>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe rozgrywki

Status
Zamknięty.
C 94

crock

Użytkownik


Rodzaj zakładu:Handicap setowy H(0 - 2.5) 1,95
✅

Zacznę od tego, że Hiszpanom wystarczy wygrana niezależnie od stosunku setów, wg mnie nie będą się aż nadto angażowali w grę. Wiadomo jakie Hiszpanie potrafią mieć przestoje w grze, szczególnie zawodzi u nich przyjęcie, a Austriacy potrafią zaskoczyć zagrywką, czy też przy słabszym ustawieniu powalczyć blokiem. W pierwszym spotkaniu Hiszpanie nie zachwycili-1 set wygrany na przewagi 28-26, 2 sety do -14,-18 chluby im nie przynoszą. Wg mnie Austriacy są jak najbardziej w stanie urwać seta, muszę przyznać że kurs bardzo zachęcający.
Dodatkowo w millenium pograny DW dla Hiszpanów 3-1 po kursie 4,6.✅
przed 19 podam analizę do Niemcy-Francja, a ok 20 Holandia-Chorwacja. Bo oba meczyki mam w głowie ????
 
C 94

crock

Użytkownik


Rodzaj zakładu: Niemcy 2,4
⛔

Niemcy jak do tej pory nie mieli jeszcze okazji zaprezentować się na tym turnieju, ten przywilej mieli Francuzi, którzy wcale nie zachwycili mnie w pierwszym spotkaniu z Grekami. Wg mnie zagrali dość przeciętnie. Ktoś tam pisał, że skład zdecydowanie po stronie Francuzów. Niby tak a niby nie. Jeżeli Niemiaszkom uda się ogarnąć przyjęcie to spodziewam się tutaj bardzo zaciętego spotkania. Wiadomo Schoops czy Groozer potężna zagrywka. Do tego dochodzą floty Gunthera, czy Krooma. Z drugiej strony wiadomo Rouzier czy Samica. Mocną stroną Francji jest libero Exiga, tutaj wg mnie największa przewaga Francuzów al ejak będzie okaże się wg mnie po takim kursie warto zagrać to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Turniej prekwalifikacyjny w Chorwacji


Słowenia - Chorwacja​


Chorwaci występują tutaj w roli gospodarza i trzeba przyznać, że radzą sobie nieźle. Zwycięstwo po zaciętym spotkaniu z Holandią i porażka 0:3 z Finlandią. Kluczowym zawodnikiem jest bardzo dobry, doświadczony atakujący Lube Banci Maceraty Igor Omrcen. Igor posiada świetne warunki fizyczne i potężne uderzenie. Ciekawym rozgrywającym jest młody Tsimafei Zhukouski, który stara się grać kombinacyjnie. Pewnym punktem powinien być również przyjmujący Toni Kovacevic, który występował na włoskich parkietach.

Słoweńcy w swoich dwóch spotkaniach odnieśli dwa zwycięstwa. Pokonali po pięciu setach Portugalczyków i 3:1 reprezentację Ukraniy. Słoweńcy mają ogranych zawodników. Na pozycji atakującego mają dwoch równorzędnych zawodników. Ciężko powiedzieć czy wystąpi Sket czy Gasparini. Mocnymi punktami w ataku powinni być przyjmujący Flajs i Urnaut. Bardzo dobrze zapowiada się środkowy Alen Pajenk, który jest bardzo skutecznym zawodnikiem. W składzie brakuje podstawowego rozgrywającego.

Gra Chorwatów w dużej mierze zależy od Omrcena, który jest naprawdę mocno eksploatowany w ataku. Słoweńcy mają wyrównaną siódemkę i są faworytem w tym spotkaniu. Nie spodziewam się łatwej przeprawy, ale według mnie to właśnie Słowenia wygra to spotkanie.

Typ:
Słowenia @ 1.55 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Turniej prekwalifikacyjny w Słowacji




Hiszpanie przegrali 1:3 ze Słowacją i wygrali 3:1 z Austrią, która jest bardzo przeciętnym zespołem. W ekipie Trenera Fernando Munoza jest kilku ciekawych zawodników. Przede wszystkim kluczową postacią jest atakujący Iban Perez, który otrzymuje sporą ilość piłek od Guillermo Hernana, ktorego znamy z występów w Olsztynie. Przyzwoicie prezentują się przyjmujący Sergio Noda i Manuel Sevillano, ale troszkę brakuje z ich strony bardzo mocnego ataku.

Estończycy sprawili dwie niespodzianki. Pierwszą z nich była porażka po pięciu setach z Czarnogórą. Drugą było gładkie zwycięstwo z reprezentacją Turcji. Podopieczni Trenera Avo Keela z dobrej strony pokazali się już na ostatnich Mistrzostwach Europy. Skład wygląda przeciętnie, ale kilku zawodników dobrze już znamy. Na rozegraniu występuje Kert Toobal, który w poprzednim sezonie bronił barw ekipy z Olsztyna. Skutecznego środkowego Ardo Kreeka możemy cały czas oglądać na parkietach PlusLigi. Warto zwrócić uwagę na młodego atakującego Olivera Venno, który ma świetne warunki fizyczne.

Według bukmacherów faworytem spotkania są Hiszpanie, ale według mnie nie prezentują jakiegoś nadzwyczajnego poziomu. Estończycy spokojnie mogą w tym spotkaniu powalczyć o zwycięstwo. Ciekawie zapowiada się przede wszystkim rywalizacja Toobala z Hernanem. Przed sezonem to właśnie Hernan zastąpił Toobala na pozycji rozgrywającego w Olsztynie.

Nie ma sensu szaleć ze stawkami.

Typy:
Estonia (+1.5 seta) @ 2.02 Betsafe ⛔
Estonia @ 2.86 Betsafe ⛔

EDIT: Zabrakło trochę szczęścia.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Chorwacja - Słowenia✅(2:3)
Typ: Chorwacja+1,5seta
Kurs: 1,75
Stawka: 3j /10j
Bukmacher: Tobet,
Pinnacle 1,79
Data spotkania: 25.11.2011 godz. 17:20
Trzeba przyznać, że Słowenia dwa razy wyszła z dużych tarapatów w poprzednich meczach. Z Portugalią wygrali ze stanu 0:2, z Ukrainą 0:1 i 16:21 w drugim secie.
Ciężko w ogóle przewidzieć skład Słoweńców. Nie wiadomo kto jest pierwszym rozgrywającym, w pierwszym meczu drobnego urazu doznał pierwszy atakujący Sket, duże rotacje przyjmujących. Brakuje też dwóch blokujących Kamnika i Radovicia. Ogólnie przyjęcie jest nieregularne u Słoweńców, Urnaut ostatnio dużo grał jako atakujący we Włoszech. Wydaje się, że jeden set jest tracony, żeby znaleźć odpowiednie ustawienie w meczu.
Chorwacja u siebie, wrócił Omrcen, więc inni powinni być podbudowani. Skład niezły, kilku zawodników z dobrą zagrywką, niezły rozgrywający. Według mnie Chorwacja może powalczyć o zwycięstwo.
Edit: Może trochę przesadziłem z Urnautem jako atakującym, ale San Giustino ze względu na kontuzję Starovicia musiało grać zmienionym ustawieniem
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Zgadzam się z Redwitzem co do szans na wygraną w meczu Estonii z Hiszpanią, bo są one dużo bardziej wyrównane aniżeli wskazują na to kursy. Może dla niektórych Estonia to anonimowy zespół, ale mają w swoim składzie paru niezłych grajków, na czele ze środkowym Polibudy, Ardo Kreekiem, który zdecydowanie wyróżnia się w Warszawie, a i w drużynie narodowej jest jednym z kluczowych zawodników. Co prawda jemu i jego kolegom przydarzyła się wpadka z Czarnogórą, ale Turków odprawili już na luzie i dzisiaj na pewno nie są bez szans na awans, bo Hiszpanie wcale rewelacyjnie nie grają. Ze Słowakami udało im się urwać na przewagi tylko pierwszego seta, a w pozostałych nie mieli już wiele do powiedzenia. Z kolei wczoraj dali się zaskoczyć w pierwszej partii słabym Austriakom, ale później opanowali sytuację. Chociaż wyniki tych 3 kolejnych setów wyglądają na gładkie zwycięstwa, to w rzeczywistości takie nie były, bo Austriacy do mniej więcej drugiej przerwy technicznej potrafili dotrzymać kroku siatkarzom z Półwyspu Iberyjskiego, ale niestety w końcówkach seriami tracili punkty. Dzisiejszy mecz będzie moim zdaniem jeszcze bardziej zacięty i nie powinien skończyć się wygraną któregoś z zespołów w 3 setach. Co więcej, niewykluczony jest tu moim zdaniem tie-break, dlatego też postanowiłem zagrać tu over 180,5, który powinien zostać pokryty nawet w przypadku rozegrania 4 wyrównanych partii.
Estonia v Hiszpania - Powyżej 180,5 pkt # 1,85 GameBookers ✅ (190 pkt)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Turniej prekwalifikacyjny w Słowacji (Finał)


Słowacja - Hiszpania


Słowacy we wczorajszym półfinale mieli sporo problemów z reprezentacją Turcji. Posiadają jednak wyrównaną siódemkę. We wczorajszym spotkaniu na przyjęciu pojawił się Stefan Chrtiansky, który zastąpił Martina Sopko. A trzeba jeszcze pamiętać o solidnym Robercie Hupce. Najwięcej piłek w ataku będą jednak otrzymywać atakujący Martin Nemec i przyjmujący Lukas Divis.

Hiszpanie w półfinale wygrali 3:1 z Estonią, ale nie było to dla nich łatwe spotkanie. To spotkanie utwierdziło mnie tylko w tym, że Hiszpanie grają po prostu przeciętnie. Ich sukces w dużej mierze zależy od dobrego atakującego Ibana Pereza. Sergio Noda dzięki swojej dynamice nieźle radzi sobie w ataku i udanie wspiera Pereza.

Oba zespoły spotkały się już na tym turnieju wcześniej i górą w tym starciu byli Słowacy, którzy wygrali 3:1. Słowacy dysponują bardzo dobrym serwisem i to własnie w tym elemencie mogą mieć sporą przewagę nad Hiszpanami. Również na środku siatki gospodarze turnieju mają znacznie lepszych zawodnikow. Wydaje mi się, że Słowacy wykorzystają szansę i na własnym parkiecie wygrają turniej prekwalifikacyjny.

Typy:
Słowacja @ 1.46 Betsafe ⛔
Słowacja (-1.5 seta) @ 1.85 Unibet ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Turniej prekwalifikacyjny w Francji (Półfinał)




Francuzi mają optymalny skład i są na dobrej drodze do wygrania turnieju prekwalifikacyjnego. W dobrej formie są zawodnicy, którzy powinni otrzymywać najwięcej piłek od rozgrywającego Pierra Pujola, czyli atakujący Antonin Rouzier i przyjmujący Earvin N&#39;Gapeth. Earvin to przyszłość tej reprezentacji, ale widać, że momentami ma olbrzymie problemy w przyjęciu zagrywki. Wszystko jednak potrafi nadrobić skutecznym atakiem. Francja jest dobrze poukładanym zespołem i świetnie potrafi sobie radzić w obronie. Prym w tym elemencie wiedzie oczywiście libero Jean-Francois Exiga.

Belgowie nie są w europejskiej czołówce, ale jest to bardzo niewygodny rywal. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na doświadczonego rozgrywającego Franka Depestele, który potrafi rozgrywać naprawdę strasznie szybko i kombinacyjnie. Dokłada również bardzo ciężki do odebrania serwis. Szkoda, że rzadko na parkiecie pojawia się Verhanneman, bo z młodym Samem Deroo tworzyłby naprawdę bardzo ciekawą parę. Na pozycji atakującego jest dwóch niezłych atakujacych. Gert Van Walle jest zmiennikiem Omrcena w Maceracie, a Bram Van Den Dries również występuje na włoskich parkietach (Obecnie A2.) i dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi (207 cm).

Jeżeli Belgowie utrzymają w miarę dokładne przyjęcie to jestem pewien, że nawiążą wyrównaną walkę z reprezentacją Francji, która oczywiście jest faworytem. Uważam, że ekipa prowadzona przez Trenera Claudio Gewehra powinna ugrać seta.

Początkowo miałem plan zagrać tylko Belgie (+2.5 seta), ale widząc kurs na Belgie (+1.5 seta) na Unibet myślę, że warto spróbować. Betsafe na (+1.5 seta) daje tylko 2.55, a Unibet aż 3.20

Typy:
Belgia (+2.5 seta) @ 1.50 Betsafe ✅
Belgia (+1.5 seta) @ 3.20 Unibet ✅
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Turniej prekwalifikacyjny w Francji (Finał)




Niemcy wczoraj zagrali dobre spotkanie przeciwko reprezentacji Czech. W oczy rzuciła się przede wszystkim skuteczna gra w ataku. Mocną parę tworzą Andrae i Kromm. Może podobać się gra rozgrywającego Lukasa Kampy, który dobrze współpracuje ze środkowymi i musi ich jak najczęściej uruchamiać przy dobrym przyjęciu. Trener ma do dyspozycji dwóch równorzędnych atakujących. Schops i Grozer potrafią być bardzo skuteczni.

Belgia wczoraj pozytywnie zaskoczyła i wyeliminowała gospodarzy turnieju. Przede wszystkim w dobrej dyspozycji jest młody przyjmujący Sam Deroo, który jest dobrze wyszkolony technicznie. Świetnie wygląda współpraca Depestele ze środkowymi. Trochę brakuje mi tylko drugiego przyjmującego, który momentami mógłby wziąć ciężar gry na swoje barki.

Niemcy mają dobre warunki fizyczne i fajnie pracują w bloku. Zagadką jest oczywiście ich postawa w polu serwisowym, ale trzeba pamiętać, że ma tam kto straszyć zagrywką. Atutem Belgów jest bardzo szybka, kombinacyjna gra. Wydaje mi się, że w odbiorze nie powinni mieć większych problemów. Niemiecka para przyjmujących Andrae - Kromm dobrze radzi sobie w ataku, ale właśnie w przyjęciu miewa kłopoty. Zapowiada się wyrównane spotkania i liczę, że reprezentanci Belgii po raz kolejny błysną i zaskoczą wszystkich.

Typy:
Belgia (+1.5 seta) @ 2.40 Unibet ⛔
Belgia @ 4.00 Unibet ⛔

EDIT: Niemcy 3:0 Belgia. Niemcy byli &quot;w gazie&quot; i przede wszystkim bardzo regularnie zagrywali. Belgia walczyła, ale w dwóch końcówkach czegoś po prostu zabrakło.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ja tylko dodam, że polecam over 175,5 pkt 2.00 William Hill. Nawet przy jednym wygranym secie Belgów jest duża szansa, że wejdzie(na +2,5 seta kursy ok. 1.50). U konkurencji linie znacznie wyższe, Bet365 over 180,5 pkt 1.85, bwin over 185,5 pkt 2.20.
 
B 0

borer

Użytkownik
Ostrava - Dukla Liberec Typ: Ostrava 1,60 betsafe 5/10
Spotkanie na szczycie 13 kolejki czeskiej Extraligi. Spotkaja sie dwie z czterech druzyn, ktore w tym sezonie walcza o mistrzostwo.
Te dwie druzyny spotkaly sie ostatni z liderem rozgrywem i glownym kandydatem do mistrzostwa Ceskimi Budejovicami. Ostrava u siebie polegla po 5 setowym boju i byla bardzo bliska niespodzianki przegrywajac w tie-breaku 18-20. Tydzien wczesniej rowniez u siebie aktualnego lidera podejmowala Dukla, skonczylo sie na dosc latwym zwyciestwie Budejovic w 3 setach do 20, 22 i 20.
Kilka kolejek wczesniej spotkaly sie jeszcze z ostatnia druzyna z &quot;czworki&quot; Primbrem. Ostrava u siebie wygrala dosc pewnie 3-0, natomiast Liberec na wyjezdzie zapewnil sobie zwyciestwo dopiero w 5 secie do 9.
W Ostravie glowna armata jest atakujacy Peter Michalovic, ktory jest najlepiej punktujacym zawodnikiem w calej lidze i dysponuje potezna zagrywka. Grozny jest takze przyjmuja Ales. Natomiast Liberec ma bardzo rowna szostke.
W tym sezonie te dwa zespoly spotkaly sie ze soba w 3 kolejce. Wtedy Dukla w roli gospodarza pokonala Ostrave 3-2, mysle ze dzisiaj bedzie inaczej i zwyciezy Ostrava.
 
M 2

makss

Użytkownik
Benatky nad Jizerou - Ceske Budejovice
Typ: Benatky nad Jizerou +2,5 (2,02) ✅
Stawka: średnia
Bukmacher: betsafe
Szybko bo za chwile sie zaczyna. Budejovice powinny spokojnie dać rade, lecz myśle że gospodarze urwą seta. W tym sezonie te dwie drużyny grały już ze sobą, Budejovice w roli gospodarza wygrały 3-1, a wszystkie sety były zacięte. W tamtym sezonie w 3 meczach między sobą Banatky zawsze wygrywało przynajmniej seta, a z tego co patrzyłem na składy to sie za bardzo nic nie zmieniło. Budejovice we wtorek mają ważny mecz w Lidze Mistrzów i mogą troche odpuscic dzisiejszy mecz.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Cuprum Lubin - GTPS Gorzów
Spotkanie ostatniej z przedostatnią drużyną ligi, więc nie ma co ukrywać, że typowanie takich meczów nigdy nie jest łatwe. Jako jednak, że jestem z Gorzowa, mam pewną wiedzę na temat swojej drużyny. Wiem, że po ogromnej ilości perturbacji drużyna została ostatecznie utrzymana w 1 lidze, że odszedł z niej środkowy, a jego miejsce zajmie 18-latek. Problemy mają obie drużyny, tyle że w Gorzowie jest ich po prostu więcej, do tego team nie jest w najlepszych nastrojach po nerwowej przerwie świątecznej. Ostatnie spotkanie z Jaworznem zakończyło się aferą, po kolejnym przegranym meczu miała miejsce bójka pod siatką. Zawrzało nie po raz pierwszy z resztą między zawodnikami tych drużyn, ale taka sytuacja to w siatkówce ewenement. 8 kolejnych przegranych spotkań - takim bilansem może &#39;pochwalić się&#39; Stilon i niech to wystarczy, jako najlepszy komentarz.
Reasumując: Stawiam 1 po kursie 2,00 w Tobet. ✅ 3:1
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
No to małe deja vu - tydzień minął, a Stilon znów na parkiecie, znów po dobrym kursie i coraz bardziej osłabiony. Jest jedno ale, Wieluń również finansowo nie stoi najlepiej, mieli odroczoną licencję, więc za ciekawie nie jest. Mimo wszystko grają z ostatnią drużyną ligi, w której morale najwyższe nie są, więc po 1,75 warto spróbować zagrać Wieluń.
GTPS - Siatkarz 2 1,75 Tobet ⛔ 3:1
Dobry do dubla wydaje mi się Ślepsk, który gra z opisywanym po krótce wyżej Lubinem. Tutaj z kolei 1,35 na miejscowych.
PS: Zapomniałem o najważniejszym. Wspomniałem o osłabieniu, a nie powiedziałem o personaliach. Zabraknie Bartka Neroja, pierwszego rozgrywającego znanego również z parkietów PLS i jest to efekt opisywanej przeze mnie bójki po meczu z Jaworznem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 2K

borek149

Użytkownik
Chemik Police - Murowana Goślina 1 @ 1.50 Tobet ⛔

Początek meczu dziś o godzinie 17.00.
Przed siatkarkami polickiego Chemika pierwsze z najważniejszych starć ostatnich lat. Zespół PSPS-u ma realne szanse na awans do prestiżowej PlusLigi pań, czyli rozgrywek najwyższego szczebla w naszym kraju, w których drużyna z Polic niegdyś święciła sukcesy.
Do podobnych wyczynów droga jeszcze bardzo daleka. Pierwszy krok ku przywróceniu świetności klubowi jego zawodniczki mogą zrobić już dziś, bo zaczyna się najgorętszy w siatkarskim światku okres spotkań play-off.
Jeśli PSPS wygra również w niedzielę, tę fazę play-offów będzie miał za sobą, a tym samym stanie przed szansą walki o bezpośredni awans do prestiżowej PlusLigi. Po meczach sprzed tygodnia, dyspozycja policzanek była niewiadomą, podobnie zresztą jak nieobliczanego Piecobiogazu z Murowanej Gośliny. Lepsze i to zdecydowanie okazały się jednak siatkarki Chemika, które zaskakująco łatwo rozprawiły się z rywalkami do 15, 17 oraz 22 w setach. O wygranej w dobrym stylu zadecydowała dobra dyspozycja kilku kluczowych zawodniczek, w tym Petii Tsekowej, Tamary Kaliszuk czy Ewy Kwiatkowskiej w ataku.
Stan rywalizacji 2-1 na korzyść Policzanek.
Murowana Goślina - Chemik Police 3:0 25:23, 25:21, 25:15
Murowana Goślina - Chemik Police 1:3 19:25, 25:27, 25:18, 20:25
Chemik Police - Murowana Goślina 3:0 25:15, 25:17, 25:22

Chyba nie jest przesadą nazwanie mijającego roku najlepszym dla siatkarskiego Chemika od przeszło... dekady! Klub od kilku sezonów plasuje się w czołówce pierwszoligowych rozgrywek ale finansowo i organizacyjnie ożył właśnie w ostatnich dwunastu miesiącach
Droga do takiego stanu rzeczy była wyboista i zupełnie inna jak w przypadku wielu klubów, które za sprawą wielkich sponsorów budują zespoły w zaledwie jeden sezon, oczywiście z różnym skutkiem. Siatkarkom polickiego teamu w ostatnim dziesięcioleciu o sukcesy było zawsze nieco trudniej, ale z roku na rok zdobywały kolejne cele. Wiele wskazuje na to, że dużo w tym zasługi, chciałoby się powiedzieć, mozolnej wręcz pracy ze stałym składem, który tylko w niewielkim stopniu był uzupełniany przed kolejnymi sezonami.
W tym sezonie aspiracje są dużo wyższe oraz cele postawione przed zespołem są jasne - oczywiście awans. Duży wpływ na to ma nowy wielki sponsor Grupa Azoty, który wpompuje w klub zastrzyk gotówki. Dokonano kilka znaczących transferów. Kontrakty z siatkarskim klubem z Polic podpisały Bułgarka - Krystyna Yordańska i Ukrainka - Julia Zhernova. Pierwsza to mierząca blisko 2 metry środkowa. Ukrainka mierzy 180 cm i gra na przyjęciu. Kontrakty z klubem podpisały niedawno Bułgarka - Petya Tsekova Lubomirova i Polka Kinga Zielińska.
Bułgarska zawodniczka ostatnio występowała we Włoszech. Grała w takich ekipach, jak Santeramo Sport, OSMO BpVi Vicenza i ostatnio Volley Soverato. W sezonie 2007/08 bułgarska skrzydłowa broniła barw Centrostalu Bydgoszcz. Ma za sobą występy w reprezentacji swojego kraju, gdzie grała m. in w rozgrywkach Ligi Europejskiej w 2010 roku zdobywając srebrny medal.
Po wczorajszym łątwym spotkaniu i gładkim zwycięstwie policzanek spodziewam się dziś powtórki z dnia wczorajszego i zwycięstwa gospodyń.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Sparing kobiet
Polska - Niemcy

Spotkanie odbędzie się w Dąbrowie Górniczej.

Alojzy Świderek zabrał do Dąbrowy Górniczej następujące siatkarki:
Rozgrywające: Katarzyna Skorupa, Joanna Wołosz
Atakujące: Katarzyna Skowrońska-Dolata, Joanna Kaczor, Izabela Żebrowska
Przyjmujące: Anna Werblińska, Karolina Kosek, Kinga Kasprzak, Anna Podolec
Środkowe: Agnieszka Bednarek-Kasza, Berenika Okuniewska, Monika Martałek, Katarzyna Gajgał
Libero: Paulina Maj, Mariola Zenik


Reprezentacja Niemiec:
Rozgrywające: Kathleen Weiß, Mareen Apitz, Denise Hanke
Atakująca: Margareta Kozuch
Przyjmujące: Maren Brinker, Angelina Grün, Heike Beier, Anne Matthes, Regina Burchardt
Środkowe: Corina Ssuschke-Voigt, Christiane Fürst, Berit Kauffeldt, Nadja Schaus
Libero: Kerstin Tzscherlich, Lenka Dürr

Wiadomo, to tylko sparing, więc ze stawką nie ma co przesadzać.

Mi osobiście kadra Polski podoba się średnio. Jakość do zespołu może wnieść rozgrywająca Katarzyna Skorupa. Katarzyna Skowrońska-Dolata to świetna zawodniczka i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Trener Alojzy Świderek ma na każdej pozycji dobre zawodniczki, które do tej pory nie były w stanie stworzyć kolektywu.

Niemki mają w zespole świetną atmosferę i to im na parkiecie bardzo często pomaga. Trener Guidetti zabrał optymalny skład, więc spodziewam się, że rozpocznie najmocniejszym zestawieniem. Kozuch, Furst, Ssuschke-Voigt, Grun czy Brinker to uznane nazwiska.

Czasu mało, więc ciężko coś konkretnego napisać. Uważam, że jeżeli Niemki wyjdą swoim optymalnym składem to powinny wygrać to spotkanie. Reprezentacja Polski kobiet od jakiegoś czasu częściej zawodzi niż zachwyca. Nie widzę jakiejś konkretnej myśli szkoleniowej i według mnie ten projekt nie wypali. Niemki to świetnie poukładany taktycznie zespół.

Stawka minimalna.

Typ:
Niemcy @ 1.95 Betsafe ⛔
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Panbet wystawil nawet po 2,18 tylko limit maja niski 90 funtow i nie da sie pograc normalnei polecam chwytac bo moze to byc ostatni zacny kurs przeciwko naszym dziewczynom .... Swiderek w dodatku bedzie rotowal Niemki je zjedza i to szybko !
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Isernia-Cavriago 1 1,40 STS ✅

Walka o utrzymanie we Włoszech.Isernia prowadzi w rywalizacji do 3 zwycięstw 2-0 i dzisiaj zakończą tą rywalizację.Dzisiejsi gospodarze są lepszym zespołem aniżeli goście,wygrali z nimi 2 mecze tracąc tylko jednego seta na wyjeździe.Ostatnie 5 meczy między tymi zespołami to 5 zwycięstwo Isernii,nie widze sensu by przedłużać tą rywalizację i wątpie by Cavriago jakoś powalczyło.

Loreto-Castellana Grote 2 1,55 STS ✅

Tym razem play-offy.Obie ekipy walczą o awans do A1 .Goście prowadzą w rywalizacji do trzech zwycięstw 2-1.Castellana ostatnio mogła zakończyć tą rywalizację ale Loreto pokazało charakter i wygrało po tie-breaku na wyjeździe.Castellana Grote to zespół lepszy,osiem dni temu wygrali z Loreto na ich terenie gładko 3-0 i ta środowa porażka na pewno ich podrażniła.Licze na zakończenie rywalizacji przez ekipę Castellany,który jest zespołem lepszym,licze,że pokażą sportowa złość i pewnie wygrają.Kurs niezły.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Polska - Holandia
Czysto TEORETYCZNIE, to spotkanie powinno zadecydować o 3 miejscu w grupie. Jak to się jednak potoczy, trudno przewidzieć.​

Może zacznę od naszych rywalek. Holenderki ostatni grają słabo. W ostatnich turniejach brakowało ducha drużyny. Siostry Staelens zawodziły. Przede wszystkim dość kwadratowe rozegraniu w wykonaniu Kim, która nomen-omen nie grała zbyt często, a jej zmienniczki, młoda Dijkema gra po prostu schematycznie. Słabszy jest również środek. Wensink, zawodniczka znana z Muszynianki potrafi zagrać dobry mecz, ale brakuje w niej powtarzalności. Jednak z całej czwórki Wensink, De Kruijf, Steenbergen i Koelhaas wydaje się być nasolidniejsza.
Na przyjęciu powinna grać para Stam-Grotheus. Ze zmianami mogą być problemy. Oczywiście filarem drużyny jest Manon Flier. Siatkarka grają na światowym poziomie, która niełatwo będzie zatrzymać. Na libero doświadczona van Tienen, myślę że jednak ustępuje naszej Paulinie.
Polki, podobnie jak Holenderki, na pewno nie należą do faworytek tej grupy. Problemy z przyjmującymi, to jest problem numer jeden. Szkoda, bo liczyłem, że aż tak tragicznie nie będzie. Jednak kontuzjowana Ela Skowrońska, brak powołania dla Kaśki Jaszewskiej (bardzo by się przydała, ale to dość dziwna sprawa chyba z jej osobą w kadrze). Szkoda też, że nie udało się ściągnąć Glinki, taka armata byłaby przydatna.
Niemniej jednak, trzeba grać tym co jest. Werblińska to jedyna przyjmująca, która powinna prezentować optymalny poziom na przyjęciu i w ataku. Kasprzak na parkiecie to zawsze strach, bo ona obecnie potrafi przyjąć chyba tylko jakiś duży balonik, z bardzo przeciętną zagrywką już ma ogromny problem. Kosek też jakoś specjalnie nie zachwyca, ale w meczach z Niemkami kilka ataków mi się podobało i mam nadzieję, że się przyda w tym turnieju. Granie dwoma atakującymi to na pewno bardzo odważny manewr trenera. Duża presja na Kaśce Skowrońskiej, no bo to ona ma najwięcej punktować i oby tak było, bo to świetna siatkarka.
Takie najczystsze atuty naszej kadry to przede wszystkim rozegranie. Powrót Skorupy i obecnie mamy chyba najlepszą rozgrywającą na turnieju. Bardzo dobrze powinien wyglądać środek siatki. Bednarek i Okuniewska już doświadczone zawodniczki, grające na wysokim poziomie, Berenika wydaje mi się, że odżyła na kadrze, bo końcówka sezonu klubowego była ciężka dla tej zawodniczki. Na zmianie Martałek, która od początku PlusLigi gra świetnie i zdecydowanie zasłużyła na to by być w reprezentacji, na pewno będzie z niej pożytek, jeśli nie teraz to w najbliższych turniejach/latach.
Podsumowując, wydaje mi się, że mecz będzie wyrównany. Piszę to jednak przed pojawieniem się kursów i wydaje mi się, że Polki będą faworytkami zarówno buków jak i moimi. Holenderki z tego co pamiętam nie mają aż tak trudnej zagrywki. Decydującym elementem może być blok. Na pewno w pierwszym meczu turnieju nie ma co grubo wchodzić, ale też warto jednak coś postawić na nasze dziewczyny.
Moje propozycje:
Polska wygra --- 1.53 @ 5/10 Betsafe ✅
WYNIK: 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Chorwacja - Niemcy
To spotkanie wydaje mi się jednostronne. Chorwatki co prawda to drużyna, która dysponuje dużym potencjałem, teraz jednak wydaje się, że są koło formy.
Chorwatki przygotowując się do tego turnieju zagrały w Rosji z gospodyniami. Umówione były dwa mecze po 5 setów, niezależnie od przebiegów spotkania. Sporym zaskoczeniem było dla mnie brak choćby jednego wygranego seta dla Chorwatek w tych 10 partiach.
W tej drużynie największym postrachem jest Alajbeg. Siatkarka grająca na wysokim poziomie, doświadczona, potrafiąca wziąć na siebie odpowiedzialność w trudnych momentach. Dużym zagrożeniem zapewne będzie też Sanja Popović, grająca na co dzień w Prostejov. Brakuje Senny Usić. Całkiem nieźle potrafi zagrać Topić, jednak to chyba bardziej defensywna zawodniczka. Na środku główną bronią powinna być doświadczona Dugandzić.
Niemki mieliśmy okazje oglądać w meczach z Polkami. Trener Guidetti dał solidnie pograć rezerwowym. W pierwszym meczu w ogóle nie grała Kozuch, natomiast w drugim wolne dostała Angelina Grun (Kozuch też nie pograła za dużo). Skład można powiedzieć, że żelazny, bo od jakiegoś czasu ta pierwsza szóstka jest taka sama. Myślę, że dużą przewagą powinny mieć Niemki na środku i tutaj bardzo liczę, że oprócz ataków Furst i Sschuske, obie zawodniczki dołożą solidną liczbę bloków, bo potrafią to robić.
Kozuch, Brinker i Grun to już ograna trójka, która potrafi grać na wysokim poziomie. Gośka mam nadzieję, że odpoczęła po męczącym sezonie w ATOMie. Gra Grun to dla mnie mała zagadka, przede wszystkim mam nadzieję, że będzie kończyć ataki, bo jakieś problemy z przyjęciem mam jakoś w głowie wkalkulowane jeśli chodzi o Angelinę. Gra Maren Brinker przypomina mi trochę sinusoidę, ona potrafi grać na bardzo wysokim poziomie przez spory czas, jednak potrafi też partolić na potęgę. Niemki mają jednak całkiem niezłe zmiany na przyjęciu.
Podsumowując, powinno obyć się bez niespodzianki. Zastanawiałem się, czy lepiej grać na sety, czy może coś z punktami się bawić i chyba jednak wybiorę tą drugą opcje. Co prawda handi -12.5 to dość sporo, ale jednak wydaje mi się pewniejsze, niż zakład -2.5 na sety. Pierwszy dzień turnieju, trzeba wybadać, więc nie ma co też szaleć ze stawkami.
Moje propozycje:
Niemcy(-12.5) --- 1.85 @ 3/10 Betsafe ✅
WYNIK: 0-3 (45-75)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom