafa, Saleh Youssef

atakujący:
Ahmed Abdelhay, Reda Heikal

libero:
Wael Alaydy
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
To ja jeszcze dodam, że trener Egipcjan powiedział, że jest niezadowolony z obecnej dyspozycji swoich podopiecznych.
Też chciałem zagrać na Iran w tej rywalizacji, ale według mnie kurs całkiem zaniżony. Mecz w Egipcie a kurs tylko 1,50, a nawet 1,40. Egipt bez meczów sparingowych, ale w pełnym składzie. Na mecz wstęp wolny, więc kibice powinni przybyć z znacznej liczbie. W składzie atakujący Salah, rozgrywający Abdalla, więc zawodnicy ograni w europejskich drużynach. Salah podpisał ostatnio kontrakt z Halkbankiem Ankara. Na przyjęciu niezły Moneim Badawy. Nie zgodziłbym się, że jest to drużyna słaba fizycznie. W federacji duży kryzys finansowy, ale gdzie siatkarze mają się pokazać, jak nie w reprezentacji. Mecz w Egipcie to na pewno bardzo trudny wyjazd dla większości reprezentacji.
Iran dobrze się prezentuje, ale według mnie nie na taki kurs. Goście mogą być zmęczeni podróżami w ostatnim okresie. Jak zawsze na lotnisku Irańczycy musieli spędzić kilka godzin z powodu problemów wizowych. Później mieli też kilka problemów.
Po wzrostach mam zagrane na gospodarzy:
Egipt - Iran⛔(0:3)
Egipt
2,93
2/10
Pinnacle
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Rosja U21 - Bułgaria U21​
Kolejny mecz tegorocznym Mistrzostw Europy do lat 21. Reprezentacja Bułgarii zagra z obecnymi Mistrzami Świata Rosjanami.
Rosja to nie jest ekipa która zdobywała rok temu Mistrzostwo Świata, teraz grają cienko. Marne przyjęcie, średnia moc w ataku, nie wystarczyły na walkę o miejsca medalowe. Pozostała gra o miejsca 5-8 co jest na pewno porażką dla tej utalentowanej ekipy. Rosja jak do tej pory przeplatała fatalne mecze z niezłymi, na początek zlali ich Włosi 3:0, potem po bardzo dziwnym meczu wygrali z tragiczną reprezentacją Serbii. Na koniec pokonali naszych rodaków 3:2 w meczu o wszystko, co nie dało im nic, a nam zabrało szanse na medal.
Bułgaria trafiła do bardzo silnej grupy, z Turcją i Hiszpanią. Z Hiszpanami dostali gładkie manto, lecz z Turcją już wygrali, w bardzo dobrym stylu po równym meczu 3:2. Poza tym rozbili Niemców i pokonali 3:2 Greków.
Bułgaria prezentuje się lepiej na tych mistrzostwach, Rosje miałem okazję widzieć z Polakami i niczym nie zachwycają. Można ich bardzo łatwo złamać zagrywką i myślę, że to Bułgaria wyjdzie zwycięsko z dzisiejszego spotkania.
Typy:
Bułgaria (2.00) B365

Belgia U21 - Hiszpania U21​
A oto zdecydowanie przedwczesny finał, obok Włochów dwie najlepsze drużyny w tym roczniku w Europie. Belgowie komplet zwycięstw, jedna wpadka z bardzo silnymi Włochami. Hiszpanie rozbili wszystkich, ale takiego przeciwnika jak Włosi do tej pory nie mieli.
Hiszpanie w meczu z jedynym poważnym rywalem w swojej grupie Turcją, zagrali równy mecz i wygrali 3:2. Wiele o tej ekipie powiedzieć nie można, bo nie dało się ich jeszcze widzieć na żywo, ale ich wyniki są naprawdę dobre.
Znakomita w tym roczniku Belgia to przede wszystkim piekielnie mocna zagrywka, która zdobywają całe masy punktów. Jak ona zafunkcjonuje to nikt nie ma z nimi szans. Drużyna bardzo mocna na skrzydłach, z jednym zawodnikiem o którym wspominałem już pare razy, z zawodnikiem o predyspozycjach gwiazdy Lecatem. Myślę, że obie drużyny są w miarę równe, ale minimalnie lepsza jest Belgia, dlatego zadziwił mnie kurs aż 2.30 którego chętnie pobieram.
Typy:
Belgia (2.30) B365
 
G 0

gatsu

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie dziwnej sytuacji reprezentacji Iranu, może się ktoś orientuje. Jutro o 11:30 grają mecz z Indiami w AVC Cup, a o 22:30 z Egiptem w kwalifikacjach LŚ... To są dwie różne drużyny? Bo nie pojmuje... ????
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie dziwnej sytuacji reprezentacji Iranu, może się ktoś orientuje. Jutro o 11:30 grają mecz z Indiami w AVC Cup, a o 22:30 z Egiptem w kwalifikacjach LŚ... To są dwie różne drużyny? Bo nie pojmuje... ????
innej możliwości nie ma.
 
damnie88 18

damnie88

Użytkownik
Tak, w kwalifikacjach do LŚ wystąpi skład A, a w Pucharze Azji skład C.
Swoją drogą warto pograć na Indie po 2.00 w zaistniałej okoliczności. Nie wydaje mi się by 3skład Iranu dał radę wygrać to spotkanie.
 
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Tak, w kwalifikacjach do LŚ wystąpi skład A, a w Pucharze Azji skład C.
Swoją drogą warto pograć na Indie po 2.00 w zaistniałej okoliczności. Nie wydaje mi się by 3skład Iranu dał radę wygrać to spotkanie.
ten sklad C Iranu pokonal dzis Chinczykow 3-2, tak wiec wybitnie slabi to oni nie sa, aczkolwiek nie wiem w jakim skladzie grali Chinczycy, jesli grali w swoim podstawowym najmocniejszym skladzie to powiem ze Chiny wg mnie sa druzyna lepsza od Indii i posilkujac sie prosta matematyka Iran C&gt;Chiny&gt;Indie wychodzi ze Iran powinien ogarnac. Jednakze skladow nie znam (i szukac mi sie nie chce bo nie mam zamiaru tego grac) wiec jak ktos jest ciekaw niech poszukuje a dane mu bedzie znaleźć ????
no i prosta &quot;matematyka&quot; zwyciężyła ????
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chińczyki podobno w pełnym składzie, ale potwierdzenia z nazwiskami nie znalazłem...

To skład
Iranu na Puchar Azji:
Mohammad Taher Vadi
Meisam Faridi
Mohammad Reza Hosseini-Pouya
Alireza Mobasheri
Mojtaba Gholizad
Ali Sajjadi
Mohammad Reza Soleimani
Soheil Ahmadi
Alireza Jadidi
Hassan Senobari
Peiman Karimi
Nasser Rahmati
A to Australia:
Beau GRAHAM
Jacob GUYMER
Corey LEATHART
Lewis MCDONALD
Brad MILLERS
Luke PERRY
Luke SMITH
Max STAPLES
Greg SUKOCHEV (C)
Sam WALKER
Rory WELSH
Lincoln WILLIAMS
Wszystkie składy:
http://www.asianvolleyball.org/upfile/bulletin/files/201209/1871104276_1346567653.pdf
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
yvel 19

yvel

Użytkownik
Nasi zachodni sąsiedzi w ramach przygotowań dwukrotnie zmierzyli się w Nordhausen z ekipą Hiszpanii (3:1 i 0:4). W meczach sparingowych mieli okazję zaprezentować się wszyscy zawodnicy. Wyróżniającą się postacią był nowy zawodnik Asecco Resovii Rzeszów Jochen Schöps. 251-krotny reprezentat Niemiec nie tylko godnie zastąpił nieobecengo kapitana Björna Andrae, ale również pokazał się z doskonałej strony na nowej pozycji. - W kwalifikacjach do mistrzostw Europy Jochen zagra na przyjęciu wraz z Christianem Frommem - zaskoczył trener Heynen. Schöps już w Londynie próbował swoich sił na nowej pozycji podczas krótkich serii treningowych. Dzięki temu obaj zawodnicy, wraz z Georgiem Grozerem, mogą być na boisku, co niewątpliwie stanowić będzie potężną siłę w ataku niemieckiej reprezentacji.
źródło: http://www.siatka.org
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Na starcie eliminacji do Mistrzostw Europy 2013 w Danii i w Polsce zaciekawił mnie mecz grupy F rozgrywany w węgierskim Szeged. Mianowicie spotkanie Francuzów z Hiszpanami.

Kadra Francji na Turniej w Szeged:
Rozgrywający:
Pierre Pujol, (AS Cannes)
Toniutti Benjamin, (Sete)
Libero:
Jenia Grebennikov, (Rennes WE)
Środkowi:
Gerald Hardy-Dessources, (Tours VB)
Clover José, (Sete)
Jean-Philippe Sol, (Stade Poitevin)
Przyjmujący:
Samuele Tuia, (Kemerovo / Rus)
Earvin Ngapeth, (Cuneo, Ita)
Kevin Tillie, (US Irvine, USA),
Nicolas Marechal, (AS Cannes)
Atakujący:
Marien Moreau, (Sète )
Kevin Le Roux, (AS Cannes)
Trener:
Laurent Tillie
Kadra Hiszpani na Turniej w Szeged:
Los doce jugadores que ha desplazado el seleccionador nacional, Fernando Muñoz para el Preeuropeo son:

1. Guillermo Hernán – Colocador
3. Sergio Noda - Receptor
4. Manuel Sevillano – Receptor
5. Marc Altayó – Central
6. Gustavo Delgado – Receptor
7. Fran Rodríguez – Receptor
8. José Miguel Sugrañes – Central
9. Daniel Rocamora – Opuesto
10. Jorge Fernández – Central
11. Víctor Viciana – Colocador
12. Francesc Llenas – Líbero
14. Ibán Pérez – Opuesto
Zaczynają się eliminacje i trzeba by się trochę zakręcic w tym temacie. Ogólnie pojedynek powinien byc dosyc wyrównany. Widocznie Sevillano wrócił już do siebie po koszmarnej kontuzji stawu skokowego, znając życie znowu nie do zatrzymania będzie atakujący Hiszpanów, Iban Perez. Oba zespoły mają fajnych rozgrywających, których znamy z polskich parkietów. Hernan o wiele lepiej ostatnio prezentuje się właśnie w kadrze, Francuzi Pujol i Toniutti będą się wzajemnie uzupełniac.

Tak więc ze strony Hiszpanów siła zespoły idzie od: Hernana, Nody, Sevillano oraz Pereza. Szczególnie Perez może natłuc 30 pkt nawet w 4 sety i nikogo to nie dziwi.

Jednak moim zdaniem to Francuzi mają bardziej wartościowych zawodników i to na każdej pozycji na parkiecie. Pujol i Toniutti jak wyżej. W przyjęciu N&#39;Gapeth który sam potrafi wiele i jest chyba największą gwiazdą w tym zestawieniu, na kogo trener nie postawi obok niego to i tak paka na przyjęciu lepsza niż po stronie Hiszpanów. Środkowego mi brakuje jakiegoś drugiego obok Hardy-Dessourcesa ale dziury wielkiej nie będzie. No i Marien Moreau, którego porównuje często do Alessandro Feia. Też chłopak niezniszczalny, potrafiący wziąc ciężar gry na swoje barki.

Troszkę zaspałem jeżeli chodzi z ogarnięciem tematu bo kursy trochę spadły, ale widzę tutaj zwycięstwo Francji, chociaż nie bez problemów. Można pomyślec jednak też nad jakimś overem punktowym z niższą linią od 185. Tak więc:

Francja - Hiszpania ▶ Francja 1.42 Pinnacle 7/10​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom